Recordaankoop Club neemt afscheid van oude ploeg, rugnummer bekend

842 stemmen
Recordaankoop Club neemt afscheid van oude ploeg, rugnummer bekend

Jelle Vossen, Loïs Openda en Kaveh Rezaei hebben er een te duchten concurrent bij, want David Okereke werd dinsdag officieel voorgesteld als nieuwe spits van Club Brugge. De 21-jarige Nigeriaan komt voor een recordbedrag van minstens acht miljoen over van de Italiaanse tweedeklasser Spezia.


Op zijn Instagrampagina nam Okereke vlak nadat het nieuws wereldkundig werd gemaakt afscheid van zijn vroegere werkgever. "De tijd is aangebroken om dit shirt en deze stad, die als een tweede familie voor mij was, achter te laten. In Spezia werd ik volwassen, zowel op voetbalvlak als in het gewone leven, en ik ben trots om dit truitje gedragen te mogen hebben. Het was een hele eer en ik wil dan ook de club, mijn maats en de fans bedanken voor hun steun. Ik wens jullie het beste en draag jullie allemaal voor eeuwig mee in mijn hart. Bedankt voor alles. Forza Spezia."

In de reacties blijkt dat die liefde wederzijds was en regent het vele dankbetuigingen voor de populaire spits, die de Serie B-club een recordbedrag oplevert. Op de clubwebsite bedankt ook Spezia zelf Okereke voor de bewezen diensten en wordt hem veel succes gewenst in Brugge. Daar zal hij aantreden met het rugnummer 14, klaarblijkelijk zijn favoriete cijfer. Het nummer 7 van zijn voorganger Wesley Moraes, die voor een recordbedrag naar Aston Villa trok, wordt dan weer geërfd door Amadou Sagna, het Senegalese talent dat gisteren nog maar officieel werd voorgesteld.

Welke spits moet Club nu het snelst van de hand doen?

Meest recent

'Anderlecht drukt door voor terugkeer publiekslieveling'

RSC Anderlecht staat de komende weken andermaal voor een grote wederopbouw. En daarbij zal men niet ...

29
29
Héérlijke beelden: Trossard en co volledig door het lint na titel

Enkele dagen voor de slotspeeldag is de beslissing dan toch al gevallen in de Premier League. Door ...

9
9
Euvrard komt met groot nieuws over toekomst bij Standard

De kans lijkt alsmaar groter dat Standard straks voor de eerste keer sinds het seizoen 2020/21 nog ...

79
79
Tottenham moet blijven bibberen tot slotspeeldag

De strijd om het behoud in de Premier League zal pas op de slotspeeldag beslist worden. Tottenham ...

61
61
'Monaco shopt in JPL en beslist over Faes'

Voor AS Monaco eindigde het seizoen vorig weekend met een ontgoocheling. Het ging in zijn slotmatch ...

75
75
Standard grijpt de macht in PO2, Genk verliest weer punten

Standard heeft op de voorlaatste speeldag een grote stap gezet richting eindwinst in de Europe ...

158
158
Arsenal is kampioen: puntenverlies City beslist titelstrijd

Het doek is dinsdagavond gevallen over de Engelse titelstrijd. Arsenal heeft zich na maar liefst 22 ...

116
116
Burgess kent zijn sanctie na pikante uitspraken

Union moet in de komende dagen hopen op een mirakel om nog landskampioen te worden. Het mag zelf ...

202
202
Nieuwe coach Essevee verklaart verrassende keuze

Bij Zulte Waregem wilden ze na het verzekeren van het behoud zo snel mogelijk de trainersknoop voor ...

97
97
'Titanenstrijd los: 3 grootmachten melden zich voor Tzolis'

Donderdag kan Club Brugge met een zege tegen KV Mechelen de landstitel veroveren. Als dat lukt, zal ...

452
452
'WK én toptransfer voor Fernandez-Pardo'

Matias Fernandez-Pardo kent spannende weken. De aanvaller koos voor België en gaat mee naar het ...

122
122
'KV Mechelen realiseert toptransfer in Bundesliga'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen, dat ze hopen af te sluiten met een Europees ticket. De ...

267
267
‘Club Brugge in shock: Anderlecht jaagt op topdeal’

Anderlecht mikt op een opvallende zomertransfer, en dat zorgt voor grte nervositeit in Brugge. Club ...

780
780
Verhuurde JPL-spelers: spits sluit seizoen op mooie wijze af

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

22
22
Baseggio raadt Anderlecht deze JPL-toptransfer aan

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet, maar het is ook niet dat Antoine Sibierski van ...

563
563
'Antonio Conte dropt enorme bom bij Napoli'

Napoli kent een moeilijk seizoen. De Champions League-campagne was een grote flop en in de Serie A ...

123
123
Strijkt Romelu Lukaku plots neer in de Eredivisie?

Waar speelt Romelu Lukaku volgend seizoen? Elke fan van RSC Anderlecht hoopt op een mirakel, maar ...

270
270
'Club Brugge weigert monsterbod van 30 miljoen euro'

Club Brugge gaat komende zomer weer héél veel aanbiedingen krijgen. De toekomstige ...

881
881
Dilemma voor Standard en Euvrard: "Wat gaan we doen?"

Standard weet wat het moet doen in Westerlo: winnen. Het is dan hopen op puntenverlies van KRC Genk ...

134
134
'Trainerswals in JPL: zes (!) coaches richting exit'

Het is stilaan helaas een jaarlijkse traditie: de onophoudelijke trainerwals in de Jupiler Pro ...

238
238
Genk-Antwerp: renovatiewerken Haroun, primeur voor Hayen

Donderdag kan de titelrace in een beslissende plooi vallen, maar in de Europe Play-Offs blijft het ...

214
214
Opvallende actie Hans Vanaken lokt massa reacties uit

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

590
590
'Kanga buiten: AA Gent geeft razende fans hun zin'

De komende dagen staat er voor AA Gent nog een Europees ticket op het spel, al lijkt dat momenteel ...

619
619
'Sibierski verrast: steunpilaar RSCA mag beschikken'

In de resterende twee wedstrijden moet RSC Anderlecht nog een Europees ticket uit de brand zien te ...

1032
1032
Antwerp in vieze papieren? “Pas binnen tien jaar…”

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. The Great Old haalde een paar jaar geleden nog de ...

374
374

Meer sportnieuws