TRANSFERUURTJE 1/2: 'Club gaat vol voor Wanyama, Genk dicht bij toptransfer'

door
TRANSFERUURTJE 1/2: 'Club gaat vol voor Wanyama, Genk dicht bij toptransfer'

De Jupiler Pro League draait inmiddels weer op volle toeren, maar de eersteklassers hebben nog tot begin september om transfers aan inkomende én uitgaande zijde af te ronden. Maar ook in het buitenland hebben verschillende ploegen nog een pak werk op de mercato. Daarom zal VoetbalNieuws u dagelijks twee maal voorzien van het belangrijkste nieuws aan het transferfront. Het 'Transferuurtje' verschijnt gedurende de hele zomer om 12u en rond de klok van 20u.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge lijkt echt werk te maken van een toptransfer. Vanuit Engeland sijpelen immers alsmaar meer berichten door dat Blauw-Zwart serieuze interesse heeft in Victor Wanyama. De Keniaanse middenvelder mag vertrekken bij Tottenham, maar zal wel een zeer dure vogel zijn. Zijn marktwaarde bedraagt immers 20 miljoen euro en ook zijn loon zal wellicht een struikelblok vormen.



Maar Wanyama is niet de enige middenvelder die Club op het oog heeft. Club heeft immers Ousseynou Diagne op proef. De 20-jarige middenvelder mag zich momenteel bewijzen bij de beloften, maar als hij een contract zou afdwingen zou hij in de A-kern belanden. Daar zou hij de vervanger moeten worden van Sofyan Amrabat. De Marokkaan staat op het punt om te vertrekken naar Hellas Verona, op huurbasis met aankoopoptie.

KRC Genk lijkt ook op het punt te staan om een langverwachte transfer af te ronden. Er zou immers eindelijk een doorbraak zijn in de onderhandelingen rond Paul Onuachu. Genk en FC Midtjylland zouden dicht bij een akkoord staan en één van de komende dagen zou de transfer eindelijk rond kunnen zijn.



Bij AA Gent zijn ze vooral bevreesd voor een vertrek van een sterkhouder. Er zou immers nog steeds veel interesse zijn voor Dylan Bronn. Zo zou onder meer Stade Rennes zijn komst wel zien zitten. Concreet is de interesse echter nog niet, maar bij Gent wachten ze bang af naar de verdere gevolgen.

BUITENLAND

De voorbije weken ging het gerucht de ronde dat Luka Jovic enkele weken na zijn komst bij Real Madrid alweer op huurbasis zou mogen vertrekken. De Servische spits reageert echter duidelijk op de geruchten door te stellen dat hij nergens heen gaat en dat Zinedine Zidane nog steeds in hem gelooft.



FC Barcelona hoopt nog steeds op de komst van Neymar en de Catalanen lijken er goede hoop op te hebben dat ze de transfer kunnen afronden. De nodige voorbereidingen voor zijn komst worden zelfs al getroffen, want Barça zou Nike alvast om een lading shirts gevraagd hebben en het media-departement van de club zou de aankondiging van zijn komst al voorbereiden.

LEES OOK: Euvrard voert druk stevig op: "Anders is het gedaan"

Denk je dat Wanyama haalbaar zal zijn voor Club?

Meest recent

Atletico kent goede generale repetitie, Godts weer bepalend

Atletico Madrid heeft zaterdag een goede generale repetitie gekend voor de terugmatch tegen Club ...

15
15
Onrust over David: Hubert brengt eerste update

Union heeft zondag zijn koppositie in de Jupiler Pro League kunnen behouden. Tegen Antwerp moest het ...

40
40
'Man Utd zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United lijkt de laatste weken weer stappen gezet te hebben. Sinds de aanstelling van ...

44
44
Dubbele emoties bij Union: Zorgen om David, euforie in slot

Voor Union werd het een avond met héél veel emoties. De landskampioen zag ...

82
82
Lemaréchal velt oordeel na basisdebuut bij Club

Club Brugge heeft zaterdagavond zijn opdracht in de Jupiler Pro League tot een goed einde gebracht. ...

