Kompany heeft nog werk: Anderlecht kansloos onderuit in laatste oefenpot

door
Kompany heeft nog werk: Anderlecht kansloos onderuit in laatste oefenpot

Zondag begint Anderlecht aan wat hopelijk het seizoen van de heropstanding wordt, maar de generale repetitie beloofde alvast weinig goeds. In de laatste oefenpartij voor het echte werk begint ging Paars-Wit 1-3 onderuit tegen PAOK Saloniki.


Vincent Kompany kan zich wel optrekken aan het feit dat Yari Verschaeren voor het eerst wat ritme opdeed en hij verder slechts een veredeld B-elftal tussen de lijnen bracht, met Samir Nasri als opvallende aanvoerder. Voor het overige vooral veel jongeren en de overbodige spelers Bubaccar Sanneh, Kenny Saief en Antonio Milic. Die laatste kon alvast opnieuw niet overtuigen, hij miste een enorme kans en verdedigde zwak bij de eerste tegentreffer van Dimitris Pelkas. Ook het tweede doelpunt van de Griekse landkampioen kwam er op de tegenaanval, de problemen achterin lijken dus nog lang niet opgelost.

De aansluitingstreffer van Abdoul Dante tien minuten voor het einde stond dan ook amper een minuut op het bord of de Grieken deden alweer de boeken toe. Davy Roef kon een afstandsschot niet voldoende bedwingen, Antonios Gaitanidis profiteerde en duwde van dichtbij binnen. Positief voor Anderlecht is wel dat het een aantal keer stevig kon dreigen op stilstaande fases, al mogen er toch ook meer kansen verwacht worden vanuit het veldspel. Benieuwd of de A-ploeg van Kompany – zonder Sven Kums, die vandaag mocht opdraven? – zondag tegen KV Oostende al beter doet. 

LEES OOK: 'Anderlecht onderneemt actie: finaleplan met De Cat'

Heeft u vertrouwen in de wederopstanding van Anderlecht dit jaar?

Meest recent

'Anderlecht onderneemt actie: finaleplan met De Cat'

RSC Anderlecht kreeg maandag slecht nieuws te verwerken. Onderzoeken hebben namelijk aangetoond dat ...

57
57
'Bayern serieus: nieuwe ster van 60 miljoen voor Kompany'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor de return in de ...

17
17
Knelpunt bij Duivels: 21-jarige verrassing in WK-selectie?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het vormen van zijn selectie voor het WK. ...

143
143
Money time in Challenger Pro League: pittig duel op slotspeeldag

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League. ...

74
74
'Anderlecht slaat toe: miljoenendeal voor nieuwe Goleador'

Anderlecht zoekt opnieuw naar een spits en is daarbij uitgekomen bij een naam die in Zuid-Amerika al ...

179
179
Terechte penalty Club Brugge? Lardot spreekt duidelijke taal

Club Brugge speelde zaterdagavond geen al te beste wedstrijd op het veld van STVV maar won ...

257
257
Hoop voor AA Gent: groot verschil met horror-Play-Offs

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

240
240
'Napoli maakt transferprijs Romelu Lukaku bekend'

Romelu Lukaku lijkt dit seizoen niet meer echt aan de bak te gaan komen bij Napoli. Hij zal deze ...

352
352
Zulte Waregem opgelucht: Colpaert kondigt wijzigingen aan

Zulte Waregem verzekerde zich van het behoud na een 1-2-zege op het veld van FCV Dender. Trainer ...

160
160
Vanhaezebrouck looft JPL-topclub: "Kan zelfs Bayern niet"

De titelstrijd gaat tussen Club Brugge en Union SG. Wie van de twee het zal halen, dat is uiteraard ...

142
142
Vandenbempt looft JPL-club: "Zoals FC Barcelona en Man City"

Het voetbal wat we dit seizoen te krijgen in de Jupiler Pro League is niet bepaald hoogstaand. ...

105
105
Oorzaak verlies AA Gent gevonden: "Heel pijnlijk"

AA Gent is bijna vervloekt in het Lotto Park. De afgelopen jaren wisten ze er amper punten te ...

135
135
Gelijk van Kompany: ex-talent RSCA droomt plots van WK

Bij RSC Anderlecht braken de afgelopen jaren veel jonge spelers door. Maar niet elk talent kon ...

79
79
Dit zijn de vijf kandidaten voor de Ebbenhouten Schoen

De organisatie van de Ebbenhouten Schoen heeft zijn vijf genomineerden voor de trofee van dit jaar ...

250
250
Ferrera pleit schuldig: "Was niet goed van mij"

FCV Dender verloor afgelopen weekend met 1-2 van Zulte Waregem. De ploeg mag zich daardoor al ...

31
31
Van Bommel héél duidelijk over aanbiedingen van Anderlecht

Bij Royal Antwerp FC gaat het van kwaad naar erger. Als er komende zomer niet flink wordt ...

579
579
'Ajax beslist over transfers Godts en Dolberg'

Ajax is al jaren op de dool en moet dit seizoen nog keihard knokken voor een Europees ticket. De ...

68
68
‘Standard wacht bang af: twee sterkhouders twijfelen’

Standard hoopt volgend seizoen beter te doen dan dit jaar. De Rouches blijven moeite hebben om weer ...

117
117
Blessure De Cat zorgt voor immens probleem bij Anderlecht

Nathan De Cat is vier tot zes weken buiten strijd bij RSC Anderlecht. Daardoor mist Paars-Wit hem ...

195
195
Van der Elst maakt Leko af na Diakhon-farce

Club Brugge won afgelopen weekend op Stayen, maar dat ging niet van een leien dakje. Het kwam ...

340
340
'Lukaku neemt beslissing over terugkeer naar Napoli'

De voorbije weken zat het er bovenarms op tussen Napoli en Romelu Lukaku. De Italiaanse kampioen was ...

96
96
Liefdesbom rond Mulder slaat keihard in bij Vandaag Inside

De familie Mulder is al jarenlang een vaste waarde op de Belgische televisie. Zowel Jan als zoon ...

106
106
'Club Brugge baalt: megabod afgewezen'

Voorlopig is het op transfervlak nog stil gebleven bij Club Brugge, maar achter de schermen werkt ...

317
317
Verdict De Cat bekend: Anderlecht krijgt mokerslag

Anderlecht wipte zondagavond naar de vierde plaats in het klassement dankzij een late zege tegen AA ...

537
537
Mentaal probleem Anderlecht: Kana suggereert oplossing

Anderlecht heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. ...

176
176

Meer sportnieuws