'Lyon zet na afhaken Mourinho drie grote namen op lijstje'

door
'Lyon zet na afhaken Mourinho drie grote namen op lijstje'

José Mourinho zit ondertussen bijna een jaar zonder club na zijn ontslag bij Manchester United. De Portugees lijkt ondertussen stilaan klaar voor een nieuwe uitdaging, maar wacht nog op de juiste club. Zo zou hij een opvallende aanbieding afgewezen hebben.


Volgens RMC Sport heeft Olympique Lyon immers een poging ondernomen om Mourinho binnen te halen. De club van Jason Denayer zette onlangs trainer Sylvinho op straat en voorzitter Jean-Michel Aulas wou Mourinho als zijn opvolger. De Special One bedankte echter vriendelijk voor het aanbod.

Mourinho zou immers azen op een terugkeer naar Engeland, waar zijn familie nog woont. Zijn naam circuleert alvast als mogelijke trainer van Tottenham, dat in een diepe crisis zit de laatste weken. Daardoor staat de positie van Mauricio Pochettino ter discussie.

UPDATE 10/10
Bij Voetbal International bevestigde Lyon-voorzitter Jean-Michel Aulas dat de club een poging ondernam om Mourinho naar Frankrijk te lokken. "We hadden een plezierig contact per sms", aldus Aulas, die er volgens aan toevoegde dat de Portugees het voorstel afsloeg "omdat hij al een andere club had gekozen."

Het lijkt er dan ook op dat we ons stilaan mogen opmaken voor een terugkeer van Mourinho langs de zijlijn bij een of andere Europese topclub. De ex-manager van Porto, Inter, Chelsea, Real Madrid en Manchester United zou zelf dus alvast al weten waar het naartoe trekt, afwachten of Tottenham ook effectief de bestemming wordt.

UPDATE 19u44
Laurent Blanc staat na het afzeggen van José Mourinho bovenaan de shortlist van Lyon, waar volgens L'Équipe ook de namen van Rudi Garcia, Jean-Louis Gasset en Jorge Sampaoli op prijken. Volgens de grote Franse sportkrant wil Lyon dan ook zo snel mogelijk een gerenommeerde naam aanstellen als hoofdtrainer.

Wie moet Lyon aanstellen?

Meest recent

Revelatie Godts heeft twee Ajax-iconen in het vizier

Tijdens de voorbije interlandperiode was Mika Godts een opvallende afwezige in de Belgische ...

2
2
'Standard gooit roer om en breekt met vervelende traditie'

Bij Standard is er de voorbije maanden heel veel veranderd. Er kwam een nieuwe bestuursploeg met ...

26
26
CIES noemt 10 volgende Duivels: hoop voor Charleroi en Gent?

De interlands tegen Kazachstan en Liechtenstein leverden weer twee nieuwe Rode Duivels op, want ...

49
49
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil oude bekende, Standard wil cashen'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

78
78
KBVB maakt scheidsrechters speeldag 15 wereldkundig

Het interlandvoetbal is achter de rug, tijd om de aandacht weer op de Jupiler Pro League. Daar staat ...

118
118
WK-selectie Rode Duivels: 4 wildcards voor Garcia?

De logische kwalificatie voor het WK is een feit. Ondanks de stemmingmakerij van de afgelopen dagen ...

78
78
'Coorevits laat bombshell vallen over Van Gucht'

Gisteren maakte sportjournalist en presentator Ruben Van Gucht zijn terugkeer in De Slimste Mens ter ...

205
205
Proto tipt Belgische clubs: transfer voor JPL-smaakmaker?

Komend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt. Silvio Proto zal alvast ...

65
65
Congolese bondscoach stuurt Rode Duivels forse waarschuwing

Na het afgelopen interlandluik zijn 42 van de 48 deelnemers aan het WK van volgende zomer bekend. De ...

130
130
'Penders in januari alweer terug naar Chelsea'

De interland tegen Liechtenstein betekende voor Mike Penders een mooie première. De jonge ...

106
106
Doku maakt indruk op Boeckx, maar niet met zijn dribbels

De Rode Duivels zullen wellicht toch een beetje met gemengde gevoelens terugblikken op de voorbije ...

69
69
'Volgende droomclub meldt zich voor Tzolis'

De voorbije dagen wist Christos Tzolis zich nog maar eens in de kijker te spelen. Met een heerlijk ...

194
194
Ophef rond Courtois bij Rode Duivels: "Het verbaasde me"

De Rode Duivels hebben in de voorbije week hun WK-ticket helemaal over de streep getrokken met een ...

206
206
'Standard mikt op megadeal: monstersom op komst'

Standard kan het geld nog steeds héél goed gebruiken. De Rouches moeten in 2026 ...

166
166
WK-bom bij Duivels: Genk- en RSCA-spelers in beeld?

Hein Vanhaezebrouck en Franky Van der Elst stelden via Het Nieuwsblad hun ideale selectie van 26 ...

545
545
'Clement weigert: gigantisch bod resoluut afgewezen'

Philippe Clement tekende verrassend genoeg voor Norwich City. Dat is de voorlaatste uit de ...

158
158
Genk slaat gigantische slag: “Dit is nergens te zien”

KRC Genk is al vele jaren een club die goed werk levert. Zowel sportief als financieel doen ze het ...

220
220
'Mannaert verrast: Rode Duivels flirten met grote naam'

Bij de Rode Duivels is het WK-ticket binnen, maar rustig is het allerminst. Rudi Garcia ligt onder ...

582
582
'Lewandowski fronst: Barça-eis belandt op straat'

Robert Lewandowski gaat FC Barcelona in de zomer transfervrij verlaten. De Poolse spits brengt ...

58
58
Renard spreekt: bliksemvertrek twee aanwinsten?

De zomermercato van RSC Anderlecht was geen succes. Paars-Wit heeft voorlopig nog steeds een ...

231
231
'Transferbom: Messi én Haaland mogelijk samen?'

Bij FC Barcelona moet voorzitter Joan Laporta misschien wel vrezen voor zijn toekomst. De ...

142
142
Defour ziet extra titelkandidaat: Union en Club beven

KRC Genk begon moeizaam aan het seizoen, maar de laatste weken draait het steeds beter. De ...

173
173
Grote Garcia Rapport: exit of vertrouwen houden?

De Rode Duivels hebben zich geplaatst voor het WK 2026. Alweer opdracht volbracht voor bondscoach ...

76
76
Loting WK 2026: alsnog 'Poule des Doods' voor Duivels?

De Rode Duivels hebben zich dinsdag geplaatst voor het WK 2026, net zoals 42 van de andere 48 ...

376
376
'Grote WK-verrassing voor Brandon Mechele bij Duivels'

Brandon Mechele kreeg dinsdagavond zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels en de sterkhouder ...

327
327

Meer sportnieuws