TRANSFERUURTJE 1/2: 'Real drukt door voor Neymar, nieuwe info rond Wanyama'

door
TRANSFERUURTJE 1/2: 'Real drukt door voor Neymar, nieuwe info rond Wanyama'

De Jupiler Pro League draait inmiddels weer op volle toeren, maar de eersteklassers hebben nog tot begin september om transfers aan inkomende én uitgaande zijde af te ronden. Maar ook in het buitenland hebben verschillende ploegen nog een pak werk op de mercato. Daarom zal VoetbalNieuws u dagelijks twee maal voorzien van het belangrijkste nieuws aan het transferfront. Het 'Transferuurtje' verschijnt gedurende de hele zomer om 12u en rond de klok van 20u.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge blijft werk maken van de komst van Victor Wanyama en het lijkt er alsmaar gunstiger uit te zien voor de vice-kampioen. Zo zou de vraagprijs van Tottenham iets lager uitvallen dan aanvankelijk gedacht. De Spurs zouden zo'n 11 à 12 miljoen euro willen voor de middenvelder. Club zou rond de 10 miljoen willen betalen. Het zou bovendien ook bereid zijn stevig te investeren in het salaris van de Keniaan, die zo'n 3 miljoen euro per jaar zou kunnen gaan verdienen.



Club haalt daarnaast ook nog Ousseynou Diagne in huis. De 20-jarige middenvelder wist tijdens een proefperiode voldoende indruk te maken om een contract te verdienen. Club plukt de Senegalees weg bij Le Mans, in eerste instantie sluit hij wel aan bij de beloften.

Blauw-Zwart moet echter ook nog het vertrek van een sterkhouder vrezen, want AS Monaco, Sampdoria en Galatasaray trekken aan de mouw van Emmanuel Dennis. Philippe Clement wil de flankaanvaller echter niet kwijt en dus zal er stevig betaald moeten worden om de Nigeriaan binnen te halen. Club zou enkel buigen voor een bod van 15 à 20 miljoen euro.



Anderlecht wordt dan weer plots opnieuw gelinkt aan Yunus Akgun. Het Turkse talent werd de voorbije maanden al meermaals in verband gebracht met een transfer naar het Lotto Park, maar dat leek deze zomer geen item meer. Nu zou Galatasaray echter van hem af willen, waardoor Anderlecht misschien nog een mooie kans zou krijgen om de flankspeler voor een prijsje binnen te halen.

Woensdagavond raakte Anderlecht wel verlost van Sven Kums, die niet voorkwam in de plannen van Vincent Kompany. De middenvelder keert verrassend terug naar AA Gent, dat hem voor één seizoen huurt. Kums kwam er in beeld nadat de transfer van Uche Agbo afsprong. Daardoor is ook een overgang van Brecht Dejaegere naar Standard van de baan. De middenvelder zou opgenomen worden in de deal voor Agbo, maar nu ligt de vraagprijs van Gent te hoog voor de Rouches.



BUITENLAND

De soap rond Neymar blijft duren en ook Real Madrid blijft daarin een hoofdrol opeisen. De Koninklijke zou blijven werken aan de komst van de Braziliaan en zelfs bijna permanent in contact staan met PSG. Bovendien zijn de relaties tussen de twee clubs optimaal, waarmee Real een stevig streepje voor heeft op FC Barcelona, dat een moeilijke verhouding heeft met de Parijzenaars.

LEES OOK: Crisis bij Real Madrid en dure fout: Courtois slaat mea culpa

Is Wanyama het waard om het transferrecord te verbreken?

Meest recent

'Anderlecht herschikt weer: gevolgen voor Renard bekend'

Het organigram van Anderlecht was de laatste jaren een duiventil. Ook in de voorbije maanden werd er ...

24
24
'AA Gent plots opgejaagd: goudhaantje grof wild'

Het zijn voor AA Gent woelige dagen geweest. De club werd geconfronteerd met het plotse vertrek van ...

30
30
De Cat spreekt duidelijke taal over mogelijke wintertransfer

Dé ontdekking van het seizoen in de Jupiler Pro League is tot dusver zonder twijfel Nathan De ...

