TRANSFERUURTJE 1/2: 'Club gaat vol voor Wanyama, Genk dicht bij toptransfer'

884 stemmen
TRANSFERUURTJE 1/2: 'Club gaat vol voor Wanyama, Genk dicht bij toptransfer'

De Jupiler Pro League draait inmiddels weer op volle toeren, maar de eersteklassers hebben nog tot begin september om transfers aan inkomende én uitgaande zijde af te ronden. Maar ook in het buitenland hebben verschillende ploegen nog een pak werk op de mercato. Daarom zal VoetbalNieuws u dagelijks twee maal voorzien van het belangrijkste nieuws aan het transferfront. Het 'Transferuurtje' verschijnt gedurende de hele zomer om 12u en rond de klok van 20u.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge lijkt echt werk te maken van een toptransfer. Vanuit Engeland sijpelen immers alsmaar meer berichten door dat Blauw-Zwart serieuze interesse heeft in Victor Wanyama. De Keniaanse middenvelder mag vertrekken bij Tottenham, maar zal wel een zeer dure vogel zijn. Zijn marktwaarde bedraagt immers 20 miljoen euro en ook zijn loon zal wellicht een struikelblok vormen.



Maar Wanyama is niet de enige middenvelder die Club op het oog heeft. Club heeft immers Ousseynou Diagne op proef. De 20-jarige middenvelder mag zich momenteel bewijzen bij de beloften, maar als hij een contract zou afdwingen zou hij in de A-kern belanden. Daar zou hij de vervanger moeten worden van Sofyan Amrabat. De Marokkaan staat op het punt om te vertrekken naar Hellas Verona, op huurbasis met aankoopoptie.

KRC Genk lijkt ook op het punt te staan om een langverwachte transfer af te ronden. Er zou immers eindelijk een doorbraak zijn in de onderhandelingen rond Paul Onuachu. Genk en FC Midtjylland zouden dicht bij een akkoord staan en één van de komende dagen zou de transfer eindelijk rond kunnen zijn.



Bij AA Gent zijn ze vooral bevreesd voor een vertrek van een sterkhouder. Er zou immers nog steeds veel interesse zijn voor Dylan Bronn. Zo zou onder meer Stade Rennes zijn komst wel zien zitten. Concreet is de interesse echter nog niet, maar bij Gent wachten ze bang af naar de verdere gevolgen.

BUITENLAND

De voorbije weken ging het gerucht de ronde dat Luka Jovic enkele weken na zijn komst bij Real Madrid alweer op huurbasis zou mogen vertrekken. De Servische spits reageert echter duidelijk op de geruchten door te stellen dat hij nergens heen gaat en dat Zinedine Zidane nog steeds in hem gelooft.



FC Barcelona hoopt nog steeds op de komst van Neymar en de Catalanen lijken er goede hoop op te hebben dat ze de transfer kunnen afronden. De nodige voorbereidingen voor zijn komst worden zelfs al getroffen, want Barça zou Nike alvast om een lading shirts gevraagd hebben en het media-departement van de club zou de aankondiging van zijn komst al voorbereiden.

LEES OOK: WK-selectie Japan: 2 Kanaries, een Genkie, vedette ontbreekt

Denk je dat Wanyama haalbaar zal zijn voor Club?

Meest recent

Anderlecht verneemt verdict: De Cat in lappenmand?

Daags na de verloren bekerfinale tegen Union likt RSC Anderlecht zijn wonden. Niet alleen neemt de ...

0
0
Club Brugge zoekt doelman: Leko hakt knoop door

Zondag is het D-Day voor Club Brugge, dat dan Union over de vloer krijgt. Voor dat allicht ...

71
71
Anderlecht slikt bittere pil: einde seizoen sterkhouder

RSC Anderlecht heeft weinig tijd om stil te staan bij de verloren bekerfinale, want in de competitie ...

110
110
Leko sneert vlak voor titelkraker: “Heb ik toen geweend?”

Zondag staat de topper tussen Club Brugge en Union SG in het Jan Breydelstadion op het programma, de ...

