TRANSFERUURTJE: 'Club werkt aan terugkeer publiekslieveling, Barça wil Belg'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club werkt aan terugkeer publiekslieveling, Barça wil Belg'

Terwijl de ontknopingen van de competities in binnen- en buitenland bijna afgerond zijn, wordt in de bestuurskamers al druk gewerkt naar de komende zomermercato toe. Die opent pas binnen enkele weken, maar nu al wemelt het van de geruchten en berichten over nakende deals. VoetbalNieuws zet daarom dagelijks het belangrijkste transfernieuws op een rijtje in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge werkt aan de invulling van zijn staf en zoekt onder meer nog een nieuwe keeperstrainer. Daarvoor denkt het aan een gewezen publiekslieveling, want het zou Vladan Kujovic benaderd hebben. De 40-jarige Serviër was van 2011 tot 2015 bij Blauw-Zwart actief als speler.



Daarnaast zou ook de eerste vertrekker bij Club bijna een feit zijn. Middenvelder Brandon Baiye legt immers medische testen af bij NAC Breda. De 18-jarige middenvelder maakte dit seizoen deel uit van de A-kern en kwam in het begin van het seizoen twee keer in actie. Nadat hij weigerde zijn contract te verlengen, verdween hij echter uit beeld.

Anderlecht lijkt stilaan een kruis te mogen maken over de komst van Alexander Isak. De jonge Zweedse spits zou op weg zijn naar Real Sociedad. De Basken zouden zelfs al bijna een akkoord bereikt hebben over de komst van de spits van Borussia Dortmund.



KRC Genk zal deze zomer wellicht een vervanger moeten vinden voor Mbwana Samatta. De Tanzaniaanse prijsschutter kan immers op heel wat belangstelling rekenen, vooral vanuit Engeland. Onder meer Brighton, Aston Villa, Leicester, Watford, Burnley, AS Roma en Olympique Lyon zouden belangstelling tonen.

Eén van de pistes die Genk volgde, was die van Paul Onuachu. De Nigeriaanse targetspits zag een transfer naar Genk wel zitten, maar zijn club FC Midtjylland maakte een transfer onmogelijk. Genk was bereid om 4,7 miljoen euro neer te tellen, maar Midtjylland zou een dikke 9 miljoen euro eisen. 

BUITENLAND



Bij FC Barcelona moeten ze deze zomer wellicht op zoek naar een nieuwe doelman, want Jasper Cillessen wil vertrekken. Eén van de namen die nog steeds nadrukkelijk klinkt als mogelijke vervanger van de Nederlander is Koen Casteels. Het is echter wel vooral de vraag of de keeper van VfL Wolfsburg vrede zal willen nemen met een rol in de schaduw van Marc-André ter Stegen.

LEES OOK: 'Barça blijft doorduwen voor deal met Club'

Moet Club Kujovic terughalen?

Meest recent

"Nooit meegemaakt" - voetbalwereld ondersteboven na PSG-Bayern

In hun heenwedstrijd van de halve finales van de Champions League hebben Paris Saint-Germain en ...

0
0
Kompany doet straffe voorspelling na ongezien spektakel

Paris Saint-Germain en Bayern München hebben dinsdagavond een spektakelstuk op de mat gelegd ...

115
115
'Barça blijft doorduwen voor deal met Club'

Club Brugge hoopt de komende weken zijn seizoen in eigen land nog te bekronen met de landstitel, ...

93
93
9 GOALS! PSG klopt Bayern na waanzinnig kijkstuk

De hele voetbalwereld keek uit naar de clash tussen PSG en Bayern München in de halve finale ...

97
97
'Standard stuurt oude bekende weer wandelen'

Bij Standard belooft het alweer een zeer drukke transferzomer te gaan worden. De Rouches moeten op ...

67
67
Kerkhofs benoemt het probleem voor licentie Sporting Hasselt

Vorig weekend kon Sporting Hasselt een stevig feestje bouwen, want het veroverde de titel in eerste ...

101
101
Sensatie in PSG-Bayern, maar was penalty wel terecht?

De voetbalwereld zit dinsdagavond op het puntje van zijn stoel voor de kraker tussen Paris ...

115
115
'Club vist op bekend terrein: nieuw parel op komst'

Bij Club Brugge kunnen ze trots zijn op de prestaties van NXT dit seizoen. In 1B beleefden de ...

107
107
Om deze reden liet Stijnen plots zijn assistent invallen

Patro Eisden sneuvelde maandagavond in de halve finale van de play-offs in de Challenger Pro League ...

79
79
'Club moet stevig dokken voor droomaanwinst'

Bij Club Brugge lijken ze stilaan te beginnen aan hun zomermercato. De eerste transfertargets ...

210
210
'Cercle Brugge ruikt plots miljoenen voor Belgische invaller'

Bij Cercle Brugge zullen er in de zomer ook wel de nodige spelers het team gaan verlaten. Eén ...

134
134
KRC Genk met énorm probleem: cijfers spreken boekdelen

KRC Genk speelde 1-1 tegen Standard. Net als tegen Sporting Charleroi misten de Limburgers een ...

162
162
Genadeklap voor Club-lieveling: één blunder werd hem fataal

Bij Club Brugge volstaat één moment om een heel seizoen te veranderen. Een speler die ...

251
251
'Club Brugge gaat voor nieuwe transferdeal à la Forbs'

Club Brugge gaat een heel drukke zomermeracto tegemoet. Blauw-Zwart zal in elke sector stevig moeten ...

248
248
'Anderlecht neemt standpunt in: Sardella mist deze duels'

Killian Sardella kreeg afgelopen weekend een veelbesproken rode kaart tegen Union SG. De verdediger ...

135
135
Verhuurde JPL-spelers: goals en assists bij de vleet

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

47
47
Club Brugge deelt groot nieuws: record aan diggelen

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in de nek hijgen van Union. ...

229
229
'Anderlecht hakt knoop door over comeback huurlingen'

Wie de nieuwe sportief directeur moet worden blijft voorlopig een vraagteken, maar dat er komende ...

412
412
Paspoortbom barst: Hoefkens midden in Nederlandse storm

Een paspoortschandaal bij onze noorderburen zet het Nederlandse voetbal op scherp. Hoofdrolspelers ...

111
111
'Club Brugge plukt Antwerp kaal: details lekken uit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp tegenwoordig meer dan ooit de kaart van de jeugd. ...

669
669
'Bommetje bij Club Brugge: jackpot voor bankzitter?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van sterkhouders de kassa ...

333
333
'Leegloop in Anderlecht: nieuwkomer laat kassa rinkelen'

RSC Anderlecht kan maar beter snel een sportieve baas aanstellen, want de Brusselaars stevenen ...

511
511
'Dilemma bij Club Brugge: play-offheld richting exit'

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in het spoor van koploper ...

438
438
'Klopjacht op De Cat: drie grootmachten duwen door'

RSC Anderlecht heeft geen tijd om stil te staan bij de nul op zes tegen STVV en Union, want zondag ...

446
446
Mulder haalt uit naar bondscoach: "Om stil van te worden"

Jan Mulder weet nog altijd hoe hij een bal moet raken, maar tegenwoordig treft hij vooral met ...

80
80

Meer sportnieuws