Huurling wil bij Beerschot blijven: "Nu naar 1A en dan nog een extra jaar"

487 stemmen
Huurling wil bij Beerschot blijven:

Beerschot is dit seizoen de absolute titelfavoriet in 1B, nadat het de vorige twee seizoenen net naast promotie greep. Bovendien hadden de Ratten ingekocht voor 1A en dus zal het moeten promoveren als het die aanwinsten aan boord wil houden. Eén speler lijkt alvast van plan om volgend seizoen nog op het Kiel te spelen.


Rubin Seigers wordt dit seizoen gehuurd van KRC Genk. "Ik wil met Beerschot dit seizoen al graag naar 1A en brei er dan graag nog een extra jaartje op het Kiel aan vast", stelt de verdediger onomwonden op de website van Beerschot. "Er was al een tijdje interesse van Beerschot maar dat hebben we bewust stil gehouden. Het is pas vanaf het moment dat ik bij KRC Genk van technisch directeur Dimitri De Condé en trainer Felice Mazzu te horen kreeg dat mijn speelkansen in het eerste elftal beperkt zouden zijn, dat alles in een stroomversnelling is geraakt en dat ik die huurovereenkomst voor de duur van één seizoen heb ondertekend."

"Toen nog in de veronderstelling dat ik met Beerschot in 1A zou kunnen aantreden. Maar daar heeft het BAS uiteindelijk anders over beslist. Toegegeven, die uitspraak had ik niet verwacht, en dat was dus wel effe slikken. Voor mij en iedereen in de club. Maar we hebben snel die knop omgedraaid en zijn met volle overgave en super geprikkeld aan het seizoen begonnen. Met slechts één uitgesproken ambitie: kampioen spelen en promoveren!"

LEES OOK: KV Kortrijk heeft sterkhouder van Beerschot helemaal beet

🚀

Zal Beerschot dit seizoen eindelijk de titel pakken?

Meest recent

Degryse voorspelt: “Een WK-scenario van 1986…”

De Rode Duivels hebben na een aarzelende WK-start alsnog de groepswinst gepakt in Groep G. Na de 5-1 ...

0
0
Garcia bijt van zich af: “Dat was het enige verschil”

Bondscoach Rudi Garcia kreeg de afgelopen twee wedstrijden de volle laag. Na een 1-1 tegen Egypte en ...

20
20
Iran haalt verwoestend uit naar FIFA en Infantino

Iran ligt al een tijdje in de clinch met de Verenigde Staten en daar komt nu ook de FIFA bij. Na de ...

74
74
CEPANI velt oordeel: rekening DAZN aan Pro League bekend

De soap rond DAZN en de rechten van het Belgische voetbal duurt nog steeds verder. De ...

86
86
Doku toch streng ondanks overtuigende WK-zege

Er was de afgelopen tijd heel wat te doen om Jérémy Doku. De buitenspeler viel uit met ...

58
58
Blijft Vanaken in de basis? Duidelijk oordeel na Nieuw-Zeeland

Hans Vanaken kreeg tegen Nieuw-Zeeland zijn kans in de basis naast Youri Tielemans en Kevin De ...

284
284
De Bruyne glundert voor camera: pakkende reden voor viering

Kevin De Bruyne was bezig aan een moeizaam wereldkampioenschap. Maar na een sterke prestatie tegen ...

41
41
Saelemaekers zorgt voor valse noot: "Waarom doet hij dat?!"

De Rode Duivels hebben dan toch hun poule kunnen winnen op het WK 2026. Dat deden ze bovendien na ...

414
414
'Transferoorlog Club vs. Genk: Racing slaat fors terug'

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League druk in de weer met ...

618
618
"Het is lelijk" - Garcia bijt keihard terug na droomzege

Rudi Garcia heeft zijn gram gehaald op het WK 2026. Zijn Rode Duivels pakten alsnog de groepswinst ...

142
142
WK-route Duivels: weg open naar loodzware kwartfinale?

De Rode Duivels hebben dan toch beslag gelegd op groepswinst op het WK 2026. Nu hun poulefase achter ...

294
294
Europese pers draait volledig om: één Duivel hemel in geprezen

Na twee mindere wedstrijden hebben de Rode Duivels de rug gerecht op het WK 2026. Met een klinkende ...

837
837
Rode Duivels slaan waanzinnige slag: déze droomloting wenkt

De Rode Duivels hebben hun WK in één wedstrijd helemaal omgedraaid. Na de zege tegen ...

511
511
Megastunt op WK 2026, dramatische aftocht Uruguay

Het wereldkampioenschap 2026 leverde al heel wat mooie verhalen op. Het grootste sprookje tot dusver ...

140
140
Punten van VN: drie grote uitblinkers, één vette 9 op 10

De Rode Duivels hebben zich als groepswinnaar geplaatst voor de volgende ronde van het WK. ...

876
876
Groepswinnaar! Sterke Duivels hakken Nieuw-Zeeland in de pan

De Rode Duivels hebben het dan toch gedaan. In hun laatste groepswedstrijd op het WK 2026 maakten de ...

235
235
Garcia verrast compleet met basisploeg Rode Duivels

Om 5u nemen de Rode Duivels het op tegen Nieuw-Zeeland. Een cruciale partij voor beide ploegen, maar ...

151
151
Leekens lyrisch over twee Duivels: "Besten ooit van België"

Georges Leekens werkte met een aantal Rode Duivels samen die tegen Nieuw-Zeeland een blamage moeten ...

309
309
Beveren maakt nieuwe versterking bekend

SK Beveren maakt zich klaar voor zijn terugkeer in de Jupiler Pro League. De Waaslanders hebben de ...

185
185
Van Geneugden kondigt verrassend vertrek aan

Verrassend nieuws uit Maastricht. Plaatselijke tweedeklasser MVV kondigde aan dat Ronny van ...

67
67
Frankrijk en Senegal halen stevig uit op het WK

Op het WK stond in Groep I de laatste speeldag op het programma. Noorwegen en Frankrijk namen het op ...

53
53
Belgische topclubs, opgelet: ontdek deze ster bij Nieuw-Zeeland

België neemt het op tegen Nieuw-Zeeland. De Kiwi’s zijn zeker niet het zwakste land op ...

87
87
Boskamp begrijpt kritiek op Rode Duivel niet: "Zonnesteek?"

D-day voor de Rode Duivels. Dat is het voor België tegen Nieuw-Zeeland. Tijd voor de grote ...

165
165
Rode Duivels zoeken identiteit: ‘afscheid’ is nodig

De Rode Duivels spelen om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Het is van moeten. Goed voetbal telt niet. Winnen. ...

134
134
Sibierski geeft inzicht in mercato van Anderlecht

Antoine Sibierski sprak voor het eerst echt met de Belgische pers bij de voorstelling van Vitor ...

608
608

Meer sportnieuws