Garrido: "Hazard moet kunnen omgaan met de kritiek, Club heeft heel sterk team"

455 stemmen
Garrido:

Club Brugge moet op bezoek bij Real Madrid en heel Brugge droomt van een stunt. Onze redactie blikte vooruit met Juan Carlos Garrido, de enige Spaanse trainer die Club ooit had. Hij sprak ook over de kritiek op Eden Hazard en Thibaut Courtois.


"Dat Club Brugge in Spanje speelt, is nog altijd heel speciaal voor mij. Ik zal mij altijd als een deel van Club Brugge voelen en het is prachtig om te zien dat Brandon Mechele het zeer goed doet en dat Philippe Clement goed werk levert. Beiden waren er in mijn periode ook. Ik voelde mij altijd zeer goed in België", opent Garrido.

Club wacht een zware partij in Bernabeu. "Club Brugge zal een zeer goede wedstrijd moeten spelen als het wil winnen in Madrid. Real is altijd favoriet en het zal een moeilijke wedstrijd worden voor Blauw-Zwart, maar Club heeft zeker veel kwaliteit rondlopen. Ze moeten bij counters razendsnel omschakelen."


Hazard kon nog niet schitteren bij Real Madrid.
In Spanje kregen Courtois en Hazard al bakken kritiek, maar dat is normaal volgens Garrido. "In Spanje spreekt iedereen over voetbal: fans, media… Er is altijd veel passie en er zijn veel meningen en dus veel kritiek. Grote spelers zoals Hazard en Courtois moeten daarmee kunnen omgaan, al is dat niet makkelijk, maar het hoort nu eenmaal bij het takenpakket van grote spelers. Ze moeten hard blijven werken, ook op training en dan hun niveau halen. Real Madrid is een bijzonder veeleisende club en enkel winnen is goed genoeg."

Er moet echter ook goed worden gevoetbald en dat ontbrak tot op heden. Toch ziet de momenteel clubloze trainer beterschap bij de Koninklijke. "Real is beter aan het spelen sinds de nederlaag bij PSG. Zidane is een geweldige manager en de spelers hebben hem graag. De voorbereiding was moeilijk en ze geraakten enkele spelers niet kwijt en daardoor liep de mercato niet helemaal zoals verwacht. Ik denk dat ze stilaan een hecht team aan het vormen zijn en grote spelers zoals Hazard geraken fysiek stilaan op het gewenste niveau."


Garrido ziet een sterk Club Brugge.
Sinds zijn vertrek uit Brugge in 2013 trainde Garrido Real Betis, Ahly, Al-Ettifaq, Raja Casablanca en in mei kwam zijn periode bij Al-Ain FC tot een einde. In Brugge kende hij zijn beste periode ooit als coach. "

"Club is een fantastische club en ik had daar de beste fans die ik ooit heb gehad. De meeste passie vond ik terug in het Jan Breydelstadion en ze hebben daar met Bart (Verhaeghe, nvdr.) een zeer ambitieuze voorzitter. Hij investeert in het team en hij heeft enorm veel passie voor de club. Je ziet dat ze nu een geweldig trainingscentrum hebben met daarbij een goede coach en spelersgroep. Ik zie de toekomst zeer goed in voor Club Brugge en ik zie ze graag nog meer prijzen winnen. Ik kom binnenkort zeker eens op bezoek om de geweldige sfeer nog eens op te snuiven en 'We Are Bruges'."

LEES OOK: Union vreest Bodo/Glimt: Hubert roept oorlogstaal

Zal Hazard schitteren tegen Club Brugge?

Meest recent

Ivan Leko ziet ‘Luka Modric’ van Club Brugge opstaan

Het nieuwe seizoen van de Jupiler Pro League staat voor de deur. Club Brugge zoekt nog naar ritme ...

8
8
Compper duidelijk over plan en speelstijl met Antwerp

Marvin Compper is de nieuwe hoofdtrainer van Royal Antwerp FC. De Duitser gaf een eerste ...

34
34
Goals op komst voor Anderlecht? “Minstens 20 dit seizoen”

RSC Anderlecht hoopt weer mee te kunnen doen voor de prijzen. Voorin zoekt Paars-Wit nog ...

