"Ik heb in België al met enkele trainers gesproken"

door

De transfermarkt is nog drie weken open en heel wat Belgische clubs gaan in die periode nog op zoek naar opportuniteiten. Vooral offensieve spelers zullen daarbij wellicht in trek zijn en mogelijk denken enkele teams daarbij aan een oude bekende van de Jupiler Pro League. Zo is Habib Habibou momenteel transfervrij na een passage bij Hapoel Petah Tikva.


De spits geeft aan dat hij interesse uit ons land geniet. "Het is waar dat ik in België al met enkele trainers gesproken heb. Dat is goed gegaan. Ook vanuit Frankrijk heb ik al enkele geluiden opgevangen. Dat flatteert me. Maar ik heb op dit moment nog niet met clubs gesproken. We zullen afwachten en zien. Tussen nu en het einde van de mercato kan er nog veel gebeuren", vertelt hij aan Foot Mercato.

"Met mijn management probeer ik een mooi sportief project te vinden. Een ambitieus project bij een club in de Ligue 2 die op promotie aast kan interessant zijn. Ik kan een ploeg aan promotie helpen. Elders in Europa spelen zou me ook wel bevallen. We zullen zien."

🔥 Wat iedereen nu leest

'Erik Van Looy heeft sensationele relatie met biseksuele BV'
'Erik Van Looy heeft sensationele relatie met biseksuele BV'
'Droomtransfer Lukebakio: deze grootmacht drukt door'
'Droomtransfer Lukebakio: deze grootmacht drukt door'
JPL-coaches overtuigd: favoriet Gouden Schoen al bekend
JPL-coaches overtuigd: favoriet Gouden Schoen al bekend

Zou Habibou nog een aanwinst zijn voor een club uit de JPL?

Meest recent

'Union stuurt pechvogel ongenadig door'

Union kan tevreden zijn over de start van het nieuwe seizoen, want het draait meteen weer netjes mee ...

18
18
'Nieuwe wending mogelijk in Ordoñez-soap'

Club Brugge gaat woensdag op zoek naar kwalificatie voor de Champions League, maar zal daarvoor ...

134
134
'STVV gaat transferstrijd aan met Anderlecht'

Anderlecht en STVV deden deze zomer al zeer goede zaken met elkaar. Louis Patris maakte definitief ...

125
125
'AA Gent vangt fraaie som voor outcast'

AA Gent hield deze zomer grote kuis. Ivan Leko kwam als nieuwe trainer en ook door de spelersgroep ...

106
106
‘Carrasco verrast iedereen met opvallende comeback‘

Wanneer Rudi Garcia volgende week zijn selectie bekendmaakt voor de Rode Duivels, lijkt de kans ...

214
214
Celtic met de billen bloot: Kazakken naar Champions League

Deze week worden de laatste tickets voor de league phase van de Champions League uitgedeeld. Het ...

117
117
Smaakmaker plots terug bij Zulte Waregem?

Met een vier op vijftien blijft Zulte Waregem voorlopig net uit de gevarenzone van de Jupiler Pro ...

177
177
Om deze reden gelooft Rangers nog in stunt tegen Club

Club Brugge kan woensdag de kwalificatie voor de Champions League helemaal over de streep trekken. ...

323
323
Club ruikt bloed: Hayen heeft slecht nieuws voor rivalen

Club Brugge staat voor een zeer belangrijk duel tegen Rangers FC. De Bruggelingen verdedigen een ...

525
525
Verhuurde JPL-spelers: spits zet de Eredivisie op zijn kop

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

89
89
'Voormalig JPL-smaakmaker duikt plots op bij Anderlecht'

Onze redactie haalde al regelmatig aan dat RSC Anderlecht er nog graag een flankaanvaller bij zou ...

579
579
Genk verrast iedereen: topclubs grijpen naast smaakmaker

KRC Genk kent een rustige mercato en de kans is klein dat er nog héél veel gaat ...

299
299
'Beslissing is gevallen: Fofana zorgt voor transferschok'

De laatste week van de zomermercato is ingezet. Het is te zeggen: in de grote competities. Er zullen ...

132
132
Rel dreigt: Spileers door Club de deur uit gejaagd

Jorne Spileers (20) tekende tot 2028 en scoorde tegen Rangers, maar blijft speelbal van het ...

964
964
'Droomtransfer Lukebakio: deze grootmacht drukt door'

Dodi Lukebakio is een absolute smaakmaker bij Sevilla. Hij verdient een club waar hij meer kan mee ...

207
207
'Renard zoekt: Anderlecht ziet plots enorme buitenkans'

Enkele weken geleden brachten we jullie het nieuws dat RSC Anderlecht in een ideale wereld op dat ...

398
398
D-Day voor Anderlecht: Hasi krijgt goed & slecht nieuws

Nadat het in eigen huis op een 1-1 gelijkspel bleef steken moet RSC Anderlecht zich donderdag in ...

223
223
'Leko krijgt zin: miscasts richting exit bij AA Gent'

Om de discipline aan te scherpen koos AA Gent voor Ivan Leko als nieuwe coach, al stelde ook hij ...

272
272
'Hayen hakt knoop door: ultieme kans voor Nilsson?'

Club Brugge verdedigt woensdag in de laatste voorronde van de Champions League een 1-3 bonus tegen ...

630
630
'Erik Van Looy heeft sensationele relatie met biseksuele BV'

Erik Van Looy begint binnenkort aan een nieuw seizoen van zijn paradepaardje: 'De Slimste Mens ter ...

743
743
Paniek bij Garcia: twee vervangers voor Lukaku vallen weg

Volgende week ruimen de nationale competities alweer plaats voor interlandvoetbal. Voor de Rode ...

472
472
'Troostprijs voor Genk: goudhaantje laat kassa rinkelen'

Ook in het buitenland geniet KRC Genk een prima reputatie als kweekvijver van talent. Niet alleen ...

335
335
'Club Brugge op ramkoers met Ordonez: sancties dreigen'

Club Brugge hoopt woendag tegen Rangers de poort naar de Champions League open te beuken. Om de 1-3 ...

774
774
'Anderlecht casht op Simic: Renard verrast met opvolger'

In de late uurtjes van de mercato staat er vooral nog uitgaand verkeer op til bij RSC Anderlecht. ...

865
865
Tom Waes kraakt in interview: “Ik ben meer dan dat ongeval”

Als er één moment is waarbij Tom Waes de klok zou willen terugdraaien, dan is dat ...

298
298

Meer sportnieuws