Garrido: "Hazard moet kunnen omgaan met de kritiek, Club heeft heel sterk team"

door
Garrido:

Club Brugge moet op bezoek bij Real Madrid en heel Brugge droomt van een stunt. Onze redactie blikte vooruit met Juan Carlos Garrido, de enige Spaanse trainer die Club ooit had. Hij sprak ook over de kritiek op Eden Hazard en Thibaut Courtois.


"Dat Club Brugge in Spanje speelt, is nog altijd heel speciaal voor mij. Ik zal mij altijd als een deel van Club Brugge voelen en het is prachtig om te zien dat Brandon Mechele het zeer goed doet en dat Philippe Clement goed werk levert. Beiden waren er in mijn periode ook. Ik voelde mij altijd zeer goed in België", opent Garrido.

Club wacht een zware partij in Bernabeu. "Club Brugge zal een zeer goede wedstrijd moeten spelen als het wil winnen in Madrid. Real is altijd favoriet en het zal een moeilijke wedstrijd worden voor Blauw-Zwart, maar Club heeft zeker veel kwaliteit rondlopen. Ze moeten bij counters razendsnel omschakelen."


Hazard kon nog niet schitteren bij Real Madrid.
In Spanje kregen Courtois en Hazard al bakken kritiek, maar dat is normaal volgens Garrido. "In Spanje spreekt iedereen over voetbal: fans, media… Er is altijd veel passie en er zijn veel meningen en dus veel kritiek. Grote spelers zoals Hazard en Courtois moeten daarmee kunnen omgaan, al is dat niet makkelijk, maar het hoort nu eenmaal bij het takenpakket van grote spelers. Ze moeten hard blijven werken, ook op training en dan hun niveau halen. Real Madrid is een bijzonder veeleisende club en enkel winnen is goed genoeg."

Er moet echter ook goed worden gevoetbald en dat ontbrak tot op heden. Toch ziet de momenteel clubloze trainer beterschap bij de Koninklijke. "Real is beter aan het spelen sinds de nederlaag bij PSG. Zidane is een geweldige manager en de spelers hebben hem graag. De voorbereiding was moeilijk en ze geraakten enkele spelers niet kwijt en daardoor liep de mercato niet helemaal zoals verwacht. Ik denk dat ze stilaan een hecht team aan het vormen zijn en grote spelers zoals Hazard geraken fysiek stilaan op het gewenste niveau."


Garrido ziet een sterk Club Brugge.
Sinds zijn vertrek uit Brugge in 2013 trainde Garrido Real Betis, Ahly, Al-Ettifaq, Raja Casablanca en in mei kwam zijn periode bij Al-Ain FC tot een einde. In Brugge kende hij zijn beste periode ooit als coach. "

"Club is een fantastische club en ik had daar de beste fans die ik ooit heb gehad. De meeste passie vond ik terug in het Jan Breydelstadion en ze hebben daar met Bart (Verhaeghe, nvdr.) een zeer ambitieuze voorzitter. Hij investeert in het team en hij heeft enorm veel passie voor de club. Je ziet dat ze nu een geweldig trainingscentrum hebben met daarbij een goede coach en spelersgroep. Ik zie de toekomst zeer goed in voor Club Brugge en ik zie ze graag nog meer prijzen winnen. Ik kom binnenkort zeker eens op bezoek om de geweldige sfeer nog eens op te snuiven en 'We Are Bruges'."

LEES OOK: Kop rolt bij Real: eerste slachtoffer na Bayern-drama'

Zal Hazard schitteren tegen Club Brugge?

Meest recent

Rode Duivels moeten niet hopen op nieuw goudhaantje Club

Er was de voorbije jaren al heel wat te doen over de vele jonge talenten die er uiteindelijk voor ...

2
2
Volgende vertrekker bij Union: "Zou me niet verbazen"

Union kan dit seizoen zijn prijzenkast opnieuw vullen, nadat het in de voorbije twee seizoenen al ...

