Ook Thorgan kijkt uit naar verse lucht: "Zin om te starten in nieuwe kleuren"

door
Ook Thorgan kijkt uit naar verse lucht:

Vandaag draait alles natuurlijk rond de voorstelling van Eden Hazard bij Real Madrid, die later vanavond zal gaan plaatsvinden. Ook kleinere broer Thorgan zoekt deze zomer echter andere oorden op. Hij maakt de overstap van Borussia Mönchengladbach naar Dortmund.


In tegenstelling tot zijn broer, die van Engeland naar Spanje verhuist, kiest Thorgan Hazard dus voor een stap hogerop in de vertrouwde Bundesliga. "Ik denk dat ik toe was aan iets anders. Ik ben zeer ongeduldig om te beginnen in mijn nieuwe kleuren", kwam de man die ook bij de Rode Duivels steeds belangrijker wordt na de match tegen Schotland tevreden voor de camera van Eleven Sports. "Ik denk dat we een mooi seizoen tegemoet gaan, met grote doelen en matchen in het verschiet."

Daarmee wijst Hazard op de hogere ambities van zijn nieuwe werkgever in vergelijking met de oude, al brengt die nieuwe omgeving zo uiteraard ook meer concurrentie met zich mee. Zal de flankaanvaller de strijd om een basisplek tegen een andere nieuwkomer als Julian Brandt kunnen winnen? "Ik hoop dat ik dit team zo goed mogelijk kan helpen om de doelen te behalen", probeert Hazard de vraag een beetje te ontwijken. 'Maar nu kan ik vooral niet wachten om met vakantie te vertrekken.'

LEES OOK: Na WK-blamage: Kompany trekt harde lijn bij Bayern

Wordt Thorgan Hazard een onbetwistbare titularis bij Dortmund?

Meest recent

‘Antwerp op zucht van volgende prestigetransfer'

Royal Antwerp FC wil deze zomermercato nog ferm toeslaan. De club is ook nog op zoek naar een ...

0
0
Leko verklapt: deze 2 talenten kunnen AA Gent redden

Voor AA Gent staat de eerste officiële opdracht van het seizoen gepland voor 27 juli, wanneer ...

26
26
'RWDM haalt voormalig toptalent, Eupen vindt keeper'

De Challenger Pro League belooft komend seizoen alweer razend spannend te worden na de zinderende ...

7
7
Tottenham heeft spraakmakende transfer beet, Arsenal bijna

Terwijl de Jupiler Pro League binnen twee weken alweer van start gaat, is het in andere landen nog ...

16
16
‘Club verrast met miljoenenbod op Ajax-pion’

Club Brugge is momenteel zeer druk in de weer op de transfermarkt. Het liet zijn kassa al stevig ...

413
413
Toby over Shauni: “Ze had me mogen verlaten”

Na een prachtige carrière zit Toby Alderweireld officieel in zijn 'voetbalpensioen'. De ...

59
59
'Verbazingwekkende miljoenentransfer voor Cercle'

Cercle Brugge flirtte vorig seizoen met degradatie, maar kon uiteindelijk in de barrages tegen Patro ...

128
128
'Nog geen zeven: Anderlecht bijt in het stof bij doelwit'

Bij Anderlecht staat de teller deze zomer al op zes aanwinsten en dat aantal zal ongetwijfeld nog ...

258
258
'Knaltransfer Lammens krijgt vorm: eerste club meldt zich'

Antwerp blijft zeer druk in de weer op de transfermarkt. Tijdens de oefenstage in Oostenrijk mocht ...

192
192
‘Meijer laat Club Brugge spartelen: drama compleet’

Björn Meijer leek op weg naar Feyenoord, maar de transfer ging op het laatste moment alsnog ...

522
522
'Genk plakt waanzinnig prijskaartje op Tolu'

Bij KRC Genk beleven ze tot dusver een rustige transferzomer. Met Daan Heymans en Tobias Lawal ...

472
472
‘Jashari reageert na keiharde boodschap van Club’

De soap rond een mogelijke transfer van Ardon Jashari is de voorbije dagen helemaal ontploft. De ...

1149
1149
'Union in shock: kampioenenmaker maakt verrassende transfer'

Nadat het drie keer net misgegrepen had, wist Union zich afgelopen seizoen eindelijk tot ...

225
225
Leko legt enorme transfereis op tafel bij AA Gent

Na de dramatische play-offs kende AA Gent in het begin van de zomer geen genade: slechts weken na ...

441
441
'Competitieformat op springen: Union en co halen gram'

Binnen een tweetal weken wordt het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Het zou ...

493
493
'AA Gent vindt akkoord: transfersom van 8 à 9 miljoen'

Terwijl coach Ivan Leko zijn spelers klaarstoomt voor de start van het seizoen, blijft AA Gent ook ...

300
300
Anderlecht-fans woest: oorzaak gekend voor Union-deal

Behoudens een negatief advies van de ordediensten, speelt Union SG ook volgend seizoen zijn Europese ...

836
836
'Kompany krijgt topaanwinst: Bayern biedt 52 miljoen'

Na de uitschakeling op het WK voor Clubs, genieten de spelers van Bayern München momenteel van ...

139
139
Europa League: Anderlecht kan tegenstander ruiken na heenmatch

Binnen een tweetal weken gaat het nieuwe seizoen van RSC Anderlecht officieel van start. De ...

364
364
L'Equipe onthult: 'Penders op zucht van nieuwe club'

Aanstaande zondag speelt Chelsea FC de finale van het WK voor clubs tegen Paris Saint-Germain. Mike ...

261
261
'Transferbom bij Club: Inter stelt opzienbarende ruildeal voor'

De top van Club Brugge dook donderdag plots op in Milaan. Daar stond een afspraak met ...

1831
1831
Beerschot haalt versterking in JPL, volgende vertrekker KVK

Binnen een maandje gaat het nieuwe seizoen in de Challenger Pro League weer van start. Beerschot VA ...

199
199
'Monstertransfer op komst: Real vraagt 100 miljoen'

Real Madrid CF sneuvelde woensdag op pijnlijke wijze op het WK voor clubteams. De spelers van de ...

238
238
Drastische wijziging bij Antwerp? Wils komt met reactie

Royal Antwerp FC is nog lang niet klaar met zijn plannen op de transfermarkt, maar haalde inmiddels ...

383
383
Promotie bij Genk: nieuwe rol voor Matte Smets

Om het seizoen zo goed mogelijk voor te bereiden, trok KRC Genk naar Duitsland voor een oefenkamp. ...

383
383

Meer sportnieuws