Ceulemans trekt aan de alarmbel na vertrek Wesley bij Club

door
Ceulemans trekt aan de alarmbel na vertrek Wesley bij Club

Het was al vrijwel helemaal zeker dat Wesley Moraes deze zomer Club Brugge zou gaan verlaten en nu is ook de volgende bestemming van de Braziliaan bekend. Club maakte donderdag bekend dat het een akkoord bereikt heeft met Aston Villa, dat de transfer helemaal kan afronden als Wesley een Engelse werkvergunning krijgt. Jan Ceulemans ziet dat Club daardoor nu wel met een flinke lacune zit.


"Het is toch belangrijk om verschillende soorten spitsen in je kern te hebben. Met Openda en Schrijvers hebben ze al vinnige jongens voorin, met Vossen een doelpuntenmaker pur sang, en met Rezaei iemand die oorlog kan maken. Zo'n sterke beer als Wesley, een echte targetman, ontbreekt nu, en heb je toch nodig", stelt het Brugse icoon duidelijk in Het Nieuwsblad.

Voor Ceulemans is het huidige aanvalsbestand van Club zonder Wesley echter onvoldoende. "
Toch wel, ja, want rond de anderen is er wat twijfel. Rezaei, bijvoorbeeld, is tot nu toe mislukt en zal Clement tijdens de voorbereiding nog moeten overtuigen. Het zou kunnen dat hij er doorkomt, maar dat is koffiedik kijken. En zo'n Openda toonde al mooie dingen, heeft zijn kansen gegrepen, maar is nog jong. Hij kan er geraken, maar met vallen en opstaan, zoals Wesley in het begin. En met Vossen, wiens contract volgend seizoen afloopt, is het nog afwachten wat er gebeurt. Het is dus nodig dat er een topper bijkomt, en ik ga er ook van uit dat dit zal gebeuren. Maar het ding is: vind maar eens eenzelfde type, hè… De scouting zal al wel een tijdje aan het zoeken zijn, maar van zo'n gasten als Wesley lopen er niet veel rond."

LEES OOK: Hoefkens zet Nederland op stelten: “Kotsmisselijk en triest”

Heeft Club nog nood aan een extra topspits?

Meest recent

Lies Vandenberghe doet harten smelten bij VTM-fans

Eén van de grootste powerkoppels in medialand? Dat zijn ongetwijfeld VTM-collega's Lies ...

176
176
Hoefkens zet Nederland op stelten: “Kotsmisselijk en triest”

Carl Hoefkens heeft een verleden in België als trainer bij onder meer Club Brugge en Standard ...

29
29
Real stampt tegen schenen met nieuwe klacht bij FIFA

Real Madrid won afgelopen speeldag nipt van Real Sociedad. Dankzij een magistrale Kylian ...

40
40
Twee Belgen sturen ferme boodschap naar Garcia

Bondscoach Rudi Garcia heeft veel keuze bij de Belgische nationale ploeg. Naast de ervaren namen ...

50
50
Met de kus van Modric: Saelemaekers grote hit in Milaan

De toekomst van Alexis Saelemaekers werd afgelopen zomer uitvoerig besproken. Verschillende clubs ...

69
69
‘Nasleep horrorbotsing De Cuyper: groot nieuws Lavia’

Maxim De Cuyper maakte afgelopen zomer de overstap van Club Brugge naar Brighton. In de Premier ...

131
131
‘Standard vreest Club Brugge: dubbele uppercut Euvrard’

Standard Luik is aan een nieuw hoofdstuk bezig onder Vincent Euvrard. De vervanger van Mircea Rednic ...

167
167
Kompany clasht weer met Bayern-icoon: “Slaat nergens op!”

Vincent Kompany is met Bayern München perfect aan de Bundesliga begonnen, maar de ambities van ...

135
135
Rode Duivels schrikken na drastische ingreep FIFA

De interlandperiodes komen vaak onder vuur te liggen. De spelers vinden dat de kalender al bomvol ...

164
164
Grote verrassing: databureau voorspelt kansen Club én Union

De League Phase van de Champions League staat voor de deur. Dinsdagavond neemt Union SG het in zijn ...

166
166
Genk troeft buitenland af: oude bekende keert terug

KRC Genk greep de afgelopen seizoenen naast de titel in de Jupiler Pro League, maar dit seizoen zijn ...

145
145
'Anderlecht vloekt: zware schorsing Degreef bekend'

Tristan Degreef pakte al vroeg rood tegen KRC Genk afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League. De ...

469
469
TRANSFERUURTJE: ‘Club Brugge shockeert, vijf Anderlecht-dossiers’

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

526
526
Van Bommel snoeihard: pijnlijke woorden voor eigen zoon

Union SG neemt het dinsdagavond op tegen Union SG in de Champions League. De Brusselse club maakt ...

98
98
CL-zorgen Club Brugge: Hayen doet schietgebedje

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen AS Monaco. Blauw-Zwart hoopt de doelen van ...

292
292
Extra troef Rode Duivels: nieuw wapen Doku ontdekt

Jérémy Doku is al jaren een gevestigde naam in de Belgische nationale ploeg. Bij ...

94
94
HVH ziet grote JPL-revelatie: “Kopie van Emile Mpenza”

De Jupiler Pro League is zeven speeldagen onderweg en de analisten kunnen al een eerste beeld ...

178
178
Anderlecht reageert voor het eerst op vertrek Vandenhaute

RSC Anderlecht zit in een moeilijke periode. Paars-Wit werd vroegtijdig uitgeschakeld in Europa en ...

448
448
Bliksemvertrek Christian Burgess naar Saudi-Arabië?

Christian Burgess is een icoon van Union SG. De aanvoerder ligt momenteel in de lappenmand en de ...

266
266
Haaland legt bommetje: straffe boodschap over KDB

In de Champions League staan deze week weer een pak mooie wedstrijden op het programma. Maar de ...

201
201
Crisisplan Anderlecht: duo dreigt gratis te vertrekken

RSC Anderlecht cashte in het slot van de zomermercato nog stevig op Jan-Carlo Simic en Kasper ...

298
298
'Keeperscircus Club: nieuw element werpt ander licht'

Het keepers-rotatieplan bij Club Brugge blijft de gemoederen bedaren. Zeker nu Nordin Jackers voor ...

440
440
'Superster maakt Barça gek: Laporta is geobsedeerd'

FC Barcelona maakt zich momenteel op voor de start van zijn Champions League-campagne, aanstaande ...

182
182
'Ongepaste' houding Renard onder vuur: "Niet klassevol"

Olivier Renard heeft een woelige eerste zomermercato als sportief directeur van RSC Anderlecht ...

368
368
Union door in Champions League? Vandenbempt voorspelt

De League Phase van de Champions League barst dinsdagavond in alle hevigheid los. En het is zowaar ...

103
103

Meer sportnieuws