TRANSFERUURTJE: 'Mertens kan toptransfer maken, Antwerp heeft plan met Bolat'

562 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Mertens kan toptransfer maken, Antwerp heeft plan met Bolat'

De transferperiode is in België en de meeste Europese landen intussen voorbij, maar er komt nog nieuws bovendrijven over transfers op het einde van de mercato. Bovendien is de markt in sommige landen nog open, kunnen transfervrije spelers nog tekenen bij een nieuwe club én kijken sommige clubs nu al vooruit naar januari. VoetbalNieuws bundelt dagelijks om 12u dan ook het belangrijkste transfernieuws.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Zulte Waregem maakte Cyle Larin de voorbije weken het mooie weer, maar de Canadese spits was de voorbije jaren ook in beeld bij enkele Belgische topclubs. Zo liet Club Brugge hem na een testperiode glippen, maar ook KRC Genk en KV Oostende grepen naast zijn diensten.



Antwerp heeft ambitie voor de toekomst en dus wil het ook zijn sterkhouders aan boord houden. Onlangs werd het contract van Faris Haroun al opengebroken en nu zouden er ook gesprekken met Sinan Bolat op de agenda staan. De doelman is na het seizoen einde contract, maar Antwerp wil hem houden en Bolat zou zelf ook een langer verblijf wel zien zitten.

BUITENLAND

Dries Mertens ziet in de zomer van 2020 zijn contract bij Napoli aflopen en het is nog maar de vraag of de Rode Duivel volgend seizoen nog in Zuid-Italië te bewonderen zal zijn. Hij zou voorlopig niet ingaan op een voorstel om bij te tekenen tot 2022, ook al kan hij 4 miljoen euro per jaar blijven verdienen en veel meer geld aan bonussen kunnen binnenrijven. Chelsea en Manchester United worden al genoemd als mogelijke opties als Mertens zou beslissen om te vertrekken.



Ook voor Adnan Januzaj zou er in de nabije toekomst een transfer kunnen volgen, al zal dat niet helemaal zijn keuze zijn. Bij Real Sociedad lijkt de Rode Duivel immers weer op een zijspoor te belanden en de Spaanse club zou niet gekant zijn tegen een vertrek in één van de komende mercato's. 

In de VS is Yohan Croizet een vrije speler. Het contract van de ex-speler van KV Mechelen en OHL bij Sporting Kansas City werd in onderling overleg ontbonden. Vanaf januari zou de Fransman bij een andere club in de MLS aan de slag willen gaan.

LEES OOK: Kerkhofs geeft Van Gucht lik op stuk: "Of hij te klein is?"

Moet Mertens na dit seizoen vertrekken bij Napoli?

Meest recent

Anderlecht heeft zijn nieuwe coach officieel beet

Eindelijk witte rook: RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet. De Brusselaars maakten ...

107
107
Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Club Brugge heeft vandaag een nieuwe assistent-trainer aangesteld. De landskampioen zag de afgelopen ...

60
60
Club Brugge jaagt op PSV-ster: ‘Ploegmaats worden gek’

Club Brugge kijkt naar Nederland voor extra versterking op de flank. Bij PSV loopt een speler rond ...

526
526
Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De wedstrijd tussen België en Iran heeft niet alleen sportieve reacties uitgelokt. Minister van ...

49
49
Grote Ronaldo Show: twee records aan diggelen

Cristiano Ronaldo kreeg de afgelopen dagen (overdreven) veel kritiek. Van de 'kenners' op de sociale ...

33
33
Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

54
54
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

50
50
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

133
133
Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Vooraf kondigde de laatste match van de poulefase zich aan als een opwarmertje richting de ...

236
236
De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

242
242
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

414
414
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

882
882
België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

136
136
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

784
784
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

204
204
Vanaken deelt pakkend statement voor cruciaal WK-duel

De sfeer rond de Rode Duivels is de voorbije dagen stevig omgeslagen. Waar België met hoge ...

618
618
Aanvoerder Tielemans in vraag gesteld: “Beter hij captain"

Bondscoach Rudi Garcia stelde Youri Tielemans een tijdje geleden aan als de vaste aanvoerder van de ...

211
211
“Rudi Garcia manipuleert posivitisme bij Rode Duivels”

De Rode Duivels zijn op zoek naar een houvast op het WK. Een sterke prestatie om zich aan op te ...

64
64
'Standard pakt uit met opvallende pion: ex-Anderlecht'

Standard Luik wil zo snel mogelijk weer bij de Belgische top horen. De Rouches hebben het volste ...

188
188
Club kijkt jaloers toe: waanzinnig nieuw stadion Man Utd

Club Brugge probeert al jarenlang een nieuw stadion op poten te zetten, maar dat dossier sleept nog ...

162
162
Tielemans doet boekje open over Garcia én Vanaken

Net zoals het WK 2022 in Qatar loopt het niet van een leien dakje in de Verenigde Staten, Mexico en ...

1012
1012
‘Club slaat toe: Leko heeft gewenste aanwinst beet’

Club Brugge is de transfermarkt aan het afspeuren op zoek naar gerichte versterkingen, zeker met het ...

603
603
Rudi Garcia met rug tegen de muur: “Lachertje van WK”

Het is van moeten voor de Rode Duivels. Wat een gemakkelijke groep werd verwacht, draait voorlopig ...

211
211
‘Zomerse toptransfer lonkt plots voor Wout Faes’

Wout Faes werd niet geselecteerd voor het WK 2026 en lijkt in de bovenste schuif te liggen bij ...

74
74
'Charleroi staat op het punt knaltransfer af te ronden'

Sporting Charleroi wist vorig seizoen Europees voetbal over de streep te trekken, maar dat was dit ...

41
41

Meer sportnieuws