VN-lezers: "Hij moet de nieuwe spits van Anderlecht worden"

1713 stemmen
VN-lezers:

Anderlecht haalde met Vincent Kompany, Michel Vlap, Samir Nasri en Philippe Sandler tot dusver vier nieuwe spelers binnen en ook Hendrik Van Crombrugge zou nog op komst zijn. Daarmee houdt Anderlecht nog één grote prioriteit over op de transfermarkt: een nieuwe spits. Vincent Kompany zoekt een 'type-Agüero', maar die liggen uiteraard niet dik bezaaid.


VoetbalNieuws vond wel tien suggesties om de spitspositie bij Paars-Wit in te vullen en vroeg ook aan zijn lezers welke van die namen hun voorkeur weg zou dragen. De meer dan 5.000 stemmers lieten hun oog daarbij vooral vallen op Daniel Sturridge. De ex-spits van Liverpool kreeg bijna een kwart van de stemmen achter zijn naam. Of de Engelsman haalbaar is, is nog een andere vraag. Maar zowel Kompany als technisch directeur Arnesen kennen hem en dat kan een voordeel zijn.

Ook Wilfried Bony (19%) en gewezen Club Brugge-spits Abdoulay Diaby (18%) kunnen een deel van de lezers nog wel overtuigen. Taiwo Awoniyi en Nikos Karelis halen ook nog dubbele cijfers, de vijf andere namen lijken de lezers van VN liever niet in het Lotto Park te zien.


Dit bericht bekijken op Instagram

Uit een poll op www.voetbalnieuws.be bleek dat de fans van Anderlecht het liefst Daniel Sturridge naar het Lotto Park zien komen. ⁠ ⁠ Is hij haalbaar voor Anderlecht denken jullie? 💜👇⁠ ⁠ #sturridge #anderlecht #transfer #jpl #proleague #lottopark #voetbalnieuws

Een bericht gedeeld door VoetbalNieuws.be (@voetbalnieuwsbe) op

LEES OOK: Anderlecht duwt voor WK-transfer: oude bekende in beeld

Denk je dat Sturridge haalbaar is voor Anderlecht?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt dubbel uit, Club schrikt’

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

58
58
Garcia afgemaakt: twee alarmerende WK-vaststellingen

De Rode Duivels staan op een derde plek in de groepsfase na een 1-1 tegen Egypte en een 0-0 tegen ...

27
27
Cercle Brugge is genadeloos: speler definitief weg

Cercle Brugge is volop bezig met de kern samen te stellen voor volgend seizoen. Groen-Zwart zoekt ...

15
15
Antwerp haalt toptalent eindelijk binnen

Royal Antwerp FC begint zich te roeren op de zomermercato. The Great Old zal ook volgend seizoen ...

55
55
Heerlijk! Noren nemen WK over met schitterende viering

Noorwegen werd vooraf getipt als outsider op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada en ...

19
19
Tielemans spreekt duidelijke taal over sfeer Rode Duivels

De Rode Duivels speelden twee keer gelijk op het WK en moeten nu uithalen tegen Nieuw-Zeeland. De ...

76
76
Ngoy reageert aangeslagen na rode kaart tegen Iran

De Rode Duivels moeten nog vol aan de bak tegen Nieuw-Zeeland. Na het gelijkspel tegen Egypte en ...

92
92
Julian Alvarez laat WK daveren met heuse transferbom

Titelverdediger Argentinië heeft zich maandag geplaatst voor de volgende ronde van het WK na ...

62
62
Radja breekt lans voor Duivel: "Hij speelt wél voor zijn plek"

Ook in de tweede wedstrijd op het WK 2026 bleven de Rode Duivels onder de verwachtingen. Na een al ...

360
360
Pijnlijke onthulling assistent Garcia: Vanden Borre fulmineert

De Rode Duivels hadden het afgelopen zondag opvallend lastig om de defensieve organisatie van Iran ...

332
332
'Club in lastig transferparket: United komt aankloppen'

Dat Club Brugge deze transferzomer enkele sterkhouders zal verliezen lijkt onvermijdelijk, maar men ...

363
363
Rudi Garcia op weg naar ondergang? "Ik vrees ervoor"

De Rode Duivels zijn tegenvallend aan het WK 2026 en dus wordt met een kritische blik naar de ...

228
228
"Als België serieus genomen wil worden ..." - topanalist messcherp

De Rode Duivels hebben voorlopig geen zieltjes gewonnen op het wereldkampioenschap. Na het ...

358
358
'Garcia grijpt drastisch in: totale WK-wending Vanaken'

De Rode Duivels staan zaterdagochtend onder aanzienlijke druk voor hun laatste WK-groepsmatch tegen ...

644
644
WK-bom ontploft al voor slotmatch: zware gevolgen Garcia

Het WK is nog maar net bezig, maar Rudi Garcia zit al volop in een storm. De rust rond de Rode ...

471
471
Jordanië in rouw: comeback Algerije verbrodt grote WK-stunt

Jordanië is er dinsdagochtend niet in geslaagd zijn eerste punten ooit op het WK te pakken. ...

41
41
'Kompany in zijn nopjes: Bayern legt monstercontract klaar'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

270
270
'Anderlecht op zucht van trainer: onverwachte naam op komst'

RSC Anderlecht is maandag aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen zonder hoofdtrainer. ...

791
791
Topspitsen aan kanon: Mbappé en Haaland heersen in Groep I

Groep I van het wereldkampioenschap wordt momenteel gedomineerd door twee absolute topspitsen. Zowel ...

70
70
Garcia houdt adem in na nieuwe update omtrent Doku

Als een donderslag bij heldere hemel gaf Jérémy Doku zondag verstek tegen Iran. ...

341
341
Vanhaezebrouck velt verdict over basisplaats Vanaken

Na het gelijkspel tegen Egypte geraakten de Rode Duivels nu ook niet voorbij Iran, en dus staan Rudi ...

423
423
Ex-ref spreekt klare taal: Rode Duivels bestolen?

Op het WK is er helaas geen Jonathan Lardot om een woordje uitleg te verschaffen bij de beslissingen ...

281
281
'Ngoy op strafbankje: Garcia broedt op verrassing'

In een sowieso al moeizame partij tegen Iran schoten de Rode Duivels zichzelf tot overmaat van ramp ...

236
236
'Rode Duivels likken wonden: duo in de lappenmand'

Zaterdag is het do or die voor de Rode Duivels tegen Nieuw-Zeeland. Op papier een haalbare affiche, ...

286
286
Nederlanders stomverbaasd: "Vanaken beste speler van België"

Na de tegenvallende WK-start met 2 op 6, krijgt bondscoach Rudi Garcia de nodige kritiek over zich ...

679
679

Meer sportnieuws