TRANSFERUURTJE 1/2: Inter doet nieuw bod op Lukaku, Santini levert veel geld op

328
TRANSFERUURTJE 1/2: Inter doet nieuw bod op Lukaku, Santini levert veel geld op

Sinds 1 juli is de zomermercato officieel geopend en dus krioelt het van de transfers en geruchten in binnen- en buitenland. Daarom zal VoetbalNieuws u dagelijks twee maal voorzien van het belangrijkste nieuws aan het transferfront. Het 'Transferuurtje' verschijnt gedurende de hele zomer om 12u en rond de klok van 20u.


JUPILER PRO LEAGUE
Anderlecht
heeft nog veel werk, maar er beweegt veel. Ivan Santini is voor vijf miljoen euro op weg naar Jiangsu Suning en Steaua Boekarest wil Alexandru Chipcu terughalen.

Bij Zulte Waregem gaan ze de komende dagen wellicht de komst van Saido Berahino afronden. Michel Preud'homme liet dan weer weten dat Guillermo Ochoa Standard mag verlaten en dat er voor Mehdi Carcela ook nog altijd iets kan gebeuren. STVV is ook nog niet klaar en wil nog vijf spelers aantrekken, Marc Brys liet weten dat de club polste bij Pieter Gerkens, Stef Peeters en Rob Schoofs, maar tot een transfer kwam het niet.

Schoofs blijft dus bij KV Mechelen, maar Mathias Verrips niet want hij verbrak zijn contract. Zijn makelaar verklaarde zelfs dat een transfer naar een club uit Eerste Klasse A ook een optie is, Sheffield United lijkt geen piste meer te zijn want zij haalden al een andere doelman.



BUITENLAND
Lucas Biglia moet AC Milan verlaten en Fiorentina toonde interesse, maar nu is ook Genoa in de dans gesprongen.Rivaal Inter Milaan heeft Miranda naar het Chinese Jiangsu Suning laten vertrekken. De Chinezen willen ook Gareth Bale aantrekken en de speler van Real Madrid kan er jaarlijks 22 miljoen euro gaan verdienen.

Inter van zijn kant hoopt ook Romelu Lukaku aan te trekken en verhoogde zijn bod naar 70 miljoen euro plus 5 miljoen euro aan bonussen. De kans is klein dat Manchester United dat gaat aanvaarden. Juventus springt mogelijk (weer?) in de dans, want het zou Paulo Dybala in een deal met Lukaku willen betrekken.



Een andere Rode Duivel, Thomas Vermaelen, heeft wel zijn transfer beet. De centrale verdediger tekende bij Vissel Kobe in Japan. De meest verrassende Belgische transfer kan wel eens van Mike Tresor Ndayishimiye komen, want Bayern München wil de flankaanvaller weghalen bij NEC.

Bij FC Barcelona mag Philippe Coutinho de club verlaten, maar dan moet er 100 miljoen euro op tafel komen. Enkel Manchester United, Manchester City en PSG komen in dat geval in aanmerking.

LEES OOK: 'Manchester United vangt bot bij absolute topcoach'

Zal Lukaku naar Inter verhuizen?

Meest recent

Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

0
0
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

0
0
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

1
1
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

12
12
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

128
128
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

60
60
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

35
35
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

23
23
Zwak Tottenham weet weer wat verliezen is

Tottenham is na een dramatische start een stuk beter bezig in de Premier League. In de vroege ...

17
17
Boeckx geeft Bruno opvallende raad: zeer verrassende aanval

RSC Anderlecht speelt zondag in en tegen Club Brugge. Een zeer zware match en weinigen geven de ...

61
61
'Arsenal wil weer shoppen bij Club Brugge'

Arsenal ging afgelopen zomer shoppen bij Club Brugge, waar ze Christos Tzolis voor 40 miljoen euro ...

142
142
'Manchester United vangt bot bij absolute topcoach'

Didier Deschamps duikt steeds nadrukkelijker op in de zoektocht van Europese topclubs naar een ...

44
44
'Raskin krijgt glasheldere transferboodschap'

De Rode Duivels blazen volgende week weer verzamelen voor de laatste wedstrijden in de Nations ...

34
34
Ajax kijkt mee: spits maakt indruk in Jupiler Pro League

Lommel SK draait voorlopig een zeer goed seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgers lijken op ...

109
109
Dodelijk Club troeft zelfs Bayern af met straffe statistiek

Club Brugge blijkt ook dit seizoen weer niet af te stoppen. De landskampioen prijkt na tien ...

56
56
'De Winter verbaast: droomtransfer na afwijzen Rode Duivels'

De bekendmaking van de selectie van de Rode Duivels zorgde vrijdagmiddag toch voor de nodige ophef. ...

101
101
Vanderhaeghe gooit plots hoge ogen: "Jij bent de eerste..."

Yves Vanderhaeghe maakte een prachtige carrière als onder meer speler van Anderlecht en ...

53
53
Nieuwe Karetsas of Mokio vermijden: KVBV presenteert plan

De toekomst van de Rode Duivels ziet er rooskleurig uit, want ondanks het einde van de gouden ...

48
48
Westerlo en Charleroi komen met pakkend eerbetoon voor Brogno

De Belgische voetbalwereld moest deze week afscheid nemen van ex-Rode Duivel Toni Brogno, die op ...

18
18
Van der Elst is scherp voor STVV en Cercle Brugge

De eerste week van november is meteen een zwarte week geworden voor de trainers in de Jupiler Pro ...

64
64
TRANSFERUURTJE: 'Club heeft Seys-plan, Union-parel gegeerd'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

129
129
Mark van Bommel zwaar onder druk: “Een vernedering”

Een interlandperiode in de Nations League staat voor de deur. Bondscoach Mark van Bommel gaf zijn ...

109
109
Klok tikt voor Vitor Bruno: “Bijna ontslag bij Anderlecht"

RSC Anderlecht won in de Europa League van RB Salzburg, maar toch blijft de kritiek op Vitor Bruno ...

212
212
Westerlo-goudhaantje schittert in de schaduw

Westerlo investeerde de afgelopen jaren ferm in de kern en dat begint zijn vruchten af te werpen. De ...

16
16
Gouden raad voor Anderlecht: sleutel tegen Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het deze speeldag op tegen Club Brugge na een geslaagde Europese midweek. Zowel ...

204
204

Meer sportnieuws