Recordaankoop Club neemt afscheid van oude ploeg, rugnummer bekend

door
Recordaankoop Club neemt afscheid van oude ploeg, rugnummer bekend

Jelle Vossen, Loïs Openda en Kaveh Rezaei hebben er een te duchten concurrent bij, want David Okereke werd dinsdag officieel voorgesteld als nieuwe spits van Club Brugge. De 21-jarige Nigeriaan komt voor een recordbedrag van minstens acht miljoen over van de Italiaanse tweedeklasser Spezia.


Op zijn Instagrampagina nam Okereke vlak nadat het nieuws wereldkundig werd gemaakt afscheid van zijn vroegere werkgever. "De tijd is aangebroken om dit shirt en deze stad, die als een tweede familie voor mij was, achter te laten. In Spezia werd ik volwassen, zowel op voetbalvlak als in het gewone leven, en ik ben trots om dit truitje gedragen te mogen hebben. Het was een hele eer en ik wil dan ook de club, mijn maats en de fans bedanken voor hun steun. Ik wens jullie het beste en draag jullie allemaal voor eeuwig mee in mijn hart. Bedankt voor alles. Forza Spezia."

In de reacties blijkt dat die liefde wederzijds was en regent het vele dankbetuigingen voor de populaire spits, die de Serie B-club een recordbedrag oplevert. Op de clubwebsite bedankt ook Spezia zelf Okereke voor de bewezen diensten en wordt hem veel succes gewenst in Brugge. Daar zal hij aantreden met het rugnummer 14, klaarblijkelijk zijn favoriete cijfer. Het nummer 7 van zijn voorganger Wesley Moraes, die voor een recordbedrag naar Aston Villa trok, wordt dan weer geërfd door Amadou Sagna, het Senegalese talent dat gisteren nog maar officieel werd voorgesteld.

Welke spits moet Club nu het snelst van de hand doen?

Meest recent

KRC Genk droomt van de jackpot: "In januari al?"

KRC Genk heeft heel wat spelers die interesse genieten vanuit het buitenland. Net zoals elke ...

1
1
Held van Club Brugge stopt en wordt trainer

Victor Vazquez heeft zopas het einde van zijn voetbalcarrière aangekondigd. Dat maakte de ...

39
39
'Club Brugge verwacht gigantische financiële bonus'

Club Brugge is financieel de sterkste ploeg in België. De Bruggelingen kunnen komende zomer ...

119
119
KV Mechelen met groot nieuws: "Een historische dag"

KV Mechelen heeft een volgende stap in zijn ontwikkeling als club gezet. De Maneblussers hadden ...

21
21
Buitenkans voor Anderlecht: Neymar & co afgetroefd?

RSC Anderlecht gaat in januari de transfermarkt op. Paars-Wit heeft op een aantal posities ...

69
69
‘Benteke-bom slaat in: grote schok bij Anderlecht’

Bij de naam Christian Benteke schoten in Neerpede meteen alle emoties alle kanten op. Supporters ...

266
266
‘Aandeelhouder Union zwaar in opspraak: problemen op komst?'

In het voetbal gebeuren er achter de schermen veel zaken die men liefst niet in het openbaar ziet. ...

88
88
Verschaeren toch kritisch, Heynen baalt als een stekker

RSC Anderlecht won met 1-3 van KRC Genk en zit in de kwartfinales van de Croky Cup, waar ze AA Gent ...

129
129
DAZN trekt van leer én geeft duidelijkheid aan kijkers

DAZN en de Pro League liggen op ramkoers. Er is nog een grote onduidelijkheid over de rest van het ...

184
184
Fink geeft dé reden voor bekeruitschakeling KRC Genk

KRC Genk ging na verlengingen met 1-3 onderuit tegen RSC Anderlecht, waar de wisselspelers met hun ...

287
287
Hasi ziet kantelmoment in Genk: "Moet hen bedanken"

RSC Anderlecht kende een geweldige week. We haalden nog aan dat het richtinggevend was. Paars-Wit ...

202
202
Loting Croky Cup: Anderlecht vs. Gent, Union en Club spelen uit

Vlak nadat de laatste tickets werden uitgedeeld, werd donderdagavond ook geloot voor de kwartfinales ...

497
497
Valse noot bij Anderlecht: 'zwakke schakel' krijgt 3 op 10

Ook RSC Anderlecht treedt begin volgend kalenderjaar aan in de kwartfinales van de Croky Cup. Op het ...

362
362
Anderlecht naar kwartfinale! Domme penaltyfout nekt Genk

RSC Anderlecht heeft zich donderdagavond als laatste ploeg geplaatst voor de kwartfinales van de ...

220
220
Lammens vloekt in slotfase, Milan-Belgen sneuvelen in Coppa

In de Engelse Premier League heeft Manchester United wederom puntenverlies geleden. Na een late ...

51
51
CEO gooit kaarten open: dít competitieformat wil Anderlecht

Normaal gesproken wordt volgend seizoen een grote competitiehervorming doorgevoerd in de Jupiler Pro ...

301
301
'Lewandowski overvalt Barça met grote transferwending'

De toekomst van FC Barcelona-steraanvaller Robert Lewandowski blijft de gemoederen bedaren in ...

173
173
Anderlecht beroofd van doelpunt? Vanhaezebrouck duidelijk

In de 1/8ste finales van de Croky Cup stond donderdagavond een aantrekkelijke topaffiche op het ...

830
830
Neuer legt alles op tafel: zó denkt Bayern-legende over Kompany

Vincent Kompany scheert dit seizoen hoge toppen met zijn Bayern München. De Belgische trainer ...

743
743
Nieuwe bom onder JPL: Club Brugge neemt standpunt in

De Jupiler Pro League blijft in woelig weer verkeren. De storm rond de mediarechten woedt nog volop ...

696
696
Competitie al verloren voor Gent? Roef maakt statement

AA Gent heeft woensdagavond voor het eerst in vijf wedstrijden nog eens kunnen winnen. De Buffalo's ...

127
127
'OM in shock: transferstunt Vermeeren na 90 minuten bank'

Arthur Vermeeren is eindelijk baas op het middenveld van Marseille, en dan zat hij ineens 90 minuten ...

626
626
Genk-Anderlecht: Fink en Hasi wisselen elk twee keer

Donderdagavond worden de twee laatste tickets voor de kwartfinales van de Croky Cup uitgedeeld. ...

69
69
Vreemd moment in bekerzege Club: "Grijze zone?"

Club Brugge blijft in de running om zichzelf op te volgen als bekerwinnaar. Het plaatste zich ...

535
535
'Alarm bij Club: wintervertrek steunpilaar plots erg concreet'

Club Brugge zou in januari onder meer een extra flankaanvaller willen aantrekken. Maar Blauw-Zwart ...

379
379

Meer sportnieuws