Ceulemans trekt aan de alarmbel na vertrek Wesley bij Club

1385 stemmen
Ceulemans trekt aan de alarmbel na vertrek Wesley bij Club

Het was al vrijwel helemaal zeker dat Wesley Moraes deze zomer Club Brugge zou gaan verlaten en nu is ook de volgende bestemming van de Braziliaan bekend. Club maakte donderdag bekend dat het een akkoord bereikt heeft met Aston Villa, dat de transfer helemaal kan afronden als Wesley een Engelse werkvergunning krijgt. Jan Ceulemans ziet dat Club daardoor nu wel met een flinke lacune zit.


"Het is toch belangrijk om verschillende soorten spitsen in je kern te hebben. Met Openda en Schrijvers hebben ze al vinnige jongens voorin, met Vossen een doelpuntenmaker pur sang, en met Rezaei iemand die oorlog kan maken. Zo'n sterke beer als Wesley, een echte targetman, ontbreekt nu, en heb je toch nodig", stelt het Brugse icoon duidelijk in Het Nieuwsblad.

Voor Ceulemans is het huidige aanvalsbestand van Club zonder Wesley echter onvoldoende. "
Toch wel, ja, want rond de anderen is er wat twijfel. Rezaei, bijvoorbeeld, is tot nu toe mislukt en zal Clement tijdens de voorbereiding nog moeten overtuigen. Het zou kunnen dat hij er doorkomt, maar dat is koffiedik kijken. En zo'n Openda toonde al mooie dingen, heeft zijn kansen gegrepen, maar is nog jong. Hij kan er geraken, maar met vallen en opstaan, zoals Wesley in het begin. En met Vossen, wiens contract volgend seizoen afloopt, is het nog afwachten wat er gebeurt. Het is dus nodig dat er een topper bijkomt, en ik ga er ook van uit dat dit zal gebeuren. Maar het ding is: vind maar eens eenzelfde type, hè… De scouting zal al wel een tijdje aan het zoeken zijn, maar van zo'n gasten als Wesley lopen er niet veel rond."

LEES OOK: Hans Vanaken richting Eredivisie? "Als hij betaalbaar is ..."

Heeft Club nog nood aan een extra topspits?

Meest recent

Romelu Lukaku legt ‘emotie’-debacle haarfijn uit

Romelu Lukaku is één van de leiders van de Belgische nationale ploeg. De topscorer ...

21
21
Senegal incasseert enorme mokerslag vlak voor België

De Rode Duivels nemen het woensdag op tegen Senegal in de 1/16e finales. Een gevaarlijke ...

93
93
Vrancken haalt meteen bekende naam naar Hearts

Wouter Vrancken kende een topseizoen bij Sint-Truiden VV, maar de oefenmeester liet snel verstaan ...

44
44
Timmy Simons roept zéér straffe taal bij OHL

Timmy Simons gaat volgend seizoen aan de slag bij Oud-Heverlee Leuven. De oefenmeester hoopt van OHL ...

63
63
Lukaku laat Anderlecht-fans jubelen met uitspraken

Romelu Lukaku heeft al aangegeven ooit te zullen terugkeren bij RSC Anderlecht. De aanvaller komt ...

335
335
Wout Faes krijgt genadeloos transfernieuws te horen

Waar ligt de toekomst van Wout Faes. De verdediger was afgelopen seizoen een basispion bij AS Monaco ...

88
88
'Union haalt wéér uit: miljoenen voor komst WK-ganger'

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

135
135
Hans Vanaken richting Eredivisie? "Als hij betaalbaar is ..."

Hans Vanaken heeft een goede beurt gemaakt bij zijn eerste basisplaats ooit op het WK. Zijn ...

497
497
Brazilië door kleinste gaatje: Japan kraakt in 96ste minuut

Brazilië heeft zich maandagavond als tweede land geplaatst voor de 1/16de finales van het WK ...

60
60
Beste spelers WK 2026: Twee Duivels duiken top 50 in

Het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico wordt aan een razend tempo ...

242
242
'Commotie bij Anderlecht: topclub biedt op Stroeykens'

RSC Anderlecht is inmiddels al een week terug aan het trainen. Ook Mario Stroeykens tekende present ...

365
365
Na Club Brugge-akkoord: nachtmerrie voor Adedeji-Sternberg

Noah Adedeji-Sternberg heeft zijn keuze gemaakt: hij wil naar Club Brugge. Alleen is Genk daar ...

1302
1302
Hayen doet boekje open over transfersoap Genk & Club Brugge

Dé transfersoap van deze zomer lijkt nu reeds een feit. Club Brugge bereikte achter de rug ...

555
555
AA Gent verrast en stelt vierde zomeraanwinst voor

AA Gent verzekerde zich op de valreep nog van een Europees ticket, maar na alweer een teleurstellend ...

184
184
Marc Coucke en Gert Verhulst pakken samen grote crisis aan

Terwijl de storm rond Anderlecht de voorbije maanden stevig bleef woeden, lijkt Marc Coucke zich ...

206
206
'Tzolis out, Sommer in: transferupdate bij Club Brugge'

Club Brugge staat op het punt om de overbodige Zaid Romero definitief van de hand te doen, maar ook ...

828
828
Vertonghen maakt gehakt van Wilmots: "Pure onkunde"

In het kader van zijn stage bij de voetbalbond leek Jan Vertonghen even te zullen meegaan naar het ...

607
607
Waarom Sporza-commentatoren plots zwaar onder vuur liggen

Het WK in de Verenigde Staten (en Mexico en Canada) blijkt niet alleen een beproeving voor de ...

281
281
Mirakel van Diego Armando Maradona: exact 40 jaar geleden

Het is vandaag exact 40 jaar geleden dat Argentinië wereldkampioen werd. Het werd hét ...

23
23
Lommel SK geeft stevige transferplannen prijs

Lommel SK promoveerde naar de Jupiler Pro League. De Limburgers moeten nog de nodige versterking ...

144
144
Goots ziet heel verrassende titelkandidaten in CPL

De Challenger Pro League start binnen een aantal weken. Patrick Goots heeft opvallend genoeg al ...

204
204
AA Gent haalt oude bekende terug

AA Gent heeft zijn volgende versterking beet. De Buffalo's hebben een nieuwe assistent-trainer ...

55
55
'Westerlo drukt door en klopt aan bij topclub'

KVC Westerlo gaat deze mercato voor heel veel geld spelers verkopen, maar ze zijn ook op zoek naar ...

75
75
Nederland onder druk: pijnlijke statistiek baart zorgen

Nederland wereldkampioen! Je hoort het bij elk WK waar ze aanwezig zijn, maar het lukte hen nog ...

64
64
Genoemd bij Club Brugge en Anderlecht, nu ontslagen bij Ajax

Bij Ajax blijf het woelig werken. De Amsterdammers willen heel wat spelers van de hand doen, maar ...

87
87

Meer sportnieuws