Garrido: "Hazard moet kunnen omgaan met de kritiek, Club heeft heel sterk team"

door
Garrido:

Club Brugge moet op bezoek bij Real Madrid en heel Brugge droomt van een stunt. Onze redactie blikte vooruit met Juan Carlos Garrido, de enige Spaanse trainer die Club ooit had. Hij sprak ook over de kritiek op Eden Hazard en Thibaut Courtois.


"Dat Club Brugge in Spanje speelt, is nog altijd heel speciaal voor mij. Ik zal mij altijd als een deel van Club Brugge voelen en het is prachtig om te zien dat Brandon Mechele het zeer goed doet en dat Philippe Clement goed werk levert. Beiden waren er in mijn periode ook. Ik voelde mij altijd zeer goed in België", opent Garrido.

Club wacht een zware partij in Bernabeu. "Club Brugge zal een zeer goede wedstrijd moeten spelen als het wil winnen in Madrid. Real is altijd favoriet en het zal een moeilijke wedstrijd worden voor Blauw-Zwart, maar Club heeft zeker veel kwaliteit rondlopen. Ze moeten bij counters razendsnel omschakelen."


Hazard kon nog niet schitteren bij Real Madrid.
In Spanje kregen Courtois en Hazard al bakken kritiek, maar dat is normaal volgens Garrido. "In Spanje spreekt iedereen over voetbal: fans, media… Er is altijd veel passie en er zijn veel meningen en dus veel kritiek. Grote spelers zoals Hazard en Courtois moeten daarmee kunnen omgaan, al is dat niet makkelijk, maar het hoort nu eenmaal bij het takenpakket van grote spelers. Ze moeten hard blijven werken, ook op training en dan hun niveau halen. Real Madrid is een bijzonder veeleisende club en enkel winnen is goed genoeg."

Er moet echter ook goed worden gevoetbald en dat ontbrak tot op heden. Toch ziet de momenteel clubloze trainer beterschap bij de Koninklijke. "Real is beter aan het spelen sinds de nederlaag bij PSG. Zidane is een geweldige manager en de spelers hebben hem graag. De voorbereiding was moeilijk en ze geraakten enkele spelers niet kwijt en daardoor liep de mercato niet helemaal zoals verwacht. Ik denk dat ze stilaan een hecht team aan het vormen zijn en grote spelers zoals Hazard geraken fysiek stilaan op het gewenste niveau."


Garrido ziet een sterk Club Brugge.
Sinds zijn vertrek uit Brugge in 2013 trainde Garrido Real Betis, Ahly, Al-Ettifaq, Raja Casablanca en in mei kwam zijn periode bij Al-Ain FC tot een einde. In Brugge kende hij zijn beste periode ooit als coach. "

"Club is een fantastische club en ik had daar de beste fans die ik ooit heb gehad. De meeste passie vond ik terug in het Jan Breydelstadion en ze hebben daar met Bart (Verhaeghe, nvdr.) een zeer ambitieuze voorzitter. Hij investeert in het team en hij heeft enorm veel passie voor de club. Je ziet dat ze nu een geweldig trainingscentrum hebben met daarbij een goede coach en spelersgroep. Ik zie de toekomst zeer goed in voor Club Brugge en ik zie ze graag nog meer prijzen winnen. Ik kom binnenkort zeker eens op bezoek om de geweldige sfeer nog eens op te snuiven en 'We Are Bruges'."

LEES OOK: Bommetje op Anfield: Liverpool kondigt vertrek Salah aan

Zal Hazard schitteren tegen Club Brugge?

Meest recent

'Europa verliest volgende ster: verrassende club Casemiro'

Het Europees voetbal zal na het seizoen afscheid nemen van enkele grote namen. Antoine Griezmann ...

6
6
Met extra boost naar VS: Doku kondigt heuglijk nieuws aan

De Rode Duivels hebben woensdag de vlucht genomen richting Atlanta, waar ze de komende dagen een ...

6
6
Fans in de wolken: grote Play-Off-joker voor Antwerp

Antwerp FC heeft woensdag extra vertrouwen getankt met oog op de Europe Play-Offs. In een oefenmatch ...

