TRANSFERUURTJE 1/2: 'Real drukt door voor Neymar, nieuwe info rond Wanyama'

320 stemmen
TRANSFERUURTJE 1/2: 'Real drukt door voor Neymar, nieuwe info rond Wanyama'

De Jupiler Pro League draait inmiddels weer op volle toeren, maar de eersteklassers hebben nog tot begin september om transfers aan inkomende én uitgaande zijde af te ronden. Maar ook in het buitenland hebben verschillende ploegen nog een pak werk op de mercato. Daarom zal VoetbalNieuws u dagelijks twee maal voorzien van het belangrijkste nieuws aan het transferfront. Het 'Transferuurtje' verschijnt gedurende de hele zomer om 12u en rond de klok van 20u.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge blijft werk maken van de komst van Victor Wanyama en het lijkt er alsmaar gunstiger uit te zien voor de vice-kampioen. Zo zou de vraagprijs van Tottenham iets lager uitvallen dan aanvankelijk gedacht. De Spurs zouden zo'n 11 à 12 miljoen euro willen voor de middenvelder. Club zou rond de 10 miljoen willen betalen. Het zou bovendien ook bereid zijn stevig te investeren in het salaris van de Keniaan, die zo'n 3 miljoen euro per jaar zou kunnen gaan verdienen.



Club haalt daarnaast ook nog Ousseynou Diagne in huis. De 20-jarige middenvelder wist tijdens een proefperiode voldoende indruk te maken om een contract te verdienen. Club plukt de Senegalees weg bij Le Mans, in eerste instantie sluit hij wel aan bij de beloften.

Blauw-Zwart moet echter ook nog het vertrek van een sterkhouder vrezen, want AS Monaco, Sampdoria en Galatasaray trekken aan de mouw van Emmanuel Dennis. Philippe Clement wil de flankaanvaller echter niet kwijt en dus zal er stevig betaald moeten worden om de Nigeriaan binnen te halen. Club zou enkel buigen voor een bod van 15 à 20 miljoen euro.



Anderlecht wordt dan weer plots opnieuw gelinkt aan Yunus Akgun. Het Turkse talent werd de voorbije maanden al meermaals in verband gebracht met een transfer naar het Lotto Park, maar dat leek deze zomer geen item meer. Nu zou Galatasaray echter van hem af willen, waardoor Anderlecht misschien nog een mooie kans zou krijgen om de flankspeler voor een prijsje binnen te halen.

Woensdagavond raakte Anderlecht wel verlost van Sven Kums, die niet voorkwam in de plannen van Vincent Kompany. De middenvelder keert verrassend terug naar AA Gent, dat hem voor één seizoen huurt. Kums kwam er in beeld nadat de transfer van Uche Agbo afsprong. Daardoor is ook een overgang van Brecht Dejaegere naar Standard van de baan. De middenvelder zou opgenomen worden in de deal voor Agbo, maar nu ligt de vraagprijs van Gent te hoog voor de Rouches.



BUITENLAND

De soap rond Neymar blijft duren en ook Real Madrid blijft daarin een hoofdrol opeisen. De Koninklijke zou blijven werken aan de komst van de Braziliaan en zelfs bijna permanent in contact staan met PSG. Bovendien zijn de relaties tussen de twee clubs optimaal, waarmee Real een stevig streepje voor heeft op FC Barcelona, dat een moeilijke verhouding heeft met de Parijzenaars.

LEES OOK: 'Real niet te houden: volgende knalaankoop Mourinho'

Is Wanyama het waard om het transferrecord te verbreken?

Meest recent

Rode Duivels op TV: aftrapuur en commentator bekend

De Rode Duivels willen zich zaterdagochtend verzekeren van een plek in de volgende ronde van het WK. ...

24
24
'Kompany heeft prijs: Bayern dokt zwaar voor Duitse WK-ganger'

Vincent Kompany wil komend seizoen met Bayern München een gooi doen naar de Champions ...

16
16
'Alonso stelt transfereis: Club Brugge zet zich schrap'

Xabi Alonso is de nieuwe hoofdcoach van Chelsea FC. De Spanjaard zou achter de schermen inmiddels ...

198
198
KVM haalt oude bekende, Westerlo passeert wéér langs kassa

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League ...

