Lokeren haalt opnieuw versterking en shopt deze keer bij Tubeke

door
Lokeren haalt opnieuw versterking en shopt deze keer bij Tubeke

In de zaak Propere Handen legde Sporting Lokeren zich neer om volgend seizoen aan te treden in 1B. Maar dat wil niet zeggen dat de Waaslanders van plan zijn om daar lang te vertoeven.


Trainer Glen De Boeck, razend ambitieus zoals steeds, werd aan boord gehouden en die wil zo snel mogelijk terug naar 1A. De nieuwe eigenaar van Lokeren, Louis de Vries, is ook niet van plan om veel tijd (en vooral geld) te verspelen in 1B. Daarom wil de club hun huidige sterkhouders aan boord houden en daarnaast gerichte versterkingen binnenhalen.

Zo weet Het Laatste Nieuws dat doelman Davino Verhulst een nieuw vierjarig contract op Daknam tekenen. De doelman toonde vorig seizoen zijn kwaliteiten, en ondanks deze verlenging wil Lokeren nog een doelman halen. 

Zo ondergaat Théo Defourny zaterdag zijn medische keuring bij de club. Vorig seizoen speelde Defourny bij AFC Tubize waar hij verkozen werd tot de beste doelman van de Proximus League. Ook Killian Overmeire zal binnenkort een nieuw tweejarig contract tekenen.

UPDATE 19u21
Lokeren maakte de komst van Théo Defourny ook officieel bekend. "Théo Dufourney, gewezen doelman van AFC Tubeke, tekent een contract van drie jaar bij Sporting Lokeren. Na het vertrek van De Wolf is het nieuwe bestuur meteen in actie geschoten. De Belgische doelman is zeker niet de minste, hij werd vorig jaar zelfs 'doelman van het jaar' in de Proximus League", deelde de club mee.

LEES OOK: Stijnen kent schorsing na rel: waslijst aan beschuldigingen

Goede aanwinst van Lokeren?

Meest recent

'Genk-Club Brugge: Hayen & Leko hakken knopen door'

Op tweede kerstdag wordt de laatste speeldag van het jaar ingezet. De opvallendste affiche is ...

5
5
Harde cijfers tonen aan: Belgisch voetbal in verval

Naar jaarlijkse gewoonte verliet afgelopen zomer heel wat talent de Belgische velden. Doorgaans ...

28
28
Club Brugge versus Anderlecht: transferoorlog barst los

Vrede op aarde allemaal goed en wel, de voorbije weken had de Jupiler Pro League toch meer weg van ...

115
115
Hazard verbaast vriend en vijand met toekomstplannen

Na een fraaie reeks van 16 op 21 hoopt RSC Anderlecht het jaar vrijdag tegen Charleroi in schoonheid ...

124
124
Kerstmis in de JPL: het verlanglijstje van elke club

De komende dagen staan de laatste matchen van het jaar nog op het programma, maar op Kerstmis ...

103
103
'Raskin mag kruis maken over knaltransfer'

Voor Nicolas Raskin was 2025 het jaar van de grote doorbraak bij de Rode Duivels. De 24-jarige ...

45
45
Alweer straffe transfer Union: "Ik zei meteen ja"

Elk seizoen moet Union weer opnieuw beginnen, maar elk seizoen slaagt de landskampioen er toch weer ...

128
128
'Charleroi hakt trainersknoop door'

De voorbije weken was er een heuse trainerswals bij de Belgische topclubs. KRC Genk stelde na het ...

125
125
Godts krijgt schop onder de kont: "Als het eruit komt..."

Ajax beleefde een moeilijke eersteseizoenshelft, al leek er de laatste weken toch beterschap ...

40
40
'Arsenal grijpt mis bij Club Brugge'

Club Brugge zag in 2025 de nodige sterkhouders vertrekken en in 2026 lijkt dat scenario zich opnieuw ...

481
481
Euvrard trekt straffe vergelijking tussen Standard en STVV

De komende dagen krijgen we kerstvoetbal in de Jupiler Pro League, met daarbij enkele stevige ...

80
80
'Barça rooft België leeg: ook deal met AA Gent?'

FC Barcelona lijkt de voorbije maanden volop kennis gemaakt te hebben met België. De Spaanse ...

440
440
'Club Brugge en co grijpen naast sensatie uit 1B'

De Challenger Pro League blijkt alsmaar meer een uitstekende kweekvijver voor talent voor de Jupiler ...

185
185
Buitenkansje voor Standard? "Ik zou het niet doen"

Standard vierde Kerstmis als de nummer zes in het klassement en dat was toch een verrassing. De ...

210
210
TRANSFERUURTJE: 'Broos naar Belgische topclub, sensationele comeback Origi'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

296
296
Angulo doet onthulling over Hasi: “Altijd zéér boos”

RSC Anderlecht ziet dit seizoen een nieuwe Nilson Angulo opstaan. De buitenspeler leek onder Brian ...

181
181
Vanaken laat Mbappé achter zich, Mechele derde

Hans Vanaken is al jaren een sterkhouder op het middenveld van Club Brugge en ook dit seizoen is hij ...

136
136
'Vossen-rel ontploft na pijnlijke stilte Vandenbroeck'

Jelle Vossen was vorig seizoen nog de grote man bij Zulte Waregem. De ervaren aanvaller was de ...

606
606
Pech voor Jonge Duivels: "Ik heb België altijd afgewezen"

De Rode Duivels hebben de voorbije jaren een stevige verjongingskuur ondergaan en er lijkt nog heel ...

117
117
Drie floptransfers bij Union? Hubert geeft uitleg

Union moest de voorbije maanden weer volop aan de bak om verschillende sterkhouders te vertrekken. ...

95
95
'Onverwachte toptransfer voor Mike Trésor'

In de laatste weken kwam Mike Trésor plots weer een beetje aan de oppervlakte bij Burnley. ...

225
225
Van Damme spreekt open en bloot: 'Wereld viel op zijn kop'

Er was een tijd dat Joachim Van Damme moeiteloos meedraaide op het hoogste niveau. KV Mechelen, ...

211
211
'Club bibbert: nieuwe ontwikkeling rond sterkhouder'

Club Brugge hoopt vrijdag in Genk om 2025 toch af te kunnen sluiten met een positieve noot, na ...

482
482
'Strijd om Karetsas: deze 4 clubs aan de leiding'

2026 zal ongetwijfeld ook het jaar worden waarin Konstantinos Karetsas een toptransfer zal maken. ...

700
700
Smaakmaker alsnog weg bij Zulte Waregem?

Voor Zulte Waregem lag er een mooi geschenk onder de kerstboom. De club wist woensdagavond immers ...

373
373

Meer sportnieuws