'Slecht nieuws voor Lukaku: Inter kaapt spits weg bij concurrent'

door
'Slecht nieuws voor Lukaku: Inter kaapt spits weg bij concurrent'

De voorbije weken gonsde het van de geruchten rond Romelu Lukaku, die niet meer in de plannen van Ole Gunnar Solskjær past en dus op weg naar de uitgang bij Manchester United lijkt. Als mogelijke bestemming voor de Belgisch topschutter aller tijden werd vooral Inter Milaan veelvuldig genoemd, maar die lijken nu hun nieuwe aanvalsleider al beet te hebben.


Volgens Sky Sport Italia zouden de Milanezen namelijk al een persoonlijk akkoord hebben bereikt met AS Roma-spits Edin Dzeko en moeten alleen de beide clubs nog tot een overeenkomst zien te komen. Het contract van de Bosniër in Rome loopt echter volgende zomer af, en dus lijkt de ploeg uit de hoofdstad niet al te zeer dwars te zullen liggen in een poging toch nog iets te vangen voor hun steraanvaller. Een bescheiden som van om en bij de twaalf miljoen euro wordt genoemd.

Daarmee is de ex-spits van Wolfsburg en Manchester City heel wat goedkoper dan Lukaku, die ondanks zijn verminderde status op Old Trafford nog steeds een slordig zevenvoud van dat bedrag moet opbrengen. De 33-jarige Dzeko kent bovendien de Serie A na vier jaar bij Roma als zijn broekzak, in 2017 werd hij er zelfs nog topschutter. Indien de deal doorgaat wordt de spits de tweede speler die van Roma naar de Nerazzurri trekt op nog geen jaar tijd, na onze landgenoot Radja Nainggolan.

LEES OOK: ‘Toekomst Saelemaekers bekend: Duivel maakt knaller’

Moet Lukaku nog steeds naar Inter gaan indien ook Dzeko komt?

Meest recent

Bertaccini ontploft: revanche speelt grote rol

Adriano Bertaccini was een beetje de man van de match bij RSC Anderlecht. Dankzij zijn late goal in ...

44
44
KRC Genk droomt van de jackpot: "In januari al?"

KRC Genk heeft heel wat spelers die interesse genieten vanuit het buitenland. Net zoals elke ...

38
38
Held van Club Brugge stopt en wordt trainer

Victor Vazquez heeft zopas het einde van zijn voetbalcarrière aangekondigd. Dat maakte de ...

70
70
'Club Brugge verwacht gigantische financiële bonus'

Club Brugge is financieel de sterkste ploeg in België. De Bruggelingen kunnen komende zomer ...

218
218
KV Mechelen met groot nieuws: "Een historische dag"

KV Mechelen heeft een volgende stap in zijn ontwikkeling als club gezet. De Maneblussers hadden ...

36
36
Buitenkans voor Anderlecht: Neymar & co afgetroefd?

RSC Anderlecht gaat in januari de transfermarkt op. Paars-Wit heeft op een aantal posities ...

103
103
‘Benteke-bom slaat in: grote schok bij Anderlecht’

Bij de naam Christian Benteke schoten in Neerpede meteen alle emoties alle kanten op. Supporters ...

333
333
‘Aandeelhouder Union zwaar in opspraak: problemen op komst?'

In het voetbal gebeuren er achter de schermen veel zaken die men liefst niet in het openbaar ziet. ...

110
110
Verschaeren toch kritisch, Heynen baalt als een stekker

RSC Anderlecht won met 1-3 van KRC Genk en zit in de kwartfinales van de Croky Cup, waar ze AA Gent ...

158
158
DAZN trekt van leer én geeft duidelijkheid aan kijkers

DAZN en de Pro League liggen op ramkoers. Er is nog een grote onduidelijkheid over de rest van het ...

214
214
Fink geeft dé reden voor bekeruitschakeling KRC Genk

KRC Genk ging na verlengingen met 1-3 onderuit tegen RSC Anderlecht, waar de wisselspelers met hun ...

352
352
Hasi ziet kantelmoment in Genk: "Moet hen bedanken"

RSC Anderlecht kende een geweldige week. We haalden nog aan dat het richtinggevend was. Paars-Wit ...

217
217
Loting Croky Cup: Anderlecht vs. Gent, Union en Club spelen uit

Vlak nadat de laatste tickets werden uitgedeeld, werd donderdagavond ook geloot voor de kwartfinales ...

527
527
Valse noot bij Anderlecht: 'zwakke schakel' krijgt 3 op 10

Ook RSC Anderlecht treedt begin volgend kalenderjaar aan in de kwartfinales van de Croky Cup. Op het ...

387
387
Anderlecht naar kwartfinale! Domme penaltyfout nekt Genk

RSC Anderlecht heeft zich donderdagavond als laatste ploeg geplaatst voor de kwartfinales van de ...

225
225
Lammens vloekt in slotfase, Milan-Belgen sneuvelen in Coppa

In de Engelse Premier League heeft Manchester United wederom puntenverlies geleden. Na een late ...

54
54
CEO gooit kaarten open: dít competitieformat wil Anderlecht

Normaal gesproken wordt volgend seizoen een grote competitiehervorming doorgevoerd in de Jupiler Pro ...

309
309
'Lewandowski overvalt Barça met grote transferwending'

De toekomst van FC Barcelona-steraanvaller Robert Lewandowski blijft de gemoederen bedaren in ...

181
181
Anderlecht beroofd van doelpunt? Vanhaezebrouck duidelijk

In de 1/8ste finales van de Croky Cup stond donderdagavond een aantrekkelijke topaffiche op het ...

871
871
Neuer legt alles op tafel: zó denkt Bayern-legende over Kompany

Vincent Kompany scheert dit seizoen hoge toppen met zijn Bayern München. De Belgische trainer ...

813
813
Nieuwe bom onder JPL: Club Brugge neemt standpunt in

De Jupiler Pro League blijft in woelig weer verkeren. De storm rond de mediarechten woedt nog volop ...

719
719
Competitie al verloren voor Gent? Roef maakt statement

AA Gent heeft woensdagavond voor het eerst in vijf wedstrijden nog eens kunnen winnen. De Buffalo's ...

129
129
'OM in shock: transferstunt Vermeeren na 90 minuten bank'

Arthur Vermeeren is eindelijk baas op het middenveld van Marseille, en dan zat hij ineens 90 minuten ...

651
651
Genk-Anderlecht: Fink en Hasi wisselen elk twee keer

Donderdagavond worden de twee laatste tickets voor de kwartfinales van de Croky Cup uitgedeeld. ...

69
69
Vreemd moment in bekerzege Club: "Grijze zone?"

Club Brugge blijft in de running om zichzelf op te volgen als bekerwinnaar. Het plaatste zich ...

536
536

Meer sportnieuws