Deal helemaal rond: Rezaei terug naar Charleroi (mét speciale regeling)

532 stemmen
Deal helemaal rond: Rezaei terug naar Charleroi (mét speciale regeling)

Dat Kaveh Rezaei Club Brugge opnieuw zou inruilen voor oude liefde Charleroi hing al langer in de lucht, nu lijkt de deal stilaan ook wel heel dichtbij te zijn. Al moeten de laatste puntjes nog op de i gezet worden.


Blijkbaar hebben alle partijen er wel een goed oog in dat de deal snel in orde komt, want volgens Het Nieuwsblad trainde Rezaei vandaag zelfs al mee in Charleroi. Best opvallend, aangezien de overgang nog niet officieel werd gemaakt. Er lijkt echter weinig twijfel over te bestaan dat de 27-jarige spits de rest van het seizoen op uitleenbasis volmaakt op Mambourg.

Daar kende Rezaei twee jaar geleden een uiterst vruchtbare periode, die Blauw-Zwart wist te overtuigen om een toenmalig recordbedrag van vijf miljoen op tafel te leggen voor de Iraniër. In Jan Breydel wist hij echter nooit te voldoen aan de hoge verwachtingen en zakte hij terug tot vierde optie in de spits. Bij de Zebra's moet Rezaei nu de rug dus weer rechten.

UPDATE 13u
Na het nieuws dat hij al op de training bij de Karolo's was verschenen kon de officiële berichtgeving over Rezaei zijn terugkeer naar Charleroi niet lang meer uitblijven. Et voilà, daar zijn de Zebra's met de aankondiging van hun nieuwe (oude) aanvalsleider. De club bevestigt dat de Iraniër voor één seizoen gehuurd wordt en deelt daarnaast ook mee dat Rezaei gezien de regeling niet in actie zal mogen komen tegen Club Brugge. Dat betekent dus dat Charleroi niet het volledige loon van de ex-recordtransfer overneemt.

Voor trainer Karim Belhocine is de komst van de spits hoe dan ook een welgekomen versterking, want na het vertrek van Victor Osimhen naar Lille was het nog steeds wachten op een opvolger om als speerpunt van de aanval te fungeren. Met Rezaei, in zijn eerste periode in Charleroi nog goed voor 19 doelpunten en zes assists in 45 wedstrijden, lijkt die nu eindelijk gearriveerd en kunnen zowel de coach als de rumoerige supporters weer op beide oren slapen. 

LEES OOK: Charleroi kiest nieuwe coach, bijna witte rook in Beveren

Rezaei zal bij Charleroi weer de oude worden

Meest recent

'WK-sensatie ontketent titanenstrijd: pokerspel van 120 mil'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

6
6
Opstelling Rode Duivels: Albert voorspelt cruciale wissel

De Rode Duivels willen straks vanuit pole-positie voor groepswinst aan de slotspeeldag beginnen. ...

53
53
Geweldig beeld: Nederlands koningspaar uit de bol in kleedkamer

Dit weekend waren opnieuw heel wat bekende gezichten te zien op de tribunes tijdens het WK. Zaterdag ...

16
16
De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League volop bezig met het ...

221
221
'Tzolis krijgt meteen serieuze domper te horen bij Arsenal'

Dat Christos Tzolis deze zomer een toptransfer zal versieren, lijkt stilaan een uitgemaakte zaak. De ...

310
310
Vervanger Jérémy Doku gezocht: "Híj́ heeft licht voordeel"

De Rode Duivels zullen zondagavond Iran moeten bekampen met een flinke aderlating. Zo ontbreekt ...

99
99
Oranje-gekte barst los: "Beste Nederlands elftal in jaren"

Nederland heeft zaterdag indruk gemaakt op het WK 2026. Tijdens hun tweede groepswedstrijd werd met ...

69
69
Gouden tip Garcia: "Zo iemand heb je nodig tegen Iran"

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

337
337
Vanaken eindelijk aan aftrap? Boskamp geeft antwoord

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran op het wereldkampioenschap 2026. Het wordt ...

320
320
Duivels vrezen: loodzware tegenstander in tweede ronde?

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

350
350
'City op zucht van trainer: 10 miljoen voor opvolger Pep'

Manchester City nam na het Premier League-seizoen officieel afscheid van succestrainer Pep ...

122
122
Garcia krijgt draai om de oren: "Trekt nergens op"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

148
148
TU: 'Trainerswending Anderlecht, onverwachte transfer Lang'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

625
625
Meunier vreest erg opvallend probleem tegen Iran

De spanning begint te stijgen in Groep G. Vanavond staat de tweede groepsmatch op het programma. De ...

77
77
Doku-discussie bereikt kookpunt: zware kritiek ontploft

Jérémy Doku is afwezig tegen Iran door luchtwegenproblemen, maar op de achtergrond ...

138
138
'Mysterie Lukaku': gigantische transferwending nakend

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli en speelde er amper of niets. De aanvaller ...

267
267
Iran krijgt vlak voor België onverwacht nieuws van VS

Iran is vanavond de tegenstander van de Rode Duivels op het WK. In Los Angeles werkt België de ...

301
301
Duivelse basiself houdt gemoederen bezig: drie verrassingen

Vanavond om 21u staan de Rode Duivels tegenover Iran. Na het 1-1 gelijkspel moet er absoluut ...

292
292
Meunier slaat hard terug op kritiek: “Als een gek”

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK. Tegen ...

88
88
Zorgt Garcia voor grote Lukaku-verrassing?

België heeft nood aan Romelu Lukaku in de spits, dat bleek duidelijk nog maar eens tegen ...

62
62
Rigaux krijgt ook volle laag over Vanhoutte-deal

De Nederlandse pers is anders dan de Belgische, dat mag Dévy Rigaux ook aan den lijve ...

304
304
"Groot vraagteken voor mij": Nilis twijfelt over Rode Duivel

Luc Nilis was een van de sierlijkste aanvallers die België ooit heeft gehad. De voormalige Rode ...

119
119
Vervanger Doku: Garcia kan uit vijf opties kiezen

Jérémy Doku ontbreekt tegen Iran. Dat is bijzonder jammer, maar ook geen drama. Tegen ...

298
298
Bom onder WK van Rode Duivels vlak voor Iran

Rudi Garcia krijgt al vóór de belangrijke match tegen Iran een nieuwe opdoffer te ...

489
489
Meunier vol lof: "Hij kan de Origi van dit WK worden"

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran en dat zal zonder Jeremy Doku en Romelu Lukaku in de ...

81
81

Meer sportnieuws