TRANSFERUURTJE 1/2: 'Club gaat vol voor Wanyama, Genk dicht bij toptransfer'

884 stemmen
TRANSFERUURTJE 1/2: 'Club gaat vol voor Wanyama, Genk dicht bij toptransfer'

De Jupiler Pro League draait inmiddels weer op volle toeren, maar de eersteklassers hebben nog tot begin september om transfers aan inkomende én uitgaande zijde af te ronden. Maar ook in het buitenland hebben verschillende ploegen nog een pak werk op de mercato. Daarom zal VoetbalNieuws u dagelijks twee maal voorzien van het belangrijkste nieuws aan het transferfront. Het 'Transferuurtje' verschijnt gedurende de hele zomer om 12u en rond de klok van 20u.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge lijkt echt werk te maken van een toptransfer. Vanuit Engeland sijpelen immers alsmaar meer berichten door dat Blauw-Zwart serieuze interesse heeft in Victor Wanyama. De Keniaanse middenvelder mag vertrekken bij Tottenham, maar zal wel een zeer dure vogel zijn. Zijn marktwaarde bedraagt immers 20 miljoen euro en ook zijn loon zal wellicht een struikelblok vormen.



Maar Wanyama is niet de enige middenvelder die Club op het oog heeft. Club heeft immers Ousseynou Diagne op proef. De 20-jarige middenvelder mag zich momenteel bewijzen bij de beloften, maar als hij een contract zou afdwingen zou hij in de A-kern belanden. Daar zou hij de vervanger moeten worden van Sofyan Amrabat. De Marokkaan staat op het punt om te vertrekken naar Hellas Verona, op huurbasis met aankoopoptie.

KRC Genk lijkt ook op het punt te staan om een langverwachte transfer af te ronden. Er zou immers eindelijk een doorbraak zijn in de onderhandelingen rond Paul Onuachu. Genk en FC Midtjylland zouden dicht bij een akkoord staan en één van de komende dagen zou de transfer eindelijk rond kunnen zijn.



Bij AA Gent zijn ze vooral bevreesd voor een vertrek van een sterkhouder. Er zou immers nog steeds veel interesse zijn voor Dylan Bronn. Zo zou onder meer Stade Rennes zijn komst wel zien zitten. Concreet is de interesse echter nog niet, maar bij Gent wachten ze bang af naar de verdere gevolgen.

BUITENLAND

De voorbije weken ging het gerucht de ronde dat Luka Jovic enkele weken na zijn komst bij Real Madrid alweer op huurbasis zou mogen vertrekken. De Servische spits reageert echter duidelijk op de geruchten door te stellen dat hij nergens heen gaat en dat Zinedine Zidane nog steeds in hem gelooft.



FC Barcelona hoopt nog steeds op de komst van Neymar en de Catalanen lijken er goede hoop op te hebben dat ze de transfer kunnen afronden. De nodige voorbereidingen voor zijn komst worden zelfs al getroffen, want Barça zou Nike alvast om een lading shirts gevraagd hebben en het media-departement van de club zou de aankondiging van zijn komst al voorbereiden.

LEES OOK: "Om voor titel te strijden ..." - Genk krijgt enorme transfertaak

Denk je dat Wanyama haalbaar zal zijn voor Club?

Meest recent

'Neuer blijft Kompany trouw: imposant jaarsalaris gelekt'

Hoewel hij inmiddels alweer 40 jaar oud is, toonde Manuel Neuer zich ook dit seizoen weer van ...

0
0
Anderlecht vs. Union: Boeckx doet voorspelling bekerfinale

Donderdagnamiddag om 16u is het zover. Dan kruisen RSC Anderlecht en Union SG de degens met ...

40
40
Karl Vannieuwkerke veroorzaakt zwoele storm op Instagram

Karl Vannieuwkerke toont plots zijn zachtste kant en Vlaanderen kijkt massaal mee. De ...

16
16
Real blijft uithalen: Arbeloa viseert Barça en Spaanse bond

De laatste weken spelen er zich ongeziene taferelen af bij Real Madrid. Spelers gaan op training met ...

