'Perisic heeft transfer naar grootmacht beet en legt medische testen af'

456 stemmen
'Perisic heeft transfer naar grootmacht beet en legt medische testen af'

Bayern München nam in de zomer na jaren trouwe dienst afscheid van Arjen Robben en Franck Ribery. De Nederlander hield het voor bekeken als profvoetballer, terwijl Ribery nog op zoek is naar een laatste uitdaging. Dat betekent dat de Duitse recordkampioen zijn flanken moet vernieuwen, maar de zoektocht naar versterking verloopt moeizaam.  

Zo had Bayern lange tijd zijn zinnen gezet op Leroy Sané, maar deze week mocht het definitief een kruis maken over de komst van de flankaanvaller van Manchester City. In de Community Shield liep de Duitser immers een zware knieblessure op, waardoor hij onder het mes moet en wellicht enkele maanden out zal zijn.  

Volgens Sky Italia heeft Bayern daarom zijn oog nu laten vallen op Ivan Perisic. De ex-speler van Roeselare en Club Brugge wacht momenteel een onzekere toekomst bij Internazionale, waar hij niet meteen in de 3-5-2 van Antonio Conte lijkt te passen. Een terugkeer naar de Bundesliga zou dus soelaas kunnen bieden voor de Kroaat, die eerder al voor Borussia Dortmund (2011-2013) en VfL Wolfsburg (2013-2015) speelde. 

UPDATE 11/08

En die transfer van Perisic naar Bayern zal er gauw komen, tenminste als we Le Figaro en Sky Italia mogen geloven. Volgens deze media heeft de Duitse club zijn prioriteit gemaakt van de Kroaat. Bayern en Internazionale zouden reeds een akkoord gevonden hebben voor een uitleenbeurt waarbij 5 miljoen euro wordt betaald, met een aankoopoptie van 20 miljoen euro. Momenteel zou de deal administratief afgehandeld worden.

UPDATE 12/08
De transfer van Perisic is bijna helemaal in kannen en kruiken. De ex-speler van Club Brugge werd maandagvoormiddag gespot in een ziekenhuis in München en bevestigde aan Bild dat hij er was om zijn medische testen af te leggen. Het lijkt er dus op dat enkel de handtekeningen nog gezet moeten worden.

LEES OOK: Koeman 'vreest' ex-speler van Anderlecht en KRC Genk

🚀

Zal Perisic het goed doen bij Bayern?

Meest recent

'Totale chaos bij Antwerp: duidelijkheid wél op komst'

Royal Antwerp FC heeft momenteel een kern die niet waardig is voor de Jupiler Pro League. Dat is een ...

65
65
De Ketelaere ziet vriendin zwaar uitpakken: fans smelten weg

Charles De Ketelaere kende tot nu toe een wisselvallig WK, al zijn het uiteraard grote schoenen om ...

43
43
STVV geeft stevige transferplannen prijs

STVV stelde vandaag Frederic De Meyer voor als de nieuwe coach. Hij krijgt de enorm zware taak om ...

22
22
Anderlecht in zee met Qatar? Verschueren héél duidelijk

RSC Anderlecht is een héél interessante club voor investeerders. De afgelopen jaren ...

176
176
Lukaku zet puntjes op de i met één zinderend bericht

Er werd getwijfeld aan zijn vorm, aan zijn fitheid en zelfs aan zijn rol binnen deze generatie Rode ...

80
80
Niet alleen Trossard: ook andere Duivel plots onmisbaar

De Rode Duivels pakten een 5 op 9 en zijn zo zeker van groepswinst en de volgende ronde. Bij de ...

91
91
Broos de Belgische Advocaat? Plotse twist is mogelijk

Hugo Broos wist met Zuid-Afrika zich te plaatsen voor de volgende ronde. Daarin treffen ze vanavond ...

40
40
Eerste barst bij Rode Duivels: ploegmaats pikken dit niet

De Rode Duivels hebben hun WK weer nieuw leven ingeblazen, maar de rust is nog niet helemaal terug. ...

474
474
Bruno ziet deze rol voor Bertaccini én looft 'nieuwe' spits

Vitor Bruno sprak voor het eerst de pers toe. De Portugese trainer zei daarbij twee opvallende ...

324
324
België treft Senegal: volgende tegenstanders ook bekend

België mag bewijzen dat het tegen Nieuw-Zeeland zijn WK écht is gestart. In de zestiende ...

175
175
Zware loting Rode Duivels, Messi slaat wéér toe

De groepsfase van het WK ligt achter de rug. De laatste matchen werden afgelopen nacht afgewerkt. ...

232
232
Drukte bij La Louvière: 3 nieuwkomers, sterkhouder vertrekt

La Louvière wist afgelopen seizoen als promovendus het behoud te verzekeren, maar bevestigen ...

50
50
Bekritiseerde Duivel haalt gram: "Zijn beste match ooit"

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend komaf gemaakt met alle twijfels. Ze boekten in hun laatste ...

79
79
Perisic schaart zich in zéér straf rijtje met jubileum

Om 23u wordt in groep L de slotspeeldag op gang getrapt. Kroatië moet daarin nog vol aan de bak ...

29
29
'Standard heeft volgende aanwinst in het vizier'

Standard is deze zomer al snel in actie geschoten op de transfermarkt. De Rouches haalden de ...

74
74
'Westerlo vangt deze miljoenensom voor Ferri'

Westerlo ontwikkelde zich de voorbije jaren tot een club die zeer goed spelers kan verkopen. Dat zal ...

128
128
Hoofdscout voorspelt transferboost voor KRC Genk

KRC Genk kijkt met heel wat interesse naar wat zich op het WK afspeelt. Heel wat (ex-)spelers van de ...

404
404
AA Gent boekt meteen ruime zege in eerste oefenmatch

Heel wat Belgische eersteklassers zijn stilaan aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. ...

150
150
Vanhaezebrouck vindt dat 2 Duivels moeten blijven staan

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran stonden de Rode Duivels onder grote druk tegen Nieuw-Zeeland, ...

378
378
'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Club Brugge staat voor een zeer drukke transferzomer. Het zag al Aleksandar Stankovic naar Inter ...

509
509
Cody Gakpo getroffen door hartverscheurend nieuws

Voor Nederland klaarde sportief de hemel op na het gelijkspel op de eerste speeldag van dit WK. ...

44
44
Club Brugge en Sommer: pijnlijke waarheid duikt op

Yann Sommer naar Club Brugge klinkt als een stunt. Maar er duikt meteen een pijnlijke waarheid op. ...

1246
1246
'Westerlo passeert met topdeal langs de kassa'

KVC Westerlo kent een heel drukke mercato. De Kemphanen gaan de nodige in- en uitgaande transfers ...

43
43
PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Cristiano Ronaldo is een van de beste aanvallers ooit, dat weet ondertussen iedereen wel. CR7 brak ...

51
51
Courtois reageert met klasse op 'kritiek op 'oudjes''

Rudi Garcia vond het nodig om na een 1-5-zege en kwalificatie voor de volgende ronde zelf een ...

134
134

Meer sportnieuws