Croky Cup: De Sutter en co sneuvelen vroegtijdig, Seraing en Dessel stunten

893
Croky Cup: De Sutter en co sneuvelen vroegtijdig, Seraing en Dessel stunten

In de Croky Cup zitten we momenteel aan de vijfde ronde, dat is de speeldag waarin de ploegen uit 1B instromen. Alle ploegen die nu in actie komen spelen voor een duel tegen een ploeg uit de Jupiler Pro League, net zoals elk seizoen waren er weer aardig wat verrassingen te noteren.

Twee ploegen uit 1B sneuvelen vroegtijdig in de Croky Cup
We beginnen met een overzichtje van de ploegen uit 1B. Beerschot mocht het in eigen huis opnemen tegen Dikkelvenne, een ploeg die dit seizoen zal aantreden in de tweede amateurklasse. In eigen huis hadden Vreven en co geen kind aan de West-Vlaamse amateurs en wonnen ze met 6-1. Ook Lokeren, voorlopig nog onder de verwachtingen, nam vlot met 0-4 de maat van Heist, dat in de eerste amateurklasse speelt. Grote verrassingen vielen er te noteren in Seraing, dat thuis met 1-0 won van Roeselare en Dessel dat met 3-1 te sterk was voor Virton. Voor twee ploegen uit de Proximus League zit het avontuur in de Beker van België er al vroegtijdig op. Lommel (4-0), OHL (6-0) en Westerlo (1-2) mogen eveneens een ronde verder. Met Union was er al één ploeg rechtstreeks geplaatst voor de 1/16de finale door het verbod dat KV Mechelen kreeg opgelegd om in de Croky Cup aan te treden.

Roeselare moest reeds vroegtijdig het bekertornooi verlaten na een nederlaag op het veld van Seraing.
Laatste ploeg uit provinciale sneuvelt, De Sutter en Persoons moeten bekerdroom opbergen
Bij de ploegen uit een lagere afdeling sneuvelde met Bambrugge op vrijdagavond de laatste provincialer. De West-Vlamingen gingen pas na strafschoppen onderuit tegen Verlaine. Ook het ambitieuze Knokke, dat met onder meer Persoons en De Sutter heel wat ervaring in de rangen heeft lopen, ging roemloos ten onder op het veld van Duffel. Het Capellen van trainer Bart De Roover zit eveneens in de trommel met de ploegen uit de Jupiler Pro League, de Antwerpse ploeg klopte Hamme. KSK Ronse, dat Patrick Decuyper in zijn rangen heeft(ex-Antwerp) knikkerde Wijgmaal uit de Croky Cup.

LEES OOK: Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Moeten ploegen uit de Jupiler Pro League vroeger instromen?

Meest recent

Union komt aan leiding: Hubert relativeert koppositie

We duiken de interlandbreak in met een nieuwe leider in de Jupiler Pro League. Na het gelijkspel van ...

2
2
AA Gent bidt na nieuws over Vergara: "Niet ideaal"

AA Gent kan met een goed gevoel de interlandbreak in, want het heeft in zijn laatste wedstrijd weer ...

61
61
Beerschot lacht wéér in vuistje: Dender struikelt opnieuw

In de Challenger Pro League lijkt Beerschot alsmaar meer vrije baan te hebben richting de titel en ...

19
19
Droomdebuut voor De Roeck: STVV deelt Essevee uppercup uit

Jonas De Roeck heeft zondagavond een droomdebuut gemaakt als trainer van STVV. Hij zag de Kanaries ...

45
45
AA Gent overtuigt weer niet: De Mil ziet oorzaak

AA Gent zit duidelijk niet in een goede vorm. Ze mogen Davy Roef bedanken dat hij in de slotfase ...

51
51
Union bekroont droomweek met felbegeerde leidersplaats

Wat een fantastische week werd het wederom voor Union. Het team van Hubert had het vanavond knap ...

54
54
Harde val voor De Cat: Duitsland sloopt wonderkind

In augustus noemde Duitsland Nathan De Cat nog de ‘Star-Neuzugang’ van Hoffenheim. Begin ...

219
219
Bruno doodeerlijk over verschil tussen RSCA en Club Brugge

Vitor Bruno heeft zijn criticasters de mond gesnoerd na een zeer goede week voor RSC Anderlecht. De ...

350
350
Goal Tielemans, fouten Lammens én comeback voor Man Utd

Manchester United begon als laatste in de Premier League aan zijn duel tegen Aston Villa. Ongezien. ...

108
108
Leko komt met héél opvallende woorden over Bruno

RSC Anderlecht pakte puur op karakter een punt op het veld van Club Brugge, dat de betere ploeg was. ...

257
257
Biancone slikt woorden in: "Zij hebben me de mond gesnoerd"

Enkele weken geleden was het nog crisis bij Anderlecht, maar dezer dagen staat Paars-Wit er al een ...

133
133
'Napoli neemt drastische beslissing over De Bruyne'

Napoli is er dit weekend alweer niet in geslaagd om te winnen, want het bleef tegen Lazio steken op ...

104
104
Fout Cvetkovic of Mechele? Fans gaan zwaar in de clinch

De kraker tussen Club Brugge en Anderlecht heeft zondag geen winnaar gekregen, want de twee rivalen ...

462
462
Tienkoppig Eupen zadelt Lierse met gigantische crisis op

Het wordt steeds heter onder de voeten van Lierse-coach Arno Van den Abbeel. De voormalige T1 van de ...

37
37
Cvetkovic over de 1-1: "Het was misschien een fout, maar..."

Anderlecht is erin geslaagd om het vertrouwen te behouden na een uitstekende week. Na de zeges tegen ...

556
556
Buffalo's gaan voorbij kranig KVK: De Mil wipt naar leiding

AA Gent heeft deze namiddag optimaal geprofiteerd van de 'uitschuiver' van Club Brugge. De Buffalo's ...

64
64
"Kwam om show te verkopen": Club Brugge woedend op ref

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is zondagnamiddag op 1-1 geëindigd en dat was ...

771
771
Brighton blijft verbazen, Sunderland stunt weg van laatste plaats

In de Premier League is er zondagnamiddag één en ander verschoven in het klassement. ...

75
75
Ajax grijpt in slotseconden naast koppositie in Eredivisie

Ajax heeft zondagnamiddag een uitgelezen kans laten liggen om minstens voorlopig aan de leiding te ...

25
25
Bom barst bij Club Brugge: Diakhon stormt woedend weg

Club Brugge zal ongetwijfeld meer verwacht hebben van de klassieker tegen Anderlecht, waarin het ...

644
644
Coosemans niet euforisch: "Dat is de volgende stap"

RSC Anderlecht kende een zeer goede week. Na zeges tegen KVC Westerlo en RB Salzburg pakten ze ook ...

225
225
Vanaken woedend na Club-RSCA: "Schaf die VAR af"

Club Brugge en RSC Anderlecht deelden de punten in het Jan Breydelstadion. Het werd 1-1 na een al ...

1132
1132
Club Brugge en Anderlecht delen de punten na matige topper

Club Brugge werkte namiddag de topper tegen RSC Anderlecht af. Het werd zeker niet de meest ...

167
167
Weer geen zege voor Napoli: exit Allegri?

Napoli speelde namiddag de topper in eigen huis tegen Lazio. Een match die ze maar beter konden ...

30
30
Club Brugge op voorsprong tegen RSCA: "Zielig!"

Club Brugge en RSC Anderlecht begonnen om 13u30 aan de topper in het Jan Breydelstadion. De eerste ...

217
217

Meer sportnieuws