'Lambrecht komt zondag met nieuws over overname Lokeren'

188 stemmen
'Lambrecht komt zondag met nieuws over overname Lokeren'

Sporting Lokeren speelt naar alle waarschijnlijkheid volgend seizoen in de tweede klasse, en was al enige tijd op zoek naar een overnemer voor de club. Voor Roger Lambrecht werd het namelijk tijd om een stap opzij te zetten op zijn 87. Het nieuws geraakte zopas bekend dat de Waaslanders ook iemand hebben gevonden.

Dat in de naam van Louis De Vries, bekend van Antwerp én Germinal Beerschot. HLN wist het nieuws te melden: "Louis De Vries zette zijn handtekening onder de overname van Lokeren. Hij is geen onbekende in het voetbalmilieu. De Vries was bestuurder bij Antwerp en stond mee aan de wieg van fusieclub Germinal Beerschot Antwerpen waar hij sportief directeur werd. Hij was ook spelersmakelaar en concertpromotor." luidt het bij de krant.

UPDATE 13/06

De overname van Lokeren door Louis De Vries is volgens Het Nieuwsblad nog niet beklonken. "Zolang de overname niet definitief rond is, kunnen we de verkoop niet officieel bevestigen," reageerde Lokeren. Volgens de krant zou de huidige eigenaar Roger Lambrecht de eerste schijf van 1 miljoen euro wel reeds ontvangen hebben, maar zouden er nog enkele details moeten worden uitgeklaard. Lokeren en Lambrecht hopen dat deze deal doorgaat, want de andere kandidaat-overnemer uit Spanje zou zich inmiddels teruggetrokken hebben. Daardoor valt de samenwerking met Valencia ook in het water.

UPDATE 13u15
De zorgen over het mogelijke afspringen van de overname bij Lokeren mogen alweer de prullenmand in, weet Het Laatste Nieuws. Zondag zal Roger Lambrecht immers de deal helemaal beklinken wanneer Louis De Vries terug is uit Spanje en meteen de overnemer ook voorstellen aan de spelersgroep. Die zal daarna meteen zijn eerste oefenmatch afhaspelen, tegen Zelzate.

LEES OOK: Transfernieuws: vertrekkers Antwerp, AA Gent en Charleroi

Is deze overname een goede zaak voor Lokeren?

Meest recent

'Transferwending De Cat: absolute jackpot in gevaar'

Bij RSC Anderlecht gaat de voorbereiding op het nieuwe seizoen volgende week van start. Dat zal ...

99
99
Tzolis ziet nieuwe goudklomp bij Club: "Hij trainde mee en ..."

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge talenten te lanceren vanuit de jeugdopleiding. En ...

162
162
Argentijnse pers komt met trieste reden voor tranen Messi

Lionel Messi heeft tijdens zijn eerste wedstrijd op het WK 2026 meteen de show gestolen. Zo was hij ...

212
212
Optater Ronaldo en co: Congo stunt met historisch WK-punt

Het WK 2026 is met een flinke tegenvaller van start gegaan voor het Portugal van sterspeler ...

49
49
Outfit Garcia maakt tongen los: "Net een treinconducteur"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

79
79
'Bayern dokt 55 miljoen: Kompany krijgt WK-uitblinker'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

146
146
Na WK nieuwe nummer één? Lammens reageert duidelijk

De Rode Duivels begonnen hun WK met een ontgoocheling, want tegen Egypte hadden ze toch meer ...

37
37
AA Gent pakt uit met WK-ganger bij Jonge Duivels

Net als veel andere Belgische clubs zet AA Gent dezer dagen alsmaar meer in op jong talent. De ...

44
44
'Club troeft Sporting af: 5 miljoen voor eerste aanwinst'

Club Brugge wil doorgaans zijn transferhuiswerk snel klaar hebben en is ook nu al druk in de weer. ...

429
429
Charleroi kiest nieuwe coach, bijna witte rook in Beveren

Er stonden deze zomer heel wat trainersvacatures open bij Belgische eersteklassers. Nu de start van ...

110
110
'Antwerp haalt opgelucht adem: megaboete vermeden'

Er werd de voorbije jaren al heel wat geschreven over de financiële situatie van Antwerp, dat ...

148
148
Fabrizio Romano meldt stevige transferdomper voor Club

Bij Club Brugge is het nog wachten op de eerste zomeraanwinst. De voorbije weken werden nochtans al ...

166
166
'Dubbelslag Anderlecht: Sibierski slaat schaamteloos toe'

Anderlecht ruikt een buitenkans in Frankrijk. Antoine Sibierski heeft niet één, maar ...

860
860
Zulte Waregem houdt icoon voor dertiende seizoen aan boord

Zulte Waregem maakt zich op voor zijn tweede seizoen terug in de Jupiler Pro League, nadat ze ...

84
84
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

231
231
'Bom op WK: Ivoriaanse speler opgepakt voor matchfixing'

Het WK is ondertussen enkele dagen ver en nu al krijgen we te kampen met de nodige controverses. Een ...

115
115
Rigaux heeft beet: icoon keert terug bij Feyenoord

Dévy Rigaux drukt meteen zijn stempel bij Feyenoord, enkele weken nadat de Belgische sportief ...

77
77
Bromance Ronaldo-Martinez: cijfers spreken boekdelen

Cristiano Ronaldo begint aan zijn zesde en laatste WK. CR7 is op zijn 41ste nog steeds een ...

34
34
'KV Kortrijk stunt met deals bij Standard en Beerschot'

KV Kortrijk begon als eerste met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Kerels gaan de komende ...

343
343
Congo wil stunten met speler met schimmig Anderlecht-verhaal

Congo trekt met heel wat ex-spelers uit de Jupiler Pro League naar het WK. Van Chancel Mbemba tot ...

93
93
'Derde club meldt zich, Westerlo ruikt jackpot'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

68
68
'Antwerp gaat voor topdeal in de Serie A'

Royal Antwerp FC heeft nood aan heel wat versterking, want de ploeg is momenteel niet Jupiler Pro ...

252
252
'KRC Genk mikt hoog: pittige vraagprijs voor toptalent'

Bij KRC Genk hebben ze heel wat talent in de ploeg. De Limburgers krijgen dan ook veel telefoontjes ...

344
344
Sporting Hasselt pakt stevig uit met ervaren Belg

Het wordt uitkijken naar het nieuwe seizoen in de Challenger Pro League, waar met Sporting Hasselt ...

106
106
AA Gent weet waar het aan toe is in Conference League

AA Gent wist afgelopen seizoen op de valreep een Europees ticket te pakken. In de barrages tegen KRC ...

198
198

Meer sportnieuws