Oviedo tekent voor drie jaar en trekt niet naar Club Brugge

door
Oviedo tekent voor drie jaar en trekt niet naar Club Brugge

Bij Club Brugge is het inmiddels duidelijk dat Philippe Clement een ander spelsysteem wil installeren. Ook in de Brugse Metten startte hij met een variant op de 4-3-3 en dat lijkt de standaard te gaan worden tijdens het komende seizoen. Maar dan is er wel nog wat versterking nodig in de breedte.


Omdat Blauw-Zwart onder Ivan Leko doorgaans met enkel bezette flanken spelen, zijn extra mogelijkheden op de back-posities geen overbodige luxe. Wat dat betreft wordt de vice-kampioen nu al een tijdje gelinkt aan Bryan Oviedo. En volgens The Northern Echo heeft Club inmiddels een formeel bod neergelegd bij Sunderland voor de international van Costa Rica. Ook Rosenborg toont concrete interesse. Ex-club FC Kopenhagen werd eveneens genoemd, maar blijkt niet zo concreet.

UPDATE 28/07
Club Brugge heeft een gigantische boost gekregen in de strijd om Oviedo. Tegenover Columbia FM laat de back immers weten dat hij een akkoord heeft gevonden over de ontbinding van zijn contract bij Sunderland. Hierdoor kan hij transfervrij vertrekken. "Ik zal niet meer bij Sunderland blijven. We hebben een akkoord gevonden, ik ben vrij om te tekenen bij eender welke club", werd hij geciteerd door The Chronicle.

Oviedo werd vervolgens ook gepolst naar welke ploegen belangstelling tonen. En de international bevestigde dat Blauw-Zwart wel degelijk in de race zit. "Er zijn verschillende opties. Brugge is daar zeker één van, maar er zijn er nog meer", houdt hij zijn opties voorlopig open.

UPDATE 29/07
Bryan Oviedo trekt niet naar Club Brugge. De ervaren linkerflankspeler tekende voor drie jaar bij de Deense topclub FC Kopenhagen, dat maakte de club officieel bekend. Oviedo speelde in het verleden al voor de Denen.

LEES OOK: 'Verhaeghe verrast: paleisrevolutie bij Club Brugge'

Jammer voor Club?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

39
39
Amuzu en RSCA Futures-speler straks naar WK?

De voorbije maanden switchten al tal van Belgische spelers naar een ander land. Met het WK in ...

1
1
'Garcia tovert straf wit konijn uit de hoed voor WK'

De tijd dringt stilaan voor Rudi Garcia om knopen door te hakken voor het WK, want ten laatste op 1 ...

52
52
'Alles op bekerfinale: Anderlecht spaart 2 sterkhouders'

Anderlecht kreeg vorig weekend een nieuwe tik met een thuisnederlaag tegen Club Brugge. Het blijft ...

58
58
Bornauw doet onthulling over pijnlijke Renard-anekdote

Bij Anderlecht kunnen ze eindelijk beginnen werken aan volgend seizoen, want met Antoine Sibierski ...

65
65
Beveren blijft gaan: volgende sterkhouder tekent bij

SK Beveren was dit seizoen oppermachtig in de Challenger Pro League. Het bleef het hele seizoen ...

32
32
Toekomst Taravel in gevaar? Sibierski spreekt meteen

Het was lange tijd wachten op witte rook, maar deze week is Antoine Sibierski eindelijk officieel ...

130
130
Cercle pakt nog eens uit met talent van eigen kweek

Bij Cercle Brugge zetten ze sinds de overname door AS Monaco zwaar in op jonge buitenlandse ...

28
28
Sibierski spreekt klare taal over toekomst Taravel

Nieuwe bazen, nieuwe wetten. Nu technisch directeur Antoine Sibierski eindelijk officieel werd ...

110
110
'Verhaeghe verrast: paleisrevolutie bij Club Brugge'

Al ruim een decennium lang rijgt Club Brugge de successen aan mekaar. Ook na het vertrek van Vincent ...

469
469
Anderlecht dropt bommetje over comeback Kindermans

RSC Anderlecht stelde woensdag Antoine Sibierski officieel voor als technisch directeur. Tijdens dat ...

259
259
'Club Brugge op stelten: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Net nu het een bijzonder drukke zomer te wachten staat, dreigt Club Brugge op zoek te moeten gaan ...

268
268
Sibierski onthult concrete doelstellingen in Anderlecht

Op de korte termijn staat er nog veel op het spel voor RSC Anderlecht, maar met de intrede van ...

240
240
Racismerel rond Vinicius krijgt op WK nog staartje

In februari daverde de voetbalwereld enkele dagen op zijn grondvesten na een stevige racismerel in ...

46
46
Bornauw verklaart waarom Anderlecht voor Sibierski koos

Na een zoektocht van drie maanden vond Anderlecht deze week eindelijk zijn nieuwe sportief ...

243
243
'Strijd om Keita is los: 2 volgende clubs melden zich'

Op een selectie voor het WK moet hij wellicht niet meer hopen, maar Mandela Keita is de voorbije ...

73
73
Julie Vanloo na immense shock: Club Brugge als reddingsboei

De klap kwam hard aan voor Julie Vanloo. Enkele dagen voor de start van het nieuwe WNBA-seizoen werd ...

428
428
'KV Kortrijk hakt knoop door over Dejaegere'

KV Kortrijk keert volgend seizoen na één jaar afwezigheid terug in de Jupiler Pro ...

261
261
Antwerp in diepe rouw na overlijden clubicoon

Antwerp kreeg vorig weekend een mokerslag met een pijnlijke 0-5 tegen Standard, maar die verdwijnt ...

0
0
Vrancken zalft na relletje met Burgess

Vorig weekend heeft STVV voor een knappe stunt gezorgd door op Stayen Union over de knie te leggen. ...

102
102
'Lierse pakt uit met zeer opvallende nieuwe coach'

Komend weekend staat nog de finale van de play-offs op het programma, maar voor alle andere teams ...

92
92
Standard deelt Antwerp nieuwe tik uit met transfer

Na enkele magere jaren lijkt Standard weer op te leven. De Rouches prijken op vier speeldagen van ...

136
136
'Grootmacht wacht op antwoord: Club twijfelt over transfer'

Het lijkt er alsmaar meer op dat Club Brugge in de zomer heel wat spelers gaat verliezen. Na alweer ...

419
419
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest Rigaux, opvolger Mignolet gezocht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

166
166
Bom ontploft bij club Hoefkens: Van Hooijdonk stapt op

NAC Breda is en blijft een héél woelige club. De club van trainer Carl Hoefkens heeft ...

84
84
Van der Elst tip Garcia: "Hem als nummer 1 in de spits"

Volgende week vrijdag maakt Rudi Garcia zijn WK-selectie bekend. Franky Van der Elst oordeelde over ...

203
203

Meer sportnieuws