Lokeren haalt opnieuw versterking en shopt deze keer bij Tubeke

door
Lokeren haalt opnieuw versterking en shopt deze keer bij Tubeke

In de zaak Propere Handen legde Sporting Lokeren zich neer om volgend seizoen aan te treden in 1B. Maar dat wil niet zeggen dat de Waaslanders van plan zijn om daar lang te vertoeven.


Trainer Glen De Boeck, razend ambitieus zoals steeds, werd aan boord gehouden en die wil zo snel mogelijk terug naar 1A. De nieuwe eigenaar van Lokeren, Louis de Vries, is ook niet van plan om veel tijd (en vooral geld) te verspelen in 1B. Daarom wil de club hun huidige sterkhouders aan boord houden en daarnaast gerichte versterkingen binnenhalen.

Zo weet Het Laatste Nieuws dat doelman Davino Verhulst een nieuw vierjarig contract op Daknam tekenen. De doelman toonde vorig seizoen zijn kwaliteiten, en ondanks deze verlenging wil Lokeren nog een doelman halen. 

Zo ondergaat Théo Defourny zaterdag zijn medische keuring bij de club. Vorig seizoen speelde Defourny bij AFC Tubize waar hij verkozen werd tot de beste doelman van de Proximus League. Ook Killian Overmeire zal binnenkort een nieuw tweejarig contract tekenen.

UPDATE 19u21
Lokeren maakte de komst van Théo Defourny ook officieel bekend. "Théo Dufourney, gewezen doelman van AFC Tubeke, tekent een contract van drie jaar bij Sporting Lokeren. Na het vertrek van De Wolf is het nieuwe bestuur meteen in actie geschoten. De Belgische doelman is zeker niet de minste, hij werd vorig jaar zelfs 'doelman van het jaar' in de Proximus League", deelde de club mee.

LEES OOK: JPL-format: 'Baro loopt blauwtje, Club wil BeNe-liga'

Goede aanwinst van Lokeren?

Meest recent

OH Leuven krijgt geweldige financiële meevaller

OH Leuven ontving AS Roma in de Women Champions League. De dames van OHL deden het al goed op het ...

0
0
Standard weigerde ex-succescoach: "Bood mij in de zomer aan"

Standard is bezig aan een matig seizoen. De club hoopt de top zes te halen, maar voorlopig staat het ...

20
20
'Bondscoach-bom: België kiest voor opvallende naam'

Rudi Garcia ligt bij bepaalde Vlaamse media stevig onder vuur. Zij opperen zelfs om een nieuwe ...

244
244
Hoefkens lyrisch over ex-Bruggeling: "Zoals Maldini"

Bij Club Brugge hebben ze in hun geschieden héél veel topspelers gehad. Eén van ...

73
73
Maarten Breckx schokt: "Híj is de ideale bondscoach"

Rudi Garcia heeft de verwachtingen ingelost. Hij zorgde voor het behoud in de A-divisie in de ...

129
129
'Club niet tevreden over topaankoop: wintertransfer op til'

Club Brugge investeerde afgelopen zomer fors in nieuwe spelers. Blauw-Zwart ziet dat enkele jongens ...

312
312
Ruben Van Gucht reageert fel op onverwacht vuil moment

Ruben Van Gucht blijft deze week dé verrassende factor in De Slimste Mens. Waar hij in het ...

26
26
Gigantisch JPL-project: "350 miljoen euro ligt klaar!"

De Jupiler Pro League moet moderniseren. Vooral inzake stadions lopen de Belgische profclubs ...

100
100
Fans in alle staten: Vermeeren pakt heel Marseille koud

Arthur Vermeeren heeft in een paar weken het hele verhaal rond zijn naam bij OM omgedraaid. Van ...

102
102
Ajax zet alles op alles met oude bekende van RSCA en Gent

Bij Ajax rommelt het langs alle kanten. De club moet echter naar de toekomst blijven kijken en deed ...

34
34
Explosieve Doku-twist: Duivels plots weer vol hoop

Eden Hazard is wellicht de beste voetballer die België ooit heeft gehad. Anno 2025 is het ...

75
75
Ex-publiekslieveling Anderlecht: "Of ik ook terugkeer?"

RSC Anderlecht haalde Michael Verschueren en Kenneth Bornauw terug nadat Wouter Vandenhaute ...

216
216
'KRC Genk pakt uit met gigantisch groot nieuws'

KRC Genk gaat een bijzonder grote slag slaan die hen op termijn wellicht héél veel ...

241
241
Garcia hakt wél knoop door: dit viertal begint in basis aan WK

Rudi Garcia krijgt veel kritiek. Deels terecht, maar ook vele overdreven kritiek. Zo is er het ...

188
188
Wit konijn in WK-selectie België: ophefmakende naam valt

De Rode Duivels hebben zich ook mathematisch verzekerd van hun deelname aan de WK-eindronde. Rudi ...

242
242
Droomaffiche tegen Duivels? Broos geeft onverwachte reactie

De Rode Duivels hebben zich officieel geplaatst voor de WK-eindronde van komende zomer. Maar zij ...

61
61
Code oranje bij Duivels: "Zo kunnen we níét naar WK"

De Rode Duivels hebben zich tijdens de voorbije interland-periode geplaatst voor het WK van komende ...

111
111
Champions League-sprookje duurt voort: OHL bedwingt AS Roma

OH Leuven mocht dit seizoen als eerste Belgische ploeg ooit deelnemen aan het hoofdtoernooi van de ...

52
52
'Anderlecht-duo in vergetelheid: vertrek staat al vast'

RSC Anderlecht sneuvelde afgelopen zomer tijdens de Europese voorrondes en dat had uiteraard grote ...

235
235
Seys mee naar WK? 'Pittig duel met andere Duivel'

De Rode Duivels hebben hun ticket voor het WK van komende zomer officieel op zak. Bondscoach Rudi ...

173
173
'De Ketelaere genoemd voor onvervalste droomtransfer'

Met zijn twee doelpunten tegen Liechtenstein onderstreepte Charles De Ketelaere dat hij momenteel de ...

232
232
Norwich deelt unieke Clement-beelden: "Ik eis maar één ding"

Philippe Clement heeft een opvallend hoofdstuk toegevoegd aan zijn trainerscarrière. De ...

86
86
Straffe ambities bij Gent: "Wil het nog eens meemaken"

AA Gent is bezig aan een wisselvallig seizoen en liet al behoorlijk wat steken vallen. Desondanks ...

110
110
'Club Brugge casht op Tzolis: topploeg onderneemt actie'

Een deelname aan het WK 2026 zit er voor hem niet in, maar Christos Tzolis was in de voorbije ...

640
640
'Heldenrol wordt afknapper: zware WK-deceptie Vanaken'

De Rode Duivels kijken met gemengde gevoelens terug naar hun kwalificatiecampagne voor het WK, maar ...

542
542

Meer sportnieuws