TRANSFERUURTJE: 'Mertens kan toptransfer maken, Antwerp heeft plan met Bolat'

door
TRANSFERUURTJE: 'Mertens kan toptransfer maken, Antwerp heeft plan met Bolat'

De transferperiode is in België en de meeste Europese landen intussen voorbij, maar er komt nog nieuws bovendrijven over transfers op het einde van de mercato. Bovendien is de markt in sommige landen nog open, kunnen transfervrije spelers nog tekenen bij een nieuwe club én kijken sommige clubs nu al vooruit naar januari. VoetbalNieuws bundelt dagelijks om 12u dan ook het belangrijkste transfernieuws.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Zulte Waregem maakte Cyle Larin de voorbije weken het mooie weer, maar de Canadese spits was de voorbije jaren ook in beeld bij enkele Belgische topclubs. Zo liet Club Brugge hem na een testperiode glippen, maar ook KRC Genk en KV Oostende grepen naast zijn diensten.



Antwerp heeft ambitie voor de toekomst en dus wil het ook zijn sterkhouders aan boord houden. Onlangs werd het contract van Faris Haroun al opengebroken en nu zouden er ook gesprekken met Sinan Bolat op de agenda staan. De doelman is na het seizoen einde contract, maar Antwerp wil hem houden en Bolat zou zelf ook een langer verblijf wel zien zitten.

BUITENLAND

Dries Mertens ziet in de zomer van 2020 zijn contract bij Napoli aflopen en het is nog maar de vraag of de Rode Duivel volgend seizoen nog in Zuid-Italië te bewonderen zal zijn. Hij zou voorlopig niet ingaan op een voorstel om bij te tekenen tot 2022, ook al kan hij 4 miljoen euro per jaar blijven verdienen en veel meer geld aan bonussen kunnen binnenrijven. Chelsea en Manchester United worden al genoemd als mogelijke opties als Mertens zou beslissen om te vertrekken.



Ook voor Adnan Januzaj zou er in de nabije toekomst een transfer kunnen volgen, al zal dat niet helemaal zijn keuze zijn. Bij Real Sociedad lijkt de Rode Duivel immers weer op een zijspoor te belanden en de Spaanse club zou niet gekant zijn tegen een vertrek in één van de komende mercato's. 

In de VS is Yohan Croizet een vrije speler. Het contract van de ex-speler van KV Mechelen en OHL bij Sporting Kansas City werd in onderling overleg ontbonden. Vanaf januari zou de Fransman bij een andere club in de MLS aan de slag willen gaan.

LEES OOK: 'Antwerp vindt akkoord: miljoenen voor sterkhouder'

Moet Mertens na dit seizoen vertrekken bij Napoli?

Meest recent

Klucht op Gouden Schoen: bizar stemgedrag blootgelegd

Op het Gala van de Gouden Schoen schoot Ardon Jashari zondag de hoofdvogel af, terwijl ook onder ...

4
4
'Toptransfer Beerschot: deal weldra afgerond'

Bij Beerschot draait het momenteel vierkant in de Challenger Pro League. De club gaat in januari de ...

75
75
Westerlo compleet verrast: toptransfer naar de MLS

KVC Westerlo kent een zeer drukke mercato, zowel in- als uitgaand. De Kemphanen hoopten dat een van ...

35
35
Ivan Leko in shock na gala Gouden Schoen

Club Brugge heeft met Ardon Jashari weer een Gouden Schoen afgeleverd. Al was het bijzonder ...

197
197
'Standard laat floptransfer gratis vertrekken'

Standard zoekt een oplossing voor een aantal spelers. Zo willen ze ruimte maken voor de komst van ...

65
65
De Cat of Karetsas? Europese top volgt één naam

Komende zomer gaan er weer smaakmakers de Jupiler Pro League verlaten. Twee jonkies die al veel ...

335
335
Bekende naam bood zich aan in JPL, maar bleef in de kou

Elk seizoen worden er honderden trainers aangeboden in de Jupiler Pro League. Nochtans is het ...

97
97
'Buitenkans JPL-clubs: ervaren Belg plots op de markt'

Als er Belgische ploegen zijn die nog een defensieve versterking zoeken, dan is er misschien een ...

172
172
Clement doet boekje open over zijn Engels avontuur

Philippe Clement had altijd al de ambitie om op een dag in Engeland te werken. Enkele maanden ...

141
141
'Frutos helpt Anderlecht en strikt overbodige speler'

Olivier Renard moet de kern van RSC Anderlecht dringend gaan uitdunnen. Cédric Hatenboer ...

346
346
Deschacht zwaar in opspraak: rechtbank vernietigend

Olivier Deschacht, de 44-jarige ex-voetballer en huidige analist, staat opnieuw in de schijnwerpers. ...

280
280
'Aston Villa doet zaken met Belgische club'

Aston Villa is dit seizoen opnieuw één van de revelaties in de Premier League. Na een ...

150
150
Leko neemt twijfels weg over keeperskwestie bij Club

Voor Club Brugge zit de winterstop er alweer op. Dinsdag staat het voor zijn eerste wedstrijd van ...

377
377
'Transfer dichterbij: sterkhouder ontbreekt bij Antwerp'

Deze week ontwaakt het Belgische voetbal weer uit zijn winterslaap. Dat gebeurt in eerste instantie ...

167
167
'Club gaat overstag en laat Onyedika alsnog vertrekken'

Bij Club Brugge zou de kassa deze mercato weleens stevig kunnen gaan rinkelen. Zondagavond rondden ...

1279
1279
'Standard snakt naar aanwinst na nieuwe domper'

Standard prijkt voorlopig op een knappe zesde plaats in de Jupiler Pro League, maar het zal alles ...

206
206
Coucke’s opvallende Gouden Schoen-keuze laat fans sprakeloos

Marc Coucke weet als geen ander hoe hij de spotlights naar zich toe trekt. Gisteren op het Gala van ...

141
141
'OHL zet streep door miljoenentransfer'

Bij OH Leuven rinkelde de kassa vorige zomer stevig met de verkoop van Ezechiel Banzuzi. Het ...

36
36
'Anderlecht plooit: transfer snel afgerond'

Er ligt bij Anderlecht deze winter heel wat transferhuiswerk op de plank, maar voorlopig blijft het ...

669
669
'Enorme transferbom: megabod voor Lukaku'

Romelu Lukaku werd zondagavond op het Gala van de Gouden Schoen verkozen tot beste Belg in het ...

915
915
'Union heeft weer beet: medische testen gepland'

De wintermercato is intussen al een tijdje weer open in België, maar bij de topclubs in ons ...

137
137
TRANSFERUURTJE: 'Gent haalt lieveling terug, prijskaartje Tzolis bekend'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

442
442
‘Vijf transferdossiers Renard: één pion vertrekt sowieso’

Het is weer een drukke periode bij Olivier Renard en RSC Anderlecht. De wintermercato zorgt voor ...

459
459
Brusselmans schetst onheil rond De Wever

Herman Brusselmans staat opnieuw in de kijker met een uitspraak die bij velen de wenkbrauwen doet ...

161
161
Spanje in de ban van Mbappé: superster start oorlog

Real Madrid verloor in de Supercopa van grote rivaal FC Barcelona en daar was Kylian Mbappé ...

258
258

Meer sportnieuws