Speelt Mpoku bedenkelijke rol bij onderhandelingen Anderlecht?

door
Speelt Mpoku bedenkelijke rol bij onderhandelingen Anderlecht?

Bij Anderlecht maken ze werk van de toekomst en staan ze op het punt om Albert Sambi Lokonga een nieuw contract voor te schotelen. Dat is de logica zelve gezien het feit dat de 19-jarige middenvelder maar een overeenkomst tot het einde van het seizoen heeft en hij goed presteert, maar één aspect van de nakende deal roept toch vragen op.


"Het is Paul-José Mpoku die de zaken van zijn jongere broer behartigt", schrijft Het Laatste Nieuws immers. La Capitale voegt daar nog aan toe dat Mpoku sinds kort met PMK40 een eigen managementbedrijf opgericht heeft, al is het wel zijn vrouw die officieel als zaakvoerder geregistreerd staat. Het was echter wel Mpoku die bij de onderhandelingen met Anderlecht aanwezig was. Hij zou ook nog Club Brugge-spits Lois Openda in zijn portefeuille zitten hebben.

Dat een nog actieve speler zou optreden als makelaar roept uiteraard de nodige vragen op, zeker als hij deals gaat sluiten met rivaliserende clubs. Stijn Francis van makelaarsbureau Stirr Associates, dat geregistreerd staat als officiële vertegenwoordiger van Sambi Lokonga en ook Openda, ontkent de berichten echter. "Paul-José ondersteunt zijn broer bij zijn carrière maar is niet de zaakwaarnemer", schrijft hij op Twitter.


LEES OOK: Grote WK-verrassing? De Cat doet boekje open over Duivels

Vind je het kunnen dat Mpoku ook aan tafel zit bij de onderhandelingen?

Meest recent

Antwerp jubelt: Kindermans en vier piepjonge supertalenten

Royal Antwerp FC is een nieuwe weg ingeslagen onder Joseph Oosting. De Nederlander geeft ook veel ...

36
36
Gillet behoedt Standard-fiasco: “Anders bliksemtransfer”

Matthieu Epolo kende een woelige start in zijn nog prille carrière bij Standard Luik. De ...

32
32
Beerschot trekt aan alarmbellen na rampreeks

Beerschot wil zo snel mogelijk weer promoveren naar de Jupiler Pro League. De Kielse Ratten leken in ...

53
53
Anderlecht is gewaarschuwd: Antwerp meldt unicum

Royal Antwerp FC ontvangt komende speeldag RSC Anderlecht op de Bosuil. Na de heropening van Tribune ...

153
153
'Thiago Silva (41) verbaast met sensationele terugkeer'

Thiago Silva is inmiddels 41 jaar, maar de centrale verdediger lijkt nog niet aan stoppen te denken. ...

30
30
Mokio doet openhartig relaas: "Zware periode bij Ajax"

Jorthy Mokio (17) kwam als een sneltrein op de voorgrond bij Ajax. Na zijn overstap van KAA Gent ...

21
21
‘KAA Gent verklaart oorlog: competitievervalsing door Club’

Het is oorlog tussen KAA Gent en Club Brugge. Na het vertrek van hoofdtrainer Ivan Leko en assistent ...

566
566
Schrijnende situatie Broos: “Vrouw en kinderen afgezien”

Hugo Broos zit in het oog van de storm vlak voor de Afrika Cup. De Belgische keuzeheer van ...

65
65
Mario Stroeykens incasseert mokerslag van jewelste

De Afrika Cup staat voor de deur en verschillende Belgische clubs zagen spelers vertrekken richting ...

114
114
Gouden Schoen: vijf grote favorieten, drie outsiders

De Gouden Schoen komt dichterbij en dan komende kranten en analisten met voorspellingen naar buiten. ...

529
529
‘Club op ramkoers met Gent: ook Antwerp-pion in beeld’

Club Brugge is bezig aan een nieuw tijdperk onder Ivan Leko. Nicky Hayen en consorten werden ...

265
265
‘Anderlecht vreest vertrek: Belgische clubs op vinkenslag’

De wintermercato staat voor de deur en de geruchtenmolen begint op volle toeren te draaien. De ...

208
208
‘Club Brugge all-in voor stunttransfer van 10 miljoen euro’

Club Brugge heeft de afgelopen seizoenen op financieel vlak zéér goed geboerd. De ...

546
546
KV Kortrijk snauwt naar Anderlecht: “Dat is pure diefstal”

Het competitieformat en de perikelen met DAZN blijven de gemoederen bezighouden. Inmiddels hebben ...

350
350
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht-plan met De Cat, Genk wil stunten’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

337
337
Tom Waes terug in de spotlights: ‘Het loopt behoorlijk fout’

Het moment dat alles verandert, komt soms onverwacht en onverbiddelijk. Dat mocht Tom Waes eind ...

80
80
‘Grof wild: ook Kompany wil shoppen bij Club Brugge’

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel wat miljoenen binnen met uitgaande transfers. Blauw-Zwart ...

744
744
‘Knaltransfer van formaat? Toekomst Tielemans is bekend’

Youri Tielemans is de afgelopen jaren uitgegroeid tot een smaakmaker van de Premier League. Bij ...

253
253
Laurent Ciman maakt Standard compleet af: “Héél triestig”

Standard Luik is al jaren zoekende, zowel op sportief vlak als achter de schermen. Nu de club weer ...

128
128
Saintfiet gaat voor stunt in Afrika: "Geschiedenis schrijven"

De Afrika Cup staat voor de deur. Tom Saintfiet is bondscoach van Mali en is klaar voor de Afrika ...

19
19
OH Leuven maakt zich op voor hoogdag: "Dit is fantastisch"

Het is een hoogdag voor het Belgische vrouwenvoetbal. OH Leuven neemt het in eigen huis op tegen ...

36
36
Club wil wéér shoppen bij Gent: spel zit op de wagen

AA Gent en Club Brugge zijn géén vrienden. Enkele dagen voor de Slag om Vlaanderen is ...

428
428
T1 JPL-topclub moet opletten: "Steunen de spelers hem nog?"

Bij heel wat clubs vonden er al de nodige trainerswissels plaats. Niet elke trainerswissel bracht ...

216
216
Plots derde Belgische trainerskandidaat bij KRC Genk?

KRC Genk is volop bezig met de zoektocht naar een nieuwe trainer. Er doen al heel wat namen de ...

689
689
OH Leuven neemt rigoureuze financiële beslissing

OH Leuven is al jaren een club die verwachtingen niet inlost. Er is heel veel potentieel aanwezig, ...

95
95

Meer sportnieuws