Advocaat Leko reageert op nieuwe ondervraging

103 stemmen
Advocaat Leko reageert op nieuwe ondervraging

Het bleef de voorbije maanden stil in het gerechtelijk onderzoek naar fraude en matchfixing in het Belgische voetbal, maar dat betekent niet dat het parket stilgezeten heeft. Vandaag begon het aan een nieuw rondje ondervragingen en daarbij moeten ook enkele bekende namen het gaan uitleggen. Zo werden onder meer Georges Leekens en Ivan Leko aan de tand gevoeld door het parket. 

De gewezen bondscoach van de Rode Duivels moest volgens Het Laatste Nieuws uitleg geven bij zijn band met Dejan Veljkovic, die jarenlang zijn makelaar was. De Serviër zou er onder meer voor gezorgd hebben dat Leekens bij Lokeren beter betaald werd dan aangegeven. Behalve Leekens worden vandaag en morgen nog een tiental personen ondervraagd. Onder hen ook Herman Van Holsbeeck en Ivan Leko, al verschoof die laatste zijn verhoor naar een latere datum omdat hij in de Emiraten zit. Leko tekende er onlangs een contract bij Al Ain. 

UPDATE 27/06 
Vandaag wordt ook Ivan Leko opnieuw verhoord, meldt Het Nieuwsblad. De ex-trainer van Club Brugge arriveerde woensdag in Hasselt, waar hij ook vandaag aan de tand gevoeld wordt. Het parket onderzoekt onder meer zijn periode als trainer bij OH Leuven. De Kroaat zou toen mogelijk een deel van zijn salaris in het zwart uitbetaald gekregen hebben, een constructie die opgezet werd door Dejan Veljkovic. 

UPDATE 12u

Ivan Leko werd tijdens het vorige verhoor in oktober bijgestaan door zijn raadsman Walter Van Steenbrugge. Ook donderdag wordt de Kroaat geadviseerd door zijn advocaat die een korte verklaring aflegde bij Sporza. "Het is een normale gang van zaken dat iemand die al eens is verhoord, nog eens wordt herverhoord. Ik zie niet in welke nieuwigheid daar in zit. Ik ben op dit moment niet op de hoogte van nieuwe elementen. We zullen het zien," klonk het bedachtzaam bij Van Steenbrugge.

LEES OOK: Ivan Leko laat Club Brugge-pion compleet sprakeloos

Goede zaak dat er weer verhoord wordt in het fiscale luik van Propere Handen?

Meest recent

'Anderlecht drukt door voor terugkeer publiekslieveling'

RSC Anderlecht staat de komende weken andermaal voor een grote wederopbouw. En daarbij zal men niet ...

38
38
Héérlijke beelden: Trossard en co volledig door het lint na titel

Enkele dagen voor de slotspeeldag is de beslissing dan toch al gevallen in de Premier League. Door ...

15
15
Euvrard komt met groot nieuws over toekomst bij Standard

De kans lijkt alsmaar groter dat Standard straks voor de eerste keer sinds het seizoen 2020/21 nog ...

82
82
Tottenham moet blijven bibberen tot slotspeeldag

De strijd om het behoud in de Premier League zal pas op de slotspeeldag beslist worden. Tottenham ...

62
62
'Monaco shopt in JPL en beslist over Faes'

Voor AS Monaco eindigde het seizoen vorig weekend met een ontgoocheling. Het ging in zijn slotmatch ...

78
78
Standard grijpt de macht in PO2, Genk verliest weer punten

Standard heeft op de voorlaatste speeldag een grote stap gezet richting eindwinst in de Europe ...

158
158
Arsenal is kampioen: puntenverlies City beslist titelstrijd

Het doek is dinsdagavond gevallen over de Engelse titelstrijd. Arsenal heeft zich na maar liefst 22 ...

116
116
Burgess kent zijn sanctie na pikante uitspraken

Union moet in de komende dagen hopen op een mirakel om nog landskampioen te worden. Het mag zelf ...

208
208
Nieuwe coach Essevee verklaart verrassende keuze

Bij Zulte Waregem wilden ze na het verzekeren van het behoud zo snel mogelijk de trainersknoop voor ...

98
98
'Titanenstrijd los: 3 grootmachten melden zich voor Tzolis'

Donderdag kan Club Brugge met een zege tegen KV Mechelen de landstitel veroveren. Als dat lukt, zal ...

453
453
'WK én toptransfer voor Fernandez-Pardo'

Matias Fernandez-Pardo kent spannende weken. De aanvaller koos voor België en gaat mee naar het ...

122
122
'KV Mechelen realiseert toptransfer in Bundesliga'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen, dat ze hopen af te sluiten met een Europees ticket. De ...

268
268
‘Club Brugge in shock: Anderlecht jaagt op topdeal’

Anderlecht mikt op een opvallende zomertransfer, en dat zorgt voor grte nervositeit in Brugge. Club ...

781
781
Verhuurde JPL-spelers: spits sluit seizoen op mooie wijze af

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

22
22
Baseggio raadt Anderlecht deze JPL-toptransfer aan

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet, maar het is ook niet dat Antoine Sibierski van ...

563
563
'Antonio Conte dropt enorme bom bij Napoli'

Napoli kent een moeilijk seizoen. De Champions League-campagne was een grote flop en in de Serie A ...

124
124
Strijkt Romelu Lukaku plots neer in de Eredivisie?

Waar speelt Romelu Lukaku volgend seizoen? Elke fan van RSC Anderlecht hoopt op een mirakel, maar ...

271
271
'Club Brugge weigert monsterbod van 30 miljoen euro'

Club Brugge gaat komende zomer weer héél veel aanbiedingen krijgen. De toekomstige ...

883
883
Dilemma voor Standard en Euvrard: "Wat gaan we doen?"

Standard weet wat het moet doen in Westerlo: winnen. Het is dan hopen op puntenverlies van KRC Genk ...

134
134
'Trainerswals in JPL: zes (!) coaches richting exit'

Het is stilaan helaas een jaarlijkse traditie: de onophoudelijke trainerwals in de Jupiler Pro ...

238
238
Genk-Antwerp: renovatiewerken Haroun, primeur voor Hayen

Donderdag kan de titelrace in een beslissende plooi vallen, maar in de Europe Play-Offs blijft het ...

214
214
Opvallende actie Hans Vanaken lokt massa reacties uit

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

591
591
'Kanga buiten: AA Gent geeft razende fans hun zin'

De komende dagen staat er voor AA Gent nog een Europees ticket op het spel, al lijkt dat momenteel ...

619
619
'Sibierski verrast: steunpilaar RSCA mag beschikken'

In de resterende twee wedstrijden moet RSC Anderlecht nog een Europees ticket uit de brand zien te ...

1032
1032
Antwerp in vieze papieren? “Pas binnen tien jaar…”

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. The Great Old haalde een paar jaar geleden nog de ...

375
375

Meer sportnieuws