TRANSFERUURTJE 1/2: 'Club gaat vol voor Wanyama, Genk dicht bij toptransfer'

door
TRANSFERUURTJE 1/2: 'Club gaat vol voor Wanyama, Genk dicht bij toptransfer'

De Jupiler Pro League draait inmiddels weer op volle toeren, maar de eersteklassers hebben nog tot begin september om transfers aan inkomende én uitgaande zijde af te ronden. Maar ook in het buitenland hebben verschillende ploegen nog een pak werk op de mercato. Daarom zal VoetbalNieuws u dagelijks twee maal voorzien van het belangrijkste nieuws aan het transferfront. Het 'Transferuurtje' verschijnt gedurende de hele zomer om 12u en rond de klok van 20u.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge lijkt echt werk te maken van een toptransfer. Vanuit Engeland sijpelen immers alsmaar meer berichten door dat Blauw-Zwart serieuze interesse heeft in Victor Wanyama. De Keniaanse middenvelder mag vertrekken bij Tottenham, maar zal wel een zeer dure vogel zijn. Zijn marktwaarde bedraagt immers 20 miljoen euro en ook zijn loon zal wellicht een struikelblok vormen.



Maar Wanyama is niet de enige middenvelder die Club op het oog heeft. Club heeft immers Ousseynou Diagne op proef. De 20-jarige middenvelder mag zich momenteel bewijzen bij de beloften, maar als hij een contract zou afdwingen zou hij in de A-kern belanden. Daar zou hij de vervanger moeten worden van Sofyan Amrabat. De Marokkaan staat op het punt om te vertrekken naar Hellas Verona, op huurbasis met aankoopoptie.

KRC Genk lijkt ook op het punt te staan om een langverwachte transfer af te ronden. Er zou immers eindelijk een doorbraak zijn in de onderhandelingen rond Paul Onuachu. Genk en FC Midtjylland zouden dicht bij een akkoord staan en één van de komende dagen zou de transfer eindelijk rond kunnen zijn.



Bij AA Gent zijn ze vooral bevreesd voor een vertrek van een sterkhouder. Er zou immers nog steeds veel interesse zijn voor Dylan Bronn. Zo zou onder meer Stade Rennes zijn komst wel zien zitten. Concreet is de interesse echter nog niet, maar bij Gent wachten ze bang af naar de verdere gevolgen.

BUITENLAND

De voorbije weken ging het gerucht de ronde dat Luka Jovic enkele weken na zijn komst bij Real Madrid alweer op huurbasis zou mogen vertrekken. De Servische spits reageert echter duidelijk op de geruchten door te stellen dat hij nergens heen gaat en dat Zinedine Zidane nog steeds in hem gelooft.



FC Barcelona hoopt nog steeds op de komst van Neymar en de Catalanen lijken er goede hoop op te hebben dat ze de transfer kunnen afronden. De nodige voorbereidingen voor zijn komst worden zelfs al getroffen, want Barça zou Nike alvast om een lading shirts gevraagd hebben en het media-departement van de club zou de aankondiging van zijn komst al voorbereiden.

LEES OOK: Versterking Hayen: Genk realiseert derde comeback bij AA Gent

Denk je dat Wanyama haalbaar zal zijn voor Club?

Meest recent

'AA Gent zet verrassende naam op verlanglijstje'

AA Gent wil deze mercato een aantal nieuwe spelers halen. Ze worden ondertussen steeds vaker aan ...

19
19
'Union SG legt spits vast: kostprijs een half miljoen euro'

Union SG gaat eerstdaags een volgende speler voorstellen. Volgens Sky Sports Deutschland staat de ...

29
29
Tielemans bepalend, Celtic onderuit in Old Firm

In Engeland en Schotland stonden er om 13u30 twee matchen op het programma. Aston Villa ontving ...

31
31
Gaat Garcia in maart voor stunt in selectie Rode Duivels?

Bondscoach Rudi Garcia maakt zich klaar voor het WK. In maart trekken de Belgen naar Chicago om er ...

