Huurling wil bij Beerschot blijven: "Nu naar 1A en dan nog een extra jaar"

door
Huurling wil bij Beerschot blijven:

Beerschot is dit seizoen de absolute titelfavoriet in 1B, nadat het de vorige twee seizoenen net naast promotie greep. Bovendien hadden de Ratten ingekocht voor 1A en dus zal het moeten promoveren als het die aanwinsten aan boord wil houden. Eén speler lijkt alvast van plan om volgend seizoen nog op het Kiel te spelen.


Rubin Seigers wordt dit seizoen gehuurd van KRC Genk. "Ik wil met Beerschot dit seizoen al graag naar 1A en brei er dan graag nog een extra jaartje op het Kiel aan vast", stelt de verdediger onomwonden op de website van Beerschot. "Er was al een tijdje interesse van Beerschot maar dat hebben we bewust stil gehouden. Het is pas vanaf het moment dat ik bij KRC Genk van technisch directeur Dimitri De Condé en trainer Felice Mazzu te horen kreeg dat mijn speelkansen in het eerste elftal beperkt zouden zijn, dat alles in een stroomversnelling is geraakt en dat ik die huurovereenkomst voor de duur van één seizoen heb ondertekend."

"Toen nog in de veronderstelling dat ik met Beerschot in 1A zou kunnen aantreden. Maar daar heeft het BAS uiteindelijk anders over beslist. Toegegeven, die uitspraak had ik niet verwacht, en dat was dus wel effe slikken. Voor mij en iedereen in de club. Maar we hebben snel die knop omgedraaid en zijn met volle overgave en super geprikkeld aan het seizoen begonnen. Met slechts één uitgesproken ambitie: kampioen spelen en promoveren!"

LEES OOK: Futures halen Club NXT door gehaktmolen, Lierse recht rug

Zal Beerschot dit seizoen eindelijk de titel pakken?

Meest recent

'Kopzorgen Garcia: grote JPL-surprise in beeld bij Duivels'

De Rode Duivels trekken eind deze maand naar de VS om het WK voor te bereiden aan de hand van een ...

65
65
Droomreeks United voorbij, finalisten Copa del Rey bekend

In de Premier League heeft Manchester United zijn ongeslagen reeks onder interim-trainer Michael ...

11
11
Arsenal zet nieuwe titelstap: City maakt dure uitschuiver

In de Engelse titelstrijd heeft Arsenal FC woensdagavond een uitstekende zaak gedaan. De leider had ...

31
31
Tedesco in ziekenhuis opgenomen: pakkende details bekend

Domenico Tedesco levert dit seizoen goed werk af als hoofdcoach van Fenerbahçe. Maar de ...

51
51
Rits kwijnt weg bij Anderlecht: einde lijdensweg in zicht

Hoewel hij in de voorbije seizoenen behoorlijk wat minuten maakte, werd Mats Rits afgelopen zomer ...

356
356
DAZN-soap níét voorbij: grote ongerustheid bij Belgische clubs

De Belgische profclubs verzamelden woensdag op de burelen van de Pro League. Tijdens de meeting ...

295
295
Antwerp aangemaand tot transferactie: "In deze vorm ..."

Antwerp FC kon afgelopen weekend weer aanknopen met een broodnodige overwinning tegen revelatie ...

252
252
'Pérez drukt stempel: grote naam kandidaat-trainer Real'

Real Madrid heeft enkele mindere resultaten achter de rug in La Liga en zag FC Barcelona weer vier ...

77
77
Club Brugge boort ware goudmijn aan: dríé nieuwe jackpots

Club Brugge kan al enkele seizoenen lang uitstekende financiële cijfers voorleggen. Grotendeels ...

594
594
Nieuwe titelwending: "Bij Union beseffen ze het"

Nog drie speeldagen te gaan en de titelstrijd in de Jupiler Pro League kan helemaal losbarsten in de ...

567
567
Waagt Anderlecht stuntdeal met transfergenie uit JPL?

Anderlecht moet knopen doorhakken. Paars-wit zoekt een nieuwe technisch directeur en wil eindelijk ...

300
300
'Enorme flop: Celtic stuurt JPL-aanwinst alweer door'

De Schotse topclubs richtten in de voorbije mercato's graag hun pijlen op de Belgische markt. ...

108
108
'Antwerp krijgt nieuwe tegenvaller voor cruciale trip'

Antwerp heeft vorig weekend een belangrijke zege geboekt door STVV toch wel verrassend met 1-0 te ...

155
155
'Napoli krijgt uitsluitsel over comeback De Bruyne'

Napoli maakt een moeilijk seizoen door. De Italiaanse titelverdediger sneuvelde al in de league ...

54
54
'Weer uittocht: eerste vertrekker bij Union bekend'

Bij Union moeten ze elke zomer opnieuw hun beste spelers laten vertrekken. Dat was vorige zomer niet ...

81
81
Van Den Kerkhof kent sanctie na aanslag op Tzolis

De wedstrijd van vorig weekend tussen Charleroi en Club Brugge deed heel wat stof opwaaien. Bij de ...

422
422
'Alarm in Frankrijk: grote zorgen om WK Mbappé'

We zijn slechts drie maanden voor de start van het WK en dus is het voor vrijwel elke bondscoach van ...

57
57
Wesley Sonck beroert iedereen met openhartige getuigenis

Wesley Sonck beroert ook na zijn actieve carrière nog steeds vriend en vijand. De glimlach, ...

61
61
Centen op bij King Power? OHL reageert op malaise

In Engeland dreigt een schrijnend scenario voor Leicester City. Tien jaar nadat de Foxes de wereld ...

149
149
'Standard wacht helse strijd om goudhaantje te houden'

Standard maakt nog altijd kans op de Champions' Play-Off en dat zou voor de Rouches een opsteker ...

141
141
Beveren verrast en gaat lopen met Anderlecht-target

Het seizoen in de Challenger Pro League loopt nog een hele tijd, maar SK Beveren is nu al zeker van ...

201
201
Straffe Wullaert op weg naar Belgische voetbalgeschiedenis

Tessa Wullaert is met grote afstand de beste Belgische voetbalster ooit. Een fenomeen en een lust ...

46
46
Wout Faes leeft op: absolute toptransfer lonkt

Wout Faes kreeg als Rode Duivel in België al veel kritiek te verwerken. De Belgische centrale ...

177
177
Challenger Pro League: nieuwe regels op komst?

In de Challenger Pro League kunnen de beloftenploegen bijna niet degraderen. Dat is voor velen een ...

380
380
Garcia speurt rond: oude bekende weer Rode Duivel?

Rudi Garcia zit toch wat met de handen in het haar. De Rode Duivels spelen deze maand tegen de VS en ...

121
121

Meer sportnieuws