'Lambrecht komt zondag met nieuws over overname Lokeren'

door
'Lambrecht komt zondag met nieuws over overname Lokeren'

Sporting Lokeren speelt naar alle waarschijnlijkheid volgend seizoen in de tweede klasse, en was al enige tijd op zoek naar een overnemer voor de club. Voor Roger Lambrecht werd het namelijk tijd om een stap opzij te zetten op zijn 87. Het nieuws geraakte zopas bekend dat de Waaslanders ook iemand hebben gevonden.

Dat in de naam van Louis De Vries, bekend van Antwerp én Germinal Beerschot. HLN wist het nieuws te melden: "Louis De Vries zette zijn handtekening onder de overname van Lokeren. Hij is geen onbekende in het voetbalmilieu. De Vries was bestuurder bij Antwerp en stond mee aan de wieg van fusieclub Germinal Beerschot Antwerpen waar hij sportief directeur werd. Hij was ook spelersmakelaar en concertpromotor." luidt het bij de krant.

UPDATE 13/06

De overname van Lokeren door Louis De Vries is volgens Het Nieuwsblad nog niet beklonken. "Zolang de overname niet definitief rond is, kunnen we de verkoop niet officieel bevestigen," reageerde Lokeren. Volgens de krant zou de huidige eigenaar Roger Lambrecht de eerste schijf van 1 miljoen euro wel reeds ontvangen hebben, maar zouden er nog enkele details moeten worden uitgeklaard. Lokeren en Lambrecht hopen dat deze deal doorgaat, want de andere kandidaat-overnemer uit Spanje zou zich inmiddels teruggetrokken hebben. Daardoor valt de samenwerking met Valencia ook in het water.

UPDATE 13u15
De zorgen over het mogelijke afspringen van de overname bij Lokeren mogen alweer de prullenmand in, weet Het Laatste Nieuws. Zondag zal Roger Lambrecht immers de deal helemaal beklinken wanneer Louis De Vries terug is uit Spanje en meteen de overnemer ook voorstellen aan de spelersgroep. Die zal daarna meteen zijn eerste oefenmatch afhaspelen, tegen Zelzate.

LEES OOK: Beerschot schiet zichzelf in voet, Lokeren met straffe reeks

Is deze overname een goede zaak voor Lokeren?

Meest recent

Anderlecht-Dender: Hasi verbaast met debutant in basiself

RSC Anderlecht liet de voorbije matchen dure steken vallen in de Jupiler Pro League en bleef tijdens ...

25
25
Cruciale zeges Chelsea en Villa, CDK wéér van belang

Charles De Ketelaere is goed aan het nieuwe kalenderjaar begonnen in de Serie A. Zondag was de Rode ...

14
14
"Héél slecht" - Janssen houdt zich niet in na 0 op 6

De goede sfeer na de opflakkering vlak voor nieuwjaar, is inmiddels weer gaan liggen bij Antwerp FC. ...

98
98
Club dokt fors voor Lemaréchal: exacte transfersom bekend

Club Brugge heeft zijn eerste aanwinst van de wintermercato beet. Zaterdag werd de komst van ...

355
355
Hommeles bij Antwerp: harde kern pakt Paul Gheysens aan

Antwerp FC is tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen. Na de nederlaag van vorig weekend ...

228
228
'Xabi Alonso staat voor sensationele nieuwe trainersjob'

Amper een half seizoen na zijn komst, werd Xabi Alonso alweer bedankt voor bewezen diensten als ...

114
114
Winnend Charleroi legt pijnpunten Antwerp genadeloos bloot

Wat een week moest worden van revanche, draaide voor Antwerp uit op een nieuwe ontgoocheling. Na de ...

95
95
Hayen maakt statement met basiself, Vanzeir op de bank

KRC Genk boekte donderdag in Utrecht zijn eerste zege onder coach Nicky Hayen. Die goede lijn wil ...

54
54
Drama op Bosuil: noodlot slaat toe bij Van Helden

Rein Van Helden heeft een week van uitersten achter de rug. De verdediger rondde zijn transfer van ...

134
134
Enorme verrassing in JPL: "Grote bos bloemen in zijn reet"

De Jupiler Pro League is inmiddels weer aanbeland aan de 22ste speeldag. Een aantal clubs zullen ...

399
399
Union gered voor VAR: Mazzu haalt messcherp uit

Union SG heeft niet bepaald het beste weekend achter de rug. Terwijl de eerste achtervolgers telkens ...

143
143
Grote schlemiel bij verliezend Bayern: Kompany reageert

Bayern München heeft zaterdagnamiddag een kruis moeten maken over een ongeslagen seizoen in de ...

89
89
Club vol voor flankaanvaller: JPL-sensatie naar Brugge?

Met middenvelder Félix Lemaréchal wist Club Brugge KV zaterdag zijn eerste ...

610
610
'Hasi grijpt in: twee grote slachtoffers in basiself'

Na twee opeenvolgende nederlagen in de competitie, wil RSC Anderlecht zo snel mogelijk aankopen met ...

553
553
Drie wissels bij Antwerp: aanwinst meteen in basis

Antwerp FC werd vorig weekend stevig met de voeten op de grond gezet door FCV Dender. En zondag ...

51
51
De Mil laat zich gelden: sterkhouders klappen uit de biecht

KAA Gent is sterk aan de laatste rechte lijn van de reguliere competitie begonnen. Na de mooie ...

582
582
TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge laat zich gaan, optater Kompany'

De winterse transferperiode nadert zijn climax, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk ...

273
273
'Fredberg strikt ex-sterkhouder van Anderlecht'

Jesper Fredberg werkte twee jaar voor RSC Anderlecht. De Deen bezorgde RSCA nét geen titel en ...

181
181
STVV vindt wéér parel: Vrancken onder de indruk

STVV won met 1-2 van La Louvière en liep zo twee punten in op leider Union SG. De Truienaars ...

179
179
Anderlecht heeft ruwe diamant: Hasi velt oordeel

RSC Anderlecht haalde sinds januari 2025 héél veel spelers in huis. Ook bij RSCA ...

491
491
Diakhon onder stoom: "Door hen lukt het nu wél"

Bij Club Brugge komt Mamadou Diakhon steeds meer boven water. De winger van 9 miljoen euro doet het ...

397
397
Hubert verklaart zeer matige prestatie van Union SG

Als Union SG dit seizoen weer de titel wil winnen, zal het toch stilaan beter moeten gaan ...

82
82
"Teleurgesteld dat ik geen kans kreeg bij Anderlecht"

Bij RSC Anderlecht vertrokken de afgelopen jaren een aantal talenten. De Brusselaars zagen een ...

201
201
'Monsterdeal Union SG: Liverpool krijgt gouden kans'

Union SG heeft zich in de Champions League regelmatig kunnen tonen. Eén speler heeft daar ...

296
296
Goudklompen in de JPL: RSCA, Club & co tellen hun geld

Er is méér dan genoeg talent in België. Het is een positief teken dat er steeds ...

165
165

Meer sportnieuws