'Tweede versterking Anderlecht is onderweg'

door
'Tweede versterking Anderlecht is onderweg'

Onder impuls van speler-trainer Vincent Kompany wil RSC Anderlecht volgend seizoen opnieuw meestrijden voor de prijzen. De terugkeer van 'The Prince' is alvast een grote stap in de goede richting, maar het zal niet voldoende zijn. Zo lijkt een kwaliteitsinjectie van de spelersgroep noodzakelijk. 


En daar maakt de club momenteel ook werk van. Omdat het contract van Ivan Obradovic niet verlengd wordt, is onder meer een nieuwe linksback welkom. En daarvoor zou Paars-Wit nu opnieuw richting een Serviër kijken. Volgens Het Nieuwsblad zouden de Brusselaars Milan Rodic op de verlanglijst hebben gezet. Deze 28-jarige international komt momenteel uit voor Rode Ster. 

Hoe concreet de Brusselse interesse is, is momenteel niet geweten. Feit is wel dat Anderlecht de voorbije maanden meermaals een scout stuurde naar de wedstrijden van Rode Ster. Rodic, die nog 2022 onder contract ligt, heeft volgens de gespecialiseerde website transfermarkt.de een marktwaarde van net geen 3 miljoen euro.

UPDATE 02/06

Anderlecht mag hopen op de komst van linksachter Rodic. De algemeen directeur van Rode Ster Belgrado, Zvezdan Terzic, verklaarde aan Teleradio Stereo dat de club al een vervanger overweegt, en die zou niet van de minste zijn. "De deur voor Aleksandar Kolarov (momenteel bij AS Roma, ex-Manchester City) staat altijd open. Voor de linksachter zoeken we nog naar een nieuwkomer als vervanger voor Milan Rodic," was het duidelijk dat Rodic binnenkort een transfer zal maken. Na de komst van Vincent Kompany zou dit de tweede (defensieve) transfer voor Anderlecht zijn.

LEES OOK: Marc Coucke in shock: "Waarom gelooft niemand mij?"

Goed profiel voor Anderlecht?

Meest recent

Boudeweel trekt conclusie over kwalificatiekansen Club

Na zes van de acht speeldagen in de league phase van de Champions League ziet het er niet al te best ...

22
22
Conte komt met nieuws over terugkeer Lukaku

Napoli beleefde woensdag opnieuw een pijnlijke avond in de Champions League. Het ging met 2-0 ...

19
19
Pro League maakt kalender volgend seizoen nu al bekend

Het zijn woelige tijden voor het Belgische voetbal. De clubs verkeren in grote financiële ...

66
66
Tom Waes in oog van de storm na emotioneel tv-optreden

Antwerp-supporter Tom Waes maakte de afgelopen dagen een héél opvallende verschijning ...

24
24
'Straf gerucht: Genk verlost Anderlecht van overbodige pion'

De wintermercato staat stilaan voor de deur en er ligt ook bij de Belgische topclubs heel wat werk ...

270
270
Engelse pers mild voor Club: één speler krijgt lof

Ivan Leko heeft woensdagavond geen droomdebuut beleefd bij Club Brugge. De nieuwe trainer moest bij ...

258
258
Marc Coucke in shock: "Waarom gelooft niemand mij?"

Marc Coucke beleefde de laatste maand eindelijk nog eens een prima periode bij Anderlecht. De ...

103
103
'Anderlecht verrast compleet en shopt bij La Louvière'

Bij RSC Anderlecht lijkt er toch weer een en ander te gaan bewegen. De Brusselaars staan volgens La ...

207
207
Crisis bij Real Madrid en dure fout: Courtois slaat mea culpa

Real Madrid zit duidelijk in een mindere periode. Bepaalde media zagen al aan de poten van trainer ...

27
27
Knaltransfer Club Brugge? "Hij zou een versterking zijn"

Club Brugge verloor met 0-3 van Arsenal. Het was nooit écht een wedstrijd. Marc Degryse ...

594
594
‘Anderlecht en Genk kruisen de degens in transferdossier’

RSC Anderlecht en KRC Genk gaan in januari mogelijk hier en daar wat ingaande transfers afronden. ...

126
126
AA Gent op drift: De Mil meteen in zware problemen

Bij AA Gent hangt er al lang meer twijfel dan vertrouwen rond de bureau van Sam Baro. Sinds zijn ...

404
404
Geeft Fink ‘onverwachte oplossing’ weldra een kans?

Bij KRC Genk staat er druk op de ketel. Tegen FC Midtjylland moet er een goede prestatie volgen, ...

235
235
De Mil naar AA Gent: cruciale overstap voor beide partijen

Rik De Mil heeft zijn transfer helemaal beet. Hij tekende bij AA Gent. Voor de 44-jarige trainer kan ...

47
47
Leko komt met vreemde reactie na 'Hayen-protest'

Club Brugge verloor volstrekt kansloos met 0-3 van Arsenal. De Engelsen waren veel te sterk en ...

553
553
'Hazard neemt verrassende toekomstbeslissing bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht begint de tijd voor Olivier Renard, Tim Borguet en ondertussen ook Kenneth ...

381
381
Vanaken en Seys trekken doodeerlijke conclusie na Arsenal

Club Brugge verloor volstrekt kansloos met 0-3 van Arsenal. De Bruggelingen spelen voorlopig een ...

209
209
Droomdebuut gaat in rook op: Leko geeft hét sleutelmoment

Ivan Leko heeft zijn officiële comeback als hoofdtrainer van Club Brugge gemaakt. Dat deed hij ...

149
149
"Met verkoudheid naar huis" - Club-titularis krijgt 3 op 10

Club Brugge heeft woensdagavond zijn vierde nederlaag van de Champions League-campagne geleden. ...

591
591
UCL: Job Alonso in gevaar na foutje Courtois, Napoli in nesten

Manchester City heeft woensdagavond dé topper van zesde speeldag in de Champions League ...

67
67
Géén Leko-effect: Arsenal genadeloos voorbij Club Brugge

Ivan Leko heeft daags na zijn aanstelling als hoofdcoach niet kunnen stunten met Club Brugge. In de ...

105
105
Ai ai Thibaut! Courtois maakt peperdure fout tegen City

De zesde speeldag van de League Phase in de Champions League leverde weer enkele fraaie affiches op. ...

76
76
Hommeles bij Club Brugge: supporters viseren bestuur

In de League Phase van de Champions League kreeg Club Brugge woensdag het bezoek van de ongeslagen ...

630
630
Club achtervolgt ondanks goede helft: sterkhouder plots zondebok

In de Champions League stond Club Brugge woensdagavond voor een loodzware uitdaging. Zo kwam de tot ...

145
145
'Kompany op puntje van stoel: transferbesluit Kane valt'

Bayern München legde woensdagavond ook Sporting CP over de knie in de Champions League. Harry ...

392
392

Meer sportnieuws