Dick Advocaat vindt dat PSV op dit moment een te smalle selectie heeft om op alle fronten mee te doen. Vooral in de Europa League gaat het niet goed. De ploeg uit Eindhoven staat op de laatste plaats in Poule F, nadat donderdag verloren werd van AIK (1-0). PSV moet nu winnen van Napoli en Dnjepr Dnjepropetrovsk om uitzicht te houden op plaats twee.
De huidige selectie van PSV bestaat uit negentien spelers, die aangevuld wordt door de jeugd. Dit aantal vindt Advocaat te weinig om in vier competities mee te doen. De voormalige oefenmeester van onder andere AZ rekent de extra inspanning voor interlands mee als vierde competitie. "Wij kunnen niet in vier competities meedoen. Ik wil graag door in de Europa League, ik vind die reisjes leuk. Maar het vreet energie. En er staat veel minder tegenover dan in de Champions League", vertelt hij aan het
Algemeen Dagblad.
Op veel fronten zou de aanpak van technisch directeur, Marcel Brands, goed zijn geweest. Alleen de jeugdspelers komen net te kort voor een basisplaats."Het zijn jongens die net komen kijken. Je kunt ze gebruiken als invaller, niet voor de basis. In december moeten we gaan praten en kijken wat het beste voor ze is", zo sloot hij zijn verhaal af.
LEES OOK:
Luc Nilis maakt korte metten met Anderlecht