AA Gent en KV Mechelen bevestigen overgang Matthys

door
AA Gent en KV Mechelen bevestigen overgang Matthys

AA Gent probeert een steunpilaar van KV Mechelen weg te halen. Volgens Het Laatste Nieuws willen de Buffalo's ex-speler Tim Matthys graag verwelkomen als nieuwe scout.

Matthys sloot vorig seizoen zijn actieve carrière af bij KV Mechelen, waar hij momenteel hoofdscout is. Zijn goede werk is AA Gent niet ontgaan, want de Buffalo's willen hem graag als versterking voor de Gentse scoutingscel. Volgens Het Laatste Nieuws nam Gent al contact op met Matthys. Over diens repliek is momenteel nog niets bekend, alsook de reactie van Malinwa. 

UPDATE 1/10

Volgens Het Nieuwsblad komt de deal al rond op dinsdag, na het regelen van enkele zaken. De krant weet dat zowel AA Gent als Matthys KV Mechelen op de hoogte brachten van de interesse, zoals het hoort. Bij Malinwa zien ze hun hoofdscout - die overigens nog maar vier maand in dienst was in die functie - niet graag vertrekken. KV Mechelen bekijkt momenteel hun opties om Matthys intern of extern te vervangen.

UPDATE 18u
Zowel KV Mechelen als AA Gent hebben de overgang van Tim Matthys nu bevestigd. "De aanstelling van Tim kadert in de verdere professionalisering van onze scouting en rekrutering. Tim zal aangesteld worden als video- en live scout (A-kern) en zal ook een aantal coördinerende taken op zich nemen (recrutering U18 en U21)", laat Peter Verbeke, sportief manager van Gent, weten.

Bij KV Mechelen zien ze Matthys zo vertrekken amper enkele maanden nadat hij tot de sportieve cel toegetreden was. De club geeft aan dat zijn vertrek intern opgevangen zal worden.


LEES OOK: Bizar scenario JPL: geen Europees voor derde in eindstand?

🚀

Goede aanwinst voor AA Gent?

Meest recent

Van Crombrugge en Vanessa doen fans massaal reageren

Het is ondertussen anderhalf jaar geleden dat Vanessa D’Hooghe en Hendrik Van Crombrugge hun ...

0
0
Shirtjes-catastrofe USA-België: pijnlijke details lekken uit

De oefenwedstrijd tussen België en de Verenigde Staten heeft voor een lawine aan kritiek ...

47
47
Bayern-legende doet openbaring: dít zei Guardiola over Kompany

Vincent Kompany heeft in zijn tweede seizoen aan het roer bij Bayern München heel wat harten ...

107
107
'Antwerp staat paf: Oosting genoemd bij andere club'

Antwerp FC hoopt zich zich via de Europe Play-Offs alsnog van een Europees ticket te verzekeren. ...

138
138
'Salah weg bij Liverpool: verrassende nieuwe club wenkt'

Liverpool FC kondigde dinsdagavond het einde van een tijdperk aan. Via de officiële kanalen ...

86
86
Mexico-België om 3u 's nachts: VTM komt met mooie geste

Nadat de Verenigde Staten zaterdag over de knie werden gelegd, kruisen de Rode Duivels eerstdaags de ...

503
503
'Transferbom Club in stroomversnelling: gesprekken onderweg'

De sportieve leiding van Club Brugge kan zijn agenda komende zomer best niet te vol plannen. Zo ...

310
310
'Schoktransfer Lewandowksi: Rode Duivel grote pineut'

Robert Lewandowski lijkt bezig aan zijn laatste maanden bij FC Barcelona. Maar de Poolse goalgetter ...

98
98
Titelclash Union en Club: "Zij zijn de te kloppen ploeg"

In de komende dagen is het woord aan de nationale ploegen, vervolgens gaat de climax van het seizoen ...

283
283
Anderlecht krijgt waarschuwing bekerfinale: "Dan zijn ze gek"

RSC Anderlecht krijgt op 14 mei een uitgelezen kans om zijn eerste prijs sinds 2017 te veroveren. In ...

212
212
Alderweireld keihard voor Duivel: "Ik zet hem níét in basis"

De Rode Duivels hebben hun eerste oefenwedstrijd richting het WK al overtuigend gewonnen. Zo werden ...

742
742
'Bayern onverbiddelijk: Kompany speelt routinier kwijt'

Ook bij Bayern München wordt van de interland-break gebruik gemaakt om de krijtijnen voor ...

120
120
TRANSFERUURTJE: 'Recorddeal Karetsas, knaltransfer Keita'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

161
161
Duivel maakt statement in VS: "Rol als blikopener"

De eerste test op de oefenstage werd succesvol afgerond. De Rode Duivels slachtten de Vernenigde ...

78
78
Brusselmans in financiële problemen? Fans geschrokken

Herman Brusselmans blijft één van de meest herkenbare stemmen uit de Lage Landen, met ...

143
143
'Deze Duivel voelt bui al hangen: nieuwe pikorde na VS'

In het Mercedes-Benz Stadium in Atalanta stond er na 90 minuten 2-5 op het scorebord. De Rode ...

170
170
‘Anderlecht schrikt: oude bekende trekt aan mouw Lukaku'

Het spookt de afgelopen dagen rond Romelu Lukaku. De aanvaller zei af bij de Rode Duivels en ging ...

489
489
Garcia hemelt één Duivel op: “Hij is ‘le détonnateur’”

De Rode Duivels wonnen overtuigend van de Verenigde Staten met 2-5. Verschillende spelers grepen hun ...

241
241
Vandenbempt slaat alarm: groot probleem Duivels

De Rode Duivels wonnen overtuigend van gastland VS in Atalanta. Het werd 2-5 na een moeilijk begin. ...

96
96
Titelheld in beeld: Club Brugge ontketent transferstorm

Bij Club Brugge ligt een opvallend Belgisch dossier op tafel. De kampioen wil een titelheld naar Jan ...

356
356
Beslissing Lukaku zet alles op scherp bij Anderlecht

Lukaku is al van Anderlecht in zijn hoofd en in zijn omgeving, maar net dat maakt de spanning in ...

314
314
Garcia grijpt in: één naam duikt plots op bij Duivels

Ook zonder Romelu Lukaku lieten de Rode Duivels zaterdag tegen de Verenigde Staten vijf keer de ...

186
186
De Cat schrijft geschiedenis: Kompany bijt in het stof

Het oefenkamp in de Verenigde Staten ging van start met een ruime 2-5 zege tegen het gastland. Niks ...

501
501
Voetbalbond doorbreekt stilte na shirts-rel Duivels

Consternatie alom zaterdagavond in de Belgische huiskamer. Niet per se omdat de Rode Duivels op ...

274
274
Rode Duivel valt zwaar door de mand: "Als een miniem"

Senne Lammens en Jérémy Doku eisten allebei een hoofdrol op in de 2-5 zege van de Rode ...

612
612

Meer sportnieuws