Huurling wil bij Beerschot blijven: "Nu naar 1A en dan nog een extra jaar"

door
Huurling wil bij Beerschot blijven:

Beerschot is dit seizoen de absolute titelfavoriet in 1B, nadat het de vorige twee seizoenen net naast promotie greep. Bovendien hadden de Ratten ingekocht voor 1A en dus zal het moeten promoveren als het die aanwinsten aan boord wil houden. Eén speler lijkt alvast van plan om volgend seizoen nog op het Kiel te spelen.


Rubin Seigers wordt dit seizoen gehuurd van KRC Genk. "Ik wil met Beerschot dit seizoen al graag naar 1A en brei er dan graag nog een extra jaartje op het Kiel aan vast", stelt de verdediger onomwonden op de website van Beerschot. "Er was al een tijdje interesse van Beerschot maar dat hebben we bewust stil gehouden. Het is pas vanaf het moment dat ik bij KRC Genk van technisch directeur Dimitri De Condé en trainer Felice Mazzu te horen kreeg dat mijn speelkansen in het eerste elftal beperkt zouden zijn, dat alles in een stroomversnelling is geraakt en dat ik die huurovereenkomst voor de duur van één seizoen heb ondertekend."

"Toen nog in de veronderstelling dat ik met Beerschot in 1A zou kunnen aantreden. Maar daar heeft het BAS uiteindelijk anders over beslist. Toegegeven, die uitspraak had ik niet verwacht, en dat was dus wel effe slikken. Voor mij en iedereen in de club. Maar we hebben snel die knop omgedraaid en zijn met volle overgave en super geprikkeld aan het seizoen begonnen. Met slechts één uitgesproken ambitie: kampioen spelen en promoveren!"

LEES OOK: Beerschot klaar: "Er kunnen knotsgekke dingen gebeuren"

🚀

Zal Beerschot dit seizoen eindelijk de titel pakken?

Meest recent

Union houdt adem in: Burgess geschorst in bekerfinale?

Union is leider af na de nederlaag tegen STVV, waar de Brusselaars zich benadeeeld voelden door de ...

75
75
Sleutelmoment in titelstrijd: Doku breekt de ban met pareltje

De titelstrijd in de Premier League is bezig aan een zinderende climax. Nadat leider Arsenal FC ...

55
55
'Pittig transfergevecht: Club slaat toe bij Anderlecht'

De transfermarkt opent pas binnen enkele weken zijn deuren, maar jeugdspelers zonder ...

272
272
Burgess-relletje zindert na: ook Vrancken op plaats gezet

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

123
123
'Schokkend gerucht Lammens: United maakt fors statement'

Senne Lammens maakte zondag zijn eerste grote fout als doelman van Manchester United, maar droeg met ...

142
142
DAZN-soap in stroomversnelling: volgende grote deal nabij?

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft andermaal een U-bocht genomen. Na ...

364
364
'Club droomt van stunt: WK-held op weg naar Jan Breydel'

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op een grote naam. Blauw-zwart werkt aan een dossier dat de ...

623
623
'Sibierski velt hard verdict: dagen Taravel geteld?'

RSC Anderlecht ging zondag kansloos met 1-3 onderuit tegen Club Brugge. Vooral door de ...

259
259
'Bommetje bij Club Brugge: redder in nood gratis weg'

Momenteel ligt de focus uiteraard op de titelrace, maar nadien wenkt een heuse leegloop bij Club ...

576
576
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

118
118
Under Review: Lardot dient Burgess & Union van antwoord

Club Brugge profiteerde zondag optimaal van het puntenverlies van Union, dat collectief moord en ...

342
342
'Grote kuis in Anderlecht: eerste slachtoffer Sibierski'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

526
526
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

45
45
'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Joel Ordonez is aan zijn laatste weken bezig bij Club Brugge. De 22-jarige centrale verdediger gaat ...

495
495
Beveren legt weer sterkhouder langer onder contract

Bij SK Beveren is Bob Peeters druk bezig met het samenstellen van de kern van komend seizoen in de ...

57
57
Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

251
251
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

392
392
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

540
540
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

141
141
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

312
312
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

329
329
'Lukaku is terug: D-Day voor toekomst bij Napoli'

Er was de voorbije weken zeer veel te doen over Romelu Lukaku. Dat de Rode Duivel ervoor koos om in ...

188
188
'Antwerp trekt nieuw blik met talenten open'

Antwerp kreeg vorig weekend een absolute mokerslag. Het werd op de eigen Bosuil compleet vernederd ...

402
402
Bondsparket beslist over schorsingen Mac Allister en Burgess

Bij Union likken ze maandag hun wonden na een pijnlijk weekend. De landskampioen verloor zijn ...

742
742
'Club Brugge druipt af in transferstrijd'

Het bleef tot dusver nog stil bij Club Brugge wat betreft aanwinsten voor volgend seizoen, maar er ...

252
252

Meer sportnieuws