TRANSFERUURTJE 1/2: 'Club gaat vol voor Wanyama, Genk dicht bij toptransfer'

884 stemmen
TRANSFERUURTJE 1/2: 'Club gaat vol voor Wanyama, Genk dicht bij toptransfer'

De Jupiler Pro League draait inmiddels weer op volle toeren, maar de eersteklassers hebben nog tot begin september om transfers aan inkomende én uitgaande zijde af te ronden. Maar ook in het buitenland hebben verschillende ploegen nog een pak werk op de mercato. Daarom zal VoetbalNieuws u dagelijks twee maal voorzien van het belangrijkste nieuws aan het transferfront. Het 'Transferuurtje' verschijnt gedurende de hele zomer om 12u en rond de klok van 20u.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge lijkt echt werk te maken van een toptransfer. Vanuit Engeland sijpelen immers alsmaar meer berichten door dat Blauw-Zwart serieuze interesse heeft in Victor Wanyama. De Keniaanse middenvelder mag vertrekken bij Tottenham, maar zal wel een zeer dure vogel zijn. Zijn marktwaarde bedraagt immers 20 miljoen euro en ook zijn loon zal wellicht een struikelblok vormen.



Maar Wanyama is niet de enige middenvelder die Club op het oog heeft. Club heeft immers Ousseynou Diagne op proef. De 20-jarige middenvelder mag zich momenteel bewijzen bij de beloften, maar als hij een contract zou afdwingen zou hij in de A-kern belanden. Daar zou hij de vervanger moeten worden van Sofyan Amrabat. De Marokkaan staat op het punt om te vertrekken naar Hellas Verona, op huurbasis met aankoopoptie.

KRC Genk lijkt ook op het punt te staan om een langverwachte transfer af te ronden. Er zou immers eindelijk een doorbraak zijn in de onderhandelingen rond Paul Onuachu. Genk en FC Midtjylland zouden dicht bij een akkoord staan en één van de komende dagen zou de transfer eindelijk rond kunnen zijn.



Bij AA Gent zijn ze vooral bevreesd voor een vertrek van een sterkhouder. Er zou immers nog steeds veel interesse zijn voor Dylan Bronn. Zo zou onder meer Stade Rennes zijn komst wel zien zitten. Concreet is de interesse echter nog niet, maar bij Gent wachten ze bang af naar de verdere gevolgen.

BUITENLAND

De voorbije weken ging het gerucht de ronde dat Luka Jovic enkele weken na zijn komst bij Real Madrid alweer op huurbasis zou mogen vertrekken. De Servische spits reageert echter duidelijk op de geruchten door te stellen dat hij nergens heen gaat en dat Zinedine Zidane nog steeds in hem gelooft.



FC Barcelona hoopt nog steeds op de komst van Neymar en de Catalanen lijken er goede hoop op te hebben dat ze de transfer kunnen afronden. De nodige voorbereidingen voor zijn komst worden zelfs al getroffen, want Barça zou Nike alvast om een lading shirts gevraagd hebben en het media-departement van de club zou de aankondiging van zijn komst al voorbereiden.

LEES OOK: Croonen waarschuwt Club Brugge & co met groots plan

Denk je dat Wanyama haalbaar zal zijn voor Club?

Meest recent

'Garcia ziet het niet zitten in deze Rode Duivel'

De voorbereiding voor het WK zit erop voor de Rode Duivels. Als eerste tegenstander wacht Egypte en ...

15
15
‘Jérémy Doku slaat grote transferslag vlak voor WK’

Jérémy Doku is on fire. De buitenspeler was op het einde van het seizoen al in ...

68
68
Basisplek Vanaken op WK afgemaakt: “Doet Garcia niet”

Hans Vanaken is een belangrijk onderdeel geworden van de selectie van bondscoach Rudi Garcia. De ...

109
109
Union SG slaat keihard terug op Belgische topclubs

Union SG werd vorig seizoen landskampioen en afgelopen seizoen won het de beker en werd het tweede ...