9
9
'Stunt in de maak: Club aast op 'nieuwe Iniesta' van 20M'

Club Brugge heeft een opvallend offensief dossier op tafel gelegd. Blauw-Zwart volgt een spelmaker ...

231
231
'Club Brugge siddert: Barça blijft aandringen'

Club Brugge wordt alsmaar meer in de gaten gehouden door de allergrootsten ter aarde. Dat komt ...

48
48
De Bruyne doet boekje open over transfer naar Napoli

De voorbije weken is er al heel wat inkt gevloeid over de verzuurde relatie tussen Napoli en Romelu ...

24
24
'Tweede knaltransfer Club: 40 miljoen euro'

Het belooft een zeer hete transferzomer te gaan worden bij Club Brugge. Blauw-Zwart zal immers ...

125
125
'Anderlecht slaat zeer pikante slag bij Antwerp'

Bij Anderlecht lijken er heel wat grote veranderingen op til te staan. Er moet nog een nieuwe ...

134
134
Intern gevecht Anderlecht: Deschacht voorspelt vuurwerk

RSC Anderlecht speelde afgelopen weekend een zwakke wedstrijd, maar won uiteindelijk wel met 3-1 van ...

180
180
Halve finales UEL/UECL bekend: ontdek de grote favorieten

Ook in de Europa en Conference League zijn de kaarten geschud. Donderdagavond werden in de twee ...

74
74
Club houdt 'grote joker' klaar in titelgevecht met Union

Zondagavond is het zover, dan kruisen de twee grote titelkandidaten de degens met mekaar in de ...

374
374
UEL/UECL: mooie avond voor Belgen, één grote verrassing

In de Europa en Conference League zijn de tickets voor de halve finales uitgedeeld. Met Youri ...

81
81
Ideale WK-basiself Duivels: Albert dumpt dríé grote namen

Nog minder dan twee maanden te gaan en het WK van de Rode Duivels gaat van start. Op maandag 15 juni ...

227
227
Club Brugge wrijft zich in handen met 'nieuwe Karetsas'

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge spelers richting de Europese topcompetities te ...

218
218
Slotspeeldag Challenger Pro League: dit staat op het spel

Vrijdagavond wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League ...

88
88
Afkeer voor Anderlecht? Vanderbiest spreekt eerlijke taal

In de Champions' Play-Offs staat zaterdagavond een interessante duel op het programma. Zo strijden ...

202
202
Titelgevecht barst los: hét verschil tussen Union en Club

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

514
514
Furieus Barça legt wéér klacht neer na UCL-uitschakeling

FC Barcelona sneuvelde dinsdagavond uit de Champions League ondanks een 1-2-zege op het veld van ...

122
122
UEL/UECL: Nederlands verhaal over, Genk-killer stuift door

De eerste halve finalisten in de Europa en Conference League zijn bekend. Zo wist SC Freiburg na KRC ...

65
65
Antwerp op kruispunt: drastische beslissing in PO's?

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

580
580
Lukaku verbijstert Italië met meest gehate transfer ooit

Romelu Lukaku dreigt in Italië opnieuw het middelpunt te worden van een transferstorm. Door de ...

416
416
AA Gent stoomt door: aanvaller tekent tot 2029

AA Gent strijdt momenteel nog volop in de Champions' Play-Offs voor een Europees ticket. Ondertussen ...

36
36
Blikvangers PO's: nieuwe leiders én degradatie-beslissing?

De derde speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur en het belooft weer ...

75
75
Eddy Merckx bezorgt voetbalfans enorme krop in de keel

Eddy Merckx ging de laatste maanden door een ware hel. De wielerlegende kreeg te maken met tal van ...

104
104
'Eerste zomertransfer Club Brugge: contract van vijf jaar'

Club Brugge zal er in de komende weken alles aan doen om de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis ...

582
582
Kop rolt bij Real: eerste slachtoffer na Bayern-drama'

Real Madrid zal ook dit seizoen de Champions League niet winnen. De recordhouder werd woensdag uit ...

466
466

Meer sportnieuws