PSV en Ajax houden elkaar in evenwicht in zwakke topper

47 stemmen
PSV en Ajax houden elkaar in evenwicht in zwakke topper

Om 16:45 uur werd er dan eindelijk afgetrapt voor de veelbelovende Topper tussen PSV en Ajax. Uiteindelijk was het 90 minuten lang razend spannend, juist doordat het niveau bij vlagen wel te wensen over liet. Resultaat: een 1-1 remise in Eindhoven.


Aan de aftrap zagen we bij de thuisploeg Jorrit Hendrix op de plek van de geblesseerde Eríck Gutiérrez (die wel reserve was). Verder koos trainer Mark van Bommel er voor om Michal Sadílek op linksback te posteren, wat ten koste ging van Olivier Boscagli. Bij Ajax zagen we geen verrassingen: Donny van de Beek zat wel voor het eerst sinds zijn blessure weer op de bank, maar kon nog niet starten.De eerste helft verliep in het Philips Stadion erg onrustig en slordig. Het balbezit was, zoals al werd verwacht, voor Ajax, maar dat leverde slechts sporadisch echte doelkansen op.

Quincy Promes kreeg op slag van rust nog wel een ultieme kans om de score te openen, maar hij faalde van dichtbij. Na ongeveer een uur spelen deed Promes dat echter niét: na de theepauze wist hij de score te openen, met een bekeken schuiver vanaf randje 16 na goed voorbereidend werk van 'kapstok' Dusan Tadic. Het bleek het startschot voor PSV om wat meer naar voren te spelen, en dat werd al heel erg snel beloond. Van Bommel verving Hendrix met Cody Gakpo, en zag laatstgenoemde afgemeten spits Donyell Malen wegsteken. De aanvalsleider kon op André Onana af en binnenschieten: 1-1. Na de gelijkmaker wilde PSV nog wel doordrukken, maar in de laatste minuten regeerde voorzichtigheid bij beide partijen. Derhalve delen de kemphanen de punten in Noord-Brabant vandaag.

Scoreverloop:
0-1 (63') Quincy Promes
1-1 (78') Donyell Malen

LEES OOK: 'Kompany geeft persoonlijke zegen: dubbele toptransfer Bayern'

Zwakke topper?

Meest recent

Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

3
3
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

64
64
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

98
98
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

104
104
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

33
33
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

413
413
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

336
336
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

322
322
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

261
261
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

492
492
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

287
287
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

419
419
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

118
118
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

1815
1815
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

162
162
Onverwachte comeback ervaren Rode Duivel op komst?

Christian Kabasele (35) speelde al acht jaar geen interland voor de Rode Duivels meer, maar de ...

243
243
Brandon Mechele tovert plots magisch moment uit WK-hoed

Brandon Mechele heeft een seizoen achter de rug om in te kaderen. Terwijl de meeste spelers nog ...

216
216
Courtois ziet troef bij Genk: "Daar wordt héél goed gewerkt"

Genk zorgde toch wel voor een grote verrassing toen het enkele dagen geleden aankondigde opnieuw met ...

74
74
Coucke-protest escaleert: fans dreigen met boycot

Bij Anderlecht is het deze zomer nog maar eens herbeginnen. In vergelijking met een jaar geleden ...

337
337
Club Brugge bevestigt: Stankovic keert terug naar Inter

Er zullen deze zomer wellicht de nodige smaakmakers vertrekken bij Club Brugge na een sterk seizoen. ...

318
318
'Tedesco drukt stempel: 3 JPL-talenten op wenslijst'

Na zijn ontslag bij Fenerbahçe heeft Domenico Tedesco niet lang moeten wachten op een nieuwe ...

157
157
Garcia gooit tactisch plannetje al op tafel: met vier achterin

De Rode Duivels werken zaterdag hun generale repetitie voor het WK af. Om 15u nemen ze het in het ...

157
157
'Rode Duivels grepen naast nog extra troef voor WK'

Voor het WK wisten Vincent Mannaert en Rudi Garcia nog een wit konijn uit de hoed te toveren. Ze ...

220
220
TRANSFERUURTJE: 'Atletico wil topdeal bij Club, wending KDB en Lukaku'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

184
184
Haaland gaat viraal met opvallende ploegfoto Noorwegen

Het WK staat voor de deur en elk land heeft zo hun eigen identiteit. Zo is Noorwegen onlosmakelijk ...

58
58

Meer sportnieuws