Laatste kans voor gebuisde RSCA’ers?

door
Laatste kans voor gebuisde RSCA’ers?

Anderlecht werkt momenteel in Neerpede nog een laatste oefenwedstrijd af in de laatste rechte lijn richting de openingsmatch zondag tegen Oostende. Aan de rust staan de manschappen van Vincent Kompany 0-1 in het krijt tegen PAOK Saloniki.


Eerder gaven we al aan hoe de speler-trainer uitpakt met een mix van talenten en titularissen voor de partij tegen de Griekse landskampioen, al kunnen we met uitzondering van Alexis Saelemaekers, Samir Nasri en Yari Verschaeren misschien ook wel spreken van een B-ploeg. Behalve een heleboel jongeren lopen met Bubaccar Sanneh, Antonio Milic en Kenny Saief namelijk toch vooral een aantal spelers tussen de lijnen die de voorbije weken al stevig op weg leken naar de uitgang.

Mogelijk krijgt het drietal in de oefenpot nog een laatste kans om hun trainer/ploegmaat te overtuigen voor de start van het seizoen, al maken ze daarin tot hiertoe dus nog geen al te beste beurt. Bij het doelpunt van Dimitris Pelkas zag de Paars-Witte defensie er namelijk andermaal niet al te secuur uit, de Griek mocht na een simpele tegenaanval te gemakkelijk scoren.

Op de bank nemen naast een hele resem jonge talenten met Adrien Trebel en James Lawrence overigens nog twee spelers plaats wiens tijd in het Astridpark erop lijkt te zitten. De toekomst van het derde volwaardig lid van de A-kern die van de partij is – Sven Kums – oogt dan weer nog onzeker. Benieuwd of zij de tweede helft mogen aanvatten en de scheve situatie kunnen rechtzetten.

LEES OOK: Boskamp genadeloos voor Anderlecht: “Haal hem terug”

Wie zou u het liefst nog een kans zien krijgen bij RSCA?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: Wereldtop bij Club, Barça met knaltransfer

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

1
1
Stijnen briest na Patro-drama: “Ben er niet goed van”

Patro Eisden speelde 4-4 gelijk tegen Jong Genk in de Challenger Pro League. De club van Stijn ...

28
28
‘Club moet vol aan de bak: dubbel vertrek ligt al vast’

Club Brugge maakt dit seizoen weer indruk in Europa. In de competitie loopt het minder, maar de ...

86
86
Boskamp genadeloos voor Anderlecht: “Haal hem terug”

RSC Anderlecht zit in een desastreuze periode. Paars-Wit nam afscheid van Besnik Hasi en ging ...

170
170
KV Mechelen wil Antwerp ferme steek uitdelen

KV Mechelen en Royal Antwerp FC bekampen elkaar in een belangrijk rechtstreeks duel voor een plek in ...

88
88
Plots scherpe kritiek op Kompany: crisis bij Bayern

Het Bayern München van Vincent Kompany leek dit seizoen ongenaakbaar in de Bundesliga, maar ...

84
84
Beerschot-fans morren: sportieve baas slaat terug

Beerschot zag afgelopen wintermercato enkele sterkhouders vertrekken. De Antwerpse club wil zo snel ...

90
90
Vanderbiest legt veto op: geen vertrek bij KV

KV Mechelen is bezig aan een goed seizoen. Het voetbal is niet oogstrelend, maar de Maneblussers ...

95
95
Genk ruikt megadeal: transfer boven 20 miljoen

KRC Genk verkocht Hyun-Gyu Oh voor 14 miljoen euro aan Besiktas. Dat is een zeer pittige prijs voor ...

309
309
'Alarm bij Club Brugge: Arsenal en Chelsea op de stoep'

Club Brugge lijkt komende zomer een leegloop tegemoet te gaan. Heel wat basispionnen gaan de club ...

237
237
'Bom bij Club Brugge: sterspeler botst met Madou'

De wintermercato is dicht, maar bij Club Brugge blijft één dossier nazinderen. Een ...

796
796
‘Anderlecht beeft: in handen van Europese supermacht?’

Dat debat sleept al langer aan bij Anderlecht, maar het raakt net aan de kern van de ambitie. Want ...

527
527
Westerlo weggespeeld door STVV: Charai reageert hard

KVC Westerlo was geen partij voor een oppermachtig STVV. Het werd 0-4 in de Kempen. Uiteraard waren ...

53
53
'Renard buitenspel? Nieuwe wending bij Anderlecht'

De kans lijkt met de dag kleiner te worden dat Olivier Renard nog lang de sportieve baas zal blijven ...

467
467
Akin onthult breuk bij Beerschot: “Hij wilde niet meer spelen”

Beerschot lijkt niet meteen versterkt uit de mercato te zijn gekomen. Althans, niet op de korte ...

137
137
Vrancken zonder twijfel: “De beste in de Jupiler Pro League!"

STVV maakt een zeer stevig statement en won met 0-4 op het veld van KVC Westerlo. Een zeer knappe ...

144
144
Boskamp geeft RSCA gouden tip in trainerszoektocht

RSC Anderlecht zoekt een nieuwe trainer, maar die zoektocht verloopt moeilijk. Mark van Bommel en ...

283
283
Antwerp haalt slag thuis met nieuw contract

Royal Antwerp FC heeft nog heel weinig financiële middelen en de eigen jeugd is belangrijker ...

129
129
De Mil ziet valkuil voor AA Gent: "Ik ben benieuwd"

AA Gent kende even een heropleving, maar tegen La Louvière speelden ze na een matige ...

74
74
Saliba verrast: "Heel goede aanwinst voor Anderlecht"

RSC Anderlecht zit zwaar in de problemen. Ze kunnen amper nog winnen en de crisis wordt met de match ...

260
260
Beresterk STVV maakt statement op veld van Westerlo

In de Jupiler Pro League stond er met Westerlo-STVV een zeer leuk duel op het programma. Twee ...

136
136
Biglia weg bij Anderlecht: dit is dé reden voor zijn vertrek

Lucas Biglia verliet vandaag tot ieders verrassing RSC Anderlecht. De Argentijn was sinds begin dit ...

190
190
“Beste van België” – Euvrard onthult plan tegen Club Brugge

Standard Luik won vorige speeldag de rivalenstrijd van RSC Anderlecht, maar er wacht weer een topper ...

270
270
Hauspie over Vandenhaute: "Had geen vat op hem bij RSCA"

RSC Anderlecht is weer bij af. Het seizoen lijkt nu al slechter te worden dan vorig jaar. Olivier ...

366
366
Major League Soccer heeft er een wereldster bij

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

22
22

Meer sportnieuws