TRANSFERUURTJE: 'Mertens kan toptransfer maken, Antwerp heeft plan met Bolat'

door
TRANSFERUURTJE: 'Mertens kan toptransfer maken, Antwerp heeft plan met Bolat'

De transferperiode is in België en de meeste Europese landen intussen voorbij, maar er komt nog nieuws bovendrijven over transfers op het einde van de mercato. Bovendien is de markt in sommige landen nog open, kunnen transfervrije spelers nog tekenen bij een nieuwe club én kijken sommige clubs nu al vooruit naar januari. VoetbalNieuws bundelt dagelijks om 12u dan ook het belangrijkste transfernieuws.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Zulte Waregem maakte Cyle Larin de voorbije weken het mooie weer, maar de Canadese spits was de voorbije jaren ook in beeld bij enkele Belgische topclubs. Zo liet Club Brugge hem na een testperiode glippen, maar ook KRC Genk en KV Oostende grepen naast zijn diensten.



Antwerp heeft ambitie voor de toekomst en dus wil het ook zijn sterkhouders aan boord houden. Onlangs werd het contract van Faris Haroun al opengebroken en nu zouden er ook gesprekken met Sinan Bolat op de agenda staan. De doelman is na het seizoen einde contract, maar Antwerp wil hem houden en Bolat zou zelf ook een langer verblijf wel zien zitten.

BUITENLAND

Dries Mertens ziet in de zomer van 2020 zijn contract bij Napoli aflopen en het is nog maar de vraag of de Rode Duivel volgend seizoen nog in Zuid-Italië te bewonderen zal zijn. Hij zou voorlopig niet ingaan op een voorstel om bij te tekenen tot 2022, ook al kan hij 4 miljoen euro per jaar blijven verdienen en veel meer geld aan bonussen kunnen binnenrijven. Chelsea en Manchester United worden al genoemd als mogelijke opties als Mertens zou beslissen om te vertrekken.



Ook voor Adnan Januzaj zou er in de nabije toekomst een transfer kunnen volgen, al zal dat niet helemaal zijn keuze zijn. Bij Real Sociedad lijkt de Rode Duivel immers weer op een zijspoor te belanden en de Spaanse club zou niet gekant zijn tegen een vertrek in één van de komende mercato's. 

In de VS is Yohan Croizet een vrije speler. Het contract van de ex-speler van KV Mechelen en OHL bij Sporting Kansas City werd in onderling overleg ontbonden. Vanaf januari zou de Fransman bij een andere club in de MLS aan de slag willen gaan.

LEES OOK: 'Overmars houdt adem in: goudhaantjes weg bij Antwerp?'

Moet Mertens na dit seizoen vertrekken bij Napoli?

Meest recent

Cercle Brugge legt sterkhouder langer onder contract

Cercle Brugge heeft net voor de match tegen FCV Dender nog groot nieuws aangekondigd. De ...

2
2
Einde verhaal bij Antwerp? Oosting velt oordeel

Royal Antwerp FC leek een dood vogeltje te zijn in de Europe Play-Offs, maar na een zes op zes doen ...

21
21
Cercle Brugge laat zes spelers vertrekken

Bij Cercle Brugge zijn ze al zeker van het behoud en in de komende matchen zal Groen-Zwart ...

7
7
Sensatie op komst: Lukaku op weg naar grote comeback

Romelu Lukaku zit in een benarde situatie bij Napoli, en dat opent deuren voor een transfer die ...

332
332
Exit Ilic en Da Costa: wat met andere transfers van Renard?

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht is geen succes geweest. Dat Coba Da Costa en ...

118
118
Leko staat voor raadsel: "Ik weet het ook niet..."

Club Brugge tankte vertrouwen tegen KV Mechelen door met 6-1 te winnen. Maar kan Club eindelijk eens ...

117
117
KV Mechelen legt ex-speler Anderlecht langdurig vast

KV Mechelen maakt werk van de toekomst. De Maneblussers zijn bezig met het samenstellen van de ...

54
54
Standard droomt van 'Grote Terugkeer': "Zou het wel willen"

Standard hoopt alsnog op een ticket voor Europa, maar dat wordt héél moeilijk. De ...

65
65
'Droomtransfer Engels: Europese topclub ook in de markt'

Arne Engels kent een sterk seizoen bij Celtic Glasgow. De verwachting is dat hij na dit seizoen een ...

39
39
Mulder ziet speler als 'WK-attractie” bij de Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Binnen minder dan twee maanden start het ...

68
68
'Anderlecht maakt transferprijs Goto bekend'

Keisuke Goto heeft voor veel ophef gezorgd met zijn goal én vooral zijn viering na de match ...

472
472
Patro flikt het weer: twee toptransfers in aantocht

Bij Patro Eisden hebben ze een oog voor talent. De afgelopen jaren wisten ze de nodige spelers op ...

111
111
Baseggio: "Heeft geen toekomst meer bij Anderlecht"

Bij RSC Anderlecht likken ze hun wonde na de 2-0-nederlaag tegen STVV. Paars-Wit leek een punt te ...

263
263
Lommel SK wacht af: interesse in parel neemt énorm toe

Lommel SK hebben ze heel wat talentvolle spelers in de rangen. Eén van hen geniet steeds meer ...

38
38
Domper Union SG: drie sterkhouders out voor Anderlecht

Union SG staat voor een verplaatsing naar Anderlecht, waar ze in de reguliere competitie nog met 1-0 ...

530
530
Hoe Bornauw & co zichzelf zwaar onder druk zetten bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat dit seizoen maximaal vierde eindigen in de Jupiler Pro League. Gewogen en te ...

248
248
Van Gucht in driehoeksrelatie? Valentine haalt messcherp uit

De naam Valentine Besard duikt de laatste tijd steeds vaker op in de Vlaamse media, mede door haar ...

69
69
Leko verbaast met uitspraken: “Ik was heel triest tegen KVM”

Club Brugge pakte vorige speeldag ferm uit en won met 6-1 van KV Mechelen. Door het puntenverlies ...

133
133
‘Frustratie De Bruyne loopt op: wat gaat er mis bij Napoli?’

Napoli werd vorig seizoen landskampioen, maar dit seizoen loopt het niet. De club deed nochtans een ...

72
72
Wending van formaat: Union hoort verdict over nieuw stadion

Het Joseph Mariënstadion is niet geschikt voor Europese wedstrijden en daardoor moest de ...

376
376
Échte reden Anderlecht-woede op Goto onthuld

RSC Anderlecht ging roemloos onderuit tegen Sint-Truiden VV. Op Stayen was Keisuke Goto weer de ...

336
336
Guardiola schokt met nieuwe uitdaging: weg Kompany open?

Waar ligt de toekomst van Pep Guardiola? De Spaanse oefenmeester werd al verschillende keren in ...

110
110
Rik De Mil gooit olie op het vuur: Ivan Leko genegeerd

Komende speeldag staat de Slag om Vlaanderen tussen KAA Gent en Club Brugge op het programma. Coach ...

217
217
'Club casht stevig: bod van 30 miljoen op komst'

Club Brugge mag weer volop dromen van de titel nadat het woensdag zijn achterstand op Union wist ...

271
271
Anderlecht afgemaakt: "Met die jongens geen derde plaats"

Bij Anderlecht was het vertrouwen gegroeid na een zes op zes tegen AA Gent en KV Mechelen, maar ...

232
232

Meer sportnieuws