Saint-Etienne op zijn hoede voor 2 Gent-spelers: "Hij viel mij op"

door
Saint-Etienne op zijn hoede voor 2 Gent-spelers:

AA Gent moest drie voorrondes overleven, maar staat uiteindelijk wel in de groepsfase van de Europa League. Nu begint het echte werk dus voor de Buffalo's, die donderdag in hun openingsmatch Saint-Etienne over de vloer krijgen. De Fransen hebben zich alvast grondig voorbereid en daarbij zijn enkele spelers hen opgevallen.


"We hebben de ploeg van AA Gent grondig geanalyseerd. De ploeg is héél goed begonnen aan het seizoen, zeker thuis. Gent speelt op balbezit, met een hoge pressing op de tegenstander. Het is een ploeg die de tegenstander in de fout probeert te duwen. We moeten zorgen dat we daar niet in trappen. Individueel viel vooral Jonathan David me op. Het is een speler met veel kwaliteiten, die nog makkelijk scoort ook", vertelde trainer Ghislain Printant volgens Het Laatste Nieuws.

Aanvoerder Loïc Perrin voegde daar nog een naam aan toe. "
Ik kende mijn landgenoot Elisha Owusu niet. Maar ik heb hem leren kennen in de video-analyses die we voorgeschoteld kregen. Sowieso moeten we op onze hoede zijn. Het Belgisch voetbal straalt veel uit met zijn nationale ploeg, maar ook het clubvoetbal schat ik hoog in. De Belgische competitie is er een met veel engagement. Gent beschikt over flink wat internationals, ook al zijn dat niet allemaal Belgen. Maar we willen graag overwinteren in Europa. Dan is het belangrijk dat je een resultaat neerzet in je eerste match, want die zet de toon voor wat volgt."

LEES OOK: Leye geeft verklaring voor verrassende job bij AA Gent

Zal AA Gent winnen van Saint-Etienne?

Meest recent

Stijnen ontkent 'lek' bij Patro: "Nainggolan wil graag"

Sinds vorige winter is Radja Nainggolan opnieuw aan de slag op de Belgische velden. Na een passage ...

3
3
Vermant dropt straf nieuws: "Daar wil ik spelen"

Romeo Vermant is de laatste weken goed bezig bij Club Brugge. De Belgische aanvaller vond regelmatig ...

20
20
KRC Genk verliest opvallende pion aan Roda JC

KRC Genk heeft een van zijn pionnen binnen de jeugdafdeling moeten laten gaan. Kevin Van Dessel, die ...

21
21
Leko lyrisch over smaakmaker rivaal: "Dé verrassing in JPL"

Ivan Leko is sinds enkele weken trainer van Club Brugge en voordien was hij aan de slag bij AA Gent. ...

57
57
Thorgan Hazard gooit toekomstplannen op tafel

Bij Anderlecht ligt er deze winter heel veel werk op de plank voor sportief directeur Olivier ...

127
127
'De Bruyne schokt met bliksemvertrek bij Napoli'

Kevin De Bruyne maakte vorige zomer toch een opvallende carrièremove nadat duidelijk werd dat ...

464
464
'Nieuwe domper Hayen: Genk verliest nog sterkhouder'

KRC Genk reisde dinsdag af naar Spanje, waar Nicky Hayen zijn troepen helemaal moet zien klaar te ...

266
266
'Renard wil toeslaan: winger van 6 miljoen voor Anderlecht'

Voor Olivier Renard zou het weleens een cruciale wintermercato kunnen worden. De sportief directeur ...

211
211
'Ngonge wordt ploegmaat van verrassende Rode Duivel'

Iets meer dan een jaar geleden maakte Cyril Ngonge nog verrassend zijn debuut als Rode Duivel, maar ...

65
65
Anderlecht mag toptalent definitief van wenslijst schrappen

Het is bij Anderlecht voorlopig nog wachten op de eerste aanwinst van de winter. Het is wel de ...

66
66
Leye geeft verklaring voor verrassende job bij AA Gent

Bij AA Gent moesten ze vorige maand plotsklaps op zoek naar een nieuwe trainer, nadat Club Brugge ...

99
99
'Radja Nainggolan maakt zeer pikante transfer'

Sinds vorige winter is Radja Nainggolan opnieuw aan de slag op de Belgische velden. Na een passage ...

275
275
Anderlecht of Ajax? Butera geeft duidelijke hint

Anderlecht zag de voorbije jaren de nodige talenten op piepjonge leeftijd naar het buitenland ...

240
240
TRANSFERUURTJE: 'Smaakmaker langer bij Anderlecht, Ten Hag verrast'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

164
164
Masterplan Anderlecht voor supertalent: ‘Lokroep grote geld’

RSC Anderlecht zet weer vol in op de jeugd en met Nathan De Cat staat er weer een nieuw ...

297
297
DAZN verbaast iedereen met ultiem charmeoffensief

De perikelen rond DAZN en de uitzendrechten van het Belgische voetbal krijgen een verrassende ...

610
610
Club Brugge-pion onthult contact met Union

Club Brugge moest vorig seizoen de titel laten aan Union SG en ook dit seizoen staat de Brusselse ...

510
510
‘Knaltransfers Penders en Moreira na aardverschuiving’

De trainerscarrousel in de Premier League heeft grote gevolgen. Chelsea koos ervoor om Enzo Maresca ...

221
221
'Anderlecht dreigt Standard pijn te doen'

Bij Standard kenden ze toch een zeer wisselvallige zomermercato. De Rouches staan dan wel zesde, ...

341
341
Beerschot speurt rond: Messoudi geeft transferupdate

Beerschot kende een dramatisch einde van 2025 met een 0 op 12. De Kielse Ratten moeten zich ...

224
224
'Club Brugge baalt: parel ontbolstert bij Anderlecht'

De fans van RSC Anderlecht moeten zich geen zorgen maken, want de komende jaren gaat er weer heel ...

526
526
Vanzeir geeft dé reden voor transfer naar Cercle Brugge

Cercle Brugge pakte uit met een grote transfer. Ze huren Dante Vanzeir van AA Gent. Het zou wel eens ...

257
257
Spetterende onthulling Van Gucht: "Van alle kanten komen ze"

Hij is een man die zelden onopgemerkt blijft. Wat Ruben Van Gucht zegt of doet, zorgt steevast voor ...

186
186
Bassette heeft transfer naar echte traditieclub beet

Norman Bassette en Cyril Ngonge zouden wel eens een transfer kunnen versieren deze mercato. De twee ...

46
46
Vergeten grote JPL-namen: actief van Tsjechië tot Marokko

De afgelopen jaren trokken heel wat Belgen naar opvallende bestemmingen. Ook een aantal ex-Rode ...

177
177

Meer sportnieuws