179
179
Rudi Garcia verbaast met onthulling over Romelu Lukaku

De definitieve WK-selectie van de Rode Duivels is bekend. Bondscoach Rudi Garcia bracht 26 namen ...

105
105
Anderlecht grijpt hard in na ferme uithaal Bertaccini

De verloren bekerfinale komt hard aan bij RSC Anderlecht. Paars-Wit ging in de verlengingen met 3-1 ...

357
357
Garcia pakt extra speler mee naar WK: hoop voor De Cat?

Bondscoach Rudi Garcia heeft de definitieve selectie van de Rode Duivels bekendgemaakt. De Franse ...

145
145
‘Club Brugge baalt: al twee aanbiedingen van 40 miljoen’

Club Brugge staat voor een hete transferzomer. Verschillende sterkhouders lijken klaar voor een stap ...

255
255
Twee namen zorgen voor Duivelse storm: “Wat een grap!”

Bondscoach Rudi Garcia heeft de selectie voor het WK 2026 bekendgemaakt. De Rode Duivels trekken met ...

321
321
Sels, Openda, Godts: Garcia verklaart grote afwezigen

Vrijdagmiddag heeft Rudi Garcia bekendgemaakt welke 26 Rode Duivels straks mee mogen naar het WK. Om ...

243
243
WK-selectie Duivels: Met Fernandez-Pardo, geen Sels of Openda

De start van het WK nadert met rasse schreden en de Rode Duivels willen in de Verenigde Staten ...

307
307
Odoi moet na halfjaar alweer op zoek naar nieuwe club

Denis Odoi vertrok vorige zomer bij Antwerp, maar moest bijzonder lang wachten tot hij een nieuwe ...

79
79
Anderlecht komt met felle reactie na wangedrag fans

Donderdag moest een hoogdag worden voor Anderlecht, maar dat draaide uiteindelijk anders uit. Het ...

170
170
Zeer opvallende uitgaande transfer bij Cercle Brugge

Voor Cercle Brugge zit het seizoen er al op, nadat het zich in de Relegation Play-Off wist te ...

91
91
Vormer wees aanbod van opmerkelijke eersteklasser af

Ruud Vormer gaat twee jaar na het einde van zijn spelerscarrière een opmerkelijke nieuwe ...

230
230
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht grijpt in, Kompany dringt aan'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

366
366
Club Brugge wrijft in de handen: “Zal rol in titel spelen”

Club Brugge en Union SG strijden nog om de titel. Beide clubs kijken elkaar recht in de ogen in een ...

453
453
‘Coucke heeft nog twee opties: anders exit bij Anderlecht’

RSC Anderlecht incasseerde een nieuwe mokerslag van jewelste. Paars-Wit ging in de bekerfinale ...

1002
1002
KAA Gent stelt plots nieuwe versterking voor

KAA Gent kent een desastreuze Champions Play-Offs en de Buffalo’s zijn al volop bezig met ...

115
115
Ruud Vormer verrast met nieuwe uitdaging als T1

Ruud Vormer is een publiekslieveling bij Club Brugge en de voormalige middenvelder was jarenlang een ...

198
198
‘Leandro Trossard maakt persoonlijk drama mee’

De geruchten over het privéleven van Leandro Trossard komen uitgebreid in de Britse pers. ...

134
134
Sardella ziet grote oorzaak van Anderlecht-deceptie

RSC Anderlecht verloor de bekerfinale van rivaal Union SG. Paars-Wit ging in de verlengingen kopje ...

221
221
'Transfer bij Club Brugge in stroomversnelling: deal nabij'

Club Brugge is nog volop verwikkeld in de strijd om de landstitel, maar maakt achter de schermen ook ...

445
445
Vandenbempt voorspelt nóg enorme verrassing in WK-selectie

Om 13u20 is het eindelijk zover: dan kondigt Rudi Garcia aan welke 26 Rode Duivels hij zal meenemen ...

269
269
Anderlecht krijgt factuur: fans richten ravage aan

Voor Anderlecht is de bekerfinale uiteindelijk een ontgoocheling gewonnen. Het ging na verlengingen ...

264
264

Meer sportnieuws