Voorlopig geen sprake van Mechelse anti-held bij Engelse promovendus

door
Voorlopig geen sprake van Mechelse anti-held bij Engelse promovendus

Eén van de helden van vorig seizoen, dat was Michael Verrips voor de supporters van KV Mechelen. Na zijn plotse contractbreuk en zijn vertrek naar Sheffield United lijkt de band niet meer te herstellen met zijn vroegere fans. Mag de Nederlander uiteindelijk ook aantreden voor de Engelse promovendus?

Sheffield United won zijn eerste thuiswedstrijd van Crystal Palace en pakt zo een fraaie vier op zes. Van Michael Verrips is voorlopig echter geen sprake in de wedstrijdselectie van de Engelse ploeg. In doel staat Manchester United huurling Henderson en ook op de reservebank is er voorlopig geen plaats voor de talentvolle Nederlander.
Het lijkt erop dat de promovendus geen risico zal nemen met hun 'vrije' transfer. KV Mechelen stapte immers naar de FIFA en alvorens die procedure is afgelopen zal Sheffield United vermoedelijk geen risico nemen op forfaitnederlagen. Tot zo lang moet Verrips vrede nemen met een plaats op de tribune. In de tussentijd kunnen KV Mechelen en Sheffield United nog steeds tot een financieel vergelijk komen, al lijkt het water diep tussen beide partijen.

LEES OOK: Defour geeft hint over terugkeer als trainer

Nam Verrips een goede beslissing?

Meest recent

'Club doet het wéér: nationaal transferrecord aan diggelen'

Club Brugge wist het nationale transferrecord de voorbije seizoenen meermaals op scherp te zetten. ...

34
34
De Bruyne geïrriteerd: spanning met Vanaken laait op

Kevin De Bruyne oogde geërgerd — en dat had alles te maken met de rolverdeling met Hans ...

44
44
'Tijd tikt genadeloos: Union gooit trainersplan om'

Binnen een weekje trekt de Champions League zich weer op gang. Union SG maakt zich dan op voor een ...

50
50
Wales-België: Garcia voert cruciale wissels door in basiself

De Rode Duivels kunnen maandagavond een grote stap richting het WK-ticket zetten mits een zege op ...

99
99
Nainggolan haalt weer uit: "Zijn excuses aanvaard ik nooit"

Tegen Wales kunnen de Rode Duivels zich geen misstap veroorloven als ze de kwalificatie voor het WK ...

162
162
'DAZN komt met verbazende zet na JPL-problemen'

Er was de voorbije maanden heel wat te doen over DAZN in ons land. De streamingdienst won opnieuw de ...

297
297
Messi ziet in Belgisch talent 'Future of the Game'

Jarenlang hebben Lionel Messi en Cristiano Ronaldo het mondiale voetbal gedomineerd, maar hun ...

83
83
'AC Milan bezorgt Saelemaekers zeer mooie troost'

Vrijdag was Alexis Saelemaekers één van de verrassingen in de basiself van de Rode ...

60
60
Pijnlijke avond Grieken, Kroatië worstelt met voetbaldwerg

Zondagavond stonden er nog de nodige kwalificatiewedstrijden voor het WK 2026 op het programma. ...

56
56
Wilmots trekt harde conclusie: "Daar horen Duivels nu thuis"

De Rode Duivels moeten maandag vol aan de bak tegen Wales als ze niet nog willen bibberen om het WK ...

174
174
Defour geeft hint over terugkeer als trainer

De voorbije jaren stonden toch enkele veelbelovende Belgische trainers. Sébastien Pocognoli ...

73
73
'Verrassend gerucht: alsnog toptransfer Stroeykens'

Anderlecht heeft er een zeer woelige transferzomer opzitten. Ook in de wintermercato lijkt er nog ...

295
295
'Nieuwe klap Union: Pocognoli neemt twéé sleutelpionnen mee'

Het ging Union dit seizoen tot dusver voor de wind, want na tien speeldagen staat het aan de leiding ...

592
592
Garcia steekt zich niet weg: "Zit niet in ons DNA"

Morgen is het D-day voor de Rode Duivels. Ze moeten winnen van Wales, dan kan het WK België ...

41
41
Courtois ziet 'ongeziene weelde' bij Duivels: "Is mooi"

Thibaut Courtois start morgen uiteraard onder de lat bij de Rode Duivels. De doelman van Real Madrid ...

114
114
Garcia sneert naar media: "Mocht hem niet selecteren"

Rudi Garcia kreeg de volle laag na het 0-0-gelijkspel tegen Noord-Macedonië. De Belgen kregen ...

209
209
Nederland kan WK ruiken, sensatie in Faeröer

Vanavond stonden er al een aantal kwalificatiematchen voor het WK 2026 op het programma. Zo kwamen ...

135
135
Courtois voert de druk op: "Makkelijke matchen zijn voorbij"

Thibaut Courtois mocht vandaag de pers toespreken. Zo had hij al meer werk dan in zijn afgelopen ...

26
26
STVV pakt uit met historisch nieuws

STVV is een van de beter geleide clubs in de Jupiler Pro League. Financieel hebben ze er hun zaakjes ...

77
77
Wissels bij Rode Duivels: Garcia licht tipje van sluier

De Rode Duivels vertoeven momenteel in Cardiff, waar ze maandagavond het belangrijke ...

220
220
Gigantische optater Union: Bayat torpedeert trainersplan

Union SG is druk op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer nu Sébastien Pocognoli is gevallen voor ...

211
211
Internationaal debuut Stankovic eindigt in pijnlijk ontslag

Aleksandar Stankovic zag zijn sterke start bij Club Brugge deze week beloond worden met zijn eerste ...

399
399
Kompany volgende bondscoach? Bellamy doet boekje open

De Rode Duivels staan maandagavond voor een cruciaal WK-kwalificatieduel op het veld van Wales. Bij ...

240
240
Vanheusden emotioneel na blessurehel: "Papa's grootste fan"

Voor Zinho Vanheusden is zijn leven voorlopig een onwaarschijnlijke emotionele rollercoaster ...

120
120
Bizarre keuze Garcia: "Is hij mee als hulptrainer?"

Rudi Garcia heeft niet zijn beste dagen als Belgisch bondscoach achter de rug. Tijdens het duel ...

194
194

Meer sportnieuws