'Lambrecht komt zondag met nieuws over overname Lokeren'

door
'Lambrecht komt zondag met nieuws over overname Lokeren'

Sporting Lokeren speelt naar alle waarschijnlijkheid volgend seizoen in de tweede klasse, en was al enige tijd op zoek naar een overnemer voor de club. Voor Roger Lambrecht werd het namelijk tijd om een stap opzij te zetten op zijn 87. Het nieuws geraakte zopas bekend dat de Waaslanders ook iemand hebben gevonden.

Dat in de naam van Louis De Vries, bekend van Antwerp én Germinal Beerschot. HLN wist het nieuws te melden: "Louis De Vries zette zijn handtekening onder de overname van Lokeren. Hij is geen onbekende in het voetbalmilieu. De Vries was bestuurder bij Antwerp en stond mee aan de wieg van fusieclub Germinal Beerschot Antwerpen waar hij sportief directeur werd. Hij was ook spelersmakelaar en concertpromotor." luidt het bij de krant.

UPDATE 13/06

De overname van Lokeren door Louis De Vries is volgens Het Nieuwsblad nog niet beklonken. "Zolang de overname niet definitief rond is, kunnen we de verkoop niet officieel bevestigen," reageerde Lokeren. Volgens de krant zou de huidige eigenaar Roger Lambrecht de eerste schijf van 1 miljoen euro wel reeds ontvangen hebben, maar zouden er nog enkele details moeten worden uitgeklaard. Lokeren en Lambrecht hopen dat deze deal doorgaat, want de andere kandidaat-overnemer uit Spanje zou zich inmiddels teruggetrokken hebben. Daardoor valt de samenwerking met Valencia ook in het water.

UPDATE 13u15
De zorgen over het mogelijke afspringen van de overname bij Lokeren mogen alweer de prullenmand in, weet Het Laatste Nieuws. Zondag zal Roger Lambrecht immers de deal helemaal beklinken wanneer Louis De Vries terug is uit Spanje en meteen de overnemer ook voorstellen aan de spelersgroep. Die zal daarna meteen zijn eerste oefenmatch afhaspelen, tegen Zelzate.

LEES OOK: ‘Vier clubs klagen: format dit seizoen nog op de schop’

Is deze overname een goede zaak voor Lokeren?

Meest recent

Rik De Mil roept ferme waarschuwing naar Anderlecht

KAA Gent neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht namens de Play-Offs. De Buffalo’s ...

49
49
Lewandowski in diepe rouw na onverwacht overlijden

De Poolse voetbalwereld is in diepe rouw. De voetbalbond meldde het plotse overlijden van ...

0
0
Union incasseert: Hubert vreest voor KV Mechelen

Union SG staat momenteel aan de leiding in de Jupiler Pro League Champions Play-Offs, maar Club ...

116
116
Leko reageert na straffe uitspraken over voetbalbond

Ivan Leko was na afgelopen speeldag niet mals voor de nationale ploeg en de interlandperiode. ...

92
92
Domper op verjaardag Kompany: Bayern meldt mokerslag

Vincent Kompany blaast vandaag 40 kaarsjes uit. De Belgische oefenmeester is dit seizoen ...

57
57
Karl Vannieuwkerke open en bloot over verborgen strijd

Voor Karl Vannieuwkerke leek het lange tijd een droom die simpelweg onbereikbaar was. De wereld van ...

29
29
Promotie bijna binnen: Kortrijk geeft transferplannen prijs

Dit weekend kan de strijd om de rechtstreekse promotietickets in de Challenger Pro League helemaal ...

181
181
Nieuwe domper RWDM: degradatie dreigt

Het gaat al een hele tijd slecht met RWDM Brussels. Eigenaar John Textor veranderde in de zomer wel ...

54
54
'Van den Brom wil Anderlecht serieuze transferhak zetten'

Het worden nog zeer drukke maanden voor Anderlecht. Niet alleen is er de strijd om een Europees ...

148
148
'Bayern zet Anderlecht-blunder met Kompany extra in de verf'

Voor Vincent Kompany is het vrijdag feest, want onze landgenoot viert zijn 40ste verjaardag. Al zal ...

254
254
Spits zaait twijfel over toekomst bij Cercle

Dit weekend kunnen twee teams zich op de tweede speeldag al van het behoud verzekeren in de ...

77
77
'Belgische clubs willen mooie slag slaan bij PSV'

Er zullen komende zomer weer enkele interessante opportuniteiten op te pikken zijn op de ...

69
69
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht hakt knopen door, JPL-transfer Jackers'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

175
175
‘Anderlecht wil Union aftroeven met prestigetransfer’

RSC Anderlecht is al volop bezig met volgend seizoen. Paars-Wit wil weer meedoen met de titel. Dit ...

143
143
Saudi-Arabië in rep en roer: matchfixing door Ronaldo?

Cristiano Ronaldo heeft het voetbal in Saudi-Arabië groot gemaakt. Verschillende supersterren ...

61
61
Spits liep knaltransfer Anderlecht mis: “Door slakken en Bacardi”

Wie herinnert zich Archie Thompson nog? De aanvaller speelde even bij Lierse SK, maar het had toen ...

106
106
‘Vier clubs klagen: format dit seizoen nog op de schop’

Het nieuwe format van de Belgische competitie doet heel wat stof opwaaien. Zo gaat KAA Gent vol in ...

196
196
‘Schoktransfer Lukaku: verrassende grootmacht lonkt’

Romelu Lukaku heeft al heel wat topclubs op zijn CV staan. Vooral in Italië is Big Rom al erg ...

165
165
Straffe Belgische terugkeer Hugo Cuypers in de maak?

Hugo Cuypers maakte de overstap van KAA Gent naar Chicago Fire en in de Verenigde Staten is de ...

618
618
'AA Gent troeft clubs in binnen- en buitenland af'

Bij AA Gent doen ze er in de Champions' Play-Off alles aan om een Europees ticket uit de brand te ...

136
136
Ruben Van Gucht in huis? Deze bom centen kost het u

De DJ-carrière van Ruben Van Gucht komt stevig van de grond en nu zijn ook opvallende cijfers ...

81
81
Garcia krijgt zeer verrassend staflid aangeraden voor WK

De Rode Duivels hopen deze zomer op het WK zo ver mogelijk te raken. De groepsfase overleven tegen ...

66
66
Enorme opsteker voor Duivels: sleutelpion weer op topniveau

De Rode Duivels vertoefden een tweetal weken geleden in de Verenigde Staten voor een stage en twee ...

108
108
'Real legt megabod neer bij Bayern na glansrol in Bernabeu'

Bayern München heeft deze week een grote stap gezet richting de halve finale van de Champions ...

207
207
'Hoefkens en co doen enorme bom ontploffen in Nederland'

Antwerp zal het vrijdagavond in Charleroi opnieuw moeten stellen zonder Gyrano Kerk, die aan de kant ...

186
186

Meer sportnieuws