Grote commotie na Standard-STVV: "Dat hoort gewoon niet"

door
Grote commotie na Standard-STVV:

Een persoonlijk drama was het voor Maxime Lestienne, zijn blessure zo pas voor zijn rentree bij de selectie van de Rode Duivels. Ook Michel Preud'homme zal echter eens flink gevloekt hebben, want de winger was een van de absolute sterkhouders in de goede competitiestart van Standard. 


Gelukkig zou Lestienne niet al te lang buiten strijd zijn, al komt de topper tegen KRC Genk van volgende week misschien toch nog net te vroeg. Indien MPH de flankaanvaller nog wat extra rust wou gunnen heeft de Luikse coach daar nu alvast een optie minder voor, want in een oefenmatch tegen STVV (3-0 zege) viel ook Anthony Limbombe uit. 

Na eerst twee keer gescoord te hebben moest de eenmalige Rode Duivel na een harde tackle van Truienaar Woo Lee immers naar de kant met last aan de enkel. Over de aard van de blessure is nog niets gekend, maar waarschijnlijk moet hij ook verstek geven voor de match tegen de landskampioen volgende zaterdag. Een fikse streep door de rekening van Preud'homme, al beschikt die met onder andere Mehdi Carcela en Aleksandar Boljevic wel nog over voldoende alternatieven. 

UPDATE 12/10

De oefenwedstrijd tussen Standard en STVV laat zijn sporen na. Lee Seung-Woo trapte Limbombe van het veld, via een gemene tackle langs achteren. Het leverde de winger van de Rouches een verdraaide enkel op, maar een exact verdict is nog niet gesteld. Marc Brys is niet tevreden met de actie van zijn speler Lee.

Brys verklaarde aan Het Nieuwsblad dat dit niets met engagement te maken heeft, maar dat zo'n zaken gewoon niet horen. Brys vertelde dat hij daar ook niet mee zou opgezet zijn als zo'n blessure één van zijn spelers zou overkomen.

LEES OOK: Thibo Somers slaat stevig op tafel: grijpt Antwerp in?

Zal Limbombe terug zijn niveau halen van bij Club Brugge?

Meest recent

Union verweesd: "Een punt was verdiend geweest"

Voor de derde keer op rij heeft Union dinsdagavond een nederlaag moeten incasseren in de Champions ...

13
13
Jutgla deelt zeer fraai compliment uit aan Club Brugge

Club Brugge liet in de zomer heel wat sterkhouders vertrekken. Eén van hen was Ferran Jutgla, ...

184
184
Kompany klopt nu ook PSG, ijzersterke Courtois alsnog geveld

Er viel dinsdagavond heel wat te beleven in de Champions League. Vincent Kompany en Bayern ...

72
72
Dapper Union blijft ook in Madrid met lege handen achter

Union is dinsdagavond tegen een derde nederlaag op rij aangelopen in de Champions League. Na de ...

33
33
Courtois verbaast alweer heel Europa

Real Madrid bleef tot dusver nog foutloos in de Champions League, maar dinsdagavond krijgt de ...

76
76
Hayen trainer van absolute grootmacht? "Binnen 2 jaar..."

Club Brugge staat woensdagavond voor een ferme uitdaging in de Champions League. Dan komt met FC ...

99
99
Standard komt met opmerkelijke uitleg voor tirade Wilmots

Er was de voorbije weken heel wat te doen rond Standard. Hun partij tegen Antwerp moest voortijdig ...

66
66
'AA Gent gaat transferstrijd aan met PSV'

AA Gent leek vertrokken te zijn met ruime zeges tegen Standard en Patro, maar werd vorig weekend ...

81
81
Antwerp en Gent krijgen flinke meevallers te horen

Dinsdag boog het Disciplinair Comité zich over enkele controversiële incidenten van ...

149
149
Napoli baalt enorm, Arsenal blijft foutloos doorrazen

Om 18u45 stonden er in de Champions League twee duels op het programma. Napoli ontving Eintracht ...

37
37
Het einde van Ronaldo: CR7 licht tipje van de sluier

Cristiano Ronaldo is 40 jaar en de Portugese aanvaller weet dat het einde nadert. Op zijn leeftijd ...

98
98
Nainggolan 'plaagt' Antwerp: "Zou nog lukken"

Het gaat bijzonder slecht met Royal Antwerp FC. Sportief is de club serieus afgegleden en dat op ...

119
119
Atlético Madrid - Union: Hubert verrast stevig

Union SG speelt vanavond om 21 tegen Atlético Madrid. Een héél zware partij en ...

38
38
Flick en Lewandowski spreken: dit vinden zij van Club Brugge

FC Barcelona komt toch met veel zorgen naar Brugge. De Catalanen hebben de nodige blessures en hun ...

392
392
Dreyer schrijft geschiedenis: MLS compleet gek van de Deen

RSC Anderlecht verkocht Anders Dreyer in januari voor een spotprijsje van amper 5 miljoen euro, wat ...

317
317
Club Brugge opgelet: Hayen reageert op flirt met Celtic

Mocht het op zijn bucketlist staan mag Nicky Hayen woensdag nog een Europese grootmacht afvinken, ...

252
252
AA Gent pleit Dean volledig vrij: "Gevaarlijk precedent"

Vooraf verkeerde AA Gent omwille van het 125-jarig clubbestaan nog in feeststemming, maar na de ...

282
282
Nederland verstomt: Club Brugge plant ‘brutale’ transfer

Club Brugge jaagt op een verrassende naam uit Nederland. Een tiener die dit seizoen doorbreekt in de ...

454
454
'KRC Genk kan cashen: goudhaantje weg in januari?'

KRC Genk deed de afgelopen jaren meermaals gouden zaken op de transfermarkt, waarbij de Limburgers ...

752
752
Club-Barcelona: Hayen & Flick maken selecties bekend

Hoogdag in Jan Breydel, waar Club Brugge woensdagavond gastheer speelt voor niemand minder dan FC ...

122
122
Hasi maakt brokken: Bertaccini out, Vazquez in?

Met zijn rug tegen de muur besloot Besnik Hasi om tegen KV Mechelen vier aanvallers aan de aftrap te ...

638
638
Antwerp & AA Gent binden strijd aan met Bondsparket

Afgelopen weekend was het Halloween, en dus besloten Max Dean en Daam Foulon om nog eens uit te ...

249
249
Hayen verschaft update uit ziekenboeg Club Brugge

In de Champions League krijgt Club Brugge woensdag FC Barcelona over de vloer. In aanloop naar het ...

262
262
Annelien Coorevits breekt taboe: “Passie was er nooit"

Ze vormden jarenlang één van de bekendste koppels van het Vlaamse medialandschap: ...

388
388
Club is klaar: Seys roept oorlogstaal naar Lamine Yamal

Club Brugge kijkt FC Barcelona recht in de ogen namens de Champions League. De gedroomde affiche ...

169
169

Meer sportnieuws