Club Brugge heeft opnieuw beet en strikt broodnodige aanwinst

1021 stemmen
Club Brugge heeft opnieuw beet en strikt broodnodige aanwinst

Club Brugge vertoeft momenteel in het Nederlandse Garderen, waar naar jaarlijkse gewoonte de zomerstage wordt afgewerkt. Nieuwe coach Philippe Clement kan daar opnieuw beschikken over een groot deel van zijn internationals. En ondertussen lijkt ook vers bloed op komst.

Youngster Amadou Sagna zou volgende week aansluiten, maar mogelijk legt Blauw-Zwart al eerder zijn tweede zomeraanwinst onder contract. RMC-journalist Sacha Tavolieri meldt namelijk dat Club concrete interesse toont in Eduard Sobol. Deze 24-jarige international van Oekraïne moet Clement meer opties geven op de linksback-positie. Het afgelopen seizoen speelde hij op huurbasis bij het Tsjechische Jablonec, maar hij is nog steeds eigendom van Shakhtar Donetsk.

Al lijkt dat niet lang meer te gaan duren. Volgens Het Laatste Nieuws is Sobol inmiddels al naar België afgerond om de laatste details van zijn transfer uit te klaren. Het dossier zou deze week nog afgerond kunnen worden, er zouden zelfs al medische proeven gepland staan.

UPDATE 04/07
Club Brugge heeft de transfer van Sobol nu ook helemaal afgerond. Het laat weten dat het een akkoord bereikt heeft met Shakhtar Donetsk over een uitleenbeurt met aankoopoptie. De linksachter moet in het Jan Breydelstadion de vacante positie op links gaan invullen. Op dit moment heeft Blauw-Zwart namelijk weinig of geen spelers die daar echt uit de voeten kunnen, terwijl Clement toch graag met vier verdedigers aantreed.


LEES OOK: 'Chelsea shopt bij Club Brugge: bod van 45 miljoen'

Goede transfer van Club Brugge?

Meest recent

'Theate naar Engeland, 4 clubs in running voor Khalaili'

Het lijkt door het WK een transferzomer op twee snelheden te gaan worden. De meeste clubs beginnen ...

38
38
Daar is de bevestiging: Mourinho keert terug bij Real Madrid

Bij Real Madrid kunnen ze helemaal beginnen met hun transferzomer, nadat zondag Florentino Perez ...

32
32
'Plots flinke bom onder openingsmatch van WK'

Donderdag om 21u is het eindelijk zover: dan gaat het WK 2026 van start. Het toernooi wordt ...

61
61
Garcia krijgt van ex-Duivel duidelijk Lukaku-advies

De Rode Duivels hebben dinsdag een eerste keer getraind op Amerikaanse bodem. Rudi Garcia kon ...

47
47
'Charleroi maakt zich op voor nieuwe miljoenentransfer'

Voor Charleroi werd het een vrij grijs seizoen, maar desondanks belooft het een interessante ...

17
17
'Volgende Rode Duivel naar de Premier League'

De Premier League is al jarenlang een zeer populaire bestemming voor Rode Duivels. Van de ...

48
48
'Bayern staat dicht bij eerste knaltransfer: 60 miljoen'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, maar moest ...

67
67
'Stassin heeft keuze: volgende club meldt zich'

Voor Lucas Stassin eindigde het seizoen met enkele tegenvallers. Hij greep met Saint-Etienne naast ...

57
57
Red Flames balen alsnog na monsterzege

De Belgische Red Flames gingen vanavond op bezoek bij Luxemburg. Een zege leek een zekerheid, maar ...

135
135
'Anderlecht opent gesprekken met ex-speler van Ajax'

RSC Anderlecht heeft nood aan snelle, creatieve flankaanvallers. Dat is al jaren een gemis, nog meer ...

262
262
'Pocognoli stuit meteen op eerste hindernis bij Anderlecht'

Pocognoli bij Anderlecht klinkt op het eerste gezicht logisch. Een vrije trainer, kampioen met Union ...

926
926
Real Madrid verrast compleet: "We boden 150 miljoen op hem"

Florentino Perez liet weten dat Real Madrid een bod van 150 miljoen euro ging doen op een speler van ...

210
210
Schoonmaak FCV Dender: dertien spelers officieel weg

FCV Dender nam na de degradatie naar de Challenger Pro League al afscheid van trainer Yannick ...

100
100
Antwerp rondt deal af en plukt speler weg bij Genk

Royal Antwerp FC is volop bezig om de markt te verkennen. Voorlopig haalt de club alleen maar jonge ...

204
204
KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

Racing Genk blijft inzetten op het laten doorbreken van talent van eigen bodem. De Limburgers hebben ...

107
107
'Huerta kan Anderlecht mogelijk pak meer opleveren'

RSC Anderlecht is onderhandelingen aan het voeren omtrent een transfer van César Huerta. De ...

296
296
'Smaakmakers Westerlo grof wild: JPL-topclubs én buitenland'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

112
112
Maamar dropt bommetje: kassa rinkelt in Anderlecht

Het water staat RSC Anderlecht intussen al een tijdje niet meer aan de lippen, maar elke euro blijft ...

581
581
'Solden bij Antwerp: trio goudhaantjes richting exit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Gelukkig is er ...

590
590
'Anderlecht zoekt verdediger: oude bekende in beeld'

Antoine Sibierski moet straks heel wat vacatures zien te vullen bij RSC Anderlecht, maar defensieve ...

436
436
'Chelsea shopt bij Club Brugge: bod van 45 miljoen'

Nadat de lat de voorbije jaren al alsmaar hoger werd gelegd, zal de kassa bij Club Brugge ook deze ...

1026
1026
Ruben Van Gucht ziet VRT ingrijpen: WK-plan zindert na

Jarenlang was het een vertrouwd beeld: Ruben Van Gucht die vanop de grootste voetbaltoernooien ter ...

246
246
Garcia kijkt ogen uit met Vanaken: “Wat wil je nog meer?”

Hans Vanaken werd lang over het hoofd gezien bij de Belgische nationale ploeg. De middenvelder koos ...

306
306
Alderweireld hangt vuile was Eden Hazard buiten

De Rode Duivels zijn aangekomen in de Verenigde Staten en de eerste tegenstander op het WK is ...

487
487
Koeman slaat keihard terug na deceptie: ref afgemaakt

Nederland heeft een twijfelachtige voorbereiding voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

61
61

Meer sportnieuws