KVK reageert op grote Selemani-heisa: "Zware fout van Union"

713 stemmen
KVK reageert op grote Selemani-heisa:

KV Kortrijk realiseerde een knappe transfer met de komst van Faïz Selemani, die vorig en dit seizoen de uitblinker was bij Union. Maar Union gaat echter niet akkoord met de handelswijze van Veekaa bij deze transfer.

Selemani zou namelijk eenzijdig zijn contract verbroken hebben bij Union om op die manier een vertrek te forceren, wat hem uiteindelijk ook lukte. Union reageerde furieus en stelde dat KV Kortrijk hiermee een bom onder het Belgisch voetbal legde. Met wat pushen en forceren kan iedere speler op die manier - de beruchte wet van '78 - veranderen naar een andere club, zonder een transfersom.

Bij KV Kortrijk is men zich van geen kwaad bewust, zo verklaarde manager Matthias Leterme in een interview aan Het Laatste Nieuws. "Wij zijn geen betrokken partij. We krijgen het gevoel dat ze hun fout in onze schoenen willen schuiven. De werknemer (Faïz Selemani) heeft zijn arbeidsovereenkomst verbroken omwille van een zware fout van zijn werkgever - dus niet op basis van de wet van '78."

Union blijft niet bij de pakken zitten en zal verdere stappen ondernemen tegen Selemani en zijn nieuwe werkgever. Ondertussen zal KV Kortrijk het niet nalaten om Selemani al in te zetten tijdens de competitie."Maar de speler zal zelf een schadevergoeding eisen voor de arbeidsrechtbank. We kregen al bevestiging van de bond dat Faïz speelgerechtigd is voor de wedstrijd van zondag op Standard."

LEES OOK: Lardot velt verdict: Sykes ontsnapt, penalty voor RSCA?

Wiens standpunt kan u het meest volgen?

Meest recent

Leko reageert op geruchten rond Verhaeghe: "Klopt niet"

Club Brugge staat op het punt om Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord, waardoor de ...

3
3
'Code rood bij Antwerp: exit Jaecques & Haroun?'

Na een alweer teleurstellend seizoen is Antwerp aan bezinning toe. Komende zomer is er dan ook nog ...

25
25
'Witte rook bij Essevee: overeenkomst met nieuwe T1'

Ontsnappen aan de Relegation Play-Offs lukte niet, maar daarin bleek Zulte Waregem wel veruit de ...

50
50
'Kogel door de kerk: Anderlecht verkoopt De Cat'

Na de verloren bekerfinale was het andermaal een seizoen om snel te vergeten voor RSC Anderlecht. ...

354
354
Leko haalt gram: ultieme vernedering voor AA Gent?

Dankzij een spectaculaire 5-0 zege tegen Union diepte Club Brugge het gat met de eerste achtervolger ...

215
215
"Als je hem ziet spelen ..." - Vanaken vaste basisspeler op WK?

Met een vijf sterren-prestatie in de titelclash tegen Union SG, toonde Hans Vanaken zondag nog eens ...

116
116
'Bom in Manchester: Guardiola na slotspeeldag weg bij City'

De ontknoping van de Engelse titelstrijd draait op volle toeren. Maar maandagavond werd de Premier ...

113
113
'STVV op zucht van nieuwe spits, Cercle pakt miljoenen'

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Heel wat ploegen zijn dan ook al ...

66
66
Gouden Schoen: winnaar eerste stemronde nú al bekend?

Het seizoen in het clubvoetbal zit er bijna op, tijd dus om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

178
178
'Mourinho dropt enorme transferbom bij Real-comeback'

Een officiële aankondiging ontbreekt nog, maar alle signalen wijzen erop dat José ...

161
161
Coucke met grond gelijk gemaakt: "Net een oude ABBA-zanger"

Bijna negen jaar geleden verraste Marc Coucke de Belgische voetbalwereld door recordkampioen RSC ...

467
467
'Gheysens droomt van stunt met topcoach'

Antwerp zit opnieuw zonder trainer en op de Bosuil gonst het meteen van de geruchten. Paul Gheysens ...

558
558
Lardot velt verdict: Sykes ontsnapt, penalty voor RSCA?

Na de 5-0 zege van Club Brugge tegen Union lijkt de titelstrijd beslist. Op het optreden van Lothar ...

291
291
Haroun hakt knopen door: 4 slachtoffers bij Antwerp

Na nog geen halfjaar werd Joseph Oosting alweer bedankt voor bewezen diensten door Antwerp, dat de ...

542
542
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

448
448
'RSCA kan cashen: 30 miljoen voor voltreffers Renard'

De vierde plaats werd voorlopig veiliggesteld, maar tot zover het goede nieuws bij RSC Anderlecht. ...

625
625
Titelkoorts bij Club Brugge: feestplannen al onthuld

Zelf houden Ivan Leko en co hun voetjes nog op de grond, maar na de forfaitzege tegen Union lijkt ...

274
274
Van Gucht en Charlotte shockeren: “Namen beslissing samen”

Alsof alle ogen al niet genoeg op hen gericht waren, zorgen Ruben Van Gucht en Charlotte Van Looy ...

86
86
Vanderbiest met verrassend oordeel over punt in Anderlecht

KV Mechelen gaf in de slotfase alsnog een zege weg tegen RSC Anderlecht. Al verdienden de ...

267
267
Vandenbempt trekt héél pijnlijke conclusie over Anderlecht

RSC Anderlecht moet nog knokken om een Europees ticket te behalen. Dat is heel erg nodig voor de ...

311
311
KV Mechelen wacht af: ervaren pion mysterieus over vertrek

Bij KV Mechelen hopen ze nog een Europees ticket te behalen, wat voor de club fantastisch zou zijn. ...

170
170
Club Brugge reageert fors na nazigroet

Er was een groot feest na Club Brugge - Union SG, maar één fan zorgde ervoor dat hij ...

407
407
Club Brugge heeft beet en shopt in de Bundesliga

Club Brugge is volop bezig met het scouten van buitenlandse talenten, maar ze wisten ook al een ...

171
171
Hayen baalt: vier pionnen out voor Antwerp

KRC Genk moet aan de bak tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers beseffen dat het van moeten is, want ...

259
259
Sibierski aan zet: blijft 'miscast' dan toch bij Anderlecht?

Bij RSC Anderlecht gaat er heel wat volk de club verlaten komende zomer. Over één ...

690
690

Meer sportnieuws