TRANSFERUURTJE: 'Club werkt aan terugkeer publiekslieveling, Barça wil Belg'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club werkt aan terugkeer publiekslieveling, Barça wil Belg'

Terwijl de ontknopingen van de competities in binnen- en buitenland bijna afgerond zijn, wordt in de bestuurskamers al druk gewerkt naar de komende zomermercato toe. Die opent pas binnen enkele weken, maar nu al wemelt het van de geruchten en berichten over nakende deals. VoetbalNieuws zet daarom dagelijks het belangrijkste transfernieuws op een rijtje in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge werkt aan de invulling van zijn staf en zoekt onder meer nog een nieuwe keeperstrainer. Daarvoor denkt het aan een gewezen publiekslieveling, want het zou Vladan Kujovic benaderd hebben. De 40-jarige Serviër was van 2011 tot 2015 bij Blauw-Zwart actief als speler.



Daarnaast zou ook de eerste vertrekker bij Club bijna een feit zijn. Middenvelder Brandon Baiye legt immers medische testen af bij NAC Breda. De 18-jarige middenvelder maakte dit seizoen deel uit van de A-kern en kwam in het begin van het seizoen twee keer in actie. Nadat hij weigerde zijn contract te verlengen, verdween hij echter uit beeld.

Anderlecht lijkt stilaan een kruis te mogen maken over de komst van Alexander Isak. De jonge Zweedse spits zou op weg zijn naar Real Sociedad. De Basken zouden zelfs al bijna een akkoord bereikt hebben over de komst van de spits van Borussia Dortmund.



KRC Genk zal deze zomer wellicht een vervanger moeten vinden voor Mbwana Samatta. De Tanzaniaanse prijsschutter kan immers op heel wat belangstelling rekenen, vooral vanuit Engeland. Onder meer Brighton, Aston Villa, Leicester, Watford, Burnley, AS Roma en Olympique Lyon zouden belangstelling tonen.

Eén van de pistes die Genk volgde, was die van Paul Onuachu. De Nigeriaanse targetspits zag een transfer naar Genk wel zitten, maar zijn club FC Midtjylland maakte een transfer onmogelijk. Genk was bereid om 4,7 miljoen euro neer te tellen, maar Midtjylland zou een dikke 9 miljoen euro eisen. 

BUITENLAND



Bij FC Barcelona moeten ze deze zomer wellicht op zoek naar een nieuwe doelman, want Jasper Cillessen wil vertrekken. Eén van de namen die nog steeds nadrukkelijk klinkt als mogelijke vervanger van de Nederlander is Koen Casteels. Het is echter wel vooral de vraag of de keeper van VfL Wolfsburg vrede zal willen nemen met een rol in de schaduw van Marc-André ter Stegen.

LEES OOK: UCL: sensatie op slotspeeldag, topclub grootste slachtoffer

Moet Club Kujovic terughalen?

Meest recent

Eindstand UEL: Nederlands bloedbad, tegenstanders Genk gekend

De League Phase van de Champions League zit erop. Donderdagavond werden alle wedstrijden van de ...

80
80
Genk vloekt: winning-goal Karetsas niet genoeg voor top 8

KRC Genk heeft de League Phase van de Europa League al winnend afgesloten. Ondanks een vroege ...

67
67
Witte rook bij KVM: miljoenentransfer in kannen en kruiken

KV Mechelen is matig aan de tweede seizoenshelft begonnen, maar blijft desondanks in de running om ...

40
40
'Tijd tikt: Club Brugge pakt harde transferbeslissing'

De euforie na de Champions League-triomf van woensdag was bijzonder groot bij Club Brugge, maar de ...

340
340
Europees gelukje voor Genk? Vossen fileert penaltyfase

KRC Genk is in eigen land bezig aan een kwakkelseizoen, maar kon zich nog ietwat optrekken aan de ...

75
75
Anderlecht dumpt Ashimeru: opvallende details bekend

RSC Anderlecht heeft zijn vijfde uitgaande transfer van de wintermercato afgerond. Zo werd donderdag ...

230
230
Stiekeme titelambities? STVV slaat toe met JPL-bekende

Vermits Union SG en Club Brugge de degens met mekaar kruisen, krijgt STVV komend weekend mogelijk ...

150
150
Club Brugge schrikt zich rot: last-minute vertrek Tzolis?

Met het ticket voor de tussenronde in de Champions League op zak, beschikt Club Brugge over een ...

638
638
Genk zoekt Europese glorie: Hayen roteert met basiself

Donderdagavond valt het doek over de League Phase van de Champions League. KRC Genk hoopt zich op de ...

21
21
‘Vermeeren zorgt voor opschudding: knaltransfer dichtbij’

Arthur Vermeeren is nog maar net weer in beeld bij Marseille, of het rommelt opnieuw rond de jonge ...

389
389
Punten L'Equipe: uitzonderlijk cijfer voor één Club-speler

Club Brugge heeft woensdag opnieuw een historische avond in de Champions League beleefd. Het ...

386
386
Tegenstander hemelt Genkie op: opvallende bijnaam onthuld

Donderdag valt het doek over de League Phase in de Europa League. KRC Genk is al zeker van de ...

238
238
Achtste wintertransfer Anderlecht: JPL-deal helemaal rond

Met de komst van verdediger Moussa Diarra, rondde RSC Anderlecht zijn inkomende huiswerk op de ...

317
317
'Diepgaand probleem Anderlecht: bizarre trainersoplossing'

Tenzij RSC Anderlecht zich komende zondag herpakt op het veld van Standard, lijkt het over en uit ...

419
419
Deadline in zicht: Cercle en Standard passeren langs kassa

Aanstaande dinsdag sluit de winterse transfermarkt genadeloos zijn deuren. Verschillende clubs uit ...

81
81
'Kompany verscheurd na last-minute transfer Bayern'

Bayern München heeft woensdagavond de League Phase van de Champions League afgesloten op een ...

101
101
'Solden in Anderlecht: prijskaartje sterkhouder lekt uit'

Op inkomend vlak lijkt RSC Anderlecht klaar met zijn huiswerk, terwijl er op uitgaand gebied louter ...

737
737
Super Sunday in JPL: aanduidingen scheidsrechters bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League alweer speeldag 23 op het programma. De volgende ...

158
158
'Frutos klapt uit de biecht: done deal met Anderlecht'

In de slotweek van de wintermercato moet RSC Anderlecht nog een oplossing zien te vinden voor een ...

342
342
'Overmars all-in: Antwerp zet zinnen op JPL-revelatie'

Van de beloofde versterkingen kwam tot dusver vrij weinig in huis bij Antwerp, maar in het slot van ...

383
383
'Club Brugge verliest sterkhouder: topscouts in tribune'

De uitblinkers vielen woensdag niet op één hand te tellen bij Club Brugge, maar met ...

525
525
'Hayen grijpt in: opvallend slachtoffer bij KRC Genk'

KRC Genk is al zeker van de knock-outfase in de Europa League, maar tegen Malmö FF staat er ...

396
396
Kassa rinkelt bij Club Brugge: record aan diggelen?

Dankzij een fraaie 3-0 zege tegen Olympique Marseille kwalificeerde Club Brugge zich met glans ...

701
701
Code rood op de Bosuil: Antwerp riskeert monsterboete

Heel even leek Antwerp weer naar boven te mogen kijken, maar na een nul op zes lijkt de Great Old ...

672
672
Van hoop naar horror: Exit Marseille met ongeziene beelden

Wat een absolute gala-avond werd voor Club Brugge, veranderde in een ware nachtmerrie voor Marseille ...

365
365

Meer sportnieuws