'Sterkhouder AA Gent neemt afscheid, lucratieve transfer wenkt'

door
'Sterkhouder AA Gent neemt afscheid, lucratieve transfer wenkt'

AA Gent is duidelijk nog niet klaar op de zomerse transfermarkt. De Buffalo's zouden volgens verschillende bronnen dicht bij de terugkeer van Laurent Depoitre staan, die mogelijk dinsdag al zijn medische proeven aflegt. En ook aan uitgaande zijde heerst er beweging in de Ghelamco Arena. 

Zo zou Gent na Birger Verstraete opnieuw afscheid nemen van een breker op het middenveld. Anderson Esiti, die onder Jess Thorup toch doorgaans in de basis stond, zou immers goed op weg zijn om de club na drie jaar te verlaten. Het Griekse Sporttime schrijft dat de Nigeriaanse middenvelder dicht bij een overgang naar PAOK staat. 

De kampioen van Griekenland zou bijna rond zijn met zowel club als speler, een definitief akkoord lijkt slechts een kwestie van dagen. Hoeveel Gent zal vangen voor de beer op het middenveld is niet bekend. Zijn marktwaarde zou rond de drie miljoen euro schommelen.

UPDATE 24/07
De transfer van Esiti lijkt nu echt nog een kwestie van uren te zijn. Het Nieuwsblad zag dat de Nigeriaan woensdag niet meer op training verscheen, hij zou dinsdag al afscheid genomen hebben van zijn ploegmaats. Volgens RMC-journalist Sacha Tavolieri zakt Esiti vandaag af naar Nederland, waar PAOK op stage is, om zijn medische testen af te leggen.

De deal zal zowel Gent als Esiti geen windeieren leggen. De Buffalo's zouden een transfersom van tussen de 3 en 4 miljoen euro incasseren, een mooie winst dus op de 1,5 miljoen die ze in 2016 betaalden. Esiti zelf zou dan weer bij de Griekse kampioen zijn loon kunnen gaan verdubbelen.

LEES OOK: "Slow motion" - kranten geven Anderlecht-dissonant 3 op 10

Goede deal voor AA Gent?

Meest recent

'Openda heeft transfer helemaal beet'

Het is intussen al meer dan een maand geleden dat Loïs Openda nog eens op het veld verschenen ...

12
12
TRANSFERUURTJE: 'Duivel voor Inter, topaankoop Bayern'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

41
41
Groot risico Leko loont: “Hij scoort punten bij spelers”

Club Brugge verwezenlijkte afgelopen speeldag een straffe comeback tegen Sint-Truiden VV. ...

47
47
Rik De Mil zet klagende KAA Gent-fans op hun plaats

KAA Gent ging tegen RSC Anderlecht pijnlijk onderuit. De Buffalo’s kwamen op voorsprong, maar ...

99
99
Onana gaat viraal: geweldige reactie op scheldende fan

Amadou Onana begint meer en meer harten te veroveren in Engeland. De middenvelder is een sterkhouder ...

45
45
Vandenbempt ziet gigantisch probleem voor Club Brugge

Club Brugge won afgelopen weekend onverdiend met 1-2 van STVV. Op verplaatsing blijft Blauw-Zwart ...

240
240
Degryse scherp voor topclub: "Ik verwacht meer"

STVV-Club Brugge was een goede partij, met vooral een sterke thuisploeg. KV Mechelen-Union SG was ...

53
53
Verschaeren niet eens met Taravel: "Mogen van geluk spreken"

Yari Verschaeren vertrek na dit seizoen bij RSC Anderlecht. De middenvelder viel alweer goed in bij ...

173
173
'Drama in voetbalwereld: speler sterft na gewapende overval'

Zopas kwam er bijzonder droevig nieuws vanuit Ghana naar buiten. Daar maken ze melding van het ...

0
0
Jubilaris bij Club Brugge: te goed voor Jupiler Pro League

Club Brugge moét kampioen worden. Blauw-Zwart kan het zich niet veroorloven om ...

260
260
Taravel leert wéér dure les na gevleide zege tegen AA Gent

RSC Anderlecht won met 3-1 van AA Gent, maar hoe ze dat gedaan hebben... Dat weten ze nog niet in ...

116
116
Anderlecht houdt hart vast: Taravel geeft eerste verdict De Cat

RSC Anderlecht speelde zondagavond geen grootse wedstrijd tegen AA Gent en kwam zelfs meermaals goed ...

297
297
Van Aert-mania: mooie boodschap Courtois, uitnodiging KVM

Hoewel de Play-Offs in de Jupiler Pro League op volle toeren draaien, is het maandagochtend ...

173
173
Low-cost penalty voor Club? Ex-scheidsrechter velt oordeel

Club Brugge heeft op de tweede speeldag van de Champions' Play-Offs gedaan wat moest. Zo pakte ...

589
589
Play-Downs: volgend weekend beslissing in degradatiestrijd?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

118
118
City beukt titelstrijd open: Engelse pers plakt cijfer op Doku

Manchester City heeft afgelopen weekend opnieuw gouden zaken gedaan in de Engelse titelstrijd. ...

107
107
Club Brugge in paniek: drama rond Vanaken‑verlenging

Club Brugge werkt aan een nieuwe verlenging voor Hans Vanaken. Achter de gesprekken schuilt niet ...

396
396
KV Mechelen plots laatste in PO I: "Burgess en Sykes ..."

KV Mechelen was bezig aan een straffe reeks tegen Union SG. Sinds 2019 had Malinwa niet meer op ...

148
148
"Slow motion" - kranten geven Anderlecht-dissonant 3 op 10

Na drie opeenvolgende nederlagen heeft RSC Anderlecht opnieuw kunnen aanknopen met een overwinning. ...

275
275
Gent-spelers om uitleg gevraagd: "Komt binnen in kleedkamer"

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

198
198
‘Oude bekende 1B helpt Inter aan Rode Duivel’

Met nog zeven speeldagen voor de boeg lijkt Inter op weg naar de titel in de Serie A. Desondanks ...

47
47
‘Standard vult dringende vacature met koopje in’

Standard ging zaterdag met 1-2 onderuit tegen Westerlo en lijkt daardoor voorlopig de rol in de ...

116
116
Enorme verrassing in PO2? “We mogen nog hopen”

De Europe Play-Off kende zondag een verrassende wending. KRC Genk raakte in eigen stadion verrassend ...

117
117
Doku stuurt Arsenal flinke waarschuwing

De titelstrijd in de Premier League is dit weekend weer een pak spannender geworden. Leider Arsenal ...

62
62
Anderlecht bibbert na uitvallen De Cat en Coosemans

Anderlecht leek zondagavond lange tijd alweer tegen een domper aan te lopen. Na een nul op negen ...

326
326

Meer sportnieuws