'Club Brugge staat op het punt transferrecord te verpulveren voor Wanyama'

door
'Club Brugge staat op het punt transferrecord te verpulveren voor Wanyama'

Club Brugge is nog op zoek naar een controlerende middenvelder na het vertek van Marvelous Nakamba en daarvoor deden al enkele opvallende namen de ronde. Zo dook de voorbije dagen plots Victor Wanyama op als mogelijke optie en het lijkt Club menens te zijn om de Keniaan van Tottenham binnen te halen.

De eerste gesprekken tussen Club en Tottenham zouden zelfs al plaatsgevonden hebben, maar die hebben Blauw-Zwart geen gunstig nieuws bezorgd. Volgens de Evening Standard zal Club zijn transferrecord immers moeten verpulveren om Wanyama binnen te halen, want Tottenham wil maar liefst 18,5 miljoen euro. Club zou niet bereid zijn om verder te gaan dan een kleine 9 miljoen. Bovendien zou Wanyama zelf ook financieel moeten inleveren om naar het Jan Breydelstadion te verhuizen.

Desondanks is een overgang niet uitgesloten, want een huurconstructie zou wel soelaas kunnen bieden. Club zou in dat geval wel vragen aan Tottenham om nog een deel van het salaris van Wanyama op zich te blijven nemen. De onderhandelingen tussen de clubs lopen nog, maar aangezien de transfermarkt nog tot 2 september open is hoeft een akkoord niet meteen verwacht te worden.

UPDATE 19u30
De vraagprijs van Tottenham heeft Club klaarblijkelijk niet afgeschrikt, want de onderhandelingen tussen de clubs zouden goed opschieten. Er zou zelfs al een akkoord bereikt zijn over de transferprijs tussen de clubs. Club zou in eerste instantie 10 miljoen euro op tafel leggen voor Wanyama, maar daar zou bij kwalificatie voor de poulefase van de Champions League nog eens 5 miljoen bij gaan komen. Dat schrijft Soccerlink. Daarmee zou Club voor de tweede keer deze zomer zijn transferrecord verbreken. Eerder legde het voor David Okereke 8 miljoen op tafel, een bedrag dat met bonussen kan oplopen tot 10 miljoen.

LEES OOK: 'Onyedika weg bij Club Brugge: prijskaartje al genoemd'

Zal hij dat bedrag waard blijken?

Meest recent

'Onyedika weg bij Club Brugge: prijskaartje al genoemd'

Dat Club Brugge komende zomer een aantal spelers gaat verliezen, staat inmiddels buiten kijf. Ook ...

2
2
'Kompany ontploft: Kane weg voor waanzinnig bedrag'

Bij Bayern gaan ze ervan uit dat Harry Kane blijft, maar helemaal gerust zijn ze niet. Terwijl ...

37
37
Plottwist in bekerfinale-klucht: nieuwe TV-zender duikt op

Op donderdag 14 mei kruisen RSC Anderlecht en Union SG de degens met mekaar in de finale van de ...

52
52
Beerschot klaar: "Er kunnen knotsgekke dingen gebeuren"

Beerschot speelt dit weekend de finale van de Promotion Play-Offs tegen Lommel SK. Ze trekken eerst ...

79
79
Garcia verrast compleet met uitspraak over toekomst bij Ajax

In het voetbal is het zeer belangrijk om de juiste mensen te kennen. Vraag dat maar aan Oscar ...

28
28
Vurige De Zerbi komt met zelden geziene monoloog

Tottenham staat op een degradatieplaats. De Engelse subtopper draait een werkelijk dramatisch ...

40
40
Zulte Waregem pakt in ultieme slot de scalp van Cercle

In de Jupiler Pro League stond vanavond de partij tussen Cercle Brugge en Zulte Waregem op het ...

36
36
STVV op zucht van stunt: "Gaan er vol voor"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn clubgeschiedenis. De Truienaars staan knap derde in de ...

119
119
Hubert heeft goed én slecht nieuws bij Union SG

Union SG gaat voor een historisch seizoen. De Brusselaars kunnen de dubbel winnen de komende weken. ...

80
80
Frans verrast met uitdaging bij Nederlandse club

Frederic Frans heeft na zijn passage bij Sporting Hasselt en RWDM, waar hij werd ontslagen, en Jong ...

20
20
Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Club Brugge trekt met vertrouwen naar RSC Anderlecht, al moeten ze toch altijd opletten. Verslapping ...

183
183
'Bundesliga-club klopt weldra aan bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht is het behalen van een Europese groepsfase héél belangrijk. ...

220
220
'Scherpen kan zeer mooie transfer versieren'

Bij Union SG gaan er in de zomer heel wat sterkhouders de club verlaten. De Brusselaars zien dat ...

54
54
Na mogelijk verlies Mokio: Garcia moet deze topper vastleggen

Jorthy Mokio kiest mogelijk voor Congo en dat zou een fikse tegenvaller voor de Rode Duivels. ...

120
120
Bom barst bij Club: Leko dumpt dure speler zonder pardon

Club Brugge haalde in de winter een speler binnen die meteen een verschil moest maken, maar nu ...

385
385
'Fake news: Romelu Lukaku niét naar deze club'

Romelu Lukaku, er wordt heel veel gezegd en geschreven. Zeker in Italië. De aanvaller zou ...

61
61
'KRC Genk passeert nog eens langs de kassa voor Penders'

KRC Genk is een club die al jaren héél goed verkoopt. De club heeft als opleidingsclub ...

294
294
"Toptransfer naar Club Brugge? Geen sprake van"

Club Brugge werd de afgelopen dagen veelvuldig in verband gebracht met Dies Janse. Sasha Tavolieri ...

227
227
Antwerp ontdekt nieuw goudhaantje: “Sturm und drang”

Royal Antwerp FC doet plots volop mee voor winst in de Europe Play-Offs. Door het puntenverlies van ...

89
89
‘Strijd om Openda barst los: zomerse oplossing dichter’

Loïs Openda zit in een moeilijke periode. De aanvaller speelt op huurbasis bij Juventus, maar ...

35
35
De Mil zwiert duidelijke ambities KAA Gent op tafel

KAA Gent hoopt tegen KV Mechelen de rug te rechten in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s ...

88
88
Ivan Leko gooit olie op het vuur voor Anderlecht

Club Brugge en RSC Anderlecht bekampen elkaar komende speeldag in de Champions Play-Offs. ...

215
215
Mokio in storm na interlandwending: “Rechtszaak op komst”

Vandaag kwam het nieuws naar buiten dat Jorthy Mokio voor de Congolese nationale ploeg wil uitkomen. ...

109
109
Kompany is streng: belofte bij Bayern na PSG

De topper tussen PSG en Bayern München in de halve finale van de Champions League zindert nog ...

88
88
Nicky Hayen schuift Genk-probleem resoluut van tafel

KRC Genk leek op weg naar een gemakkelijke winst in de Europe Play-Offs, maar de afgelopen weken ...

142
142

Meer sportnieuws