'Club Brugge delft het onderspit voor nieuwe aanvaller'

door
'Club Brugge delft het onderspit voor nieuwe aanvaller'

Club Brugge begeeft zich dezer dagen in zijn zoektocht naar versterking dezer dagen regelmatig op de Afrikaanse markt. Spelers als Emmanuel Dennis, Krépin Diatta of Odilon Kossounou maakten in de voorbije transferperiodes de overstap naar het Jan Breydelstadion en ook deze zomer wordt Club weer gelinkt aan een paar jonge Afrikanen. 


Eén van de spelers die Blauw-Zwart op het oog had, was Cletus Nombil. De 18-jarige flankaanvaller uit Ghana kwam het voorbije seizoen uit voor Sparta Praag, maar is nog eigendom van Dreams FC, een club uit zijn thuisland. Een definitieve transfer naar Tsjechië viel in het water door visumproblemen, waardoor de strijd om zijn handtekening de voorbije weken weer opengegooid werd. 

Maar volgens de Daily Mail is het wellicht niet Club Brugge, maar wel het Schotse Hearts dat aan het langste eind zal trekken. Nombil zou er een driejarig contract kunnen tekenen. Ook Schalke 04 was nog geïnteresseerd, maar vist net als Club achter het net.

UPDATE 09/06

Ook Ghanese media weten het nu zeker. Cletus Nombil tekent niet bij Schalke 04 of Club Brugge, maar wel bij het Schotse Hearts. Na een geslaagde proefperiode in Schotland staat de flankaanvaller op punt om er een driejarig contract te tekenen. Eerder slaagde Nombil er niet in om een testperiode met glans af te sluiten bij Sparta Praag en AIK Stockholm.

LEES OOK: Hayen duidelijk over beschikbaarheid Tzolis én Mignolet

Moet Club inzetten op meer directe versterkingen?

Meest recent

Union SG flikt het weer en stunt opnieuw in Champions League

Union SG begon om 18u45 aan zijn partij op het veld van Galatasaray. De Brusselaars hoopte na een 0 ...

73
73
Pro League reageert: Parys zet tegenaanval in op DAZN

DAZN zette het Belgisch voetbal dinsdag op zijn kop door plots aan te kondigen dat het mediacontract ...

93
93
DAZN-bom eist slachtoffer: Parys out bij Pro League?

Clubs die vrezen voor hun recurrente inkomsten, fans die mogelijk in de kou blijven staan: de ...

167
167
Verhuurde JPL-spelers: talent toont zijn enorme potentieel

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

26
26
Union SG bestolen in Galatasaray? "Waarom niet?!"

Union SG heeft zijn eerste 45 minuten op het veld van Galatasaray achter de rug. De Brusselaars ...

70
70
Annelien bekent aan Deschacht: "Moet echt kokhalzen"

Annelien Coorevits en Olivier Deschacht waren jarenlang een van de meest besproken showbizzkoppels ...

42
42
Beerschot doorgelicht: eigenaars geven nieuwe ambities prijs

Er is weer rust en positiviteit rondom Beerschot. De Kielse Ratten spelen voluit mee voor promotie ...

99
99
Via Union naar Galatasaray met Hagi: "Droom die uitkwam"

Union SG staat voor een zware verplaatsing in de Champions League. Ze nemen het vanavond in ...

39
39
'Manchester ontploft: onverwachte keeperbom rond Lammens'

Bij Manchester United lijkt eindelijk alles goed te zitten met Senne Lammens in doel: clean sheets, ...

247
247
Breuk met DAZN: Pro League kiest tussen regen en de drop

DAZN dropte dinsdag een bom van formaat door het contract met de Pro League op te zeggen. Zowel op ...

363
363
De 11 namen: Hubert hakt opvallende knopen door bij Union

Terwijl de heisa rond DAZN de nationale krantenkoppen domineert zouden we haast vergeten dat er ook ...

20
20
Storm rond Brusselmans: BV gaat los na knetterende rel

Herman Brusselmans staat opnieuw in de schijnwerpers. In zijn recente column nam de ...

113
113
DAZN voert druk op: Belgisch voetbal van de buis?

Na een ellenlange soap is de kogel door kerk. DAZN liet dinsdag weten het contract met de Pro League ...

199
199
Koude oorlog met DAZN: Pro League onderneemt actie

Halfweg de reguliere competitie is de bom gebarsten. Na een maandenlange impasse liet DAZN zopas ...

428
428
Wout van Aert zorgt voor grote shock: Fan van deze club

Wout van Aert mocht dan wel zijn eerste aflevering van De Slimste Mens ter Wereld niet overleven, ...

208
208
Hayen duidelijk over beschikbaarheid Tzolis én Mignolet

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Sporting CP. Blauw-Zwart maakte de selectie ...

188
188
'Bom bij Real: Courtois in de clinch met ploegmakkers'

Het is hommeles bij Real Madrid. Ondanks behoorlijke resultaten van Xabi Alonso bij De Koninklijke ...

268
268
Consternatie alom: Telenet en Proximus reageren op DAZN

DAZN lijkt niet van plan de oorlog met de Pro League te stoppen. De rechtenhouder van het Belgische ...

1773
1773
Einde van Gheysens? Antwerp-supporters schieten in actie

Royal Antwerp FC zit in de gevarenzone. Afgelopen speeldag ging het pijnlijk in eigen huis onderuit ...

301
301
Club houdt hart vast: Forbs reageert op bliksemvertrek

Carlos Forbs is dit seizoen één van de aangename verrassingen bij Club Brugge. De ...

558
558
DAZN stampt tegen schenen: fans massaal in opstand

De situatie tussen DAZN, de Pro League en de telecomproviders is volledig geëscaleerd. De ...

1066
1066
Club Brugge meldt grote verrassing voor Sporting

Club Brugge kijkt namens de Champions League recht in de ogen van Sporting CP. Blauw-Zwart maakte de ...

270
270
Explosieve onrust bij Antwerp: iets veel groters mis

Royal Antwerp FC zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old greep na de ...

349
349
DAZN-oorlog catastrofaal: dit zijn de enorme gevolgen

De DAZN-oorlog tussen de Pro League en de Belgische telecomproviders is compleet ontploft. De ...

746
746
El Ouahdi troeft Union af, ook El Hadj krijgt prijs

Zakaria El Ouahdi van KRC Genk en Ait El Hadj van Union SG zijn in de prijzen gevallen. Tijdens ...

48
48

Meer sportnieuws