84
84
Waanzinnige beelden: Oranje-legioen palmt Kansas City in

Donderdagnacht valt op het wereldkampioenschap het doek over Groep F. Nederland hoopt zich dan tegen ...

38
38
Basiself Duivels: 'víér cruciale wissels tegen Nieuw-Zeeland'

Het aftellen is begonnen voor de Rode Duivels. Zaterdagochtend om 5u Belgische tijd, staan ze voor ...

328
328
Ruben Van Gucht maakt schokkende transfer in medialand

Ruben Van Gucht blijft het medialandschap beroeren. Waar hij opduikt, volgen de reacties vanzelf. Nu ...

37
37
'Revelatie zorgt voor transferwending bij Antwerp'

Aanstaande maandag beginnen ook bij Antwerp FC de trainingen voor het komende seizoen. Maar bij de ...

260
260
‘Club Brugge flikt het alweer: zomerknaller aan stuntprijs’

Club Brugge lijkt meteen raak te schieten op de mercato. Blauw-zwart staat dicht bij de eerste ...

603
603
'Anderlecht houdt been stijf: miljoenensom gevraagd'

Bij RSC Anderlecht draaien de trainingen inmiddels weer op volle toeren. Logisch ook: binnen een ...

415
415
'Europa houdt adem in: Enrique ramt op monstertransfer PSG'

Paris Saint-Germain won in de voorbije twee seizoenen de Champions League. En de Franse kampioen ...

130
130
'Vanaken krijgt basisplaats: groot slachtoffer bij Duivels'

De Rode Duivels reizen donderdag af naar Vancouver, waar het zaterdagochtend het beslissende duel ...

965
965
Doku meteen aan aftrap? Garcia krijgt cruciaal nieuws

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

172
172
Van Stayen naar Champions League: Vrancken heeft nieuwe club

Wouter Vrancken heeft zijn eerste grote buitenlandse uitdaging als hoofdtrainer beet. Donderdag werd ...

73
73
'Vuurwerk bij Club Brugge: drie aanwinsten onderweg'

De vertrekkers vallen straks wellicht niet op één hand te tellen bij Club Brugge, dat ...

601
601
'Mokerslag voor Genk: duo goudhaantjes richting exit'

Om beter te doen dan vorig seizoen lijkt KRC Genk van plan om deels de kaart van de jeugd te ...

220
220
Verschueren spreekt klare taal: Coucke buiten bij RSCA?

RSC Anderlecht begint nog maar eens aan een nieuw hoofdstuk. Na de vele wissels in de bestuurskamer ...

472
472
Garcia met rug tegen de muur: vervanger Ngoy bekend

Zaterdag wordt het alles of niks voor de Rode Duivels, en dus lijken er zich toch een aantal ...

233
233
Jean-Marie Pfaff gaat los en fileert verrassend Rode Duivels

Terwijl de kritiek op de Rode Duivels na de wedstrijden tegen Egypte en Iran steeds luider klinkt, ...

268
268
'Club Brugge op zucht van stunt: topkeeper geeft jawoord'

De zoektocht naar een opvolger voor Simon Mignolet lijkt stilaan in een stroomversnelling te ...

1194
1194
Anderlecht rolt spierballen: "Titel binnen 2 jaar"

Terwijl alle ogen op de verrichtingen van de Rode Duivels op het WK gericht zijn, eist nu ook RSC ...

610
610
Hugo Broos met verstomming geslagen na sociale media-storm

Na de eerste WK-wedstrijd kreeg hij de wind van voren. Op sociale media werd zijn aanpak afgekraakt ...

332
332
Meteen prijzen voor Anderlecht? Vitor Bruno reageert

Het was een beetje een eerste schooldag voor Anderlecht donderdagmiddag. Met Vitor Bruno stond de ...

291
291
'KV Kortrijk aast op straffe deal bij Juventus'

Het wordt uitkijken wat de drie nieuwkomers het komende seizoen de Jupiler Pro League kunnen ...

153
153
Sibierski wuift kritiekpunt op Vitor Bruno weg

Anderlecht heeft veel geduld moeten oefenen, maar deze week heeft het eindelijk zijn nieuwe trainer ...

169
169

Meer sportnieuws