Wesley wordt na sterke start bij Aston Villa al vergeleken met Rode Duivel

door
Wesley wordt na sterke start bij Aston Villa al vergeleken met Rode Duivel

Aston Villa haalde in de zomer een kleine Brugse enclave aan boord, want Björn Engels, Marvelous Nakamba en Wesley Moraes hebben allen een verleden bij Club Brugge. Die laatste werd zelfs de duurste uitgaande transfer ooit in België door voor 25 miljoen euro te verkassen van Club naar Villa. Met vier goals in zijn eerste acht matchen kan de Braziliaan de verwachtingen voorlopig ook inlossen in Engeland.


In Engeland vergelijken sommigen Wesley al met Christian Benteke, die zijn Engelse carrière ook begon bij Aston Villa en er uiteindelijk een transfer naar Liverpool versierde. "Wesley heeft nu al bewezen een uitstekende aankoop te zijn", oordeelt ook de Engelse ex-international Emile Heskey bij Bwin over de ex-spits van Club.

"Hij speelt niet bij een ploeg die vaak de bal zal hebben, zeker niet tegen de topclubs. Het is dus belangrijk dat hij niet te veel ballen verliest. Zijn rol is om de bal bij te houden en de anderen te laten aansluiten en dat voert hij perfect uit. Je wil niet 90 minuten lang in de eigen zestien kamperen, dus het zal voor Villa levensbelangrijk zijn om een aanspeelpunt te hebben dat de druk even kan verlichten. Hij heeft een goede start genomen en heeft ook al een paar keer gescoord. Dat zal goed zijn voor zijn vertrouwen.

LEES OOK: 'Pech voor Club Brugge: prijskaartje Thiago lekt uit'

Had je verwacht dat Wesley het goed zou doen in de Premier League?

Meest recent

Na Vanderhaeghe ook Borkelmans terug aan de slag in België?

Vital Borkelmans vertoeft sinds eind oktober weer in België. De coach was aan de slag in Irak. ...

21
21
'Club Brugge wil stunten met 25-voudig Portugees international'

Club Brugge zal in januari wellicht toch wat versterking moeten halen. De kern oogt toch niet al te ...

60
60
Real en Bayern lonken naar JPL-parel: "Volgen hem al 2 jaar"

In de Belgische competitie breken elk seizoen nieuwe spelers door. Het niveau blijft daardoor altijd ...

110
110
Odoi weldra dan toch aan de slag in België?

Denis Odoi is nog steeds nergens aan de slag als profspeler. De voormalige speler van RSC ...

34
34
'Club in schok: Tzolis doet transferrecord sneuvelen'

Club Brugge lijkt in de komende stilaan helemaal te moeten vrezen voor een leegloop. Nadat het in de ...

418
418
Lammens krijgt enorm compliment van Sir Alex Ferguson

Bij afwezigheid van Thibaut Courtois was het zaterdag in Kazachstan Matz Sels die nog eens onder de ...

80
80
'Volgende grootmachten dienen zich aan voor De Cat'

Het WK U17 mag dan wel een ontgoocheling geworden zijn voor Nathan De Cat met een snelle ...

91
91
Tzolis & Karetsas zorgen voor thriller, Zwitsers bijna zeker

Er werden zaterdagavond geen extra WK-tickets meer uitgedeeld. Zwitserland is wel zo goed als zeker ...

46
46
Raskin noemt bizarre verklaring voor Duivelse zeperd

De valiezen stonden bijna klaar voor het WK, want de verwachting was dat de Rode Duivels zaterdag in ...

97
97
'Barça dropt ferme transferbom: 120 miljoen'

Er was de voorbije weken heel wat te doen over de defensie van FC Barcelona, nadat ze eerst op Club ...

97
97
'Alles op het WK: verguisde Duivel maakt wintertransfer'

Na de teleurstellende 1-1 tegen Kazachstan zijn de Rode Duivels nog altijd niet zeker van het WK, ...

122
122
Eén lichtpuntje bij Duivels: "Verrast, maar ook een eer"

De Rode Duivels beleefden een pijnlijke namiddag in Kazachstan, want ze raakten niet verder dan een ...

234
234
Groot probleem bij Duivels? "Even verontrustend als draw"

Iedereen verwachtte dat de Rode Duivels zaterdag hun ticket voor het WK veilig zouden stellen, maar ...

100
100
Blunderende Theate reageert giftig op kritiek

De Rode Duivels slagen er maar niet in om een lijn te krijgen in hun prestaties. Zaterdag ging het ...

506
506
Dartel Spanje nog niet naar WK, Wales zonder overschot

Om 18u stonden er een aantal duels in de WK-kwalificatiecampagne op het programma. Spanje hoopte ...

92
92
Martinez dient Gattuso van antwoord: "Dat zie je in Europa niet"

Italië was ooit het grootste voetballand, maar dat is het al vele jaren niet meer. De Serie A ...

66
66
Fichaux scherp voor Duivels: "Daarover moeten we praten"

Geen Rudi Garcia op de bank bij de Rode Duivels tegen Kazachstan. Hij zat een schorsingsdag uit en ...

140
140
'De Cat krijgt concurrentie: twee rivalen voor megatransfer'

Nathan De Cat lokt interesse van Bayern München, Borussia Dortmund en ook Bayer Leverkusen. ...

117
117
Deschacht predikt rust na blamage: "Hem niet afschrijven"

Het was een povere prestatie van de Rode Duivels in en tegen Kazachstan. Het duel eindigde op 1-1 en ...

135
135
Vanaken verklaart offday: "Dat ontbrak misschien"

België speelde 1-1 tegen Kazachstan. Nog geen WK-ticket voor de Rode Duivels. Teleurstellend, ...

131
131
Doku messcherp: "Dan hebben we niks te zoeken op het WK"

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Kazachstan. Jérémy Doku was vooral in de tweede ...

137
137
Boeckx ziet gigantisch Duivels-probleem: "Wie vervangt hem?"

De Rode Duivels hebben 1-1 gespeeld tegen Kazachstan. De Belgen kregen kansen genoeg om te winnen, ...

317
317
Rapport Rode Duivels: twee buizen, verrassende sterkhouder

De Rode Duivels hebben zopas hun match tegen Kazachstan afgewerkt. Het werd geen 'walk in the park' ...

538
538
Zwak België faalt tegen tien man, WK-ticket nog niet binnen

Het WK is nog steeds niet binnen voor onze nationale ploeg. De Rode Duivels kenden een dramatische ...

155
155
Gattuso haalt uit naar FIFA: "Dit moét veranderen"

Italië zal via de barrages zijn WK-ticket veilig moeten stellen. Noorwegen is te sterk in hun ...

88
88

Meer sportnieuws