'Wanyama legt al medische testen af bij Club Brugge'

door
'Wanyama legt al medische testen af bij Club Brugge'

Club Brugge is nog op zoek naar een controlerende middenvelder na het vertek van Marvelous Nakamba en daarvoor deden al enkele opvallende namen de ronde. Zo dook de voorbije dagen plots Victor Wanyama op als mogelijke optie en het lijkt Club menens te zijn om de Keniaan van Tottenham binnen te halen.

De eerste gesprekken tussen Club en Tottenham zouden zelfs al plaatsgevonden hebben, maar die hebben Blauw-Zwart geen gunstig nieuws bezorgd. Volgens de Evening Standard zal Club zijn transferrecord immers moeten verpulveren om Wanyama binnen te halen, want Tottenham wil maar liefst 18,5 miljoen euro. Club zou niet bereid zijn om verder te gaan dan een kleine 9 miljoen. Bovendien zou Wanyama zelf ook financieel moeten inleveren om naar het Jan Breydelstadion te verhuizen.

Desondanks is een overgang niet uitgesloten, want een huurconstructie zou wel soelaas kunnen bieden. Club zou in dat geval wel vragen aan Tottenham om nog een deel van het salaris van Wanyama op zich te blijven nemen. De onderhandelingen tussen de clubs lopen nog, maar aangezien de transfermarkt nog tot 2 september open is hoeft een akkoord niet meteen verwacht te worden.

UPDATE 19u30

De vraagprijs van Tottenham heeft Club klaarblijkelijk niet afgeschrikt, want de onderhandelingen tussen de clubs zouden goed opschieten. Er zou zelfs al een akkoord bereikt zijn over de transferprijs tussen de clubs. Club zou in eerste instantie 10 miljoen euro op tafel leggen voor Wanyama, maar daar zou bij kwalificatie voor de poulefase van de Champions League nog eens 5 miljoen bij gaan komen. Dat schrijft Soccerlink. Daarmee zou Club voor de tweede keer deze zomer zijn transferrecord verbreken. Eerder legde het voor David Okereke 8 miljoen op tafel, een bedrag dat met bonussen kan oplopen tot 10 miljoen.

UPDATE 22/08
Het zou weleens zeer snel kunnen gaan met de komst van Wanyama. Opnieuw volgens Soccerlink legt Wanyama immers donderdagmiddag al zijn medische testen af bij Club. De Keniaan zou daarvoor al afgezakt zijn naar het ziekenhuis van Knokke. De transfer zou daardoor zelfs al binnen enkele uren afgerond kunnen worden.

LEES OOK: 'Tzolis shockeert Club Brugge met spectaculaire exit'

Zal Wanyama bij Club weer zijn beste niveau halen?

Meest recent

Feest bij Anderlecht: "Kijk maar naar Club Brugge en Union"

RSC Anderlecht heeft na een zwakke match alsnog de drie punten weten te rapen op het veld van La ...

71
71
Antwerp zoekt coach: 10 potentiële topkandidaten

Royal Antwerp FC heeft Stef Wils ontslagen na de pijnlijke nederlaag tegen FCV Dender. De Great Old ...

226
226
Nieuwe trainer Antwerp: Gheysens onderneemt actie

Het doek is gevallen over Stef Wils als hoofdcoach van Antwerp FC. Enkele uren na de beschamende ...

55
55
Beeld Lukaku gaat heel Italië rond: Antonio Conte reageert

In de Italiaanse Serie A heeft SSC Napoli zaterdagavond met 3-1 gewonnen van Atlanta BC. Coach ...

176
176
"Hij maakte Hasi gek" - kranten geven RSCA'er 4 op 10

RSC Anderlecht wist afgelopen voor het eerst sinds half augustus nog eens een wedstrijd op ...

166
166
Degryse legt groot probleem Genk bloot: "Ongelooflijk"

De heenronde van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop en een aantal clubs ...

193
193
'Tzolis shockeert Club Brugge met spectaculaire exit'

In de zomer leek er geen vuiltje aan de lucht: Club Brugge sloeg 32 miljoen van Crystal Palace af en ...

344
344
Engelse pers spreekt straffe taal na derby-optreden Trossard

Wordt dit seizoen eindelijk het goede voor Arsenal FC? De Gunners hebben in ieder geval weer gouden ...

191
191
'Trainer Sporting gelooft ogen niet na scouting Club Brugge'

De vierde speeldag van de League Phase van de Champions League staat voor de deur. Club Brugge gaat ...

493
493
'Anderlecht richt transfervizier op smaakmaker JPL'

RSC Anderlecht lijkt in de goede flow te zitten en kan voor het eerst dit seizoen pronken met een ...

255
255
'Antwerp schakelt razendsnel: eerste kandidaat-coach gelekt'

Het kwakkelende Antwerp FC is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. De trieste nederlaag tegen rode ...

353
353
Ophef over Bounida en Mokio: Ajax-coach reageert

Het gaat bij Ajax alleen maar van kwaad naar erger. Ook een trainerswissel bracht geen zoden aan de ...

82
82
Club ontsnapte aan domper: "Als ik hem gezien had..."

Club Brugge heeft zaterdag zijn opdracht volbracht door te winnen van Charleroi. Daardoor blijft het ...

143
143
'Volgende trainerswissel in JPL? Fans eisen ontslag'

De reguliere competitie in de Jupiler Pro League is na dit seizoen halfweg en stilaan tekenen zich ...

279
279
Clement meteen met neus op feiten: "Geen mirakels"

Philippe Clement verraste vorige week vriend en vijand door plots weer aan de slag te gaan. Daar ...

73
73
Courtois krijgt enorme lofzang van Xabi Alonso

De Rode Duivels konden tijdens de voorbije interlands niet rekenen op Thibaut Courtois. De doelman ...

84
84
Biglia kondigt nu al nakend vertrek bij Anderlecht aan

Anderlecht hertekende afgelopen zomer drastisch zijn technische staf, waarbij ze enkele oude ...

674
674
Kompany lacht vergelijking weg: "Je lacht er zelf mee"

Bayern München maakte zaterdag nog maar eens indruk door Freiburg met spectaculaire 6-2-cijfers ...

117
117
STVV raast door en laat Mazzu verweesd achter

STVV kon een geweldige zaak doen en uitlopen op AA Gent. De Truienaars gingen op bezoek bij OH ...

100
100
Hasi haalt opgelucht adem: "Hopelijk is hij nu vertrokken"

RSC Anderlecht juichte, zonder uitfans, toch heel hard na 93 minuten voetballen. De Brusselaars ...

291
291
Pover Anderlecht viert in extra tijd alsnog feest

RSC Anderlecht speelde om 18u30 op het veld van La Louvière. De Brusselaars hadden een ...

228
228
Antwerp zet Stef Wils op straat

Royal Antwerp FC heeft zopas Stef Wils ontslagen. Dat volgt na de zwakke prestatie tegen FCV Dender, ...

400
400
KV Mechelen stunt: Vanderbiest ziet grote kwaliteit

KV Mechelen zorgde voor een geweldige stunt door te winnen op het veld van KRC Genk. Voor de eerste ...

212
212
Scorende Trossard geeft met Arsenal Tottenham pak slaag

In de Premier League stond om 17u30 de topper tussen Arsenal en Tottenham op het programma. Wat ...

47
47
Anderlecht bevestigt niet: "Wat staan we te doen?"

RSC Anderlecht is om 18u30 begonnen aan zijn partij tegen La Louvière. De eerste 45 minuten ...

157
157

Meer sportnieuws