'Mandzukic bereikt akkoord met verrassende nieuwe club'

208 stemmen
'Mandzukic bereikt akkoord met verrassende nieuwe club'

Manchester United is wederom bezig aan een hopeloos seizoen. The Mancunians staan op een beschamende twaalfde plaats in de Premier League en scoorde nog maar negen doelpunten.

Dat euvel wil men op Old Trafford verhelpen door de komst van de ervaren Mario Mandzukic van Juventus. De Kroatische aanvaller wordt al voor lange tijd gelinkt aan Manchester United, maar tot een transfer kwam het nog niet. The Sun heeft goede hoop op een transfer binnenkort. "Het halen van Mandzukic zou een van de belangrijkste transfers van de voorbije jaren zijn. Dankzij zijn ervaring - hij speelde en scoorde in de Champions League, maar ook in de finale van het WK - is het onwaarschijnlijk dat hij de druk op Old Trafford niet zou aankunnen." 

"Mandzukic zal doof blijven voor de enorme druk en meningen over de club. Hoe de fans en media denken over trainer Ole Gunnar Solskjaer zal hem totaal niet boeien. Hij is de speler die men nodig heeft bij Manchester United op dit moment. Iemand die de jonge spelers kan begeleiden en hen bewust kan maken om zich niet druk te maken in de meningen van anderen."

UPDATE 17/20

De 'belangrijkste transfer van de voorbije jaren' zal er wellicht toch niet komen bij Manchester United. Volgens Il Giornale heeft Mandzukic namelijk een persoonlijk akkoord bereikt met AC Milan. De topclub uit Milaan heeft nochtans te kampen met zware financiële verliezen, maar men wil kost wat het kost sportieve beterschap bewerkstelligen. Naar verluidt was ook Internazionale ook in de running, maar verkoos Juventus om een rechtstreekse titelkandidaat niet te versterken. 

LEES OOK: Conceição onthult: “Ik kreeg aanbieding uit België”

Ziet u Mandzukic liever naar Man United trekken?

Meest recent

'Iran dreigt: match tegen Rode Duivels stilgelegd?'

Er zullen straks op het WK heel wat ogen gericht zijn op groep G en dat zal niet noodzakelijk zo ...

42
42
'Club wrijft zich in handen: tweede grootmacht wil Ordoñez'

Bij Club Brugge lijken ze deze zomer het vertrek van heel wat smaakmakers te moeten vrezen. Na ...

101
101
KV Kortrijk zwaait clubicoon na decennia uit

KV Kortrijk keert straks na een jaartje afwezigheid weer terug in de Jupiler Pro League, nadat het ...

34
34
'Westerlo krijgt eerste miljoenenbid binnen'

Westerlo wist de voorbije jaren al de nodige zeer winstgevende transfers te doen. De Kemphanen ...

28
28
Boeckx slachtoffert Theate tegen Egypte: opvallende reden

Donderdag is het zover: dan gaat het WK 2026 eindelijk van start. De Rode Duivels moeten wel nog wat ...

131
131
TRANSFERUURTJE: 'Strijd om Khalaili en Tzolis barst los'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

131
131
'Khalaili geeft jawoord: Union neemt standpunt in'

Union staat alweer voor een drukke transferzomer. Na opnieuw een sterk seizoen met bekerwinst, een ...

71
71
'Opmerkelijke naam sluit aan bij Rode Duivels'

De Rode Duivels zijn intussen goed aangekomen in de Verenigde Staten en zijn er volop begonnen aan ...

86
86
'Keita met toptransfer ploegmaat van Rode Duivel'

Rudi Garcia mocht slechts 26 Rode Duivels meenemen naar het WK en dus moest hij heel wat spelers ...

72
72
Maccabi Tel Aviv verrast met Belgische TD

Toch wel opvallend Belgische transfernieuws. Maccabi Tel Aviv uit Israël heeft een Belgische ...

41
41
Conceição onthult: “Ik kreeg aanbieding uit België”

Sergio Conceição is momenteel een clubloze trainer. De Portugees hoopt weldra ergens ...

153
153
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

60
60
'Niet Genk, maar Union strikt ervaren international'

Union SG is momenteel de meest actieve Belgische club op de transfermarkt. Ze gaan de komende ...

261
261
Openen JPL-topclubs weldra gesprekken met Jorge Mendes?

Gaan de Belgische topclubs een poging wagen om een voormalige smaakmaker uit de Jupiler Pro League ...

112
112
Van Gucht laat Kat Kerkhofs in shock: Relatie met BV?

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gespreksstof gezorgd. In de podcast ‘Achter De ...

237
237
'Miljoenendeal Charleroi, spits verlaat Westerlo'

Het WK loert om de hoek, maar het is duidelijk dat de transfermolen ook stilaan op gang begint te ...

37
37
'KRC Genk helemaal los: officieel bod op nieuwe spits'

KRC Genk is volop bezig met het vormen van zijn selectie voor volgend seizoen. Met Jeppe Erenbjerg ...

318
318
Soap loopt spuigaten uit: Atlético maakt Real compleet belachelijk

In het Spaanse voetbal gaat momenteel niet enkel het wereldkampioenschap over de tongen. Zo bedaart ...

193
193
De Cat naar Europese grootmacht: straffe prognose L'Equipe

RSC Anderlecht werkt momenteel aan de komst van een nieuwe trainer, maar er liggen nog veel meer ...

970
970
'Nationale recordtransfer Tzolis: Club krijgt geweldig nieuws'

De kans is groot dat Club Brugge deze zomer het nationale transferrecord op scherp zal zetten. ...

1244
1244
Garcia duwt Doku in de problemen: 'Hier komt miserie van’

Garcia maakt Doku nu wel heel belangrijk. Dat is logisch, want hij is misschien de gevaarlijkste ...

418
418
'City verwent opvolger Guardiola met nieuwe sterspeler'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

196
196
KBVB leert lesje: Garcia ontvangt cruciaal toekomstnieuws

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

263
263
Schrikken bij Duivels: grote smaakmaker staakt training

De Rode Duivels hebben een geslaagde oversteek van de Atlantische Oceaan gemaakt. Inmiddels werd ...

214
214
Argentijnen vieren in laatste WK-test: Messi scoort meteen

Daags voor de openingsmatch voor het WK, werken de deelnemende landen hun laatste oefenwedstrijden ...

65
65

Meer sportnieuws