Oviedo tekent voor drie jaar en trekt niet naar Club Brugge

door
Oviedo tekent voor drie jaar en trekt niet naar Club Brugge

Bij Club Brugge is het inmiddels duidelijk dat Philippe Clement een ander spelsysteem wil installeren. Ook in de Brugse Metten startte hij met een variant op de 4-3-3 en dat lijkt de standaard te gaan worden tijdens het komende seizoen. Maar dan is er wel nog wat versterking nodig in de breedte.


Omdat Blauw-Zwart onder Ivan Leko doorgaans met enkel bezette flanken spelen, zijn extra mogelijkheden op de back-posities geen overbodige luxe. Wat dat betreft wordt de vice-kampioen nu al een tijdje gelinkt aan Bryan Oviedo. En volgens The Northern Echo heeft Club inmiddels een formeel bod neergelegd bij Sunderland voor de international van Costa Rica. Ook Rosenborg toont concrete interesse. Ex-club FC Kopenhagen werd eveneens genoemd, maar blijkt niet zo concreet.

UPDATE 28/07
Club Brugge heeft een gigantische boost gekregen in de strijd om Oviedo. Tegenover Columbia FM laat de back immers weten dat hij een akkoord heeft gevonden over de ontbinding van zijn contract bij Sunderland. Hierdoor kan hij transfervrij vertrekken. "Ik zal niet meer bij Sunderland blijven. We hebben een akkoord gevonden, ik ben vrij om te tekenen bij eender welke club", werd hij geciteerd door The Chronicle.

Oviedo werd vervolgens ook gepolst naar welke ploegen belangstelling tonen. En de international bevestigde dat Blauw-Zwart wel degelijk in de race zit. "Er zijn verschillende opties. Brugge is daar zeker één van, maar er zijn er nog meer", houdt hij zijn opties voorlopig open.

UPDATE 29/07
Bryan Oviedo trekt niet naar Club Brugge. De ervaren linkerflankspeler tekende voor drie jaar bij de Deense topclub FC Kopenhagen, dat maakte de club officieel bekend. Oviedo speelde in het verleden al voor de Denen.

LEES OOK: Rigaux doet boekje open over transfersituatie Tresoldi

Jammer voor Club?

Meest recent

‘Spectaculaire terugkeer Tessa Wullaert in de maak’

Tessa Wullaert is één van de grootste voetbalsterren die het Belgische vrouwenvoetbal ...

14
14
Club Brugge pakt weer uit met contractverlenging

Club Brugge is volop bezig met de toekomst te verzekeren. Op de officiële kanalen werd er weer ...

38
38
Hommeles bij KV Mechelen: “Hartig woordje gesproken"

KV Mechelen zit nog steeds in de top 6, maar de kansloze nederlaag tegen KAA Gent kwam hard aan. ...

82
82
Groot De Cat-probleem bij Anderlecht: record in gevaar

Nathan De Cat is op 17-jarige leeftijd een absolute smaakmaker bij RSC Anderlecht. De middenvelder ...

100
100
TRANSFERUURTJE: ‘Jackpot De Cat en Tresoldi, Rode Duivels gewild

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

107
107
Thorsten Fink onthult waarom hij Anderlecht afwimpelde

RSC Anderlecht is na het ontslag van Besnik Hasi nog op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer, maar ...

165
165
Cercle Brugge rondt deal af: “Belangrijk onderdeel”

Cercle Brugge heeft op de officiële kanalen een contractverlenging bekendgemaakt. Terwijl ...

51
51
‘Textor zet verkoop RWDM in gang: zwarte lijst bekend’

RWDM Brussels zit weer in de hoek waar de klappen vallen. De Belgische traditieclub ging in het ...

75
75
Mourinho weer in rel verzeild geraakt: “Een verrader!”

Afgelopen speeldag werd de Portugese topper tussen FC Porto en Benfica afgewerkt. Voor José ...

49
49
Knaltransfer Degreef? Anderlecht-revelatie is duidelijk

Tristan Degreef begint zijn draai te vinden onder Jeremy Taravel bij RSC Anderlecht. Ook in de ...

386
386
’Schokkend: exact loon Lionel Messi onthuld’

Lionel Messi is op 38-jarige leeftijd nog steeds een wereldster. Ook in de Verenigde Staten ...

109
109
Eden Hazard: "Hij zou ideale bondscoach Rode Duivels zijn"

Met Rudi Garcia zitten de Rode Duivels momenteel aan hun derde buitenlandse bondscoach op rij. ...

269
269
Monstertransfer Nathan De Cat: "Nog straffer dan Jashari"

Nathan De Cat blijft dit seizoen hoge toppen scheren bij RSC Anderlecht. De Brusselaars kunnen ...

510
510
Zulte Waregem zet Vandenbroeck buiten: nieuwe details bekend

Met nog amper twee speeldagen te gaan in de reguliere competitie, werd alsnog een trainerswissel ...

400
400
'City dumpt weer grote naam: transferklapper Bernardo'

Manchester City liet de voorbije mercato's verschillende vaste waarden vertrekken. En dat lot dreigt ...

100
100
Rechtstreeks naar UCL? Waarom Club voor deze Europese ploeg supportert

Club Brugge wil ook komend seizoen weer aantreden in de Champions League. Daarvoor moet het beslag ...

243
243
Dilemma Garcia: plots twéé topkandidaten voor één WK-ticket

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het voorbereiden van zijn WK-selectie. Op ...

166
166
JPL-uitblinker genoemd: "Zet hem bij KRC Genk ..."

KRC Genk dreigt dan toch naast de Champions' Play-Offs te grijpen. De Limburgers vielen afgelopen ...

295
295
Hevige discussie laait op: De Cat mee met Duivels naar WK?

Nathan De Cat pakte afgelopen weekend opnieuw uit met een vijf sterren-prestatie namens RSC ...

337
337
'Zomer-exit Tresoldi: Club Brugge hakt knoop door'

Club Brugge haalde vorige zomer een aantal mooie aanwinsten in huis, maar een aantal daarvan dreigt ...

323
323
Anderlecht ziet Taravel-dossier plots ontploffen

Anderlecht ziet het Taravel-dossier plots volledig kantelen. Wat begon als een tijdelijke oplossing, ...

361
361
Druk stijgt bij Union: Burgess echt op weg naar uitgang?

Union SG boekte afgelopen weekend een belangrijke thuiszege tegen KRC Genk. Bij de koploper behoorde ...

216
216
Toekomst De Bruyne onder druk: Napoli-insider geeft update

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond zijn rentree gemaakt bij SSC Napoli na maanden van blessureleed. ...

147
147
'Anderlecht kiest voor Taravel: meer details bekend'

De kogel is door de kerk: Jérémy Taravel blijft aan als trainer van RSC Anderlecht. ...

215
215
'Knaltransfer bij Club Brugge: top 15 van de wereld'

Club Brugge gaat alweer een lucratieve zomer tegemoet. Terwijl sterkhouders zoals Joel Ordonez, ...

784
784

Meer sportnieuws