Recordaankoop Club neemt afscheid van oude ploeg, rugnummer bekend

door
Recordaankoop Club neemt afscheid van oude ploeg, rugnummer bekend

Jelle Vossen, Loïs Openda en Kaveh Rezaei hebben er een te duchten concurrent bij, want David Okereke werd dinsdag officieel voorgesteld als nieuwe spits van Club Brugge. De 21-jarige Nigeriaan komt voor een recordbedrag van minstens acht miljoen over van de Italiaanse tweedeklasser Spezia.


Op zijn Instagrampagina nam Okereke vlak nadat het nieuws wereldkundig werd gemaakt afscheid van zijn vroegere werkgever. "De tijd is aangebroken om dit shirt en deze stad, die als een tweede familie voor mij was, achter te laten. In Spezia werd ik volwassen, zowel op voetbalvlak als in het gewone leven, en ik ben trots om dit truitje gedragen te mogen hebben. Het was een hele eer en ik wil dan ook de club, mijn maats en de fans bedanken voor hun steun. Ik wens jullie het beste en draag jullie allemaal voor eeuwig mee in mijn hart. Bedankt voor alles. Forza Spezia."

In de reacties blijkt dat die liefde wederzijds was en regent het vele dankbetuigingen voor de populaire spits, die de Serie B-club een recordbedrag oplevert. Op de clubwebsite bedankt ook Spezia zelf Okereke voor de bewezen diensten en wordt hem veel succes gewenst in Brugge. Daar zal hij aantreden met het rugnummer 14, klaarblijkelijk zijn favoriete cijfer. Het nummer 7 van zijn voorganger Wesley Moraes, die voor een recordbedrag naar Aston Villa trok, wordt dan weer geërfd door Amadou Sagna, het Senegalese talent dat gisteren nog maar officieel werd voorgesteld.

Welke spits moet Club nu het snelst van de hand doen?

Meest recent

Revolutie bij Club Brugge: leegloop en grote vrees

Club Brugge kan weer terugkijken op een geslaagde Champions League-campagne. Blauw-Zwart wist zich ...

8
8
Belgische top loert: JPL-revelatie plots gratis optie

De Belgische competitie is nog niet ten einde, maar de transfergeruchten worden al de wereld ...

30
30
Barça krijgt gelijk: Catalanen halen uit naar voetbalbond

Het is hommeles in Spanje. De titelstrijd is weer enorm spannend tussen FC Barcelona en Real Madrid. ...

18
18
KBVB houdt hart vast: grote zorgen om Lukaku en KDB?

Thibaut Courtois, Romelu Lukaku en Kevin De Bruyne zijn nog de enige constante terugkerende namen ...

21
21
Keeperlegende hakt zwaar in op Courtois én België

De controverse tussen Real Madrid en Benfica blijft nazinderen, zelfs tot in Paraguay. Daar besloot ...

117
117
Pakkende beelden Brandon Mechele gaan door merg en been

Club Brugge speelde gisteren opnieuw een meer dan verdienstelijke partij in de Champions League. Op ...

262
262
Razend ambitieus Club krijgt boodschap: “Geen excuses”

Club Brugge werd door Atlético Madrid uitgeschakeld in de tussenronde van de Champions ...

170
170
Mannaert slaat ferm terug op commotie met De Bilde

Vincent Mannaert heeft de touwtjes stevig in handen achter de schermen bij de Rode Duivels. De ...

107
107
'Schot in de zaak: Anderlecht charmeert 'nieuwe TD''

RSC Anderlecht zal eerstdaags de knoop moeten doorhakken in zijn trainersdossier. Blijft ...

301
301
Oorzaak eliminatie Club gevonden? "Hij had zeker gescoord"

De Champions League-campagne van Club Brugge zit erop dit seizoen. Ondanks een meer dan degelijk ...

174
174
Vanaken geeft dé reden voor pijnlijke blunder Mignolet

Na een sterke eerste helft leek het erin te zitten, maar Club Brugge is er uiteindelijk toch niet in ...

306
306
Antwerp in dubio: aanvaller gratis naar uitgang?

Antwerp FC wil dit seizoen alsnog een Europees ticket veroveren, via eender welke play-off. ...

150
150
Snoeiharde woorden: Brusselmans breekt imago Van Gucht

Herman Brusselmans werd gisteren nogmaals vrijgesproken vanwege een 'aangebrande' column. Dat ...

81
81
Spaanse pers fileert Club: spectaculaire woorden voor één speler

Club Brugge hield één helft lang de schijn hoog, maar moest dinsdagavond uiteindelijk ...

608
608
‘Anderlecht gaat upgraden: prijzenpakker op de A-lijst’

Anderlecht wil upgraden en kijkt verder dan snelle noodoplossingen als hoofdcoach. Plan A blijft ...

281
281
Duizelingwekkend! Club verdient dít bedrag aan UCL-campagne

Het is Club Brugge dan toch niet gelukt om voor het tweede jaar op rij door te stoten naar de 1/8ste ...

679
679
Kranten zien zondebok: toekomst bij Club Brugge in gevaar?

Het Champions League-verhaal van Club Brugge is geschreven voor dit seizoen. In de terugmatch tegen ...

470
470
'Anderlecht vloekt: volgend trainersplan valt in water'

Er zijn ondertussen al een drietal weken verstreken na het ontslag van Besnik Hasi en RSC Anderlecht ...

296
296
'Zeer verrassende WK-ganger voor Club Brugge'

Club Brugge zag dit seizoen weer de nodige spelers doorbreken op het internationale toneel. Sinds de ...

185
185
'KV Mechelen twijfelt nog over verlenging sterkhouder'

KV Mechelen ligt met nog vier wedstrijden te spelen in de reguliere competitie nog altijd op koers ...

139
139
Trotse Leko: "We hebben voor paniek gezorgd"

Voor Club Brugge is er dinsdagavond een einde gekomen aan het avontuur in de Champions League. Op ...

117
117
Bodø/Glimt stunt weer, ook Leverkusen en Newcastle door

Dinsdagavond hebben nog drie teams hun ticket voor de achtste finales van de Champions League ...

103
103
'Marokko vier maanden voor WK op zoek naar bondscoach'

De start van het WK nadert met rasse schreden en de meeste deelnemers leggen de laatste hand aan hun ...

73
73
Mignolet reageert goudeerlijk na stevige blunder

Club Brugge heeft zich dinsdag niet opnieuw kunnen plaatsen voor de achtste finales van de Champions ...

175
175
'Wilmots zorgt voor opmerkelijke wending bij Standard'

Op vier speeldagen van het einde van de reguliere competitie strijdt Standard nog altijd mee voor de ...

189
189

Meer sportnieuws