TRANSFERUURTJE 1/2: 'Real drukt door voor Neymar, nieuwe info rond Wanyama'

door
TRANSFERUURTJE 1/2: 'Real drukt door voor Neymar, nieuwe info rond Wanyama'

De Jupiler Pro League draait inmiddels weer op volle toeren, maar de eersteklassers hebben nog tot begin september om transfers aan inkomende én uitgaande zijde af te ronden. Maar ook in het buitenland hebben verschillende ploegen nog een pak werk op de mercato. Daarom zal VoetbalNieuws u dagelijks twee maal voorzien van het belangrijkste nieuws aan het transferfront. Het 'Transferuurtje' verschijnt gedurende de hele zomer om 12u en rond de klok van 20u.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge blijft werk maken van de komst van Victor Wanyama en het lijkt er alsmaar gunstiger uit te zien voor de vice-kampioen. Zo zou de vraagprijs van Tottenham iets lager uitvallen dan aanvankelijk gedacht. De Spurs zouden zo'n 11 à 12 miljoen euro willen voor de middenvelder. Club zou rond de 10 miljoen willen betalen. Het zou bovendien ook bereid zijn stevig te investeren in het salaris van de Keniaan, die zo'n 3 miljoen euro per jaar zou kunnen gaan verdienen.



Club haalt daarnaast ook nog Ousseynou Diagne in huis. De 20-jarige middenvelder wist tijdens een proefperiode voldoende indruk te maken om een contract te verdienen. Club plukt de Senegalees weg bij Le Mans, in eerste instantie sluit hij wel aan bij de beloften.

Blauw-Zwart moet echter ook nog het vertrek van een sterkhouder vrezen, want AS Monaco, Sampdoria en Galatasaray trekken aan de mouw van Emmanuel Dennis. Philippe Clement wil de flankaanvaller echter niet kwijt en dus zal er stevig betaald moeten worden om de Nigeriaan binnen te halen. Club zou enkel buigen voor een bod van 15 à 20 miljoen euro.



Anderlecht wordt dan weer plots opnieuw gelinkt aan Yunus Akgun. Het Turkse talent werd de voorbije maanden al meermaals in verband gebracht met een transfer naar het Lotto Park, maar dat leek deze zomer geen item meer. Nu zou Galatasaray echter van hem af willen, waardoor Anderlecht misschien nog een mooie kans zou krijgen om de flankspeler voor een prijsje binnen te halen.

Woensdagavond raakte Anderlecht wel verlost van Sven Kums, die niet voorkwam in de plannen van Vincent Kompany. De middenvelder keert verrassend terug naar AA Gent, dat hem voor één seizoen huurt. Kums kwam er in beeld nadat de transfer van Uche Agbo afsprong. Daardoor is ook een overgang van Brecht Dejaegere naar Standard van de baan. De middenvelder zou opgenomen worden in de deal voor Agbo, maar nu ligt de vraagprijs van Gent te hoog voor de Rouches.



BUITENLAND

De soap rond Neymar blijft duren en ook Real Madrid blijft daarin een hoofdrol opeisen. De Koninklijke zou blijven werken aan de komst van de Braziliaan en zelfs bijna permanent in contact staan met PSG. Bovendien zijn de relaties tussen de twee clubs optimaal, waarmee Real een stevig streepje voor heeft op FC Barcelona, dat een moeilijke verhouding heeft met de Parijzenaars.

LEES OOK: Barça krijgt gelijk: Catalanen halen uit naar voetbalbond

Is Wanyama het waard om het transferrecord te verbreken?

Meest recent

Barça krijgt gelijk: Catalanen halen uit naar voetbalbond

Het is hommeles in Spanje. De titelstrijd is weer enorm spannend tussen FC Barcelona en Real Madrid. ...

1
1
KBVB houdt hart vast: grote zorgen om Lukaku en KDB?

Thibaut Courtois, Romelu Lukaku en Kevin De Bruyne zijn nog de enige constante terugkerende namen ...

7
7
Keeperlegende hakt zwaar in op Courtois én België

De controverse tussen Real Madrid en Benfica blijft nazinderen, zelfs tot in Paraguay. Daar besloot ...