92
92
'Buitenkans voor JPL-clubs? Fredberg stuurt ex-Duivel weg'

Het is intussen een dik jaar geleden dat Jesper Fredberg ontslagen werd als CEO Sports bij ...

52
52
Ongeziene crisis bij Standard: "Nog nooit meegemaakt"

Vrijdagavond wordt alweer de achttiende speeldag in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Zoals wel ...

105
105
'Genk baalt en grijpt naast WK-uitblinker'

Onlangs vond in Qatar het WK U17 plaats en dat toernooi werd door Belgische clubs gretig gevolgd. ...

37
37
'Transferstrijd los: Engelse clubs in de rij biJ Essevee'

Ondanks een reeks van zes wedstrijden zonder overwinning mag Zulte Waregem nog altijd dromen van de ...

92
92
Degryse haalt stevig uit na trainerssaga Club Brugge

Club Brugge kreeg woensdagavond een nieuwe uppercut in de Champions League, want nu leed het ook ...

288
288
TRANSFERUURTJE: 'De Mil tekent, Anderlecht verrast compleet'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

209
209
Ongezien: Brys zet Eto’o schaakmat met frontale aanval

De situatie van Marc Brys bij de nationale ploeg van Kameroen begint erg schrijnend te worden. De ...

244
244
Fink slaat op tafel bij KRC Genk: “Dan ben ik weg!”

KRC Genk was de afgelopen jaren telkens een titelkandidaat, maar dit seizoen staat de club in de ...

251
251
Club Brugge draait Hayen-knop snel om: ideeën Leko duidelijk

Club Brugge heeft een eerste wedstrijd na het tijdperk Nicky Hayen afgewerkt. Ivan Leko zat op de ...

337
337
Guardiola en Spaanse pers gaan helemaal los op Doku

In de absolute topaffiche van woensdagavond in de Champions League heeft Manchester City een serieus ...

293
293
Boudeweel trekt conclusie over kwalificatiekansen Club

Na zes van de acht speeldagen in de league phase van de Champions League ziet het er niet al te best ...

145
145
Conte komt met nieuws over terugkeer Lukaku

Napoli beleefde woensdag opnieuw een pijnlijke avond in de Champions League. Het ging met 2-0 ...

54
54
Pro League maakt kalender volgend seizoen nu al bekend

Het zijn woelige tijden voor het Belgische voetbal. De clubs verkeren in grote financiële ...

250
250
Tom Waes in oog van de storm na emotioneel tv-optreden

Antwerp-supporter Tom Waes maakte de afgelopen dagen een héél opvallende verschijning ...

67
67
'Straf gerucht: Genk verlost Anderlecht van overbodige pion'

De wintermercato staat stilaan voor de deur en er ligt ook bij de Belgische topclubs heel wat werk ...

541
541
Engelse pers mild voor Club: één speler krijgt lof

Ivan Leko heeft woensdagavond geen droomdebuut beleefd bij Club Brugge. De nieuwe trainer moest bij ...

445
445
Marc Coucke in shock: "Waarom gelooft niemand mij?"

Marc Coucke beleefde de laatste maand eindelijk nog eens een prima periode bij Anderlecht. De ...

168
168
'Anderlecht verrast compleet en shopt bij La Louvière'

Bij RSC Anderlecht lijkt er toch weer een en ander te gaan bewegen. De Brusselaars staan volgens La ...

255
255
Crisis bij Real Madrid en dure fout: Courtois slaat mea culpa

Real Madrid zit duidelijk in een mindere periode. Bepaalde media zagen al aan de poten van trainer ...

44
44
Knaltransfer Club Brugge? "Hij zou een versterking zijn"

Club Brugge verloor met 0-3 van Arsenal. Het was nooit écht een wedstrijd. Marc Degryse ...

974
974
‘Anderlecht en Genk kruisen de degens in transferdossier’

RSC Anderlecht en KRC Genk gaan in januari mogelijk hier en daar wat ingaande transfers afronden. ...

150
150
AA Gent op drift: De Mil meteen in zware problemen

Bij AA Gent hangt er al lang meer twijfel dan vertrouwen rond de bureau van Sam Baro. Sinds zijn ...

587
587

Meer sportnieuws