'Nieuwe De Bruyne' haalt uit naar Guardiola: "Misschien aan het golfen"

1548 stemmen
'Nieuwe De Bruyne' haalt uit naar Guardiola:

Dat Phil Foden een absoluut toptalent is, daar is iedereen het over eens. Ook bij Manchester City zelf, waar de middenvelder vorige winter nog een verbeterd contract tot 2024 ondertekende en al vaak vergeleken werd met Kevin De Bruyne. Voorlopig moet hij echter wel nog plaats ruimen voor het echte product.


Pep Guardiola heeft voor de 19-jarige Engelsman namelijk maar zelden een basisplaats over, zeker niet in de wedstrijden waarin het er echt toe doet. Behalve onze landgenoot moet Foden bovendien ook spelers als David Silva, Fernandinho, Ilkay Gündogan en nieuwe aanwinst Rodri voor zich dulden in de pikorde. Nadat hij met de Engelse U21 een prima prestatie had geleverd tegen Turkije (3-2 winst) achtte de linkspoot dan ook het moment gekomen om zijn ongenoegen te uiten over die situatie en de Spaanse manager, die vindt dat de jongeling te schuchter is.

"Hij heeft zijn mening, maar ik blijf mezelf. Ik weet alleen dat ik klaar ben om te spelen. Dat voel ik en ik probeer het elke dag ook te tonen op training. Mijn ploegmaats zeggen me geduld te tonen, maar ik ben hongerig en wil nu spelen", klonk het na afloop eerst nog voorzichtig, waarna de belofte-international evenwel al snel een tandje bijstak. "Pep zou er goed aan doen mijn matchen zoals die van zonet tegen Turkije te bekijken, maar misschien heeft hij even vrij genomen om te gaan golfen. Ach, ik zou het hem niet eens kwalijk kunnen nemen", besloot Foden uiteindelijk wel alsnog te eindigen met een kwinkslag.

LEES OOK: 'City verwent opvolger Guardiola met nieuwe sterspeler'

Verdient Foden een basisplaats bij City?

Meest recent

De Cat naar Europese grootmacht: straffe prognose L'Equipe

RSC Anderlecht werkt momenteel aan de komst van een nieuwe trainer, maar er liggen nog veel meer ...

102
102
'Nationale recordtransfer Tzolis: Club krijgt geweldig nieuws'

De kans is groot dat Club Brugge deze zomer het nationale transferrecord op scherp zal zetten. ...

346
346
Garcia duwt Doku in de problemen: 'Hier komt miserie van’

Garcia maakt Doku nu wel heel belangrijk. Dat is logisch, want hij is misschien de gevaarlijkste ...

163
163
'City verwent opvolger Guardiola met nieuwe sterspeler'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

151
151
KBVB leert lesje: Garcia ontvangt cruciaal toekomstnieuws

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

220
220
Schrikken bij Duivels: grote smaakmaker staakt training

De Rode Duivels hebben een geslaagde oversteek van de Atlantische Oceaan gemaakt. Inmiddels werd ...

138
138
Argentijnen vieren in laatste WK-test: Messi scoort meteen

Daags voor de openingsmatch voor het WK, werken de deelnemende landen hun laatste oefenwedstrijden ...

38
38
'Theate naar Engeland, 4 clubs in running voor Khalaili'

Het lijkt door het WK een transferzomer op twee snelheden te gaan worden. De meeste clubs beginnen ...

116
116
Daar is de bevestiging: Mourinho keert terug bij Real Madrid

Bij Real Madrid kunnen ze helemaal beginnen met hun transferzomer, nadat zondag Florentino Perez ...

67
67
'Plots flinke bom onder openingsmatch van WK'

Donderdag om 21u is het eindelijk zover: dan gaat het WK 2026 van start. Het toernooi wordt ...

134
134
Garcia krijgt van ex-Duivel duidelijk Lukaku-advies

De Rode Duivels hebben dinsdag een eerste keer getraind op Amerikaanse bodem. Rudi Garcia kon ...

84
84
'Charleroi maakt zich op voor nieuwe miljoenentransfer'

Voor Charleroi werd het een vrij grijs seizoen, maar desondanks belooft het een interessante ...

36
36
'Volgende Rode Duivel naar de Premier League'

De Premier League is al jarenlang een zeer populaire bestemming voor Rode Duivels. Van de ...

61
61
'Bayern staat dicht bij eerste knaltransfer: 60 miljoen'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, maar moest ...

96
96
'Stassin heeft keuze: volgende club meldt zich'

Voor Lucas Stassin eindigde het seizoen met enkele tegenvallers. Hij greep met Saint-Etienne naast ...

72
72
Red Flames balen alsnog na monsterzege

De Belgische Red Flames gingen vanavond op bezoek bij Luxemburg. Een zege leek een zekerheid, maar ...

159
159
'Anderlecht opent gesprekken met ex-speler van Ajax'

RSC Anderlecht heeft nood aan snelle, creatieve flankaanvallers. Dat is al jaren een gemis, nog meer ...

309
309
'Pocognoli stuit meteen op eerste hindernis bij Anderlecht'

Pocognoli bij Anderlecht klinkt op het eerste gezicht logisch. Een vrije trainer, kampioen met Union ...

1027
1027
Real Madrid verrast compleet: "We boden 150 miljoen op hem"

Florentino Perez liet weten dat Real Madrid een bod van 150 miljoen euro ging doen op een speler van ...

231
231
Schoonmaak FCV Dender: dertien spelers officieel weg

FCV Dender nam na de degradatie naar de Challenger Pro League al afscheid van trainer Yannick ...

117
117
Antwerp rondt deal af en plukt speler weg bij Genk

Royal Antwerp FC is volop bezig om de markt te verkennen. Voorlopig haalt de club alleen maar jonge ...

241
241
KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

Racing Genk blijft inzetten op het laten doorbreken van talent van eigen bodem. De Limburgers hebben ...

122
122
'Huerta kan Anderlecht mogelijk pak meer opleveren'

RSC Anderlecht is onderhandelingen aan het voeren omtrent een transfer van César Huerta. De ...

322
322
'Smaakmakers Westerlo grof wild: JPL-topclubs én buitenland'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

118
118
Maamar dropt bommetje: kassa rinkelt in Anderlecht

Het water staat RSC Anderlecht intussen al een tijdje niet meer aan de lippen, maar elke euro blijft ...

625
625

Meer sportnieuws