TRANSFERUURTJE 1/2: 'Real drukt door voor Neymar, nieuwe info rond Wanyama'

320 stemmen
TRANSFERUURTJE 1/2: 'Real drukt door voor Neymar, nieuwe info rond Wanyama'

De Jupiler Pro League draait inmiddels weer op volle toeren, maar de eersteklassers hebben nog tot begin september om transfers aan inkomende én uitgaande zijde af te ronden. Maar ook in het buitenland hebben verschillende ploegen nog een pak werk op de mercato. Daarom zal VoetbalNieuws u dagelijks twee maal voorzien van het belangrijkste nieuws aan het transferfront. Het 'Transferuurtje' verschijnt gedurende de hele zomer om 12u en rond de klok van 20u.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge blijft werk maken van de komst van Victor Wanyama en het lijkt er alsmaar gunstiger uit te zien voor de vice-kampioen. Zo zou de vraagprijs van Tottenham iets lager uitvallen dan aanvankelijk gedacht. De Spurs zouden zo'n 11 à 12 miljoen euro willen voor de middenvelder. Club zou rond de 10 miljoen willen betalen. Het zou bovendien ook bereid zijn stevig te investeren in het salaris van de Keniaan, die zo'n 3 miljoen euro per jaar zou kunnen gaan verdienen.



Club haalt daarnaast ook nog Ousseynou Diagne in huis. De 20-jarige middenvelder wist tijdens een proefperiode voldoende indruk te maken om een contract te verdienen. Club plukt de Senegalees weg bij Le Mans, in eerste instantie sluit hij wel aan bij de beloften.

Blauw-Zwart moet echter ook nog het vertrek van een sterkhouder vrezen, want AS Monaco, Sampdoria en Galatasaray trekken aan de mouw van Emmanuel Dennis. Philippe Clement wil de flankaanvaller echter niet kwijt en dus zal er stevig betaald moeten worden om de Nigeriaan binnen te halen. Club zou enkel buigen voor een bod van 15 à 20 miljoen euro.



Anderlecht wordt dan weer plots opnieuw gelinkt aan Yunus Akgun. Het Turkse talent werd de voorbije maanden al meermaals in verband gebracht met een transfer naar het Lotto Park, maar dat leek deze zomer geen item meer. Nu zou Galatasaray echter van hem af willen, waardoor Anderlecht misschien nog een mooie kans zou krijgen om de flankspeler voor een prijsje binnen te halen.

Woensdagavond raakte Anderlecht wel verlost van Sven Kums, die niet voorkwam in de plannen van Vincent Kompany. De middenvelder keert verrassend terug naar AA Gent, dat hem voor één seizoen huurt. Kums kwam er in beeld nadat de transfer van Uche Agbo afsprong. Daardoor is ook een overgang van Brecht Dejaegere naar Standard van de baan. De middenvelder zou opgenomen worden in de deal voor Agbo, maar nu ligt de vraagprijs van Gent te hoog voor de Rouches.



BUITENLAND

De soap rond Neymar blijft duren en ook Real Madrid blijft daarin een hoofdrol opeisen. De Koninklijke zou blijven werken aan de komst van de Braziliaan en zelfs bijna permanent in contact staan met PSG. Bovendien zijn de relaties tussen de twee clubs optimaal, waarmee Real een stevig streepje voor heeft op FC Barcelona, dat een moeilijke verhouding heeft met de Parijzenaars.

LEES OOK: 'Nieuwe bom Real: dit is de Galactico die Perez écht wil'

Is Wanyama het waard om het transferrecord te verbreken?

Meest recent

WK-speech gaat viraal: Van der Bruggen haalt zwaar uit

Het WK heeft al voor enkele opvallende momenten gezorgd. Bij Tunesië werd bondscoach Lamouchi ...

0
0
Rigaux verblijdt Feyenoord met Belgische knaltransfer

Devy Rigaux trok de deur van Club Brugge achter zich dicht om een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

39
39
‘Anderlecht gaat plots voor absolute stunttransfer’

RSC Anderlecht wil weer hoog mikken en dat is ook te zien aan de transfergeruchten op de ...

