TRANSFERUURTJE: 'Club werkt aan terugkeer publiekslieveling, Barça wil Belg'

1076 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Club werkt aan terugkeer publiekslieveling, Barça wil Belg'

Terwijl de ontknopingen van de competities in binnen- en buitenland bijna afgerond zijn, wordt in de bestuurskamers al druk gewerkt naar de komende zomermercato toe. Die opent pas binnen enkele weken, maar nu al wemelt het van de geruchten en berichten over nakende deals. VoetbalNieuws zet daarom dagelijks het belangrijkste transfernieuws op een rijtje in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge werkt aan de invulling van zijn staf en zoekt onder meer nog een nieuwe keeperstrainer. Daarvoor denkt het aan een gewezen publiekslieveling, want het zou Vladan Kujovic benaderd hebben. De 40-jarige Serviër was van 2011 tot 2015 bij Blauw-Zwart actief als speler.



Daarnaast zou ook de eerste vertrekker bij Club bijna een feit zijn. Middenvelder Brandon Baiye legt immers medische testen af bij NAC Breda. De 18-jarige middenvelder maakte dit seizoen deel uit van de A-kern en kwam in het begin van het seizoen twee keer in actie. Nadat hij weigerde zijn contract te verlengen, verdween hij echter uit beeld.

Anderlecht lijkt stilaan een kruis te mogen maken over de komst van Alexander Isak. De jonge Zweedse spits zou op weg zijn naar Real Sociedad. De Basken zouden zelfs al bijna een akkoord bereikt hebben over de komst van de spits van Borussia Dortmund.



KRC Genk zal deze zomer wellicht een vervanger moeten vinden voor Mbwana Samatta. De Tanzaniaanse prijsschutter kan immers op heel wat belangstelling rekenen, vooral vanuit Engeland. Onder meer Brighton, Aston Villa, Leicester, Watford, Burnley, AS Roma en Olympique Lyon zouden belangstelling tonen.

Eén van de pistes die Genk volgde, was die van Paul Onuachu. De Nigeriaanse targetspits zag een transfer naar Genk wel zitten, maar zijn club FC Midtjylland maakte een transfer onmogelijk. Genk was bereid om 4,7 miljoen euro neer te tellen, maar Midtjylland zou een dikke 9 miljoen euro eisen. 

BUITENLAND



Bij FC Barcelona moeten ze deze zomer wellicht op zoek naar een nieuwe doelman, want Jasper Cillessen wil vertrekken. Eén van de namen die nog steeds nadrukkelijk klinkt als mogelijke vervanger van de Nederlander is Koen Casteels. Het is echter wel vooral de vraag of de keeper van VfL Wolfsburg vrede zal willen nemen met een rol in de schaduw van Marc-André ter Stegen.

LEES OOK: 'Done deal: Club Brugge vangt jackpot voor goudhaantje'

Moet Club Kujovic terughalen?

Meest recent

'Genk verlegt grenzen: details recordtransfer bekend'

Het zijn bijzonder drukke dagen voor Dimitri de Condé, die momenteel ongetwijfeld overuren ...

16
16
Haroun houdt adem in: sterkhouder Antwerp valt uit

Nu de overname eindelijk rond is, breekt er een nieuw tijdperk aan bij Antwerp. Hoewel er nog steeds ...

16
16
'Club Brugge vreest leegloop: Seys & Forbs richting exit?'

Club Brugge haalde tot dusver al drie nieuwkomers in huis, maar als het van Ivan Leko afhangt kan ...

205
205
Nieuwe bondscoach Rode Duivels: grote namen op tafel

Het tijdperk van Rudi Garcia zit erop, en dus moeten de Rode Duivels op zoek naar een nieuwe ...

543
543
'Done deal: Club Brugge vangt jackpot voor goudhaantje'

Een tweetal weken voor de Supercup tegen Union lijkt Club Brugge een versnelling hoger te schakelen ...