194
194
Lammens uit straffe ambitie: "Hopelijk kom ik op dat punt"

Velen in Engeland fronsten de wenkbrauwen toen Manchester United in de zomer meer dan 20 miljoen ...

65
65
Vuur en vuurwerk: Hete avond in Challenger Pro League

Het werd een 'aparte' dag in de Challenger Pro League vandaag. Deze namiddag gooide een opvallend ...

72
72
OHL baalt: "Spijtig dat we geen punt pakken"

OH Leuven had zaterdagavond een geweldige zaak kunnen doen in de strijd om het behoud. Het liet ...

44
44
Leko komt met verrassende reactie na moeizame zege

Club Brugge heeft na het knappe gelijkspel in de Champions League tegen Atletico Madrid in de ...

191
191
Thomas Meunier haalt zeer belangrijke slag bij de FIFA

Thomas Meunier is dezer dagen gelukkig bij Lille, maar daarvoor beleefde de Rode Duivel een woelige ...

44
44
Courtois en co beleven bijzonder pijnlijke avond

Na alle ophef rond de wedstrijd op Benfica in de Champions League heeft Real Madrid zaterdag een ...

39
39
Mokio onder vuur na bizarre keuze: "Hij is te jong"

Bij Ajax zijn het dezer dagen de jonge Belgen die fuore maken. Mika Godts is dit seizoen uitgegroeid ...

67
67
Van Atlético naar OHL: Club serveert nieuw spektakel

De vele fans op Jan Breydel zijn de laatste dagen verwend geweest met heel wat spektakel. Na het ...

103
103
Saudi’s verstommen: Anderlecht plant brutale Schreuder-coup

Drie weken na het ontslag van Besnik Hasi zit RSC Anderlecht nog altijd zonder nieuwe hoofdtrainer. ...

297
297
Degradatie lonkt in JPL: "We willen dit nog omkeren"

FCV Dender verloor al bij al kansloos met 1-4 van STVV, ook al kwamen ze heel snel 1-0 voor. Bij ...

135
135
Boskamp met hoop voor RSCA: "Dan komt het in orde"

Eigenaar Marc Coucke weet dat het van moeten is. De nieuwe paleisrevolutie is de laatste kans, ...

185
185
STVV is 'onstopbaar': Kanaries maken nieuwe ambities bekend

STVV blijft vriend en vijand verbazen. De Truienaars wonnen zeer knap met 1-4 op het veld van FCV ...

141
141
'Plots heel verrassende transferwending rondom Raskin'

Nicolas Raskin leek enkele maanden geleden nog op weg naar een vertrek bij Rangers FC. Maar na een ...

105
105
Donkere wolken pakken zich samen boven Gert Verheyen

Op 55-jarige leeftijd blijft Gert Verheyen zichzelf heruitvinden. Waar hij voor het grote publiek ...

526
526
Euvrard voert druk stevig op: "Anders is het gedaan"

Standard mikte in de zomer en in januari op ervaren spelers om Operatie PO I tot een goed einde te ...

94
94
Aston Villa en Chelsea incasseren duur puntenverlies

In de Premier League kwamen er om 16u zes ploegen in actie. Onder meer Aston Villa en Chelsea gingen ...

18
18
STVV overleeft horrorstart en zet droomseizoen verder

Meer dan ooit lijkt STVV echt een te duchten titelkandidaat. Op bezoek bij hekkensluiter Dender ...

48
48
Nonchalant Bayern zwetend de winnaar, Juventus onderuit

In de Bundesliga en Serie A kwamen namiddag Bayern München en Juventus in actie. Beiden gingen ...

20
20
Leko voert vier wissels door bij Club Brugge

Club Brugge toonde zich midweeks weer aan Europa met een 3-3-gelijkspel tegen Atlético ...

162
162
Deschacht over smaakmaker Union: "Zou niet slagen bij RSCA"

Bij RSC Anderlecht willen ze terug een visie ontwikkelen die past bij de club. Niet meer proberen te ...

169
169

Meer sportnieuws