53
53
Pakkende beelden Brandon Mechele gaan door merg en been

Club Brugge speelde gisteren opnieuw een meer dan verdienstelijke partij in de Champions League. Op ...

189
189
Razend ambitieus Club krijgt boodschap: “Geen excuses”

Club Brugge werd door Atlético Madrid uitgeschakeld in de tussenronde van de Champions ...

120
120
Mannaert slaat ferm terug op commotie met De Bilde

Vincent Mannaert heeft de touwtjes stevig in handen achter de schermen bij de Rode Duivels. De ...

87
87
'Schot in de zaak: Anderlecht charmeert 'nieuwe TD''

RSC Anderlecht zal eerstdaags de knoop moeten doorhakken in zijn trainersdossier. Blijft ...

244
244
Oorzaak eliminatie Club gevonden? "Hij had zeker gescoord"

De Champions League-campagne van Club Brugge zit erop dit seizoen. Ondanks een meer dan degelijk ...

141
141
Vanaken geeft dé reden voor pijnlijke blunder Mignolet

Na een sterke eerste helft leek het erin te zitten, maar Club Brugge is er uiteindelijk toch niet in ...

263
263
Antwerp in dubio: aanvaller gratis naar uitgang?

Antwerp FC wil dit seizoen alsnog een Europees ticket veroveren, via eender welke play-off. ...

137
137
Snoeiharde woorden: Brusselmans breekt imago Van Gucht

Herman Brusselmans werd gisteren nogmaals vrijgesproken vanwege een 'aangebrande' column. Dat ...

78
78
Spaanse pers fileert Club: spectaculaire woorden voor één speler

Club Brugge hield één helft lang de schijn hoog, maar moest dinsdagavond uiteindelijk ...

577
577
‘Anderlecht gaat upgraden: prijzenpakker op de A-lijst’

Anderlecht wil upgraden en kijkt verder dan snelle noodoplossingen als hoofdcoach. Plan A blijft ...

257
257
Duizelingwekkend! Club verdient dít bedrag aan UCL-campagne

Het is Club Brugge dan toch niet gelukt om voor het tweede jaar op rij door te stoten naar de 1/8ste ...

650
650
Kranten zien zondebok: toekomst bij Club Brugge in gevaar?

Het Champions League-verhaal van Club Brugge is geschreven voor dit seizoen. In de terugmatch tegen ...

448
448
'Anderlecht vloekt: volgend trainersplan valt in water'

Er zijn ondertussen al een drietal weken verstreken na het ontslag van Besnik Hasi en RSC Anderlecht ...

291
291
'Zeer verrassende WK-ganger voor Club Brugge'

Club Brugge zag dit seizoen weer de nodige spelers doorbreken op het internationale toneel. Sinds de ...

173
173
'KV Mechelen twijfelt nog over verlenging sterkhouder'

KV Mechelen ligt met nog vier wedstrijden te spelen in de reguliere competitie nog altijd op koers ...

130
130
Trotse Leko: "We hebben voor paniek gezorgd"

Voor Club Brugge is er dinsdagavond een einde gekomen aan het avontuur in de Champions League. Op ...

117
117
Bodø/Glimt stunt weer, ook Leverkusen en Newcastle door

Dinsdagavond hebben nog drie teams hun ticket voor de achtste finales van de Champions League ...

101
101
'Marokko vier maanden voor WK op zoek naar bondscoach'

De start van het WK nadert met rasse schreden en de meeste deelnemers leggen de laatste hand aan hun ...

72
72
Mignolet reageert goudeerlijk na stevige blunder

Club Brugge heeft zich dinsdag niet opnieuw kunnen plaatsen voor de achtste finales van de Champions ...

175
175
'Wilmots zorgt voor opmerkelijke wending bij Standard'

Op vier speeldagen van het einde van de reguliere competitie strijdt Standard nog altijd mee voor de ...

187
187
Twee sterkhouders gebuisd bij Club: "Je ziet het zelden"

Voor Club Brugge zit het avontuur in de Champions League erop. Het slaagde er niet in om te stunten ...

403
403
Zure avond voor Club: "Cijfers zijn te zwaar"

Club Brugge is er dit seizoen niet in geslaagd om de achtste finale van de Champions League te ...

122
122

Meer sportnieuws