'Club Brugge kan komende zomer opnieuw transferrecord breken'

door
'Club Brugge kan komende zomer opnieuw transferrecord breken'

Club Brugge heeft deze zomer al enkele fraaie transfers gedaan en ook op de laatste dag van de transferperiode haalt de vice-kampioen nog eens stevig uit. Rond het middaguur kondigde het maar liefst twee aanwinsten aan, waarmee het wellicht klaar is met zijn transferhuiswerk.

Club heeft immers eindelijk zijn nummer zes beet, want het heeft de komst van Eder Balanta bevestigd. De Colombiaan wordt weggehaald bij FC Basel en tekende tot 2022. Dat betekent meteen dat de komst van Victor Wanyama (Tottenham) definitief van de baan is.

Daarnaast heeft Club ook nog Mbaye Diagne onder de neus van Anderlecht weggekaapt. De Senegalese spits wordt gehuurd van Galatasaray, straks één van de tegenstanders in de Champions League. Club wist ook een aankoopoptie te bedingen.

UPDATE 13u
Club Brugge heeft alvast nog stevig in de buidel getast voor de transfers van Balanta en Diagne. Volgens Transfermarkt legde het 2,4 miljoen euro op tafel voor Balanta, terwijl Galatasaray voor de huurbeurt van Diagne maar liefst 3,35 miljoen opstrijkt. Bovendien bestaat de kans dat Club komende zomer zijn transferrecord breekt, als het beslist om de aankoopoptie op de spits te lichten. Volgens Het Laatste Nieuws werd die immers vastgelegd op maar liefst 13 miljoen euro.

LEES OOK: 'Club Brugge zet zinnen op nieuwe Onyedika'

Denk je dat Club dat bedrag op tafel zal leggen om Diagne definitief over te nemen?

Meest recent

Volgende ex-jeugdinternational keert België de rug toe

De Rode Duivels zetten deze week een grote stap richting het WK door te gaan winnen in Wales. ...

0
0
'Club Brugge zet zinnen op nieuwe Onyedika'

Club Brugge zal in de komende mercato's ongetwijfeld weer afscheid moeten nemen van enkele ...

70
70
Genk broedt op 'nieuwe Tolu': "Mijn moment zal komen"

Het is voor Genk tot dusver een zeer wisselvallig seizoen geweest. De Limburgers presteerden met ups ...

46
46
'Lukaku gaat hard en prikt precieze datum rentree'

De voorbije dagen was Romelu Lukaku uiteraard in diepe rouw na het overlijden van zijn vader Roger. ...

41
41
Euvard slijpt de messen: "Als we de beloftes willen waarmaken..."

Vincent Euvrard kon tot op heden niet echt betere resultaten neerleggen. De trainer kreeg al de ...

34
34
Broos over Rode Duivels: "Pfff, doe mij dat niet aan!"

Hugo Broos wist zich met Zuid-Afrika te plaatsen voor het WK 2026. De ervaren trainer heeft zo ...

81
81
Patrick Kluivert krijgt de bons na missen van het WK

De WK-kwalificaties zijn volop bezig en ondertussen zijn al heel wat landen zeker van het WK 2026. ...

72
72
Erik Van Looy schokt Vlaanderen met afscheid: "Anderlecht..."

Na 22 seizoenen gooit Erik Van Looy het roer om in ‘De Slimste Mens ter Wereld’ — ...

73
73
Verenigde Staten zet alles op alles voor RSCA-speler

De afgelopen dagen verloren de Belgen toch wel wat talenten aan andere landen. Komt daar een derde ...

117
117
'Nederland verstomt: Eredivisie-reus voor Vanaken lonkt'

Hans Vanaken (33) blijft België en omstreken verbazen: sterk bij de Rode Duivels, een goal ...

491
491
'JPL-clubs willen absolute parel naar België halen'

De Jupiler Pro League is een opleidingscompetitie pur sang. De Belgische eersteklassers speuren dan ...

71
71
Boeckx geeft Anderlecht raad: "Wie weet zelfs de titel"

Bij RSC Anderlecht was het tot dusver amper rustig. De Europese vernedering, het vertrek van Wouter ...

291
291
'AA Gent legt nieuwe bom onder het Belgische voetbal'

De voorbije maanden heeft het regelmatig gestormd binnen de Pro League. Er waren zeer moeizame ...

237
237
Stijnen oordeelt: "Hij moet meer spelen bij de Rode Duivels"

De Rode Duivels gaan naar het WK van komende zomer. Dat lijkt vast te staan. De Belgen stonden er op ...

182
182
‘Anderlecht ruikt gouden kans op transfermarkt’

RSC Anderlecht is achter de schermen druk bezig met het scouten van spelers. De Brusselaars houden ...

162
162
Vijandige vete met Tzolis? Fossey doet boekje open

Standard kan vrijdagavond in het thuisduel tegen Antwerp FC opnieuw rekenen op Marlon Fossey. De ...

279
279
Voetbalkijker gewaarschuwd: DAZN grijpt drastisch in

De Jupiler Pro League blijft voorlopig enkel te bekijken via de betalende app van DAZN. Wie dit ...

1130
1130
'Last Dance Lewa: topspits maakt opzienbarende transfer'

Binnen een drietal weken krijgt Club Brugge in de Champions League het bezoek van FC Barcelona. Door ...

132
132
Sensatie in Champions League: straffe comeback OHL Women

Volgende week staat de derde speeldag in de League Phase van de Champions League op het programma. ...

115
115
Nieuw defensieduo bij Duivels: twijfels duiken al op

Mathematisch kan het nog foutlopen, maar de Rode Duivels hebben hun ticket voor de WK-eindronde van ...

316
316
'Megatransfer Tzolis: spectaculair prijskaartje gelekt'

Ondanks de nodige interesse, slaagde Club Brugge er afgelopen zomer in om Christos Tzolis aan boord ...

371
371
Details RvB Anderlecht bekend: één grote afwezige

Het vernieuwde RSC Anderlecht kan uit de startblokken schieten. Woensdagavond werden de plannen van ...

494
494
'Noa Lang nu al op zijspoor: Conte legt eis op tafel'

De tweede interland-break van het seizoen zit achter de rug en daar zullen verschillende spelers ...

213
213
Selectie Duivels: verbazingwekkende naam mee naar WK?

De tweede interland-periode van het seizoen zit er alweer op. Desondanks zal bondscoach Rudi Garcia ...

844
844
Impressionant: Antwerp geeft update gloednieuwe Tribune 2

Antwerp FC werkt voorlopig een erg wisselvallig seizoen af. Toch hebben de supporters iets om ...

692
692

Meer sportnieuws