TRANSFERUURTJE: 'Club werkt aan terugkeer publiekslieveling, Barça wil Belg'

1076 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Club werkt aan terugkeer publiekslieveling, Barça wil Belg'

Terwijl de ontknopingen van de competities in binnen- en buitenland bijna afgerond zijn, wordt in de bestuurskamers al druk gewerkt naar de komende zomermercato toe. Die opent pas binnen enkele weken, maar nu al wemelt het van de geruchten en berichten over nakende deals. VoetbalNieuws zet daarom dagelijks het belangrijkste transfernieuws op een rijtje in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge werkt aan de invulling van zijn staf en zoekt onder meer nog een nieuwe keeperstrainer. Daarvoor denkt het aan een gewezen publiekslieveling, want het zou Vladan Kujovic benaderd hebben. De 40-jarige Serviër was van 2011 tot 2015 bij Blauw-Zwart actief als speler.



Daarnaast zou ook de eerste vertrekker bij Club bijna een feit zijn. Middenvelder Brandon Baiye legt immers medische testen af bij NAC Breda. De 18-jarige middenvelder maakte dit seizoen deel uit van de A-kern en kwam in het begin van het seizoen twee keer in actie. Nadat hij weigerde zijn contract te verlengen, verdween hij echter uit beeld.

Anderlecht lijkt stilaan een kruis te mogen maken over de komst van Alexander Isak. De jonge Zweedse spits zou op weg zijn naar Real Sociedad. De Basken zouden zelfs al bijna een akkoord bereikt hebben over de komst van de spits van Borussia Dortmund.



KRC Genk zal deze zomer wellicht een vervanger moeten vinden voor Mbwana Samatta. De Tanzaniaanse prijsschutter kan immers op heel wat belangstelling rekenen, vooral vanuit Engeland. Onder meer Brighton, Aston Villa, Leicester, Watford, Burnley, AS Roma en Olympique Lyon zouden belangstelling tonen.

Eén van de pistes die Genk volgde, was die van Paul Onuachu. De Nigeriaanse targetspits zag een transfer naar Genk wel zitten, maar zijn club FC Midtjylland maakte een transfer onmogelijk. Genk was bereid om 4,7 miljoen euro neer te tellen, maar Midtjylland zou een dikke 9 miljoen euro eisen. 

BUITENLAND



Bij FC Barcelona moeten ze deze zomer wellicht op zoek naar een nieuwe doelman, want Jasper Cillessen wil vertrekken. Eén van de namen die nog steeds nadrukkelijk klinkt als mogelijke vervanger van de Nederlander is Koen Casteels. Het is echter wel vooral de vraag of de keeper van VfL Wolfsburg vrede zal willen nemen met een rol in de schaduw van Marc-André ter Stegen.

LEES OOK: 'Ajax plant gigantische stunttransfer bij FC Barcelona'

Moet Club Kujovic terughalen?

Meest recent

'Ajax plant gigantische stunttransfer bij FC Barcelona'

Ajax is van plan flink uit te pakken op de transfermarkt, al zullen ze dan eerst moeten verkopen. Ze ...

5
5
Fink wil Anderlecht en Club Brugge de loef afsteken

Thorsten Fink is trainer van het Turkse Samsunspor. De voormalige coach van KRC Genk en STVV gaat ...

78
78
Smaakmaker verrast: "Ik wil bij STVV blijven"

Bij STVV hebben ze heel veel smaakmakers rondlopen in de spelerskern. Heel wat van hen genieten ...

27
27
Start Lukaku niet aan het WK? Dit denkt Vandenbempt

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie bekend. Daar zaten weinig verrassingen bij. Peter Vandenbempt ...

37
37
Salah gooit met statement Slot helemaal onder de bus

Liverpool verloor vrijdagavond kansloos met 4-2 tegen Aston Villa. Mo Salah kwam daags nadien met ...

72
72
Late goal zorgt voor feest bij Westerlo

In de Jupiler Pro League ontving Sporting Charleroi om 16u KVC Westerlo. Wie kon Standard en KRC ...

64
64
Weergaloze goal bezorgt Manchester City de FA Cup

Om 16u begon in Engeland de FA Cup-finale tussen Manchester City en Chelsea. Wie ging aan de haal ...

28
28
Kompany eindigt met stevige knaller, Blessin degradeert

In de Bundesliga stond namiddag de laatste speeldag op het programma. Alle matchen werden om 15u30 ...

51
51
'Anderlecht baalt: flop keert terug na teleurstelling'

RSC Anderlecht wil af van de overtollige spelers. De Brusselaars gaan echter moeite hebben om ...

266
266
Frank Raes over pensioenleven: "Dat kan ik me nog permitteren"

Jarenlang was hij een van de bekendste gezichten van de VRT sportredactie, vandaag geniet Frank Raes ...

47
47
KRC Genk maakt zich geen zorgen: twee toppers in de maak

Bij KRC Genk staat er heel veel druk op de ketel. De Limburgers moeten een Europees ticket ...

161
161
Boskamp vreest rampscenario voor Anderlecht

RSC Anderlecht verloor alweer een finale en dat doet altijd pijn. Al zou een bekerzege niet meteen ...

215
215
Titeldrama bij Celtic-Hearts, OHL Women kampioen

In Schotland stond er een historisch titelduel op het programma tussen Celtic en Hearts. In ...

60
60
Vandenbempt ziet één megaprobleem bij Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Rudi Garcia maakte zijn 26-koppige WK-selectie ...

153
153
STVV wacht af: Vrancken maakt keuze snel bekend

STVV is zeker van de derde plaats in de Jupiler Pro League en na de bekerwinst van Union SG ook al ...

249
249
De Mil geeft toekomstplannen van AA Gent prijs

Bij AA Gent staan ze voor een belangrijke match op het veld van STVV. Daar moeten ze eigenlijk ...

172
172
OFFICIEEL: FC Barcelona kondigt vertrek Lewandowski aan

FC Barcelona heeft de titel binnen en kan rustig het seizoen afronden. De Spaanse topclub maakte ...

126
126
'Standard en Club Brugge starten transfergesprekken op'

Standard strijdt nog volop voor de eindzege in de Europe Play-Offs, maar is ondertussen ook al in de ...

371
371
Albert overschouwt WK-selectie: één grote afwezige

Sinds vrijdag is bekend welke 26 Rode Duivels komende zomer aangemoedigd zullen worden op het WK ...

230
230
Jamal Musiala openhartig: zo denkt hij écht over Kompany

De Champions League winnen bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch is Vincent Kompany bezig aan ...

220
220
Jan Boskamp haalt vernietigend uit naar Marc Coucke

Jan Boskamp kunnen we best beschrijven als een waar boegbeeld van Anderlecht. De flegmatieke ...

262
262
Coosemans-rel krijgt vervolg: bondsparket doet uitspraak

Colin Coosemans raakte de voorbije dagen in het oog van de storm met zijn bedenkelijke gedrag tegen ...

412
412
'Crisisberaad bij Antwerp: bliksemontslag Oosting op tafel'

Antwerp FC is het spoor volledig bijster in de Europe Play-Offs. Die dramatische prestaties hebben ...

268
268
Deschacht vindt opnieuw de liefde: “Klaar voor volgende stap”

Het hart van Olivier Deschacht bloedde eerder deze week nog hevig bij de verloren bekerfinale van ...

71
71
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer Tzolis, nieuwe coach Real'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

180
180

Meer sportnieuws