201
201
Hans Vanaken zorgt voor totaal ongeloof bij VRT-gezicht

Op een WK waar de spotlights vooral naar de grote sterren gaan, kreeg Hans Vanaken onverwacht een ...

131
131
Ambitieus Standard plukt Club Brugge-pion officieel weg

Standard Luik hoopt snel weer aan de top van het Belgische voetbal te staan. De Rouches willen weer ...

100
100
Borguet jubelt: Anderlecht pakt uit met nieuw toptalent

RSC Anderlecht staat bekend om de befaamde jeugdopleiding. Paars-Wit zet elk jaar vol in op de ...

138
138
Speciale gast voor De Bruyne en Lukaku tegen Iran

De tweede wedstrijd van het WK voor de Rode Duivels sluipt dichterbij. België speelde 1-1 ...

35
35
‘Hakimi voor de rechter: verkrachtingszaak ontploft’

Achraf Hakimi is één van de sterspelers van het Marokkaanse nationale elftal en een ...

77
77
‘Anderlecht komt op stoom: vier aanwinsten onderweg’

RSC Anderlecht is onder Antoine Sibierski aan een nieuw hoofdstuk begonnen. Paars-Wit hoopt deze ...

769
769
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt ferm uit, Club slikt dompers’

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

447
447
'Club Brugge baalt en loopt nieuwe Nusa mis'

Club Brugge maakt er de laatste jaren een handelsmerk van om piepjonge buitenlandse toptalenten voor ...

191
191
Nainggolan spreekt straffe ambitie voor komend seizoen uit

Alsmaar meer Belgische clubs beginnen aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen. Dat is vooral het ...

61
61
KV Mechelen shopt bij Antwerp: "Ik moest zelf zoeken"

KV Mechelen was één van de aangename verrassingen van het afgelopen seizoen in de ...

276
276
Broos haalt stevig uit naar organisatie en Tsjechië

De groepsfase overleven zal moeilijk worden, maar sowieso moeten Hugo Broos en Zuid-Afrika het WK al ...

96
96
Cercle haalt bekende naam, Westerlo is sterkhouder kwijt

Door het WK zullen de echte toptransfers deze zomer mogelijk wat langer op zich laten wachten, maar ...

100
100
'Club strijdt met PSV om exotisch goudklompje'

Na het vertrek van Dévy Rigaux naar Feyenoord herschikte Club Brugge zijn sportieve cel, met ...

111
111
Antwerp-flop legt uit waarom het fout liep op Bosuil

Voor Antwerp was het afgelopen seizoen ronduit een ontgoocheling, want het raakte eigenlijk nooit ...

182
182
Transfer tijdens WK? Raskin spreekt klare taal

Het WK en de transferzomer vallen samen en dat zorgt ervoor dat het voor clubs en spelers vaak ...

45
45
'Club wil wéér shoppen bij ex-team Jashari en Stankovic'

Club Brugge maakte de voorbije jaren grote indruk met zijn transferbeleid. Daarbij valt op dat het ...

161
161
Straf nieuws voor Rode Duivels: verlenging tot 2034

De Rode Duivels hopen op dit WK hoge ogen te gooien, maar met een gelijkspel tegen Egypte namen ze ...

41
41
Rode Duivels krijgen belangrijk nieuws over rentree Debast

De Rode Duivels stomen zich volop klaar voor hun tweede wedstrijd op dit WK, waarin ze zondag de ...

224
224
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

71
71
'Club Brugge ziet belangrijk dossier plots kantelen'

Het is voorlopig nog wachten tot de zomermercato van Club Brugge echt losbarst. Achter de schermen ...

348
348
Politie grijpt in na aanhoudende protesten tegen Coucke

Bij Anderlecht werd er in de voorbije maanden nog maar eens tabula rasa gemaakt, want in ...

244
244
Club Brugge wil stunten met transfer van 15 miljoen

Club Brugge meent het serieus op de transfermarkt. Blauw-zwart kijkt naar een transfer die richting ...

851
851

Meer sportnieuws