Maes reageert op nieuwe uitdaging bij Lommel

door
Maes reageert op nieuwe uitdaging bij Lommel

Een dik jaar na zijn ontslag bij Lokeren maakt Peter Maes zijn wederoptreden in het Belgische voetbal. De Limburgse trainer werd donderdagmiddag bij tweedeklasser Lommel voorgesteld als nieuwe trainer. Maes tekende er een contract tot het einde van het seizoen en krijgt als voornaamste opdracht om Lommel in 1B te houden.


Op de persconferentie bij zijn voorstelling gaf Maes meteen wat uitleg bij zijn aanstelling. "Ik ben heel tevreden dat ik terug aan de slag kan als coach. Woensdagochtend werd ik gecontacteerd door sportief directeur Ronny Van Geneugden met de vraag of het me interesseerde. Als ik dan zie hoeveel engagement er hier is, hoeveel voetbalknowhow er hier samen zit, dat ik met Ronny, Harm (Van Veldhoven, red.) Philip (Haagdoren, red) oude vrienden tegenkom... Dan lijkt het me heel mooi om hier te werken", tekende Het Laatste Nieuws op.

"Gisteravond vertrokken Ronny en ik dan naar Londen, waar ik een heel goed gesprek had met Udi (Shochatovitch, eigenaar van de club, red.). Het klikte meteen. Ik stond perplex wat de bedoelingen van die man zijn op langere termijn. Dat avontuur zinde me wel en ik heb dan ook heel snel besloten om in dit verhaal te stappen. Dat de club waar ik mijn jeugd heb doorgebracht mij nu wil omarmen, na een heel moeilijke periode voor mij het voorbije jaar, dat doet me wel iets. Daarom wil ik ook absoluut dit project laten slagen. Ik wil weer enthousiasme op het veld creëren en dat overbrengen op het veld. Bij elke club waar ik gewerkt heb, ben ik daar in geslaagd. Nu hoop ik dat ook in mijn eigen dorp te kunnen doen."

Zal Maes Lommel uit het slop trekken?

Meest recent

Topspeler KRC Genk zet deur voor transfer wagenwijd open

Bij KRC Genk dreigen ze deze mercato met Zakaria El Ouahdi nog een speler kwijt te spelen. De ...

2
2
'Wullaert hakt knoop door: interesse is bijzonder groot'

Tessa Wullaert won haar zesde Gouden Schoen. Logisch. Ze is al vele jaren de beste speelster in het ...

20
20
’Verrassende Belgische transfer bij Anderlecht’

De eerste week van de mercato in de Jupiler Pro League ligt bijna achter de rug. Bij RSC Anderlecht ...

120
120
Analisten vellen verdict: Jashari verdiende Gouden Schoen?

De Gouden Schoen 2025 heeft een grote verrassing opgeleverd. Christos Tzolis maakte zijn ...

63
63
Terugkeer naar België? De Bruyne dropt mysterieuze uitspraak

De eregast op het Gala van de Gouden Schoen was niemand minder dan Kevin De Bruyne. De spelmaker van ...

40
40
Prijs met donker randje: hommeles Coosemans en Anderlecht

Colin Coosemans beleefde zondagavond één van de mooiste momenten uit zijn ...

186
186
Gouden Schoen zindert na: Vandenbempt schetst nasleep Club

Club Brugge heeft opnieuw de Gouden Schoen gewonnen. Tenminste toch een ex-speler van Blauw-Zwart. ...

197
197
Barça wint wéér finale van Real: Spanjaarden fileren Courtois

FC Barcelona heeft zichzelf opgevolgd als winnaar van de Supercopa de España. In de finale ...

174
174
Club Brugge op z’n kop: Jashari-stunt met keiharde gevolgen

Niemand bij Club Brugge zag dit aankomen. Wat een avond van bevestiging moest worden, draaide uit op ...

561
561
Vloek verbroken: Gouden Schoen sluit Anderlecht weer in armen

De hoofdprijs ging uiteindelijk naar een speler van Club Brugge, of AC Milan zo u verkiest, maar ook ...

162
162
Schok op Gouden Schoen: Tzolis stuift weg, consternatie bij Club

De 72ste Gouden Schoen heeft een verrassing van formaat opgeleverd. Het was Ardon Jashari die met de ...

716
716
"Wat een aanfluiting!" - Gouden Schoen doet bom ontploffen

De ontknoping van de Gouden Schoen zorgde zondagavond voor een verrassing van formaat. Terwijl in ...

639
639
Mokio en Bounida aangepakt: "Word er helemaal gek van"

Ajax opende zondag zijn 2026 met een overwinning, maar helemaal van een leien dakje ging het toch ...

123
123
'Van den Bosch verrast en stuurt grootmacht wandelen'

De verwachting was de voorbije weken dat Antwerp zich deze winter zou versterken om volop te kunnen ...

370
370
Grote ontgoocheling bij Tzolis: "Wat moet ik zeggen?"

De Gouden Schoen kreeg zondagavond een zeer verrassende laureaat. Het was tot ieders verbazing ...

499
499
Lang en McTominay redden Napoli in kraker tegen Inter

In de Serie A stond er zondagavond nog een onvervalste kraker op het programma. Titelverdediger ...

172
172
Geen prijs voor Courtois: Barça pakt Spaanse Supercup

Thibaut Courtois is er zondagavond niet in geslaagd om met Real Madrid een eerste prijs van het ...

120
120
Grote verrassing: Ardon Jashari pakt de Gouden Schoen

Zondagavond werd in Middelkerke de Gouden Schoen uitgedeeld. Het werd uiteindelijk een feestavond ...

643
643
Verassende beste Belg in buitenland, Belofte van het Jaar ook bekend

Op het Gala van de Gouden Schoen worden zondagavond heel wat prijzen uitgedeeld. De eerste ...

268
268
Kassa rinkelt weer bij Club: knaltransfer Furo officieel

Bij Club Brugge is de eerste transfer van deze winter een feit. Het gaat meteen om een zeer ...

229
229
Club en RSCA vallen in de prijzen, Pocognoli ook

Het gala van de Gouden Schoen is ondertussen begonnen en er is al een eerste prijs uitgedeeld. Zopas ...

423
423
De Bruyne weldra terug? KDB geeft cruciale update

Kevin De Bruyne is vanavond te gast bij het gala van de Gouden Schoen. De Rode Duivel sprak op de ...

87
87
Hatenboer laat zich gelden: RSCA weet niet wat het ziet

RSC Anderlecht kocht een jaar geleden Cedric Hatenboer voor ruim 2 miljoen euro. Hij werd al ...

307
307
'Uittocht bij Westerlo: volgende vertrekker staat klaar'

Bij KVC Westerlo mogen we nog een aantal uitgaande transfers verwachten. De Kemphanen kunnen het ...

99
99
'Clement wil smaakmaker uit de Jupiler Pro League'

Rangers FC is de afgelopen jaren wel vaker in België komen shoppen. Dat was niet altijd een ...

100
100

Meer sportnieuws