Club Brugge heeft opnieuw beet en strikt broodnodige aanwinst

1021
Club Brugge heeft opnieuw beet en strikt broodnodige aanwinst

Club Brugge vertoeft momenteel in het Nederlandse Garderen, waar naar jaarlijkse gewoonte de zomerstage wordt afgewerkt. Nieuwe coach Philippe Clement kan daar opnieuw beschikken over een groot deel van zijn internationals. En ondertussen lijkt ook vers bloed op komst.

Youngster Amadou Sagna zou volgende week aansluiten, maar mogelijk legt Blauw-Zwart al eerder zijn tweede zomeraanwinst onder contract. RMC-journalist Sacha Tavolieri meldt namelijk dat Club concrete interesse toont in Eduard Sobol. Deze 24-jarige international van Oekraïne moet Clement meer opties geven op de linksback-positie. Het afgelopen seizoen speelde hij op huurbasis bij het Tsjechische Jablonec, maar hij is nog steeds eigendom van Shakhtar Donetsk.

Al lijkt dat niet lang meer te gaan duren. Volgens Het Laatste Nieuws is Sobol inmiddels al naar België afgerond om de laatste details van zijn transfer uit te klaren. Het dossier zou deze week nog afgerond kunnen worden, er zouden zelfs al medische proeven gepland staan.

UPDATE 04/07
Club Brugge heeft de transfer van Sobol nu ook helemaal afgerond. Het laat weten dat het een akkoord bereikt heeft met Shakhtar Donetsk over een uitleenbeurt met aankoopoptie. De linksachter moet in het Jan Breydelstadion de vacante positie op links gaan invullen. Op dit moment heeft Blauw-Zwart namelijk weinig of geen spelers die daar echt uit de voeten kunnen, terwijl Clement toch graag met vier verdedigers aantreed.


LEES OOK: 'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Goede transfer van Club Brugge?

Meest recent

'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

0
0
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

36
36
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

19
19
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

63
63
Vanaken laat fans perplex staan na stunt: emoties laaien op

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

101
101
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

48
48
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

32
32
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

138
138
Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

72
72
Financiële catastrofe voor Belgische clubs: Duchâtelet in de bres

De Belgische clubs beleven tegenwoordig hoogdagen op het Europese toneel. Club Brugge blijft het ...

135
135
Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Na de knappe zeges tegen Inter en Lens wou Club Brugge woensdagavond op zijn elan doorgaan in de ...

170
170
Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

42
42
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

66
66
Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

316
316
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

233
233
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

179
179
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

904
904
Tresoldi gelooft zijn oren niet na domper: "Wie dan?!"

Halfweg de league phase lijkt Club Brugge al zo goed als zeker dat het zal overwinteren in de ...

354
354
Sterkhouder Union dringt openlijk aan op transfer

Union zag de voorbije jaren in de zomer telkens weer een pak sterkhouders vertrekken. Dat was ook ...

143
143
Mechele gelooft ploegmaat niet: "Hij is een cheat code"

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde overwinning op een rij in de Champions League gepakt. ...

197
197
Mechelen lijkt eindelijk vertrokken: "Dat doet extra deugd"

Er werd woensdagavond niet alleen in de Champions League gevoetbald. In de Jupiler Pro League stond ...

92
92
Leko in de wolken: "Dit was casino-voetbal, pure fun"

Club Brugge blijft maar door de Champions League razen. Blauw-Zwart pakte woensdagavond al zijn ...

226
226
Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

276
276
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

622
622
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

280
280

Meer sportnieuws