196
196
WK Duivels? Joos en Vandenbempt vellen verdict

De Rode Duivels maken zich klaar voor het WK. Het grootste voetbaltoernooi loert om de hoek. Peter ...

99
99
‘Cercle Brugge zet door voor ervaren goalgetter’

Cercle Brugge nam afscheid van Dante Vanzeir en Steve Ngoura lokt interesse van RC Lens. De ...

91
91
Croonen waarschuwt Club Brugge & co met groots plan

KRC Genk stelde Thibaut Courtois voor als een nieuwe investeerder via NXTPLAY. De doelman van Real ...

311
311
Jeremy Doku laat niemand onberoerd met verrassend bericht

Jeremy Doku heeft opnieuw de aandacht naar zich toegetrokken. De aanvaller van de Rode Duivels ...

115
115
Albert lyrisch over Duivel: "Boegbeeld van Belgisch voetbal"

Philippe Albert is een ervaringsdeskundige als het over de Rode Duivels gaat. Hij speelde mee op ...

118
118
Garcia hakt knopen door: 'dit is de basisploeg tegen Egypte'

België trekt met vertrouwen naar het WK. De Rode Duivels wonnen met 0-2 van Kroatië en met ...

479
479
Enorm pijnlijk voor Vanaken: Garcia kiest voor power

Hans Vanaken kreeg bij de Rode Duivels opnieuw een harde boodschap. Niet omdat hij slecht inviel, ...

694
694
Coppens vertelt hét geheim van STVV en volgende uitdaging?

STVV kende een waanzinnig knap seizoen. Ze eindigden derde en spelen al zeker tot januari Europees ...

76
76
Garcia heeft luxeprobleem: drie Duivels voor één plek

De Rode Duivels hebben veel weelde op het middenveld. Bondscoach Rudi Garcia heeft er dus keuze te ...

186
186
Anderlecht heeft één groot probleem volgens Nilis

RSC Anderlecht kende alweer geen goed seizoen. Paars-Wit eindigde vierde en dat voor het tweede jaar ...

213
213
‘Yaya Touré verrast met eerste job als coach’

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

52
52
Bondscoach Tunesië oordeelt over WK-kansen België

Tunesië was bijna 90 minuten lang een speelbal van de Rode Duivels. Het werd 5-0 en dat was nog ...

566
566
Portugal wint 'rood duel', wereldgoal bij de VS

Vanavond stonden er een aantal oefenduels voor het WK op het programma. Onder meer Portugal en ...

122
122
Geen Club Brugge, wel duurste transfer ooit in Zweden

Club Brugge gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen moet onder meer een vervanger ...

187
187
Dezelfde ploeg tegen Egypte? Garcia legt uit

Rudi Garcia verraste met een aantal keuzes in de basisploeg. België won makkelijk met 5-0 van ...

243
243
Lammens laat Man Utd-fans watertanden met uitspraak

Manchester United kende na het ontslag van Ruben Amorim best nog een goed seizoen. Ze eindigden ...

182
182
Garcia over niet-selectie Duivels: "Moeilijkste keuze ooit"

Bondscoach Rudi Garcia selecteerde 26 spelers voor het WK. De Fransman had vooral in twee dossiers ...

243
243
De Ketelaere straalt: "Dat geeft heel veel vertrouwen"

Charles De Ketelaere begint als nummer één in de spits aan het WK. De Rode Duivel ...

79
79
Mechele looft twee ploegmaats: "Een nachtmerrie!"

Brandon Mechele kreeg van bondscoach Rudi Garcia een kans in de basis. De ervaren verdediger kende ...

431
431
Odjidja hangt op 37-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Vadis Odjidja speelde afgelopen seizoen voor Eendracht Aalst Lede. Vanavond raakte bekend dat het ...

158
158
‘Over zijn lijk: Leko blaast Club Brugge-droomtransfer op’

Club Brugge leek in januari al te anticiperen op een mogelijk vertrek van Joël ...

842
842

Meer sportnieuws