Antwerp nog steeds in onzekerheid: "We weten niets meer na uitspraak"

door
Antwerp nog steeds in onzekerheid:

Na de uitspraak van het BAS woensdag is er alvast duidelijkheid over wie volgend seizoen in welke reeks speelt, maar heel wat clubs blijven nog in onzekerheid achter. Zo is er nog geen duidelijkheid over het Europese ticket van KV Mechelen en dat bezorgt onder meer Antwerp heel wat kopbrekens.


"Na de uitspraak van gisteren weten we eigenlijk niets meer", vertelt Sven Jaecques aan Sporza. "We proberen er dan ook niet mee bezig te zijn en bereiden ons voor op die wedstrijd tegen Viitorul Contstanta alsof we die ook gaan spelen. De uitspraak van het BAS handelt niet over de schuldvraag. Dat wordt later nog duidelijk. Wijzelf, AA Gent en Standard zijn betrokken partij, net als het hele Belgische voetbal. Als we niet tijdig tot een oplossing komen, weten we ook niet hoe de UEFA zal reageren."

"
Er is contact met de UEFA. Elke club die Europees speelt, heeft heel wat dingen te regelen. Er is dagelijks contact met iemand van de UEFA, maar ook zij kunnen niets zeggen. Voor de ploeg die tegen ons of AA Gent speelt, is het eigenlijk nog vervelender. Spelen ze tegen ons, dan moeten ze door de verbouwingen aan de Bosuil naar Brussel, spelen ze tegen AA Gent, dan wordt het Gent. Ook zij wachten dus geduldig de uitspraak af om in actie te kunnen schieten. We gaan ook niet gefrustreerd reageren en wachten af. Hoe jammer het ook is, we zullen het pas laat weten. Als er duidelijkheid is, dan communiceren we ook meteen. Dat is ook voor onze supporters van belang. Er kan voorlopig niets geregeld worden. Er kunnen geen tickets verkocht worden voor een wedstrijd waarvan je niet weet of je die moet spelen."

LEES OOK: Speeldag twee in Play-Offs: scheidsrechters bekend

Moet de UEFA zo snel mogelijk duidelijkheid brengen?

Meest recent

Rik De Mil roept ferme waarschuwing naar Anderlecht

KAA Gent neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht namens de Play-Offs. De Buffalo’s ...

53
53
Lewandowski in diepe rouw na onverwacht overlijden

De Poolse voetbalwereld is in diepe rouw. De voetbalbond meldde het plotse overlijden van ...

0
0
Union incasseert: Hubert vreest voor KV Mechelen

Union SG staat momenteel aan de leiding in de Jupiler Pro League Champions Play-Offs, maar Club ...

126
126
Leko reageert na straffe uitspraken over voetbalbond

Ivan Leko was na afgelopen speeldag niet mals voor de nationale ploeg en de interlandperiode. ...

97
97
Domper op verjaardag Kompany: Bayern meldt mokerslag

Vincent Kompany blaast vandaag 40 kaarsjes uit. De Belgische oefenmeester is dit seizoen ...

61
61
Karl Vannieuwkerke open en bloot over verborgen strijd

Voor Karl Vannieuwkerke leek het lange tijd een droom die simpelweg onbereikbaar was. De wereld van ...

29
29
Promotie bijna binnen: Kortrijk geeft transferplannen prijs

Dit weekend kan de strijd om de rechtstreekse promotietickets in de Challenger Pro League helemaal ...

189
189
Nieuwe domper RWDM: degradatie dreigt

Het gaat al een hele tijd slecht met RWDM Brussels. Eigenaar John Textor veranderde in de zomer wel ...

54
54
'Van den Brom wil Anderlecht serieuze transferhak zetten'

Het worden nog zeer drukke maanden voor Anderlecht. Niet alleen is er de strijd om een Europees ...

149
149
'Bayern zet Anderlecht-blunder met Kompany extra in de verf'

Voor Vincent Kompany is het vrijdag feest, want onze landgenoot viert zijn 40ste verjaardag. Al zal ...

257
257
Spits zaait twijfel over toekomst bij Cercle

Dit weekend kunnen twee teams zich op de tweede speeldag al van het behoud verzekeren in de ...

79
79
'Belgische clubs willen mooie slag slaan bij PSV'

Er zullen komende zomer weer enkele interessante opportuniteiten op te pikken zijn op de ...

69
69
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht hakt knopen door, JPL-transfer Jackers'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

176
176
‘Anderlecht wil Union aftroeven met prestigetransfer’

RSC Anderlecht is al volop bezig met volgend seizoen. Paars-Wit wil weer meedoen met de titel. Dit ...

144
144
Saudi-Arabië in rep en roer: matchfixing door Ronaldo?

Cristiano Ronaldo heeft het voetbal in Saudi-Arabië groot gemaakt. Verschillende supersterren ...

61
61
Spits liep knaltransfer Anderlecht mis: “Door slakken en Bacardi”

Wie herinnert zich Archie Thompson nog? De aanvaller speelde even bij Lierse SK, maar het had toen ...

107
107
‘Vier clubs klagen: format dit seizoen nog op de schop’

Het nieuwe format van de Belgische competitie doet heel wat stof opwaaien. Zo gaat KAA Gent vol in ...

196
196
‘Schoktransfer Lukaku: verrassende grootmacht lonkt’

Romelu Lukaku heeft al heel wat topclubs op zijn CV staan. Vooral in Italië is Big Rom al erg ...

166
166
Straffe Belgische terugkeer Hugo Cuypers in de maak?

Hugo Cuypers maakte de overstap van KAA Gent naar Chicago Fire en in de Verenigde Staten is de ...

620
620
'AA Gent troeft clubs in binnen- en buitenland af'

Bij AA Gent doen ze er in de Champions' Play-Off alles aan om een Europees ticket uit de brand te ...

138
138
Ruben Van Gucht in huis? Deze bom centen kost het u

De DJ-carrière van Ruben Van Gucht komt stevig van de grond en nu zijn ook opvallende cijfers ...

82
82
Garcia krijgt zeer verrassend staflid aangeraden voor WK

De Rode Duivels hopen deze zomer op het WK zo ver mogelijk te raken. De groepsfase overleven tegen ...

66
66
Enorme opsteker voor Duivels: sleutelpion weer op topniveau

De Rode Duivels vertoefden een tweetal weken geleden in de Verenigde Staten voor een stage en twee ...

108
108
'Real legt megabod neer bij Bayern na glansrol in Bernabeu'

Bayern München heeft deze week een grote stap gezet richting de halve finale van de Champions ...

208
208
'Hoefkens en co doen enorme bom ontploffen in Nederland'

Antwerp zal het vrijdagavond in Charleroi opnieuw moeten stellen zonder Gyrano Kerk, die aan de kant ...

187
187

Meer sportnieuws