228
228
Geweldig: oude foto Club-aanwinst duikt op, fans jubelen

Club Brugge heeft met Freddie Potts een nieuwe middenvelder binnengehaald. De 22-jarige Engelsman ...

114
114
Union vreest Bodo/Glimt: Hubert roept oorlogstaal

Union SG neemt het vanavond op tegen Bodo/Glimt. De Noorse topclub maakte de afgelopen jaren een ...

75
75
Westerlo pakt uit met Cisse Sandra van Club Brugge

Westerlo is ambitieus en dat is er ook aan te zien op de transfermarkt. De afgelopen jaren maakte de ...

162
162
Hoop voor RWDM? Nieuwe voorzitter komt met opvallend plan

RWDM Brussels heeft een woelige periode achter de rug met vorige eigenaar John Textor. De Belgische ...

88
88
‘Miljoenenbod de vuilbak in: Club Brugge geeft niet op’

Club Brugge wil deze zomermercato nog uitpakken. Blauw-Zwart is ambitieus en gaat weer vol voor de ...

409
409
FIFA slaat hard terug na kritiek op Infantino: intern paniek

Na het WK is de bom volledig losgebarsten rond de FIFA en baas Gianni Infantino. Nadat de Zwitser ...

240
240
Leko spreekt resoluut tegen: “Club moet nederig blijven”

Club Brugge wordt in België als een alleenheerser gezien. Vooral door de sterke Europese ...

250
250
Union SG incasseert ferme domper voor CL-clash

Union SG hoopt zich dit seizoen te kwalificeren voor de groepsfase van de Champions League. De ...

142
142
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht gaat los, Genk en Club bikkelen’

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

930
930
‘Cercle Brugge haalt voormalige Standard-pion binnen’

Cercle Brugge is op de zomermercato nog op zoek naar versterkingen voor de kern, maar ook achter de ...

168
168
Amateurclub stunt met héél pikante ploegvoorstelling

Een voetbalclub die haar spelerskern en nieuwe wedstrijdshirts voorstelt in een parenclub. Het ...

90
90
‘Neymar dropt plots transferbommetje bij Santos’

Neymar stond lange tijd aan de top van het Europese voetbal, maar de laatste jaren werd hij vooral ...

46
46
Ajax pakt uit met transferstunt van formaat

Ajax wil weer aan de top van het Nederlandse voetbal staan. De Amsterdammers verliezen mogelijk nog ...

151
151
Refs eerste speeldag nieuw JPL-seizoen bekendgemaakt

De eerste speeldag van de Jupiler Pro League klopt op de deur en het Refereeing Department heeft de ...

157
157
‘Strijd om Bertaccini barst los: Anderlecht wijst bod af’

RSC Anderlecht en Adriano Bertaccini stevenen af op een breuk. De aanvaller past naar verluidt niet ...

989
989
Van Bommel kijkt mee: 'Verrassende transfer Roméo Lavia'

Met Mark van Bommel aan het roer als bondscoach, mag een aantal jonge gasten hopen op een (nieuwe) ...

315
315
Club Brugge breekt de bank: kersverse topaanwinst binnen

Club Brugge heeft in aanloop naar de competitiestart nog een tandje bijgestoken. Daags na de komst ...

963
963
'STVV strikt WK-ganger; KVM wil shoppen in eigen land'

Vrijdagavond gaat het seizoen 2026-2027 van start in de Jupiler Pro League. Maar aan de vooravond ...

280
280
Tzolis doet monden openvallen bij Arsenal: meteen nieuwe bijnaam

Christos Tzolis realiseerde in het tussenseizoen een absolute droomtransfer. De flankaanvaller ...

915
915
Lukaku weg bij Napoli: nu al terugkeer naar Anderlecht?

Het heeft er alle schijn van dat Romelu Lukaku op vertrekken staat bij SSC Napoli. Waar zijn ...

668
668
KVDO-fans woedend na stunt Cercle: "Lijkenpikkers!"

KVDO en Cercle Brugge staan plots allebei centraal op sociale media. Een opvallende advertentie van ...

321
321
Club op voorhand al kampioen? Boeckx ziet twéé valkuilen

Het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League staat voor de deur. Het belooft een interessante ...

964
964

Meer sportnieuws