Ceulemans trekt aan de alarmbel na vertrek Wesley bij Club

door
Ceulemans trekt aan de alarmbel na vertrek Wesley bij Club

Het was al vrijwel helemaal zeker dat Wesley Moraes deze zomer Club Brugge zou gaan verlaten en nu is ook de volgende bestemming van de Braziliaan bekend. Club maakte donderdag bekend dat het een akkoord bereikt heeft met Aston Villa, dat de transfer helemaal kan afronden als Wesley een Engelse werkvergunning krijgt. Jan Ceulemans ziet dat Club daardoor nu wel met een flinke lacune zit.


"Het is toch belangrijk om verschillende soorten spitsen in je kern te hebben. Met Openda en Schrijvers hebben ze al vinnige jongens voorin, met Vossen een doelpuntenmaker pur sang, en met Rezaei iemand die oorlog kan maken. Zo'n sterke beer als Wesley, een echte targetman, ontbreekt nu, en heb je toch nodig", stelt het Brugse icoon duidelijk in Het Nieuwsblad.

Voor Ceulemans is het huidige aanvalsbestand van Club zonder Wesley echter onvoldoende. "
Toch wel, ja, want rond de anderen is er wat twijfel. Rezaei, bijvoorbeeld, is tot nu toe mislukt en zal Clement tijdens de voorbereiding nog moeten overtuigen. Het zou kunnen dat hij er doorkomt, maar dat is koffiedik kijken. En zo'n Openda toonde al mooie dingen, heeft zijn kansen gegrepen, maar is nog jong. Hij kan er geraken, maar met vallen en opstaan, zoals Wesley in het begin. En met Vossen, wiens contract volgend seizoen afloopt, is het nog afwachten wat er gebeurt. Het is dus nodig dat er een topper bijkomt, en ik ga er ook van uit dat dit zal gebeuren. Maar het ding is: vind maar eens eenzelfde type, hè… De scouting zal al wel een tijdje aan het zoeken zijn, maar van zo'n gasten als Wesley lopen er niet veel rond."

LEES OOK: 'Stankovic out: Club Brugge krijgt belangrijke update'

Heeft Club nog nood aan een extra topspits?

Meest recent

'Stankovic out: Club Brugge krijgt belangrijke update'

Met vijf goals in zijn laatste zeven optredens is Aleksandar Stankovic tegenwoordig dé man in ...

117
117
Crisis Anderlecht: tweede groot ontslag in de maak?

Daags na de wanprestatie tegen hekkensluiter FCV Dender hangt er opnieuw een crisissfeer rond RSC ...

224
224
Zulte Waregem heeft beet: derde winteraanwinst binnen

Zulte Waregem speelde zaterdag een verdienstelijke wedstrijd, maar verloor uiteindelijk wel op Club ...

42
42
'Club Brugge schrikt op: cruciaal transfernieuws Onyedika'

Club Brugge bereidt zich momenteel voor op het cruciale Champions League-duel van aanstaande ...

276
276
'Hasi in vieze papieren: verbazende opvolger staat al klaar'

Besnik Hasi blijft vooralsnog aangesteld als hoofdcoach van RSC Anderlecht. Maandag werd het ...

590
590
"Pure science fiction" - De Ketelaere maakt Italianen gek

Nog minder dan vijf maanden te gaan en het wereldkampioenschap gaat van start. Bondscoach Rudi ...

99
99
'IJskoude douche voor Lammens: Man Utd dropt grote bom'

Manchester United heeft Senne Lammens vorige zomer binnengehaald als een dringende oplossing. ...

619
619
Van der Elst ziet groot manco Anderlecht: “Hebben ze niet”

RSC Anderlecht zit weer in de hoek waar de klappen vallen. Besnik Hasi keek even een ontslag in de ...

167
167
KAA Gent gaat Standard en Anderlecht achterna met boycot

De boycots van supporters komen dit seizoen vaker voor. Nu is het de beurt aan de fans van KAA Gent. ...

165
165
‘Antwerp met de handen in het haar: verdict Van Helden’

Rein Van Helden werd nog maar net voorgesteld als de nieuwe toptransfer van Royal Antwerp FC. De ...

343
343
‘Opvallende recordtransfer bij Anderlecht in de maak’

Een opvallende recordtransfer bij RSC Anderlecht is in de maak. Bij de dames is keepster Aude ...

176
176
Leko krijgt gouden raad: “Als ze willen overleven in Europa”

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Olympique Marseille in een allesbeslissende ...

327
327
Oordeel over Hasi: “Martens of Defour als opvolger?”

Besnik Hasi mag aanblijven bij RSC Anderlecht. De druk op de T1 wordt echter immens groot en de ...

424
424
WK-koorts neemt toe: uniek object op de markt

Het WK 2026 komt steeds dichterbij. Heel België hoopt uiteraard dat de Rode Duivels het daar ...

21
21
'Geen coach, wel transfer? Hoefkens klopt aan bij KRC Genk'

Bij Racing Genk staat er de komende dagen nog wel wat te gebeuren op de transfermarkt. Vooral ...

243
243
Westerlo hoopt op toptransfer: MLS of JPL?

Bij KVC Westerlo lieten ze al de nodige spelers vertrekken. Financieel is dat nodig, maar de club ...

52
52
Standard en Anderlecht zitten samen: Rouches doen oproep

Standard verloor met 0-4 van AA Gent en nadien was het hommeles in Luik. Plots stonden er leden van ...

352
352
KRC Genk droomt hardop: grote terugkeer 'lonkt'

Anno 2025 zit er héél veel geld in het voetbal. Spelers verkopen is voor heel veel ...

331
331
Beerschot verrast met nieuwe verdediger

Beerschot hoopt snel terug te keren in de Jupiler Pro League. De Kielse Ratten hebben vandaag nog ...

79
79
Hasi blijft: zo reageren de fans van Anderlecht

Besnik Hasi mag nog aanblijven als coach van RSC Anderlecht. De trainer van de Brusselaars zal ...

364
364
'AA Gent niet te stoppen: volgende deal in de maak'

AA Gent is al zeer actief geweest op de transfermarkt. Er zal echter mogelijk nog het een en ander ...

559
559
'Transferbom bij KRC Genk: Chelsea klopt plots aan'

Chelsea is al een tijdje geen voetbalclub, maar een handelshuis. Spelers kopen en verkopen is de ...

795
795
Anderlecht heeft beslist: dit is het lot van Besnik Hasi

Anderlecht bleef zondag steken op een teleurstellende 0-0 tegen rode lantaarn Dender en dat deed in ...

654
654
"Renard en Hasi out: met hem als coach naar Standard"

Besnik Hasi is voorlopig nog trainer van RSC Anderlecht, maar de druk is enorm. Ook Olivier Renard ...

1277
1277
Sterkhouder spreekt duidelijk over toekomst bij KV Mechelen

Het beloven bij KV Mechelen nog bewogen tijden te worden op de transfermarkt. Verschillende ...

208
208

Meer sportnieuws