18
18
Bizar 'Elftal van Seizoen': zeven Club-spelers, géén Union

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League zit er op. Om de protagonisten van de voorbije 30 ...

106
106
'Arsenal doet Engeland beven met komst PSG-superster'

Arsenal FC lijkt goed op weg naar zijn eerste landstitel sinds 2024 en hoort bij de topfavorieten ...

43
43
"Karikatuur van zichzelf" - Anderlecht-duo doet alarm afgaan

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

167
167
'Kompany schrikt op: Bayern laat grote naam beschikken'

Ook bij Bayern München maakt men handig gebruik van de interland-break om al plannen te smeden ...

63
63
Ito of Miras: Winnaar Gouden Croc bekend gemaakt

Hoewel er na de interland-break nog heel wat moois op het programma staat, werd woensdag al een ...

130
130
Notoir klimaatactivist slaat weer toe: De Vlieger haalt fors uit

De beruchte klimaatactivist Wouter Mouton veroorzaakte eerder al de nodige ophef in de voetballerij. ...

116
116
Garcia smult van Rode Duivel: "Ongelooflijke speler"

De Rode Duivels vertrekken deze week naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage richting ...

210
210
Anderlecht gaat ver: De Cat-stunt die niemand zag aankomen

Nathan De Cat blijft verbazen bij Anderlecht, maar intussen draait het almaar vaker om zijn ...

479
479
Rode Duivels verliezen naast Bounida nog een talent

De voorbije dagen werd duidelijk dat de Rode Duivels opnieuw een groot talent verliezen. Nadat ons ...

110
110
Anderlecht en Genk aangepakt: "Daar ligt de fout"

Door het interlandvoetbal staan er komend weekend geen wedstrijden geprogrammeerd in de Jupiler Pro ...

227
227
Lokeren strikt bekende naam als sportief directeur

De titelstrijd in de Challenger Pro League is al beslist, maar voor de andere promotietickets kan ...

56
56
'Dilemma Lukaku: keuze voor het hart of de miljoenen?'

De Rode Duivels zijn woensdag naar de Verenigde Staten vertrokken zonder Romelu Lukaku. De ...

187
187
Gezien Anderlecht? Cvetkovic pakt uit met waanzinnige goal

Anderlecht sloot de reguliere competitie af met een pijnlijke thuisnederlaag tegen Cercle Brugge. ...

89
89
Antwerp tankt vertrouwen: extra troef voor play-offs

Antwerp sloot de reguliere competitie maar matig af en moet daardoor vrede nemen met deelname aan de ...

142
142
'Club Brugge mag kruis maken over peperduur target'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Verschillende smaakmakers zijn grof ...

308
308
'Bayern neemt belangrijke beslissing over transfer De Cat'

De Rode Duivels zijn woensdagnamiddag vertrokken naar de Verenigde Staten, waar bondscoach Rudi ...

276
276
'Standard heeft beet: JPL-smaakmaker tekent'

Standard hoopt in de komende weken komaf te kunnen maken met de vloek die de voorbije jaren op hen ...

140
140
Bornauw speelt open kaart: leegloop in Anderlecht?

RSC Anderlecht verzekerde zich op het nippertje van een plek in de Champions' Play-Offs. Nadien gaat ...

319
319
Pro League bibbert voor boete & Bouchez: "Blufpoker"

De voorbije maanden is er al veel inkt gevloeid over de voorziene wijziging van het ...

237
237
Coucke slaat alarm na onverwachte financiële dreun

De druk rond Marc Coucke neemt de laatste weken duidelijk toe. Wat begon als sportieve frustratie ...

247
247
Club Brugge laat concurrentie beven: "Bayern van België"

Op voorzet van de pers liet Bart Verhaeghe zich ooit ontvallen dat hij van Club Brugge maar al te ...

886
886
Vandenhaute haalt gram: "Mooie erfenis bij Anderlecht"

RSC Anderlecht heeft alweer een turbulente campagne achter de rug, waarin onder andere trainer ...

280
280

Meer sportnieuws