32
32
Taravel meldt dubbele opsteker voor Anderlecht

Anderlecht maakt zich op voor de belangrijkste wedstrijd van zijn seizoen. De bekerfinale wordt niet ...

69
69
Antwerp lanceert nieuwe parel: “Al dit seizoen”

Bij Antwerp moesten ze de voorbije seizoenen noodgedwongen vaak teruggrijpen naar jonge talenten. Op ...

76
76
Colin Coosemans reageert fel op incident: "Niet fier op"

Anderlecht kende geen al te rustige aanloop naar de bekerfinale van donderdag. Er was de voorbije ...

87
87
Club Brugge bezorgt Union met opvallende zet koude rillingen

De spanning stijgt met de dag bij Club Brugge. Terwijl de titelstrijd zijn absolute kookpunt ...

282
282
‘Kogel door de kerk: Lukaku en Napoli vinden akkoord’

Vrijdag zal Rudi Garcia bekendmaken welke 26 Rode Duivels mee mogen naar het WK. Daar zal normaal ...

315
315
'Keiharde conclusie Bayern: Kompany krijgt eerste aanwinst'

Voor Bayern München zit het seizoen er bijna op. Komend weekend staat nog een laatste wedstrijd ...

102
102
Anderlecht leeft toe naar bekerfinale: opvallende special guest

Voor iedereen bij Anderlecht staat donderdag om 15u met rood in de agenda aangestipt. Dan neemt ...

147
147
MLS-lonen verrassen: Cuypers verdient meer dan Suárez

Vrijdag maakt Rudi Garcia de WK-selectie van de Rode Duivels bekend en de kans lijkt reëel dat ...

93
93
'Geen Noa Lang: Galatasaray all-in bij Club Brugge'

Bij Club Brugge gaan ze weer een woelige transferzomer tegemoet. Daarin moeten ze wellicht opnieuw ...

477
477
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest toptalenten, transferbom PSG'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

182
182
De Cat klopt op tafel bij Anderlecht: “Te lang geleden”

RSC Anderlecht maakt dit seizoen weer kans op een prijs. De supporters snakken al acht jaar naar een ...

205
205
‘Grote verrassing: strijd om Union-revelatie barst los’

Union SG flikt het elk jaar opnieuw. De club brengt op basis van data onbekende spelers voor een ...

53
53
‘Monstertransfer Fernandez-Pardo: twee grootmachten’

Het gaat plots zeer snel voor Matias Fernandez-Pardo. De voormalige winger van KAA Gent maakt als ...

163
163
Guardiola gooit olie op het vuur: VAR krijgt volle laag

Sinds de intrede van de VAR is er al veel kritiek gekomen. Ook in Engeland is de discussie rond de ...

74
74
‘Pocognoli plots zwaar onder vuur: Monaco dreigt’

Sebastien Pocognoli maakte de overstap van Union SG naar AS Monaco en kwam er meteen zwaar onder ...

83
83
Nieuw stadion Union SG? Bormans meldt groot nieuws

Union SG wil een nieuw stadion op poten zetten. De Brusselse club speelt in Europa al in andere ...

202
202
‘Debast gaat Lukaku achterna na blessure: WK-vrees’

Zeno Debast incasseerde een mokerslag van jewelste. De verdediger annex middenvelder viel ...

94
94
Oosting compleet afgemaakt bij Antwerp: “Doe toch normaal!”

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. Afgelopen speeldag ging The Great Old ...

212
212
Union komt met statement over Burgess: ferme uithaal

Union SG staat voor belangrijke weken. De bekerfinale tegen RSC Anderlecht staat op het programma en ...

411
411
Joos waagt zich aan straffe Gouden Schoen-voorspelling

Het einde van het seizoen nadert en dus worden straks ook verschillende individuele prijzen ...

356
356
Albert dropt WK-selectie: opvallende afwezigen, 3 surprises

Aanstaande vrijdag is het zover, dan maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het ...

288
288

Meer sportnieuws