TRANSFERUURTJE 1/2: Mbemba terug naar België, transfer Wanyama op de helling

door
TRANSFERUURTJE 1/2: Mbemba terug naar België, transfer Wanyama op de helling

De Jupiler Pro League draait inmiddels weer op volle toeren, maar de eersteklassers hebben nog tot begin september om transfers aan inkomende én uitgaande zijde af te ronden. Maar ook in het buitenland hebben verschillende ploegen nog een pak werk op de mercato. Daarom zal VoetbalNieuws u dagelijks twee maal voorzien van het belangrijkste nieuws aan het transferfront. Het 'Transferuurtje' verschijnt gedurende de hele zomer om 12u en rond de klok van 20u.


JUPILER PRO LEAGUE

Het lijkt erop dat Chancel Mbemba weldra terug in de Jupiler Pro League aan de slag gaat. Portugese media zijn ervan overtuigd dat de verdediger naar ons land terugkeert, al is het nog niet duidelijk bij welke club hij aan de slag zou gaan. Anderlecht, Antwerp, Club Brugge en Standard werden de voorbije dagen genoemd.



Dat Mbemba bij Club genoemd wordt, heeft te maken met het dossier-Victor Wanyama. Club is het getalm van de Keniaanse middenvelder en Tottenham beu en geeft hen nog tot vrijdag de tijd om een beslissing te nemen. Anders schakelt Blauw-Zwart over naar alternatieve pistes.

Ook Kevin Mirallas wil terugkeren naar de Jupiler Pro League, want bij Everton zit hij helemaal op een zijspoor. Antwerp lijkt wel de enige kandidaat te zijn om de flankaanvaller over te nemen, het wordt afwachten of zij aan de financiële eisen van de speler kunnen voldoen.



Anderlecht had de voorbije weken Meschack Elia op proef en het leek erop dat de Congolees een contract zou gaan tekenen. Maar nu lijkt de transfer plots van de baan te zijn. De aanvaller is immers met de noorderzon verdwenen. Hij zou naar Zwitserland vertrokken zijn om met Young Boys te onderhandelen, ondanks dat er een akkoord leek te zijn tussen alle partijen.

BUITENLAND

Nieuwe wending in de transfersoap rond NeymarPSG zou het laatste bod van FC Barcelona afgewezen hebben, naar verluidt ook omdat Ousmane Dembélé weigert om de overstap naar Parijs te maken. Donderdag zou Barça nog een ultiem bod uitbrengen, mogelijk met een andere speler in de plaats van Dembélé en/of een hogere transfersom.



Met Real Madrid lijkt PSG wel een deal te sluiten. De Koninklijke ziet Keylor Navas naar Parijs vertrekken. Donderdag zou de doelman neerstrijken en zijn medische testen afleggen.

LEES OOK: 'Club en Anderlecht kennen prijskaartje voor JPL-sensatie'

Zal Club de transfer van Wanyama nog rond krijgen?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

65
65
'Club en Anderlecht kennen prijskaartje voor JPL-sensatie'

De eindsprint wordt stilaan ingezet in de Jupiler Pro League, waarna de Belgische clubs hun pijlen ...

37
37
TRANSFERUURTJE: 'Taak voor Sibierski, weer transfer Lang'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

54
54
Club-target legt knaltransfer op tafel: “Dat is de droom”

Club Brugge is door het nakende pensioen van Simon Mignolet op zoek naar een nieuwe doelman. ...

79
79
Beerschot haalt slag thuis met coach Messoudi

Beerschot moet in eigen huis een 3-1 nederlaag tegen Lommel moeten proberen weg te werken. De ...

7
7
Kompany vol ongeloof: ook Vertonghen haalt zwaar uit

Bayern München is uitgeschakeld in de Champions League. De treble is van de baan voor Vincent ...

98
98
La Louvière droomt van dubbele transferstunt

La Louvière wist in zijn eerste seizoen in de Jupiler Pro League meteen het behoud af te ...

27
27
Dubbele opsteker Union voor titelstrijd en bekerfinale

Drie weken geleden leek Union nog vrije baan te hebben naar een nieuwe titel, maar intussen ziet de ...

142
142
AA Gent pakt uit: Kums keert terug, ook Kindermans komt

AA Gent hoopt in de komende weken nog een Europees ticket uit de brand te slepen, maar daarvoor ...

157
157
'Rigaux berooft Club meteen van transferdoelwit'

De voorbereiding op de zomemercato dreigt bij Club Brugge stevig verstoord te worden. Deze week ...

191
191
Verrassing: Duits international (30) zet punt achter carrière

Op het WK staan een aantal ervaren spelers komende zomer wellicht voor hun 'last dance'. Eén ...

69
69
'Sibierski wil meteen stunten met Club Brugge-target'

Bij Anderlecht kunnen ze eindelijk echt beginnen met het voorbereiden van de zomermercato, nu er met ...

266
266
Vrancken doet boekje open over akkefietje met Burgess

Afgelopen weekend won STVV verdiend met 2-1 van Union SG. Achteraf ging het echter vooral over de ...

157
157
'KRC Genk beslist: twee verrassende vertrekkers'

Bij KRC Genk gaat het wellicht een drukke zomermercato worden. De Limburgers gaan een aantal spelers ...

297
297
'Garcia aast op geweldige stunt in WK-selectie'

Volgende week vrijdag maakt Rudi Garcia zijn WK-selectie bekend. Er is kans dat er één ...

255
255
Jean-Marie Pfaff stinkend rijk? Absurde jackpot wacht

Jean-Marie Pfaff staat mogelijk voor de transfer van zijn leven. Niet op een voetbalveld dit keer, ...

222
222
'Anderlecht vult kassa: 10 miljoen euro op komst'

Bij RSC Anderlecht mogen er de nodige spelers de club verlaten. De Brusselaars hopen vooral dat een ...

335
335
Rigaux schokt Club Brugge: Verhaeghe ziet ramp naderen

Feyenoord duwt door voor Dévy Rigaux en dat komt bijzonder ongelegen voor Club Brugge en Bart ...

279
279
Euvrard wil komaf maken met kwalijke ‘reputatie’ bij Standard

Standard verraste vriend en vijand door met 0-5 te winnen op het veld van Royal Antwerp FC. Daardoor ...

78
78
Sibierski doorbreekt stilte rond De Cat

Bij RSC Anderlecht sprak Antoine Sibierski voor het eerst als sportief directeur. De Fransman ...

362
362
‘AS Roma lonkt naar sterkhouder Club Brugge‘

Bij Club Brugge gaat er heel veel volk vertrekken. De Bruggelingen zullen héél wat ...

304
304
Anderlecht krijgt opvallend oordeel over spelerskern

RSC Anderlecht verloor kansloos van Club Brugge. De afgelopen week waren er plots lijstjes over ...

212
212
Kompany scherp voor spelleiding: "Dit zag ik niet, hoor"

Bayern München speelde 1-1 tegen PSG, dat in de heenmatch met 5-4 won in Parijs. De Duitse ...

270
270
POLL⎜Arsenal of PSG: Wie wint de Champions League 2026?

De kaarten in de Champions League zijn geschud. Op 30 mei zullen Paris Saint-Germain en Arsenal FC ...

152
152
Nieuwe beelden duiken op: Kompany en co genekt door vierde ref

Vincent Kompany zal nog minstens een jaartje moeten wachten op de eindzege in de Champions League. ...

544
544
Lukaku terug naar Anderlecht: makelaar speelt open kaart

Datt Romelu Lukaku op weg is naar de uitgang bij SSC Napoli lijkt wel duidelijk na de recente ...

164
164

Meer sportnieuws