Even leek het erop alsof er zich dit seizoen een enclave aan Blauw-Zwarte iconen zou vormen op de Brugse bank, maar uiteindelijk werd de technische staf rond Philippe Clement toch anders ingevuld. Tijdens een vooruitblik op het nieuwe voetbaljaar legde Gert Verheyen aan Het Nieuwsblad uit waarom hij vandaag als analist, en niet als T2 aan het werk is.
De 50-voudige Rode Duivel maakte 14 jaar lang oorlog in de voorhoede van Club Brugge, maar zag na zijn mislukte passage als hoofdcoach bij Oostende een terugkeer naar het trainerschap nu toch nog niet zitten. "Ik weet dat mijn beslissing nu geen goed signaal is om ooit terug trainer te worden. Maar je kan niets uitsluiten. Ik had ook niet gedacht dat ik terug analist zou worden", wilt Verheyen echter niet gezegd hebben dat hij zijn kans nooit meer zal wagen in het vak.
Waarom greep hij dan nu niet de kans om aan de slag te gaan in Jan Breydel, waar hij op handen gedragen wordt door de supporters? "Ik heb heel lang gedacht dat ik assistent zou worden van Club Brugge, maar het is misgelopen in de onderhandelingen. Ik zie dit ook niet als een keuze tegen iets, maar als een keuze voor iets. Analist zijn is iets wat ik ook altijd heel graag gedaan heb", verduidelijkt Verheyen zijn keuze. Al blijft de deur dus wel steeds op een kier.
LEES OOK: Standen PO's: Anderlecht in penarie, afscheiding in Europe Play-Offs
Arne Decraene