Recordaankoop Club neemt afscheid van oude ploeg, rugnummer bekend

door
Recordaankoop Club neemt afscheid van oude ploeg, rugnummer bekend

Jelle Vossen, Loïs Openda en Kaveh Rezaei hebben er een te duchten concurrent bij, want David Okereke werd dinsdag officieel voorgesteld als nieuwe spits van Club Brugge. De 21-jarige Nigeriaan komt voor een recordbedrag van minstens acht miljoen over van de Italiaanse tweedeklasser Spezia.


Op zijn Instagrampagina nam Okereke vlak nadat het nieuws wereldkundig werd gemaakt afscheid van zijn vroegere werkgever. "De tijd is aangebroken om dit shirt en deze stad, die als een tweede familie voor mij was, achter te laten. In Spezia werd ik volwassen, zowel op voetbalvlak als in het gewone leven, en ik ben trots om dit truitje gedragen te mogen hebben. Het was een hele eer en ik wil dan ook de club, mijn maats en de fans bedanken voor hun steun. Ik wens jullie het beste en draag jullie allemaal voor eeuwig mee in mijn hart. Bedankt voor alles. Forza Spezia."

In de reacties blijkt dat die liefde wederzijds was en regent het vele dankbetuigingen voor de populaire spits, die de Serie B-club een recordbedrag oplevert. Op de clubwebsite bedankt ook Spezia zelf Okereke voor de bewezen diensten en wordt hem veel succes gewenst in Brugge. Daar zal hij aantreden met het rugnummer 14, klaarblijkelijk zijn favoriete cijfer. Het nummer 7 van zijn voorganger Wesley Moraes, die voor een recordbedrag naar Aston Villa trok, wordt dan weer geërfd door Amadou Sagna, het Senegalese talent dat gisteren nog maar officieel werd voorgesteld.

Welke spits moet Club nu het snelst van de hand doen?

Meest recent

Waanzinnig: Spaans duel ontaardt in ordinaire knokpartij

In de Spaanse tweede klasse hebben zich zondagavond waanzinnige taferelen afgespeeld. De ...

32
32
'Still moet 3 maand na Anderlecht-exit al opkrassen'

Bij Anderlecht is er de voorbije maanden alweer heel veel veranderd, met in februari het ontslag van ...

43
43
Vossen spreekt zich uit over zijn toekomst

Zulte Waregem is al enkele weken zeker van het behoud en dus staat er in de rest van de Relegation ...

96
96
Milan laat gouden zaak liggen: brute pech Saelemaekers

Zondagavond stond er in de Serie A nog een onvervalste topper op het programma met de wedstrijd ...

16
16
'Anderlecht krijgt opsteker voor Club en bekerfinale'

Bij Anderlecht hebben ze deze week flinke klappen gekregen. Het blijft achter met een nul op zes na ...

252
252
Taravel trekt verrassende conclusie over Anderlecht

Anderlecht heeft zondagavond geen al te beste repetitie voor de bekerfinale beleefd. Het ging met ...

177
177
Hubert spreekt duidelijke taal over rode kaart

De Brusselse derby is zondagavond een prooi geworden voor Union. Dat ging met 1-3 winnen op het veld ...

221
221
Essevee blijft door play-downs razen met klinkende zege

De Relegation Play-Off is voor Zulte Waregem een speeltuin. Het pronkt nu al met een tien op twaalf ...

44
44
Coosemans scherp: "Overenthousiaste VAR ontneemt onze kans"

Na een zes op zes tegen AA Gent en KV Mechelen leek Anderlecht opgeveerd, maar een week later is het ...

206
206
Union wipt weer over Club en deelt Anderlecht tik uit

Union is zondagavond niet bezweken onder de druk van Club Brugge. Het nam de koppositie weer over ...

133
133
Inter dankzij straf record op één zege van Italiaanse titel

De titelstrijd in Italië is bijna beslist. Inter zette zondagavond immers een nieuw stapje ...

44
44
TD Bayern onthult hét beslissende moment bij keuze voor Kompany

Vincent Kompany is dezer dagen God in München, maar dat had twee jaar geleden niemand durven ...

79
79
‘Anderlecht in paniek: verrassende nieuwe T1 op komst?’

Anderlecht staat onder druk: de club zoekt dringend een nieuwe hoofdtrainer. Enkele verrassende ...

816
816
Bizar rood Anderlecht: fans begrijpen één zaak helemaal niet

De vijfde speeldag van de Champions' Play-Off wordt zondagavond afgesloten met de Brusselse derby ...

511
511
Meesterzet Leko: "Hij wist héél goed wat hij deed"

Een week geleden leek de titelstrijd nog verloren voor Club Brugge na de nederlaag op Union, maar nu ...

189
189
Gents lichtpunt kijkt de ogen uit: "Vanaken, Vetlesen, ..."

AA Gent blijft na vijf speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning van de Champions' Play-Offs. ...

99
99
Nieuwe X-factor bij Club Brugge: "Bondscoach mag me bellen"

Club Brugge heeft zondagmiddag een belangrijke overwinning geboekt op het veld van AA Gent. Bij ...

183
183
KRC Genk genekt door arbitrage? Heynen spreekt zich uit

In de Europe Play-Offs heeft KRC Genk andermaal averij opgelopen op eigen veld. Tegen Standard bleef ...

379
379
Europees voetbal voor grijpen: STVV klopt KVM na comeback

Daags na de cruciale thuiszege tegen RSC Anderlecht heeft STVV opnieuw een grote stap richting een ...

92
92
Taravel gooit roer om in basiself, Union mét Khalaili

Zondagavond wordt de heenronde in de Champions' Play-Offs afgesloten met een fraaie affiche. Zo ...

59
59
Union of Club? De Mil duidt toekomstige kampioen al aan

AA Gent was tijdens de twee laatste speelrondes van de Champions' Play-Offs de scherprechter in het ...

308
308
'Rennovatie Real: terugkeer smaakmaker nú al beklonken'

Real Madrid dreigt het seizoen met lege handen te gaan afsluiten. Komende zomer zal er dan ook heel ...

148
148
'Club in actie: zes miljoen voor eerste zomeraanwinst'

Club Brugge strijdt momenteel volop voor de 20ste landstitel uit zijn clubgeschiedenis. Maar achter ...

295
295
Anderlecht houdt hart vast: Taravel legt noodscenario klaar

De bekerfinale mag dan wel het grootste doel van de komende weken zijn, in de Champions' Play-Offs ...

285
285
Leko lyrisch: nieuwe titeljoker staat op bij Club Brugge

Club Brugge heeft zondagmiddag een uitstekende zaak gedaan in de Champions' Play-Offs. Blauw-Zwart ...

234
234

Meer sportnieuws