TRANSFERUURTJE: 'Club werkt aan terugkeer publiekslieveling, Barça wil Belg'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club werkt aan terugkeer publiekslieveling, Barça wil Belg'

Terwijl de ontknopingen van de competities in binnen- en buitenland bijna afgerond zijn, wordt in de bestuurskamers al druk gewerkt naar de komende zomermercato toe. Die opent pas binnen enkele weken, maar nu al wemelt het van de geruchten en berichten over nakende deals. VoetbalNieuws zet daarom dagelijks het belangrijkste transfernieuws op een rijtje in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge werkt aan de invulling van zijn staf en zoekt onder meer nog een nieuwe keeperstrainer. Daarvoor denkt het aan een gewezen publiekslieveling, want het zou Vladan Kujovic benaderd hebben. De 40-jarige Serviër was van 2011 tot 2015 bij Blauw-Zwart actief als speler.



Daarnaast zou ook de eerste vertrekker bij Club bijna een feit zijn. Middenvelder Brandon Baiye legt immers medische testen af bij NAC Breda. De 18-jarige middenvelder maakte dit seizoen deel uit van de A-kern en kwam in het begin van het seizoen twee keer in actie. Nadat hij weigerde zijn contract te verlengen, verdween hij echter uit beeld.

Anderlecht lijkt stilaan een kruis te mogen maken over de komst van Alexander Isak. De jonge Zweedse spits zou op weg zijn naar Real Sociedad. De Basken zouden zelfs al bijna een akkoord bereikt hebben over de komst van de spits van Borussia Dortmund.



KRC Genk zal deze zomer wellicht een vervanger moeten vinden voor Mbwana Samatta. De Tanzaniaanse prijsschutter kan immers op heel wat belangstelling rekenen, vooral vanuit Engeland. Onder meer Brighton, Aston Villa, Leicester, Watford, Burnley, AS Roma en Olympique Lyon zouden belangstelling tonen.

Eén van de pistes die Genk volgde, was die van Paul Onuachu. De Nigeriaanse targetspits zag een transfer naar Genk wel zitten, maar zijn club FC Midtjylland maakte een transfer onmogelijk. Genk was bereid om 4,7 miljoen euro neer te tellen, maar Midtjylland zou een dikke 9 miljoen euro eisen. 

BUITENLAND



Bij FC Barcelona moeten ze deze zomer wellicht op zoek naar een nieuwe doelman, want Jasper Cillessen wil vertrekken. Eén van de namen die nog steeds nadrukkelijk klinkt als mogelijke vervanger van de Nederlander is Koen Casteels. Het is echter wel vooral de vraag of de keeper van VfL Wolfsburg vrede zal willen nemen met een rol in de schaduw van Marc-André ter Stegen.

LEES OOK: UCL: sensatie op slotspeeldag, topclub grootste slachtoffer

Moet Club Kujovic terughalen?

Meest recent

'Napoli kan Cercle Brugge nog aardige duit opleveren'

Cercle Brugge verdiende dit seizoen al 16,80 miljoen euro aan transfers. Zelf spendeerden ze net ...

52
52
De Zerbi: "Of ik vertrek na Club Brugge-debacle?"

Roberto De Zerbi verloor met Olympique Marseille met 3-0 van Club Brugge. Een blamage voor de fiere ...

48
48
Patro plots internationaal bekend: "Zelfs in Italië nieuws"

Patro Eisden haalde Radja Nainggolan voor 75.000 euro weg bij Sporting Lokeren. Hij gaat daar ...

70
70
De Mil huivert: AA Gent verspeelt dure punten in PO1-strijd

AA Gent leek vanavond lange tijd een geweldige zaak te doen in de strijd om de top-6. De Buffalo's ...

104
104
De Roeck vindt net op tijd juiste recept bij Club NXT

In de Challenger Pro League heeft Jonas De Roeck eindelijk het juiste recept gevonden voor Club NXT. ...

141
141
Man City geeft cruciale update over blessure Doku

Manchester City won afgelopen week in de Champions League van Galatasaray. Jérémy Doku ...

49
49
Hasi geeft update over Augustinsson, De Cat & co

RSC Anderlecht kampt ook dit seizoen met het nodige blessureleed. Toch wel zeer opvallend, aangezien ...

173
173
Euvrard in ‘Hasi-situatie’: "Of ik vrees voor een ontslag?"

Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job als RSC Anderlecht verliest van Standard, maar andersom is dat ...

63
63
'Ajax gaat voor gigantische stunttransfer'

Ajax zet alles op alles om tweede te worden in de Eredivisie en zich zo te verzekeren van een ticket ...

79
79
Hubert lyrisch en noemt vier spelers van Club Brugge

Club Brugge doet het al jaren uitstekend in Europa, maar in België zullen ze in de Jupiler Pro ...

422
422
'Renard zorgt voor dure miskleun bij Anderlecht'

Olivier Renard maakte tot op heden nog geen indruk als sportieve baas van RSC Anderlecht. De ...

379
379
‘Club Brugge in shock: stunttransfer is pure blamage’

Club Brugge dacht dat het dé beoogde stunttransfer van de wintermercato beet had. Maar ...

823
823
Lichtpunt bij KRC Genk: Hayen vindt nieuwe smaakmaker

De kans dat KRC Genk de top zes gaat halen, wordt met de week kleiner. Het speelde 1-1 tegen Cercle ...

285
285
Westerlo pakt uit met volgende ingaande transfer

KVC Westerlo is zeer actief deze mercato. De Kemphanen hebben alweer een buitenlandse transfer ...

41
41
Hasi: "Dat gaat mogelijk nog gebeuren op de transfermarkt"

RSC Anderlecht haalde tot op heden drie spelers en liet er vijf gaan. Mogen we nog wat verwachten in ...

446
446
'Leegloop bij Union: 5 sterkhouders richting exit'

Union greep in de Champions League net naast de knock-outfase, maar in eigen land doet de ...

260
260
'Totale uitverkoop bij Club Brugge: trio mag beschikken'

Hoewel enkele sterkhouders nog steeds aan de mouw worden getrokken lijkt Club Brugge tijdens de ...

1021
1021
Hoogspanning in Sclessin: RSCA-fans maken statement

Net nu er weer bezoekende fans  toegestaan zijn in de immer beladen Clasico balanceren zowel ...

340
340
'Club Brugge strikt winger, goudhaantjes vertrekken'

Om de torenhoge ambities waar te moeten zoekt Club Brugge in het slot van de wintermercato vooral ...

394
394
'De Mil drukt stempel: AA Gent polst oude bekende'

AA Gent trapt straks speeldag 23 op gang op het veld van La Louvière, maar achter de schermen ...

219
219
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

108
108
'Club Brugge all-in: Mourinho stuurt bestuur wandelen'

In de late uurtjes van de wintermercato was Club Brugge sowieso nog op zoek naar versterking, maar ...

663
663
'Hasi buiten': Anderlecht-trainer bijt van zich af

Uitgerekend nu de crisis om de hoek loert na een schamele twee op 12 gaat RSC Anderlecht zondag op ...

273
273
Louis Van Gaal breekt: Nederland tot tranen toe bewogen

Eind december stond Nederland even collectief stil bij een actie die emoties losmaakte en mensen in ...

128
128
Leko doet boekje open over toptransfer Schjelderup

Club Brugge wil zich op de wintermercato nog flink versterken. Andreas Schjelderup is hét ...

584
584

Meer sportnieuws