'Nieuwe De Bruyne' haalt uit naar Guardiola: "Misschien aan het golfen"

1548 stemmen
'Nieuwe De Bruyne' haalt uit naar Guardiola:

Dat Phil Foden een absoluut toptalent is, daar is iedereen het over eens. Ook bij Manchester City zelf, waar de middenvelder vorige winter nog een verbeterd contract tot 2024 ondertekende en al vaak vergeleken werd met Kevin De Bruyne. Voorlopig moet hij echter wel nog plaats ruimen voor het echte product.


Pep Guardiola heeft voor de 19-jarige Engelsman namelijk maar zelden een basisplaats over, zeker niet in de wedstrijden waarin het er echt toe doet. Behalve onze landgenoot moet Foden bovendien ook spelers als David Silva, Fernandinho, Ilkay Gündogan en nieuwe aanwinst Rodri voor zich dulden in de pikorde. Nadat hij met de Engelse U21 een prima prestatie had geleverd tegen Turkije (3-2 winst) achtte de linkspoot dan ook het moment gekomen om zijn ongenoegen te uiten over die situatie en de Spaanse manager, die vindt dat de jongeling te schuchter is.

"Hij heeft zijn mening, maar ik blijf mezelf. Ik weet alleen dat ik klaar ben om te spelen. Dat voel ik en ik probeer het elke dag ook te tonen op training. Mijn ploegmaats zeggen me geduld te tonen, maar ik ben hongerig en wil nu spelen", klonk het na afloop eerst nog voorzichtig, waarna de belofte-international evenwel al snel een tandje bijstak. "Pep zou er goed aan doen mijn matchen zoals die van zonet tegen Turkije te bekijken, maar misschien heeft hij even vrij genomen om te gaan golfen. Ach, ik zou het hem niet eens kwalijk kunnen nemen", besloot Foden uiteindelijk wel alsnog te eindigen met een kwinkslag.

LEES OOK: Engelsen vinden geen opening en blijven gefrustreerd achter

🚀

Verdient Foden een basisplaats bij City?

Meest recent

'Westerlo houdt been stijf: vraagprijs van 5 miljoen euro'

Het zijn bijzonder drukke dagen bij KVC Westerlo. De spelers zijn er grof wild en heel wat clubs ...

23
23
Vanaken antwoordt op roep om basisplaats

Na de tegenvallende twee op zes tegen Egypte en Iran kwam er de voorbije dagen heel wat kritiek op ...

18
18
Duivels krijgen cruciaal nieuws uit ziekenboeg

De Rode Duivels hebben nog enkele dagen om zich klaar te stomen voor hun allesbepalende laatste ...

44
44
'Opgelet Lammens: Man Utd hakt transferknoop door'

Senne Lammens beleefde een droomseizoen bij Manchester United. Er werd hard getwijfeld aan onze ...

35
35
'Club stuit op njet: groot talent vertrekt'

Bij Club Brugge staan er deze zomer heel wat veranderingen op til. Heel wat sterkhouders dreigen te ...

55
55
De Mil spreekt klare taal over transferplannen AA Gent

Alsmaar meer eersteklassers beginnen volop met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Ook bij AA ...

156
156
'Club Brugge heeft fraaie dubbelslag helemaal beet'

Bij Club Brugge blijft het deze zomer voorlopig opmerkelijk stil wat betreft inkomende transfers. ...

391
391
Brandon Mechele brengt emotioneel nieuws uit Amerika

Brandon Mechele is één van de zeldzame lichtpunten in een zwalpend Belgisch team. De ...

172
172
Vanaken beleeft WK-hel: Garcia maakt het nóg pijnlijker

Hans Vanaken droomde van zijn eerste echte WK-kans, maar zijn keuzes zet Rudi Garcia hem voorlopig ...

362
362
'Garcia plooit alsnog: belangrijke wissel bij Rode Duivels'

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran lijkt het mes nu al op de keel te staan bij de Rode Duivels. ...

284
284
'Club laat zich niet afschrikken door contractverlenging'

Club Brugge maakt doorgaans snel zijn transferhuiswerk, maar deze zomer is het nog altijd wachten op ...

171
171
Vossen heeft spraakmakende transfer helemaal beet

Jelle Vossen beleefde een ontgoochelend seizoen bij Zulte Waregem, waar hij de voorbije maanden ...

80
80
'Wout Faes versiert absolute toptransfer'

Waar speelt Wout Faes komend seizoen? Dat is nog altijd een groot vraagteken. De Belgische ...

80
80
Midden in WK-storm haalt De Wever vernietigend uit

De sfeer rond de Rode Duivels was al allesbehalve uitbundig. Na twee teleurstellende gelijke spelen ...

144
144
Standard en Charleroi krijgen pittige straffen

Een deel van de fans van Standard en Sporting Charleroi maakten het vorig seizoen bont op Sclessin. ...

166
166
'Plotse transferwending omtrent Thorgan Hazard'

Bij RSC Anderlecht vonden ze geen akkoord met Thorgan Hazard. Beide partijen gingen uit elkaar. Het ...

328
328
Kanaté verklaart plots vertrek bij Anderlecht

RSC Anderlecht verhuurde vandaag Ibrahim Kanaté aan FC Kaiserslautern. De winger was een van ...

335
335
'KV Mechelen ruikt jackpot: Bundesliga-club meldt zich'

Bij KV Mechelen gaan er de komende weken nog de nodige spelers de club verlaten. Voor ...

254
254
Zulte Waregem komt met zeer groot transfernieuws

Zulte Waregem was tot op heden nog rustig op de transfermarkt. CEO Michiel Beeuwsaert gaf bij Het ...

459
459
Niets verloren? Zelfs zonder groepswinst mogen Duivels hopen

De verwachting was dat de Rode Duivels door de groepsfase van het WK zouden walsen, maar niets ...

143
143
'UIttocht Anderlecht: ook verrassende transfer Stroeykens'

Het wordt nog een zeer drukke transferzomer voor Anderlecht. Met Giulian Biancone streek tot dusver ...

662
662
Standard heeft weer beet: oude bekende keert terug

Standard is bezig aan een zeer opvallende zomermercato. De Rouches willen volgend seizoen weer ...

99
99
'Westerlo blijft cashen: 8 miljoen voor duo'

Het belooft bij Westerlo een zeer drukke transferzomer te drukken. In eerste instantie lijken de ...

67
67
Vitor Bruno spreekt eerste keer na intrede bij Anderlecht

Anderlecht heeft lang geduld moeten oefenen, maar heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

370
370
Beerschot kondigt uitgaande 'toptransfer' aan

Beerschot greep afgelopen seizoen maar net naast een directe terugkeer in de Jupiler Pro League en ...

61
61

Meer sportnieuws