Kompany heeft nog werk: Anderlecht kansloos onderuit in laatste oefenpot

1563 stemmen
Kompany heeft nog werk: Anderlecht kansloos onderuit in laatste oefenpot

Zondag begint Anderlecht aan wat hopelijk het seizoen van de heropstanding wordt, maar de generale repetitie beloofde alvast weinig goeds. In de laatste oefenpartij voor het echte werk begint ging Paars-Wit 1-3 onderuit tegen PAOK Saloniki.


Vincent Kompany kan zich wel optrekken aan het feit dat Yari Verschaeren voor het eerst wat ritme opdeed en hij verder slechts een veredeld B-elftal tussen de lijnen bracht, met Samir Nasri als opvallende aanvoerder. Voor het overige vooral veel jongeren en de overbodige spelers Bubaccar Sanneh, Kenny Saief en Antonio Milic. Die laatste kon alvast opnieuw niet overtuigen, hij miste een enorme kans en verdedigde zwak bij de eerste tegentreffer van Dimitris Pelkas. Ook het tweede doelpunt van de Griekse landkampioen kwam er op de tegenaanval, de problemen achterin lijken dus nog lang niet opgelost.

De aansluitingstreffer van Abdoul Dante tien minuten voor het einde stond dan ook amper een minuut op het bord of de Grieken deden alweer de boeken toe. Davy Roef kon een afstandsschot niet voldoende bedwingen, Antonios Gaitanidis profiteerde en duwde van dichtbij binnen. Positief voor Anderlecht is wel dat het een aantal keer stevig kon dreigen op stilstaande fases, al mogen er toch ook meer kansen verwacht worden vanuit het veldspel. Benieuwd of de A-ploeg van Kompany – zonder Sven Kums, die vandaag mocht opdraven? – zondag tegen KV Oostende al beter doet. 

LEES OOK: 'De Cat hakt knoop door: jackpot voor Anderlecht'

Heeft u vertrouwen in de wederopstanding van Anderlecht dit jaar?

Meest recent

JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Bosnië neemt het vanavond op tegen gastland Canada. Voor de Bosniërs een mooie match om ...

0
0
Rode Duivels krijgen omstreden ref voor WK-opener

Donderdagavond werd officieel het startschot gegeven voor het WK, maar de Rode Duivels moeten ...

47
47
'Leegloop bij KV Mechelen: viertal laat kassa rinkelen'

Meedingen naar een Europees ticket bleek net iets te hoog gegrepen, maar KV Mechelen mag toch ...

104
104
‘Dit wordt de zomerstunt': Anderlecht jaagt op droomtransfer

Anderlecht wil deze zomer uitpakken met een aanvaller die voor actie en goals moet zorgen. Paars-wit ...

547
547
Witte rook in Leuven: OHL shopt bij Club Brugge

Officieel moet de zomermercato zijn deuren nog openen, maar heel wat ploegen zijn uiteraard al druk ...

67
67
'AA Gent heeft Burgess beet: plannen De Mil bekend'

Nog voor het transfergeweld goed en wel is losgebarsten, lijkt de eerste spraakmakende overstap van ...

189
189
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

133
133
'Alle remmen los: 3 (!) recordtransfers bij Club Brugge'

Charles De Ketelaere, Igor Thiago en Ardon Jashari legden de lat de afgelopen jaren stelselmatig ...

442
442
'De Cat hakt knoop door: jackpot voor Anderlecht'

In het ideale scenario blijft hij nog een jaartje langer aan boord, maar de kans oogt alsmaar groter ...

421
421
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

17
17
‘Rigaux krijgt meteen mokerslag van jewelste bij Feyenoord’

Dévy Rigaux koos ervoor om Club Brugge te verlaten en een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

142
142
‘Club Brugge krijgt genadeloos antwoord voor toptarget’

Club Brugge is de zomermercato naarstig aan het afspeuren om de kern van volgend seizoen te ...

293
293
Will Still verbaast iedereen met nieuwe uitdaging

Will Still was in België onder meer trainer van Beerschot en T2 bij Standard Luik, maar de ...

42
42
‘KV Mechelen hakt knoop door over Fred Vanderbiest’

KV Mechelen kende een sterk seizoen in de Jupiler Pro League. Onder Fred Vanderbiest haalde Malinwa ...

193
193
‘Van den Heuvel verlaat Club Brugge: akkoord met JPL-club'

Dani van den Heuvel maakte afgelopen seizoen indruk bij Club Brugge. Telkens de jonge Nederlander in ...

471
471
Megaverrassing: 'Belgische topclub gaat vol voor Burgess'

Christian Burgess is een boegbeeld van Union SG, maar de centrale verdediger neemt afscheid van de ...

626
626
La Louvière kondigt in één ruk vijf vertrekkers aan

La Louvière was afgelopen seizoen de meest verrassende nieuwkomer in de Jupiler Pro League. ...

57
57
Niemand praat over hem: “Hij is stille joker van Rode Duivels”

De Rode Duivels stomen zich volop klaar voor maandag, wanneer ze tegen Egypte aan hun WK beginnen. ...

133
133
'Jackpottransfer Trossard? Netto maandloon onthuld'

Leandro Trossard begint straks wellicht als titularis aan het WK bij de Rode Duivels, nadat hij een ...

358
358
Zwaait Courtois te vroeg af? Opmerking doet twijfelen

De kans lijkt groot dat dit WK het laatste kunstje van Thibaut Courtois als Rode Duivel zal worden. ...

56
56
Liverpool stuurt nu ook Belg de laan uit

Van Liverpool werd dit seizoen enorm veel verwacht, nadat het een jaar geleden kampioen werd en maar ...

52
52
'Club drukt door: verrassende miljoenenaanwinst op komst'

Club Brugge is er doorgaans vroeg bij om zijn transferhuiswerk af te ronden, maar voorlopig bleef ...

419
419
TRANSFERUURTJE: 'Toptransfer Duranville, Club druk in de weer'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

206
206
Courtois doet onthulling: “Kinderen kiezen Spanje”

Thibaut Courtois is mogelijk aan zijn laatste tornooi met de Rode Duivels bezig. De doelman is nog ...

136
136
‘Zoektocht nieuwe T1: twee namen, deadline Anderlecht’

RSC Anderlecht is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. De eerste opdracht van Antoine Sibierski ...

641
641

Meer sportnieuws