'Club Brugge staat op het punt transferrecord te verpulveren voor Wanyama'

door
'Club Brugge staat op het punt transferrecord te verpulveren voor Wanyama'

Club Brugge is nog op zoek naar een controlerende middenvelder na het vertek van Marvelous Nakamba en daarvoor deden al enkele opvallende namen de ronde. Zo dook de voorbije dagen plots Victor Wanyama op als mogelijke optie en het lijkt Club menens te zijn om de Keniaan van Tottenham binnen te halen.

De eerste gesprekken tussen Club en Tottenham zouden zelfs al plaatsgevonden hebben, maar die hebben Blauw-Zwart geen gunstig nieuws bezorgd. Volgens de Evening Standard zal Club zijn transferrecord immers moeten verpulveren om Wanyama binnen te halen, want Tottenham wil maar liefst 18,5 miljoen euro. Club zou niet bereid zijn om verder te gaan dan een kleine 9 miljoen. Bovendien zou Wanyama zelf ook financieel moeten inleveren om naar het Jan Breydelstadion te verhuizen.

Desondanks is een overgang niet uitgesloten, want een huurconstructie zou wel soelaas kunnen bieden. Club zou in dat geval wel vragen aan Tottenham om nog een deel van het salaris van Wanyama op zich te blijven nemen. De onderhandelingen tussen de clubs lopen nog, maar aangezien de transfermarkt nog tot 2 september open is hoeft een akkoord niet meteen verwacht te worden.

UPDATE 19u30
De vraagprijs van Tottenham heeft Club klaarblijkelijk niet afgeschrikt, want de onderhandelingen tussen de clubs zouden goed opschieten. Er zou zelfs al een akkoord bereikt zijn over de transferprijs tussen de clubs. Club zou in eerste instantie 10 miljoen euro op tafel leggen voor Wanyama, maar daar zou bij kwalificatie voor de poulefase van de Champions League nog eens 5 miljoen bij gaan komen. Dat schrijft Soccerlink. Daarmee zou Club voor de tweede keer deze zomer zijn transferrecord verbreken. Eerder legde het voor David Okereke 8 miljoen op tafel, een bedrag dat met bonussen kan oplopen tot 10 miljoen.

LEES OOK: Leko verschaft cruciale update uit ziekenboeg Club Brugge

Zal hij dat bedrag waard blijken?

Meest recent

De Mil moet puzzelen: AA Gent mist twee sterkhouders

KAA Gent gaat zaterdag op bezoek bij Charleroi, een rechtstreekse concurrent voor de top zes. ...

18
18
Leko verschaft cruciale update uit ziekenboeg Club Brugge

Aanstaande woensdag komt Atlético Madrid op bezoek in Jan Breydel, waar Club Brugge zondag ...

78
78
Schreuder naar Anderlecht: laatste struikelblok bekend

Na de straffe bekerzege tegen Antwerp gaan er hier en daar stemmen op om interimcoach ...

371
371
Vader Vlasic brandt Van Gucht af na ontkenning scheiding

Wel gescheiden, niet gescheiden en uiteindelijk... blijken Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic toch ...

131
131
Kaye Furo meteen naar de achtergrond bij Brentford

Kaye Furo maakte afgelopen wintermercato de verrassende transfer naar Brentford. De aanvaller was ...

104
104
Straffe Anderlecht-comeback? Ariël Jacobs reageert

RSC Anderlecht pakte in de beker een ferme opsteker door zich onverhoopt te kwalificeren voor de ...

264
264
Ophef na Atlético-Barça: Flick compleet over de rooie

FC Barcelona kreeg in de beker een ferm pak slaag van Atlético Madrid, de tegenstander van ...

36
36
De Cat spaart lof niet over Taravel: “Hij had gelijk”

RSC Anderlecht zat de afgelopen weken in de hoek waar de klappen vallen, maar tegen Royal Antwerp FC ...

222
222
Jan Mulders hart bloedt: “Ik dacht aan begrafenissen”

Jan Mulder werd een poos geleden genadeloos aan de kant geschoven door VTM. De Nederlandse analist ...

83
83
‘Romano dropt groot transfernieuws over Stankovic’

Aleksandar Stankovic is een schot in de roos bij Club Brugge. Blauw-Zwart haalde de middenvelder ...

271
271
Openda helemaal afgemaakt door Italiaans icoon

Het was toch een verrassing toen eind augustus het nieuws kwam dat Loïs Openda een toptransfer ...

92
92
'Anderlecht zet verrassende stap in zoektocht naar TD'

Anderlecht plaatste zich donderdagavond voor de bekerfinale en dat was een welkome opsteker in ...

517
517
Kompany balt vuist: Bayern maakt einde aan transfersaga

Vincent Kompany kan zeer tevreden zijn over het seizoen van Bayern München tot dusver. Zijn ...

41
41
Grote transferverrassing rond Igor Thiago

Igor Thiago zag zijn eerste seizoen bij Brentford nog in rook opgaan door aanhoudend blessureleed, ...

87
87
Om deze reden zat Mignolet plots naast Garcia bij loting

Donderdagavond vond in Brussel de loting plaats voor de volgende editie van de Nations League. De ...

184
184
Overname Antwerp op komst? Club bevestigt gesprekken

Er wordt intussen al een hele tijd druk gespeculeerd over de toekomst van Antwerp. Sinds de titel in ...

674
674
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht vol voor Schreuder, exodus bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

273
273
Rode Duivels schrikken: bomvolle speelkalender bekend

De loting van de Nations League heeft België in een loodzware groep in de Nations League ...

103
103
Dejaegere naar JPL? ‘KVK-pion verrast met wending’

Brecht Dejaegere heeft een verleden in de Jupiler Pro League bij KAA Gent, maar dit seizoen speelt ...

357
357
Still breekt stilte over Anderlecht na pijnlijk vertrek

Edward Still was interim-trainer bij RSC Anderlecht na het ontslag van Besnik Hasi. De oefenmeester ...

293
293
‘Horrorscenario’ stadiondossier Club en Cercle Brugge

Club Brugge hoopt al lange tijd een nieuw stadion te bouwen. De start van de bouw lijkt dichterbij ...

1457
1457
Oosting briest: dit riep de Antwerp-coach tijdens de rust

Royal Antwerp FC won in de heenwedstrijd van de beker met 0-1 op het veld van RSC Anderlecht, maar ...

558
558
Allesbehalve gezond: grote zorgen bij Belgische clubs

Deze week werden de financiële cijfers van de Belgische profclubs in het vorige seizoen ...

155
155
Anderlecht krijgt gouden tip over Taravel

Wekenlang leek Anderlecht een dode mus, maar donderdagavond kwam Paars-Wit plots weer helemaal tot ...

642
642
Huwelijksbom rond Ruben Van Gucht? "Viel uit de lucht"

Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic zouden zopas een heel ingrijpende beslissing genomen hebben in hun ...

349
349

Meer sportnieuws