'Nieuwe De Bruyne' haalt uit naar Guardiola: "Misschien aan het golfen"

door
'Nieuwe De Bruyne' haalt uit naar Guardiola:

Dat Phil Foden een absoluut toptalent is, daar is iedereen het over eens. Ook bij Manchester City zelf, waar de middenvelder vorige winter nog een verbeterd contract tot 2024 ondertekende en al vaak vergeleken werd met Kevin De Bruyne. Voorlopig moet hij echter wel nog plaats ruimen voor het echte product.


Pep Guardiola heeft voor de 19-jarige Engelsman namelijk maar zelden een basisplaats over, zeker niet in de wedstrijden waarin het er echt toe doet. Behalve onze landgenoot moet Foden bovendien ook spelers als David Silva, Fernandinho, Ilkay Gündogan en nieuwe aanwinst Rodri voor zich dulden in de pikorde. Nadat hij met de Engelse U21 een prima prestatie had geleverd tegen Turkije (3-2 winst) achtte de linkspoot dan ook het moment gekomen om zijn ongenoegen te uiten over die situatie en de Spaanse manager, die vindt dat de jongeling te schuchter is.

"Hij heeft zijn mening, maar ik blijf mezelf. Ik weet alleen dat ik klaar ben om te spelen. Dat voel ik en ik probeer het elke dag ook te tonen op training. Mijn ploegmaats zeggen me geduld te tonen, maar ik ben hongerig en wil nu spelen", klonk het na afloop eerst nog voorzichtig, waarna de belofte-international evenwel al snel een tandje bijstak. "Pep zou er goed aan doen mijn matchen zoals die van zonet tegen Turkije te bekijken, maar misschien heeft hij even vrij genomen om te gaan golfen. Ach, ik zou het hem niet eens kwalijk kunnen nemen", besloot Foden uiteindelijk wel alsnog te eindigen met een kwinkslag.

LEES OOK: Doku steelt de show: Guardiola geeft straf compliment

Verdient Foden een basisplaats bij City?

Meest recent

'Anderlecht gaat transferstrijd aan met Standard'

RSC Anderlecht gaat wellicht een linksachter aantrekken. De Brusselaars worden steeds vaker in ...

11
11
'Bommetje bij Antwerp: vertrekken twee sterke mannen?'

Royal Antwerp FC is een club op drift. Eigenaar Paul Gheysens zal dringend knopen moeten doorhakken ...

43
43
Butera verlaat Ajax: hapt één van deze drie JPL-clubs?

Bij RSC Anderlecht lieten ze de afgelopen jaren enkel talenten vertrekken. Dat pakte soms verkeerd ...

37
37
'Rigaux grijpt in: intens gesprek met Club-sterkhouder'

Club Brugge heeft de titelstrijd in de Champions' Play-Offs helemaal naar zich toe getrokken. Dat ...

102
102
'Consequenties bij Genk: transferrevolutie in de maak'

Mathematisch gezien blijft nog alles mogelijk, maar KRC Genk heeft het zichzelf knap lastig gemaakt ...

121
121
Club zoekt flankaanvaller: buitenkansje bij landgenoot?

Club Brugge zal tijdens de zomerse transferperiode verschillende aanwinsten aantrekken. Op het ...

134
134
'Komst Sibierski maakt eerste 'slachtoffer' bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe sportief verantwoordelijke beet. Maandag werd de Fransman Antoine ...

367
367
Discussie niet voorbij: fatale rode kaart Mac Allister onterecht?

Union SG heeft afgelopen weekend zijn koppositie in de Champions' Play-Offs te grabbel gegooid na ...

449
449
Boskamp laat fans achter met enorme brok in de keel

De afwezigheid van Jan Boskamp op televisie valt steeds meer op. De goedlachse Nederlander was ...

73
73
Doku steelt de show: Guardiola geeft straf compliment

Manchester City heeft maandagavond twee dure punten verspeeld in de Engelse titelstrijd. Aan ...

128
128
'Poppen aan het dansen bij Genk: De Condé ontploft in kleedkamer'

De Europe Play-Offs zijn dit seizoen erg aantrekkelijk, met vier speeldagen te gaan hebben liefst ...

375
375
‘Sibierski-bom barst: koppen rollen bij Anderlecht’

Anderlecht haalt met Antoine Sibierski niet alleen een nieuwe sportieve baas binnen, maar ook iemand ...

456
456
Vrancken vs. Burgess: directe trigger voor conflict onthuld

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

286
286
'Pro League Player of the Season': grote favoriet al bekend

Het einde van het seizoen nadert en dus is het weer tijd om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

233
233
Schipbreuk City: fenomenale Doku voorkomt nederlaag in 96ste

In de Engelse titelstrijd heeft Manchester City duur puntenverlies geleden. Ondanks een dominante ...

76
76
Taravel grijpt in: vier wijzigingen bij Anderlecht?

RSC Anderlecht ging afgelopen weekend in eigen huis met de billen bloot tegen Club Brugge. Zondag ...

245
245
Leko houdt adem in: comeback Mignolet uitgesteld?

Club Brugge nam afgelopen weekend de koppositie over van Union, maar zag wel Nordin Jackers ...

240
240
Schorsingen in Play-Offs: wie staat er nog op scherp?

Onderin is Dender veroordeeld tot de barrages, maar zowel in de Champions' als de Europe Play-Offs ...

230
230
Genk glundert: El Ouahdi pronkt met Ebbenhouten Schoen

Door de nederlaag tegen Charleroi is KRC Genk niet langer de leider in de Europe PO's. Ondanks het ...

75
75
Union houdt adem in: Burgess geschorst in bekerfinale?

Union is leider af na de nederlaag tegen STVV, waar de Brusselaars zich benadeeeld voelden door de ...

371
371
Sleutelmoment in titelstrijd: Doku breekt de ban met pareltje

De titelstrijd in de Premier League is bezig aan een zinderende climax. Nadat leider Arsenal FC ...

170
170
'Pittig transfergevecht: Club slaat toe bij Anderlecht'

De transfermarkt opent pas binnen enkele weken zijn deuren, maar jeugdspelers zonder ...

610
610
'Schokkend gerucht Lammens: United maakt fors statement'

Senne Lammens maakte zondag zijn eerste grote fout als doelman van Manchester United, maar droeg met ...

319
319
DAZN-soap in stroomversnelling: volgende grote deal nabij?

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft andermaal een U-bocht genomen. Na ...

574
574
'Club droomt van stunt: WK-held op weg naar Jan Breydel'

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op een grote naam. Blauw-zwart werkt aan een dossier dat de ...

785
785

Meer sportnieuws