282
282
'Anderlecht kan nog énorme som verdienen aan De Cat'

Nathan De Cat verliet RSC Anderlecht voor 20 miljoen euro. Hoffenheim wist hem te overtuigen, wat ...

286
286
Hoe Westerlo in drie jaar tijd nieuwe norm vastlegde

KVC Westerlo verkocht deze zomer al voor ongeveer 27 miljoen euro, maar de verwachting is dat dit ...

87
87
KRC Genk zet (titel)ambities kracht bij met twee statements

KRC Genk was dé grote teleurstelling van vorig seizoen in de Jupiler Pro League. Geen top ...

324
324
De Cat weg? Anderlecht vist nieuwe parel op

RSC Anderlecht heeft met Neerpede een goudmijn in handen. Eentje die blijft opleveren. Nathan De Cat ...

482
482
'Strijd om Karetsas barst los: Genk verhoogt prijskaartje'

Het belooft een historische zomer te worden voor KRC Genk, dat op het punt staat om zijn eigen ...

302
302
Europese loting: RSCA, Union & Gent kennen tegenstanders

Nu het WK helemaal achter de rug is, kan de blik opnieuw op het clubvoetbal worden gericht. Een ...

439
439
'Mannaert hakt knoop door: opvolger Garcia al bekend?'

Daags na de WK-finale is het doek officieel gevallen voor Rudi Garcia, die zopas "in onderling ...

587
587
Officieel: einde verhaal voor Garcia bij Rode Duivels

De kogel is door de kerk: het aflopend contract van Rudi Garcia als bondscoach van de Rode Duivels ...

623
623
'Leko klopt op tafel: code rood bij Club Brugge'

Het succes dreigt deze zomer weer zijn tol te eisen bij Club Brugge, waar tal van sterkhouders op ...

753
753
Voormalig Rode Duivel getroffen door dubbele tragedie

Soms slaat het noodlot twee keer toe in amper enkele dagen tijd. Ex Rode Duivel Philippe Vande Walle ...

90
90
'Club in blijde verwachting: Tzolis-tijdslijn bekend'

Bij Club Brugge hebben ze geduld moeten oefenen, maar nu kunnen ze eindelijk hun transfers beginnen ...

281
281
Anderlecht kent volgende opdracht in Europa League

Voor Anderlecht begint het seizoen al deze week, want donderdag moeten ze al aan de bak in de tweede ...

351
351
'Opmerkelijke transferwending rond De Bruyne'

Nu het WK ten einde is, kan de internationale transfermarkt eindelijk helemaal op gang komen. Dat ...

1087
1087
Straffe Rodri schaart zich in historisch kwartet

Het WK kende zondagavond zijn apotheose met de finale tussen Spanje en Argentinië, waarbij La ...

56
56
'Done deal: Genk heeft recordtransfer helemaal beet'

Bij KRC Genk staan er nog enkele zeer spraakmakende transfers op til. De Limburgers zien wellicht ...

875
875
TRANSFERUURTJE: 'Club slaat stevig toe, Antwerp verkoopt'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

552
552
Otamendi scheldt Rodri de huid vol: “Huilen bij de refs”

Spanje versloeg Argentinië na verlengingen in de WK-finale. La Roja is aldus wereldkampioen, ...

401
401
‘Club Brugge sluit verrassende transferdeal met JPL-club’

Het is een drukke transferzomer voor Club Brugge. De Belgische landskampioen vreest het vertrek van ...

954
954
‘Union baalt van knaltransfer Scherpen: vervanger in vizier’

Union SG verliest elk seizoen sterkhouders, maar toch staat de Brusselse club telkens mee bovenaan. ...

186
186
‘Cercle verliest publiekslieveling: beperkte transfersom’

Cercle Brugge hoopt komend seizoen weer hoge ogen te gooien in de Jupiler Pro League. Afgelopen ...

237
237

Meer sportnieuws