Ceulemans trekt aan de alarmbel na vertrek Wesley bij Club

door
Ceulemans trekt aan de alarmbel na vertrek Wesley bij Club

Het was al vrijwel helemaal zeker dat Wesley Moraes deze zomer Club Brugge zou gaan verlaten en nu is ook de volgende bestemming van de Braziliaan bekend. Club maakte donderdag bekend dat het een akkoord bereikt heeft met Aston Villa, dat de transfer helemaal kan afronden als Wesley een Engelse werkvergunning krijgt. Jan Ceulemans ziet dat Club daardoor nu wel met een flinke lacune zit.


"Het is toch belangrijk om verschillende soorten spitsen in je kern te hebben. Met Openda en Schrijvers hebben ze al vinnige jongens voorin, met Vossen een doelpuntenmaker pur sang, en met Rezaei iemand die oorlog kan maken. Zo'n sterke beer als Wesley, een echte targetman, ontbreekt nu, en heb je toch nodig", stelt het Brugse icoon duidelijk in Het Nieuwsblad.

Voor Ceulemans is het huidige aanvalsbestand van Club zonder Wesley echter onvoldoende. "
Toch wel, ja, want rond de anderen is er wat twijfel. Rezaei, bijvoorbeeld, is tot nu toe mislukt en zal Clement tijdens de voorbereiding nog moeten overtuigen. Het zou kunnen dat hij er doorkomt, maar dat is koffiedik kijken. En zo'n Openda toonde al mooie dingen, heeft zijn kansen gegrepen, maar is nog jong. Hij kan er geraken, maar met vallen en opstaan, zoals Wesley in het begin. En met Vossen, wiens contract volgend seizoen afloopt, is het nog afwachten wat er gebeurt. Het is dus nodig dat er een topper bijkomt, en ik ga er ook van uit dat dit zal gebeuren. Maar het ding is: vind maar eens eenzelfde type, hè… De scouting zal al wel een tijdje aan het zoeken zijn, maar van zo'n gasten als Wesley lopen er niet veel rond."

LEES OOK: Antwerp én Anderlecht bestolen? “Snap er niets van”

Heeft Club nog nood aan een extra topspits?

Meest recent

Expert voorspelt ware nachtmerrie door DAZN-debacle

Het DAZN-debacle met de Pro League en de grote telecombedrijven blijft de gemoederen bezighouden. ...

9
9
Antwerp én Anderlecht bestolen? “Snap er niets van”

Het 2-2 gelijkspel tussen Royal Antwerp FC en RSC Anderlecht wordt daags na de topper nog fel ...

14
14
Doku onder hoogspanning: Guardiola grijpt hard in

De feestdagen staan voor de deur en dan is het voor de profs soms tijd om de riem even los te laten. ...

14
14
Hasi in de problemen bij Anderlecht: “Hij weet het niet”

RSC Anderlecht speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk in de Jupiler Pro League. Paars-Wit heeft grote ...

92
92
'Mika Godts staat plots voor absolute toptransfer'

Ajax beleeft tot dusver een moeilijk seizoen, maar Mika Godts is daarin wel een schaars lichtpuntje. ...

26
26
'Gouden kans: jeugdinternational gratis naar JPL'

De wintermercato opent zeer weldra zijn deuren en heel wat Belgische clubs kunnen versterking ...

46
46
"Hopelijk nooit in de JPL" - Stijnen helemaal afgemaakt

Stijn Stijnen en Patro Eisden stonden de voorbije dagen alweer volop in de spotlights, zij het ...

141
141
'Rampscenario in de maak voor Belgische profclubs'

Het blijft angstvallig afwachten welke afloop de vete tussen DAZN en de Pro League zal kennen. De ...

277
277
Theate sneert weer naar pers over Rode Duivels

Voor de Rode Duivels is 2025 een jaar met pieken en dalen geweest. Ze wisten wel hun ticket voor het ...

73
73
'Stassin krijgt belangrijk nieuws over knaltransfer'

In november haalde Rudi Garcia Romeo Vermant als nieuwe spits bij de selectie. Dat zal toch een ...

65
65
Axel Witsel alsnog terug naar Standard?

Na negentien speeldagen staat Standard knap zesde, al is het maar de vraag of ze die plaats zullen ...

118
118
Ondanks comeback: Defour keihard voor Anderlecht

Anderlecht heeft zondag een sterk staaltje mentale weerbaarheid laten zien. Het leek aanvankelijk op ...

217
217
Union moet alsnog sterkhouder komende weken missen

Union klopte afgelopen weekend Zulte Waregem met 2-0 en pakte zo nog eens een deugddoende ...

36
36
TRANSFERUURTJE: 'Verrassende wending in Genk, knaltransfer Karetsas'

De winterse transferperiode staat voor de deur. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer met ...

898
898
“Luis in de pels” – ambitie STVV wringt bij toppers

Sint-Truiden VV blijft vriend en vijand verbazen dit seizoen. De Kanaries, onder leiding van Wouter ...

168
168
KAA Gent schrikt en spreekt Ivan Leko resoluut tegen

De vete tussen KAA Gent en Ivan Leko blijft voortduren. De Kroatische oefenmeester kon zegevieren ...

282
282
Birger Verstraete haalt verschroeiend uit: “Schandalig!”

Oud-Heverlee Leuven ging in eigen huis met 0-2 onderuit tegen Cercle Brugge. Eerder was Felice Mazzu ...

154
154
Topclubs vrezen: "We gaan voluit voor PO 1"

STVV is veruit dé verrassing van het seizoen in de Jupiler Pro League. Een lichtpunt in een ...

178
178
Anderlecht krijgt extra 'genialiteit': weldra basisplaats?

Bij RSC Anderlecht draait het dezer dagen blijkbaar enkel om intensiteit, energie en mentaliteit. ...

483
483
Leko scoort geen punten in Gent, wél bij Club: "Dat hoor je waaien"

Club Brugge won met 2-1 van AA Gent. Een verdiende zege, maar het was toch vooral de match waar Ivan ...

230
230
'Hoogspanning: verrassende wending in dossier van Hoefkens'

KRC Genk dacht aan Carl Hoefkens als de nieuwe trainer, maar die gaf aan bij NAC Breda te blijven. ...

303
303
Club Brugge lacht tanden bloot, KRC Genk gewaarschuwd

Club Brugge won met 2-1 van AA Gent. Voetballend was het een zeer matige Slag om Vlaanderen. Ook ...

669
669
Sardella dankt Kompany: "Toen hij hier trainer was..."

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van Royal Antwerp FC, dat zo wéér niet kon ...

152
152
Buffalo weigert hand Leko: "Heel onprofessioneel gehandeld"

De centrale figuur tijdens de clash van zondagmiddag tussen Club Brugge en AA Gent, was uiteraard ...

987
987
"Systematisch problematisch" - kranten buizen zondebok RSCA

RSC Anderlecht blijft het lastig hebben in de competitieduels op verplaatsing. Zondag pakte het op ...

356
356

Meer sportnieuws