'Tottenham grijpt naast bijzondere toptransfer'

279 stemmen
'Tottenham grijpt naast bijzondere toptransfer'

Tottenham Hotspur liet de voorbije mercato's gewoonweg aan zich voorbij gaan, maar daar komt deze zomer verandering in. De Spurs verbraken hun clubrecord al voor de komst van Tanguy Ndombele en willen daags voor de Engelse deadline opnieuw zwaar toeslaan. Zo zouden Philippe Coutinho én Paulo Dybala op komst zijn. 

Dinsdag geraakte al bekend dat de Spurs een akkoord zouden hebben gevonden met Juventus over de komst van Dybala, de club moet er wel nog uit geraken met de speler zelf. Maar ook Philippe Coutinho gaat dus mogelijk aan de slag bij de Londense club. Volgens The Times hebben de Spurs een officieel neergelegd bij FC Barcelona. Het gaat om een huurtransfer voor de rest van het seizoen, maar gratis is een deal zeker niet. De Catalanen willen minstens 23 miljoen euro verdienen aan een dergelijk traject. 

Arsenal werd dinsdag genoemd, maar zou alweer zijn afgehaakt en nu zou Tottenham de beste papieren bezitten. Manager Maurizio Pochettino werkte bij Espanyol al samen met de Braziliaan en door het mogelijke vertrek van Christian Eriksen kan de club een dergelijke impuls goed gebruiken. Haast is wel gebaat, Engelse ploegen mogen maar tot donderdag 18u spelers aantrekken. 

UPDATE 07/08
Tottenham mag alvast een kruis maken over de fraaie dubbelslag, want zeker één van de twee deals zal er niet komen. Volgens talkSPORT heeft Philippe Coutinho immers geen trek in een overstap naar de Spurs. De Braziliaan van Barcelona kon op huurbasis aan de slag in Londen, maar past dus voor dat aanbod.


🚀

Zal Coutinho nog vertrekken bij Barcelona?

Meest recent

AA Gent weet waar het aan toe is in Conference League

AA Gent wist afgelopen seizoen op de valreep een Europees ticket te pakken. In de barrages tegen KRC ...

6
6
'Strijd om Engels is los: twee clubs duwen door'

Heel wat Belgen lijken deze zomer voor een toptransfer te staan. Dat geldt bijvoorbeeld ook voor ...

7
7
'Kort maar krachtig: voorbereidingsprogramma Club bekend'

Het WK is nog volop aan de gang, maar voor de meeste Belgische clubs is het stilaan tijd om de ...

64
64
'Doku hakt knoop over toekomst definitief door'

Van Jérémy Doku wordt er op dit WK veel verwacht. De flankaanvaller moet dé ...

24
24
Jutta Leerdam in shock: WK-doelman zorgt voor explosie

Niemand had hem op de radar. Terwijl miljoenen voetbalfans hun ogen richtten op de sterren van ...

19
19
Anderlecht kent tegenstanders in voorbereiding én Europa

Voor Anderlecht wordt het een zeer belangrijke zomer. Niet alleen moet sportief directeur Antoine ...

360
360
Club Brugge davert na transferuitspraak Tresoldi

Club Brugge gaat een zeer bewogen transferzomer tegemoet. Het zag Aleksandar Stankovic al terugkeren ...

285
285
'De Busser heeft droomtransfer beet'

In eigen land kon hij zich nooit helemaal doorzetten, maar in Nederland is de carrière van ...

54
54
Real Madrid blijft gaan en legt volgende ster vast

Real Madrid lijkt na een tegenvallend seizoen van plan om er deze zomer een spetterende mercato van ...

103
103
TRANSFERUURTJE: 'Sensationele transfers van 3 Rode Duivels'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

236
236
‘Club grijpt mis: Belgische optie bereikt akkoord’

Club Brugge is naarstig op zoek naar een nieuwe doelman na het pensioen van Simon Mignolet en het ...

122
122
Vanaken basis op WK? Garcia kiest voor ‘ontdekking’

De Rode Duivels konden vooralsnog niet overtuigen op het WK. In de openingsmatch tegen Egypte werd ...

247
247
'Fernandez-Pardo plots op zucht van absolute knaltransfer’

Matias Fernandez-Pardo kende een sterk seizoen bij Lille en de KBVB wist op de valreep nog een ...

132
132
AA Gent pakt uit met komst nieuwe spits

AA Gent zit zeker niet stil op de transfermarkt. Ze maakten onder meer de transfer van Christian ...

171
171
Martinez verklaart waarom Ronaldo altijd start

Portugal opent zijn WK met een leuk duel tegen Congo. Bondscoach Roberto Martinez, die Portugal gaat ...

105
105
'Westerlo wil uitpakken met Jupiler Pro League-transfer'

Bij KVC Westerlo gaan ze een heel drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen gaan heel wat miljoenen ...

67
67
'FC Porto legt bizar miljoenenbod neer bij OH Leuven'

Bij OH Leuven zouden ze de komende dagen en weken wel eens twee uitgaande transfers kunnen afronden. ...

72
72
'KV Mechelen strikt topper met 'man van 10 miljoen euro''

KV Mechelen is op zoek naar versterking en er duikt vanuit Zuid-Amerika plots een heel straf gerucht ...

518
518
Kritische Joos krijgt koekje van eigen deeg in Nederland

Filip Joos was onlangs zeer scherp voor Ronald Koeman omdat die Memphis Depay liet invallen tegen ...

244
244
Woensdag Europese loting: Anderlecht vreest zware dobber

De eerste speelronde van de WK-groepsfase zit er nog niet eens op, of het seizoen in het clubvoetbal ...

320
320
Voorkeursbehandeling Messi? "Dit is 100% een rode kaart"

Lionel Messi is grandioos begonnen aan zijn WK 2026. Met een weergaloze hattrick leidde hij ...

315
315
Moeizame zege Oostenrijk: VAR bezorgt Arnautovic rollercoaster

Oostenrijk is met een overwinning begonnen aan zijn wereldkampioenschap, het had echter veel meer ...

82
82
Transferorkaan Anderlecht: 'zeven exits, vier tópaanwinsten'

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, beginnen de ploegen uit de Jupiler Pro ...

1072
1072
"Altijd bij dit elftal" - Pijnlijke Duivels-conclusie in Nederland

De Rode Duivels hebben tijdens hun opener van het WK gelijkgespeeld tegen Egypte (1-1). Op zich geen ...

344
344
Garcia-favoriet verknalt het: niemand zag deze bom aankomen

Het gelijkspel tegen Egypte blijft nazinderen bij de Rode Duivels. België kwam niet verder dan ...

381
381

Meer sportnieuws