Albert snapt commotie over Kompany en Anderlecht niet

door
Albert snapt commotie over Kompany en Anderlecht niet

Anderlecht haalde voor volgend seizoen al zijn grootste slag thuis door Vincent Kompany terug te halen. Dat de 33-jarige Rode Duivel als speler-trainer aan de slag gaat, deed de voorbije weken heel wat wenkbrauwen fronsen. Er rezen vooral vragen over hoe hij die dubbele functie zal invullen en of hij dan wel nog een toekomst kan hebben bij de nationale ploeg.


Philippe Albert begrijpt de commotie echter niet. "Ik zie niet waar het probleem zit met Kompany. Bij Anderlecht zal hij altijd op het veld staan, Simon Davies zal de trainingen leiden. Hij zal zich focussen op zijn rol als speler, zelfs al zal hij om 9u al op de club aankomen en pas om 20u vertrekken. Hij zal niet dubbel zo goed moeten presteren omdat hij naar België terugkeert: Martinez heeft in het verleden al spelers opgeroepen die bij hun club op de bank zaten of in China speelden", stelt hij in La Capitale.

"Als Kompany elke week speelt, moet hij opgeroepen worden. Ik begrijp niet dat sommigen zich vragen stellen. Natuurlijk heeft hij niet de makkelijke weg gekozen, maar dat zit in zijn persoonlijkheid. Ik ben ervan overtuigd dat de taakverdeling bij Anderlecht duidelijk zal zijn. Waarom hem stokken in de wielen steken nog voor hij eraan begint?"

LEES OOK: 'Nieuwe parel uit buitenland voor Anderlecht'

Ben je het eens met hem?

Meest recent

X sabelt Kiyine genadeloos neer: "Bandieten zoals Waes..."

Is er nog een voetbaltoekomst voor Sofian Kiyine? Die vraag mag luidop gesteld worden, nadat de ...

12
12
TRANSFERUURTJE: 'Knaltransfer Lammens, Club strikt topaanwinst'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

101
101
Infantino vreest voor WK 2026 en heeft boodschap voor Trump

Het WK voor Clubs is een voorbode voor het WK van volgend jaar. Gastland Verenigde Staten wordt op ...

44
44
‘Loïs Openda haalt voorpagina met monstertransfer’

Loïs Openda kende een minder seizoen bij RB Leipzig, maar de Rode Duivel kan nog steeds een ...

95
95
Yannick Ferrera sleept RWDM Brussels voor de rechter

Na de woelige weken van RWDM Brussels in verband met de naamsverandering staat er alweer een gevecht ...

63
63
Fener maakt AC Milan compleet belachelijk na transfer Brown

Fenerbahçe en AC Milan waren in een ferme strijd verwikkeld om Archie Brown van KAA Gent ...

101
101
'Vier voorstellen de vuilbak in: Jashari hakt knoop door'

De transfersoap rond Ardon Jashari blijft voortduren. Verschillende grootmachten zouden de Zwitser ...

1066
1066
Voetbal naar de vaantjes: Knallende ambras bij FIFA-bobo’s

Het WK voor Clubs zorgt voor heel wat ophef. De beste teams ter wereld komen in de Verenigde Staten ...

180
180
'De Mil vreest: volgende smaakmaker grof wild'

Rik De Mil verkoos een verlengd verblijf bij Sporting Charleroi boven een transfer naar Royal ...

78
78
Messi en Dreyer spelen MLS volledig in de vernieling

Lionel Messi en Anders Dreyer zijn niet te houden in de Major League Soccer. De twee spelen de ...

47
47
Vanessa maakt Van Crombrugge zot, die reageert met...

Eén van de meest spraakmakende relaties in BV-land ontspon zich eind vorig jaar. Toen maakten ...

614
614
'Frank Raes stil na porno-bommetje van ex'

Lange tijd vormden Frank Raes en zijn ex-vrouw Cath Luyten een prachtig koppel. De twee kregen ook ...

164
164
'Nieuwe parel uit buitenland voor Anderlecht'

RSC Anderlecht blijft over heel de wereld rondspeuren naar versterking. Paars-Wit kijkt uit naar ...

225
225
'Blijft hij of niet? Droomtransfer lonkt voor Mignolet'

Bij Club Brugge krijgen Nordin Jackers en Simon Mignolet elk hun kans in de voorbereiding. Nicky ...

798
798
‘Verguisde speler’ bloeit open onder Besnik Hasi

RSC Anderlecht is nog in volle voorbereiding op het nieuwe seizoen. Dat gebeurt met ups en downs. De ...

906
906
De Roover van Antwerp naar STVV: "Het ideale traject"

STVV heeft een nieuwe technische staf. Wouter Vrancken haalde nieuw volk naar Stayen. Jan Van ...

95
95
Zwendel escaleert: Coucke bijt van zich af op Instagram

Als ervaren ondernemer kent Marc Coucke ondertussen het klappen van de zweep. De eigenaar van ...

237
237
'Fofana verlaat Lyon: verrassende uitkomst op til'

Rondom Malick Fofana doen er al maanden héél veel geruchten. De Rode Duivel speelt ...

108
108
'Bijna Hoefkens-stunt bij Club Brugge'

Carl Hoefkens begint aan zijn tweede seizoen bij NAC Breda. De Belgische coach speelde met zijn team ...

199
199
"Anderlecht?" - Patris doorbreekt eindelijk de stilte

STVV rondde zijn oefenstage af in het Nederlandse Venray. VoetbalNieuws bracht een bezoekje aan de ...

130
130
'Standard blijft druk bezig: volgende vertrekker bekend'

Standard gooide het de voorbije maanden over een radicaal andere boeg. Sinds de aanstelling van Marc ...

124
124
'Deal met Club Brugge helpt Inter aan Rode Duivel'

Club Brugge is dezer dagen een hot item in de Italiaanse pers. De bekerwinnaar zit dezer dagen ...

525
525
'Union schiet na schokkende wending in actie op mercato'

Binnen een week gaat het seizoen voor landskampioen Union al van start, want dan wacht al de ...

248
248
OHL moet het onderspit delven in marathonwedstrijd

OH Leuven draaide vorig seizoen opnieuw een grijs seizoen. Het wisselde deze zomer daarom nog maar ...

63
63
'Barslechte Depay per direct met pensioen'

In de zomer van 2024 verbaasde Memphis Depay vriend en vijand door na zijn vertrek bij Atletico ...

241
241

Meer sportnieuws