Snelders over Martinez: "Neigt naar het lachwekkende"

door
Snelders over Martinez:

De Rode Duivels zullen normaal gezien donderdagavond de kwalificatie voor het EK 2020 veiligstellen, want met een zege tegen San Marino is België geplaatst. Dat zou betekenen dat de troepen van Roberto Martinez al na zeven wedstrijden niet meer bij te halen zijn. Dat lijkt op het eerste zicht een knappe prestatie.


"Niet echt bijzonder, als ik eerlijk moet zijn", vindt analist Eddy Snelders echter bij Sporza. "Als je de landen ziet in de poule van België, dan moet je zeggen dat dit niet de sterkste poule is. De ambitie die de Rode Duivels moesten tonen was de kwalificatie zo snel mogelijk veiligstellen en liefst met het maximum van de punten eindigen."

"
Je moet respect hebben voor je tegenstanders, maar je mag ze niet groter en belangrijker maken dan ze zijn. Als je naar Cyprus, San Marino, Kazachstan en zelfs Schotland kijkt: eigenlijk zijn dat dreumesjes. De bondscoach maakt die landen elke keer opnieuw wél groter dan ze zijn. Ik zeg niet dat dat begint te irriteren, maar soms neigt dat wel eens naar het lachwekkende."

LEES OOK: Marc Degryse breekt los: "Ze moeten mij daar niet steken!"

Hemelt Martinez de tegenstanders te veel op?

Meest recent

Na eerste pandoering: Monaco-CEO oordeelt over Pocognoli

Sébastien Pocognoli verbaasde iedereen door tijdens de vorige interlandbreak in oktober de ...

5
5
Club Brugge in diepe rouw na overlijden oudgediende

Club Brugge kreeg de voorbije dagen enkele tegenvallers te verwerken. Het slikte vorig weekend een ...

0
0
Pittig programma Antwerp: Goots ziet onverwacht voordeel

Antwerp slaakte afgelopen weekend een grote zucht van opluchting, want het kon eindelijk nog eens ...

23
23
'Bondsparket lacht niet met slag: zware schorsing wacht'

De veertiende speeldag van de Jupiler Pro League bracht vorig weekend enkele opmerkelijke momenten. ...

25
25
Club Brugge na mokerslag de transfermarkt op?

Club Brugge trekt toch de interlandbreak in met de nodige twijfels. Het ging vorig weekend met 1-0 ...

173
173
Ronaldo bevestigt: "Het wordt zeker mijn laatste"

Er vond de voorbije jaren al een wissel van de wacht plaats in de voetbalwereld. Het tijdperk waarin ...

56
56
Yamal zet Spanje op stelten: Barcelona schakelt Belg in

Vorige week woensdag stuntte Club Brugge met een gelijkspel tegen FC Barcelona, waar Lamine Yamal ...

87
87
Van Looy laat kijkers in shock achter: Groot geheim onthuld

Erik Van Looy mag dan vooral bekendstaan als quizmaster van De Slimste Mens ter Wereld, de ...

153
153
TRANSERUURTJE: 'Jackpot voor RSCA, opvolger Hayen bekend?'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

286
286
Uppercut voor Club Brugge: sterkhouder out tot nieuwjaar

Na een glansloze prestatie ging Club Brugge zondag de boot in tegen RSC Anderlecht. Alsof de ...

172
172
Revolutie bij Rode Duivels: Club Brugge klopt Anderlecht

Club Brugge moest zondag voor het eerst sinds lang nog eens haar meerdere erkennen in RSC ...

191
191
Tranen bij Club-fans: Mechele deelt pakkende bekentenis

Hij is geen man van grote woorden of show, maar van daden. Van tackles, duels en trouwe dienst. ...

586
586
'Masterplan van Coucke: comeback grote naam bij RSCA?'

De hemel klaart op boven het Lotto Park na de deugddoende zege tegen Club Brugge. Bovendien werd er ...

389
389
Club Brugge baalt: peperdure miscast valt door de mand

Club Brugge ging zondag vrij kansloos onderuit tegen RSC Anderlecht. Op het veld van de aartsrivaal ...

306
306
Na pijnlijke breuk: Ex Rik Verheye deelt pakkend bericht

Na tweeënhalf jaar eindigde onlangs het ogenschijnlijk 'sprookje' tussen Rik Verheye (38) en ...

348
348
'Wit konijn Garcia: daverende verrassing in WK-selectie'

Behoudens een monumentale inzinking tegen Kazachstan en Liechtenstein, verzekeren de Rode Duivels ...

425
425
Blessuregolf bij Club Brugge: één speler profiteert

Club Brugge staat na de interland-break opnieuw voor een loodzwaar wedstrijdschema tot aan de ...

247
247
Ophef bij Duivels: Waalse analist maakt brandhout van Courtois

De Rode Duivels zullen eind deze week gehavend naar Kazachstan afreizen voor hun WK-kwaliciatieduel. ...

551
551
Play-Offs tóch behouden? Anderlecht-CEO doet markante uitspraak

De Jupiler Pro League is bezig aan zijn laatste seizoen met een Play-Offs-format. Tenminste toch als ...

488
488
‘Club in rep en roer: transferbom barst vlak voor de winter’

Er staat iets te gebeuren op Jan Breydel: een bliksemsnelle flankspeler zet de winter op stelten. ...

354
354
'Liverpool zet mercato wéér in vuur: deal van 100 miljoen'

Ondanks het behalen van de Engelse titel, pakte Liverpool FC afgelopen zomer uit met een ...

143
143
Anderlecht of Club? Vanhaezebrouck doet straffe titeluitspraak

Nog één speeldag en de heenronde van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League ...

558
558
Machtswissel Club Brugge: JPL-coach als opvolger Hayen?

Nicky Hayen legde tot dusver een puik parcours af als hoofdcoach van Club Brugge. Desondanks wordt ...

934
934
'Anderlecht staat perplex: bliksemtransfer Nathan De Cat'

RSC Anderlecht wist afgelopen zondag eindelijk nog eens op eigen veld te winnen van Club Brugge. ...

973
973
Bondsparket roept Stijn Stijnen alwéér op het matje

Geen coach in het Belgisch voetbal die de afgelopen jaren vaker in de clinch lag met het bondsparket ...

142
142

Meer sportnieuws