59
59
'Club Brugge heeft vervanger Ordoñez al in het vizier'

Joel Ordoñez gaat Club Brugge deze maand of ten laatste in de zomer verlaten. Dat staat vast. ...

180
180
Nieuwe topclub in JPL? 'Kompany waarschuwt'

In België zijn er zeer veel buitenlandse eigenaren en dat is tot op heden niet bepaald vaak een ...

199
199
Topspeler Union na één jaar weg? "In de zomer kijken"

Bij Union SG gaan er in de zomer weer de nodige spelers vertrekken. De Brusselaars zien mogelijk ...

37
37
'Recordtransfer Club back on track: enorme som onthuld'

Club Brugge KV hoopt zijn basiself zo goed mogelijk intact te houden tijdens de wintermercato, maar ...

278
278
'Chelsea schakelt razendsnel: nieuwe trainer staat al klaar'

Het nieuwe jaar was amper begonnen, of Chelsea FC besloot een trainerswissel door te voeren. Zo werd ...

45
45
Leko draait duimschroeven aan: drietal moet tandje bijsteken

Ivan Leko is goed begonnen aan zijn tweede ambstermijn bij Club Brugge en pakte meteen 9 op 9 in de ...

275
275
Versterking Hayen: Genk realiseert derde comeback bij AA Gent

Na een tegenvallende eerste helft van het seizoen, wil KRC Genk na de jaarwissel een frisse start ...

318
318
Mannaert verbaast: "Gaf je hém punten voor Gouden Schoen?"

Christos Tzolis, Adem Zorgane, Hans Vanaken ... . De topfavorieten voor de komende Gouden Schoen ...

341
341
TRANSFERUURTJE: 'Eerste vertrekker Anderlecht, schok-exit Noa Lang'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

309
309
'Overmars gokt: Antwerp all-in op gigantisch risico'

Royal Antwerp FC is de wintermercato naarstig aan het afspeuren om de selectie te versterken. The ...

277
277
‘Anderlecht en KV Mechelen incasseren transferklap’

De wintermercato zorgt er weer voor dat de geruchtenmolen op volle toeren draait. RSC Anderlecht en ...

159
159
Ruben Van Gucht pakt uit met wel heel pikante onthulling

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gesprekstof gezorgd. De sportjournalist van de VRT, bekend om ...

144
144
‘Vier Club-smaakmakers gewild: niet te weigeren bedragen’

Club Brugge vreest vertrekkers deze wintermercato. Verschillende sterkhouders worden in verband ...

531
531
De Camargo hangt vuile was buiten: Bouchez afgemaakt

Igor De Camargo gaat aan de slag als trainer van de beloften van KRC Genk, maar nog niet zo lang ...

288
288
‘Gheysens breekt woord: transferplan Antwerp bekend’

De wintermercato is volop aan de gang en ook Royal Antwerp FC zoekt naar versterkingen. Eerder werd ...

682
682
Ramp in Crans-Montana zorgt voor drama's in voetbalwereld

Het Zwitserse skioord Crans-Montana is opgeschrikt door een zware tragedie. Bij een verwoestende ...

85
85
Knaltransfer Trossard? Grote hint over toekomst

Leandro Trossard is dit seizoen één van de smaakmakers bij Arsenal. De Rode Duivel ...

123
123
'Will Still mag dromen: 'droomjob' loert om de hoek'

Sinds de overname door BlueCo blijft Chelsea een chaotische club. Niet alleen blijven ze maar ...

72
72
Mannaert verrast met uitspraak over toekomst Lukaku

Romelu Lukaku is al heel het seizoen buiten strijd met een zeer zware spierblessure. Zijn ...

193
193
'Antwerp haakt af: géén transfer bij Anderlecht'

Royal Antwerp FC heeft ondanks een geweldige maand december zeker versterking nodig. Er moet ...

330
330
'Hayen ontvangt cruciaal transfernieuws bij KRC Genk'

KRC Genk trekt volgende week naar Marbella voor een winterse stage. Een ideaal moment voor nieuwe ...

896
896

Meer sportnieuws