'Lambrecht komt zondag met nieuws over overname Lokeren'

188 stemmen
'Lambrecht komt zondag met nieuws over overname Lokeren'

Sporting Lokeren speelt naar alle waarschijnlijkheid volgend seizoen in de tweede klasse, en was al enige tijd op zoek naar een overnemer voor de club. Voor Roger Lambrecht werd het namelijk tijd om een stap opzij te zetten op zijn 87. Het nieuws geraakte zopas bekend dat de Waaslanders ook iemand hebben gevonden.

Dat in de naam van Louis De Vries, bekend van Antwerp én Germinal Beerschot. HLN wist het nieuws te melden: "Louis De Vries zette zijn handtekening onder de overname van Lokeren. Hij is geen onbekende in het voetbalmilieu. De Vries was bestuurder bij Antwerp en stond mee aan de wieg van fusieclub Germinal Beerschot Antwerpen waar hij sportief directeur werd. Hij was ook spelersmakelaar en concertpromotor." luidt het bij de krant.

UPDATE 13/06

De overname van Lokeren door Louis De Vries is volgens Het Nieuwsblad nog niet beklonken. "Zolang de overname niet definitief rond is, kunnen we de verkoop niet officieel bevestigen," reageerde Lokeren. Volgens de krant zou de huidige eigenaar Roger Lambrecht de eerste schijf van 1 miljoen euro wel reeds ontvangen hebben, maar zouden er nog enkele details moeten worden uitgeklaard. Lokeren en Lambrecht hopen dat deze deal doorgaat, want de andere kandidaat-overnemer uit Spanje zou zich inmiddels teruggetrokken hebben. Daardoor valt de samenwerking met Valencia ook in het water.

UPDATE 13u15
De zorgen over het mogelijke afspringen van de overname bij Lokeren mogen alweer de prullenmand in, weet Het Laatste Nieuws. Zondag zal Roger Lambrecht immers de deal helemaal beklinken wanneer Louis De Vries terug is uit Spanje en meteen de overnemer ook voorstellen aan de spelersgroep. Die zal daarna meteen zijn eerste oefenmatch afhaspelen, tegen Zelzate.

Is deze overname een goede zaak voor Lokeren?

Meest recent

Vanderbiest met verrassend oordeel over punt in Anderlecht

KV Mechelen gaf in de slotfase alsnog een zege weg tegen RSC Anderlecht. Al verdienden de ...

58
58
Vandenbempt trekt héél pijnlijke conclusie over Anderlecht

RSC Anderlecht moet nog knokken om een Europees ticket te behalen. Dat is heel erg nodig voor de ...

112
112
KV Mechelen wacht af: ervaren pion mysterieus over vertrek

Bij KV Mechelen hopen ze nog een Europees ticket te behalen, wat voor de club fantastisch zou zijn. ...

60
60
Club Brugge reageert fors na nazigroet

Er was een groot feest na Club Brugge - Union SG, maar één fan zorgde ervoor dat hij ...

218
218
Van Gucht en Charlotte shockeren: “Namen beslissing samen”

Alsof alle ogen al niet genoeg op hen gericht waren, zorgen Ruben Van Gucht en Charlotte Van Looy ...

51
51
Club Brugge heeft beet en shopt in de Bundesliga

Club Brugge is volop bezig met het scouten van buitenlandse talenten, maar ze wisten ook al een ...

85
85
Hayen baalt: vier pionnen out voor Antwerp

KRC Genk moet aan de bak tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers beseffen dat het van moeten is, want ...

116
116
Sibierski aan zet: blijft 'miscast' dan toch bij Anderlecht?

Bij RSC Anderlecht gaat er heel wat volk de club verlaten komende zomer. Over één ...

424
424
FC Barcelona brengt geweldig nieuws over Flick

FC Barcelona werd dit seizoen op overtuigende wijze kampioen in Spanje. De Catalanen spelen ...

34
34
Nét geen WK met de Rode Duivels, weldra terug in JPL?

Héél wat Belgische clubs zoeken op de transfermarkt naar opportuniteiten. Misschien is ...

85
85
Vandenbempt looft Bruggeling: "Op 1 bij de Gouden Schoen"

Club Brugge wordt kampioen, dat is duidelijk. Blauw-Zwart maakte héél veel indruk in ...

240
240
Anderlecht heeft beet en sluit nieuw contract af

RSC Anderlecht is bij de eerste ploeg al jaren op de dool, maar gelukkig is er Neerpede. Daar zijn ...

164
164
Roméo Lavia moet nieuwe opdoffer slikken

Rudi Garcia stelde vrijdag heel wat potentiële Rode Duivels teleur bij het bekend maken van ...

129
129
'Cercle wrijft zich in handen: transferstrijd helemaal los'

Cercle Brugge blikt alweer terug op een moeilijk seizoen, waarin het pas in de Relegation Play-Off ...

98
98
Vrancken lacht tanden bloot na vraag over toekomst

STVV moest zaterdag wel vrede nemen met een gelijkspel tegen AA Gent, maar dat kon de pret op Stayen ...

167
167
'Exit Rigaux: Club kiest voor verrassende vervanging'

Club Brugge staat voor een nieuwe landstitel, maar ook voor grote veranderingen. Zowel op als naast ...

442
442
Real Madrid kondigt vertrek van icoon aan

Voor Real Madrid eindigt het seizoen volgend weekend met een thuiswedstrijd tegen Athletic Bilbao. ...

83
83
'Club davert op grondvesten: vertrek in kannen en kruiken'

Club Brugge zette zondagavond een enorme stap richting de landstitel door Union met 5-0 te ...

474
474
Courtois verbaast en koopt zich bij nieuwe club in

Thibaut Courtois haalt op zijn 34ste nog steeds een bijzonder hoog niveau. De doelman van Real ...

104
104
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

339
339
'Hubert na pandoering plots op de wip bij Union'

Union is op enkele dagen tijd van de hemel naar de hel gegaan. Donderdag pakte het nog de Croky Cup ...

532
532
Wansmakelijke Lukaku-taferelen bij titelviering Inter

Inter speelde zondag zijn laatste thuiswedstrijd van het seizoen en dat ging gepaard met een groot ...

149
149
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht kan cashen, Club heeft beet'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

384
384
Llansana haalt ferm uit na KV Mechelen: “Heel het seizoen al”

RSC Anderlecht speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen KV Mechelen. Paars-Wit moet nog vol aan ...

489
489
Degryse briest: “Ontzettend jammer voor Belgisch voetbal”

Club Brugge is op weg naar een nieuwe landstitel. Na een tweestrijd met Union SG in de Champions ...

574
574

Meer sportnieuws