'Sterkhouder AA Gent neemt afscheid, lucratieve transfer wenkt'

516 stemmen
'Sterkhouder AA Gent neemt afscheid, lucratieve transfer wenkt'

AA Gent is duidelijk nog niet klaar op de zomerse transfermarkt. De Buffalo's zouden volgens verschillende bronnen dicht bij de terugkeer van Laurent Depoitre staan, die mogelijk dinsdag al zijn medische proeven aflegt. En ook aan uitgaande zijde heerst er beweging in de Ghelamco Arena. 

Zo zou Gent na Birger Verstraete opnieuw afscheid nemen van een breker op het middenveld. Anderson Esiti, die onder Jess Thorup toch doorgaans in de basis stond, zou immers goed op weg zijn om de club na drie jaar te verlaten. Het Griekse Sporttime schrijft dat de Nigeriaanse middenvelder dicht bij een overgang naar PAOK staat. 

De kampioen van Griekenland zou bijna rond zijn met zowel club als speler, een definitief akkoord lijkt slechts een kwestie van dagen. Hoeveel Gent zal vangen voor de beer op het middenveld is niet bekend. Zijn marktwaarde zou rond de drie miljoen euro schommelen.

UPDATE 24/07
De transfer van Esiti lijkt nu echt nog een kwestie van uren te zijn. Het Nieuwsblad zag dat de Nigeriaan woensdag niet meer op training verscheen, hij zou dinsdag al afscheid genomen hebben van zijn ploegmaats. Volgens RMC-journalist Sacha Tavolieri zakt Esiti vandaag af naar Nederland, waar PAOK op stage is, om zijn medische testen af te leggen.

De deal zal zowel Gent als Esiti geen windeieren leggen. De Buffalo's zouden een transfersom van tussen de 3 en 4 miljoen euro incasseren, een mooie winst dus op de 1,5 miljoen die ze in 2016 betaalden. Esiti zelf zou dan weer bij de Griekse kampioen zijn loon kunnen gaan verdubbelen.

LEES OOK: AA Gent vindt versterking in de Challenger Pro League

🚀

Goede deal voor AA Gent?

Meest recent

Daar is de bevestiging: Mourinho keert terug bij Real Madrid

Bij Real Madrid kunnen ze helemaal beginnen met hun transferzomer, nadat zondag Florentino Perez ...

3
3
'Plots flinke bom onder openingsmatch van WK'

Donderdag om 21u is het eindelijk zover: dan gaat het WK 2026 van start. Het toernooi wordt ...

16
16
Garcia krijgt van ex-Duivel duidelijk Lukaku-advies

De Rode Duivels hebben dinsdag een eerste keer getraind op Amerikaanse bodem. Rudi Garcia kon ...

23
23
'Charleroi maakt zich op voor nieuwe miljoenentransfer'

Voor Charleroi werd het een vrij grijs seizoen, maar desondanks belooft het een interessante ...

13
13
'Volgende Rode Duivel naar de Premier League'

De Premier League is al jarenlang een zeer populaire bestemming voor Rode Duivels. Van de ...

36
36
'Bayern staat dicht bij eerste knaltransfer: 60 miljoen'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, maar moest ...

50
50
'Stassin heeft keuze: volgende club meldt zich'

Voor Lucas Stassin eindigde het seizoen met enkele tegenvallers. Hij greep met Saint-Etienne naast ...

48
48
Red Flames balen alsnog na monsterzege

De Belgische Red Flames gingen vanavond op bezoek bij Luxemburg. Een zege leek een zekerheid, maar ...

124
124
'Anderlecht opent gesprekken met ex-speler van Ajax'

RSC Anderlecht heeft nood aan snelle, creatieve flankaanvallers. Dat is al jaren een gemis, nog meer ...

243
243
'Pocognoli stuit meteen op eerste hindernis bij Anderlecht'

Pocognoli bij Anderlecht klinkt op het eerste gezicht logisch. Een vrije trainer, kampioen met Union ...

878
878
Real Madrid verrast compleet: "We boden 150 miljoen op hem"

Florentino Perez liet weten dat Real Madrid een bod van 150 miljoen euro ging doen op een speler van ...

196
196
Schoonmaak FCV Dender: dertien spelers officieel weg

FCV Dender nam na de degradatie naar de Challenger Pro League al afscheid van trainer Yannick ...

97
97
Antwerp rondt deal af en plukt speler weg bij Genk

Royal Antwerp FC is volop bezig om de markt te verkennen. Voorlopig haalt de club alleen maar jonge ...

190
190
KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

Racing Genk blijft inzetten op het laten doorbreken van talent van eigen bodem. De Limburgers hebben ...

101
101
'Huerta kan Anderlecht mogelijk pak meer opleveren'

RSC Anderlecht is onderhandelingen aan het voeren omtrent een transfer van César Huerta. De ...

285
285
'Smaakmakers Westerlo grof wild: JPL-topclubs én buitenland'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

110
110
Maamar dropt bommetje: kassa rinkelt in Anderlecht

Het water staat RSC Anderlecht intussen al een tijdje niet meer aan de lippen, maar elke euro blijft ...

561
561
'Solden bij Antwerp: trio goudhaantjes richting exit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Gelukkig is er ...

558
558
'Anderlecht zoekt verdediger: oude bekende in beeld'

Antoine Sibierski moet straks heel wat vacatures zien te vullen bij RSC Anderlecht, maar defensieve ...

430
430
'Chelsea shopt bij Club Brugge: bod van 45 miljoen'

Nadat de lat de voorbije jaren al alsmaar hoger werd gelegd, zal de kassa bij Club Brugge ook deze ...

989
989
Ruben Van Gucht ziet VRT ingrijpen: WK-plan zindert na

Jarenlang was het een vertrouwd beeld: Ruben Van Gucht die vanop de grootste voetbaltoernooien ter ...

236
236
Garcia kijkt ogen uit met Vanaken: “Wat wil je nog meer?”

Hans Vanaken werd lang over het hoofd gezien bij de Belgische nationale ploeg. De middenvelder koos ...

295
295
Alderweireld hangt vuile was Eden Hazard buiten

De Rode Duivels zijn aangekomen in de Verenigde Staten en de eerste tegenstander op het WK is ...

458
458
Koeman slaat keihard terug na deceptie: ref afgemaakt

Nederland heeft een twijfelachtige voorbereiding voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

60
60
‘Anderlecht-trio grof wild op transfermarkt’

RSC Anderlecht is zich aan het voorbereiden op volgend seizoen. Paars-Wit zoekt nog naar een nieuwe ...

607
607

Meer sportnieuws