'Anderlecht mag blijven dromen van transferklapper'

door
'Anderlecht mag blijven dromen van transferklapper'

RSC Anderlecht staat voor een drukke transferzomer. Bij Paars-Wit gaf men al aan dat er heel wat versterkingen op komst zijn, en met Kompany werd de eerste klepper al richting Brussel geloodst. Ondertussen is het prijskaartje van één van de targets van de Brusselaars gelekt.  


Volgens het Zweedse Fotbollskanalen mag de spits Alexander Isak deze zomer vertrekken bij Borussia Dortmund. De 19-jarige aanvaller zou ongeveer 9 miljoen euro moeten kosten, en dat is meteen een bedrag dat men bij Anderlecht niet wil neertellen. Pär Zetterberg bevestigde dat vandaag aan het Zweedse medium. "Ik kan me niet voorstellen dat wij zo een bedrag zullen neertellen deze zomer. We waren al geïnteresseerd voor hij werd uitgeleend aan Willem II, maar nu ik zijn prijskaartje hoor zullen we moeten afhaken", aldus Zetterberg.  

Daardoor lijkt de komst van Alexander Isak richting Anderlecht ondertussen volledig van de baan. Aan interesse voor het Zweedse toptalent is er alvast geen gebrek. Feyenoord, Ajax en PSV informeerden volgens het Zweedse medium al bij Borussia Dortmund. 

UPDATE 26/05

9 miljoen blijft nog steeds te veel geld voor Anderlecht, maar wellicht kan Borussia Dortmund Isak op huurbasis slijten aan paars-wit, of zelfs aan verminderde financiële voorwaarden. Momenteel lopen er op offensief vlak al Marco Reus, Paco Alcacer en Jadon Sancho rond bij Dortmund. Daarnaast komen deze zomer nog Julian Brandt en Thorgan Hazard. 

Op de koop toe weet Bild nog dat de Duitse topclub Mario Mandzukic van Juventus wil binnenhalen. De 33-jarige Kroatische spits zal niet naar Duitsland komen om er zijn broek op de invallersbank te verslijten. Door zijn komst liggen er misschien mogelijkheden voor een (tijdelijke) transfer van Isak naar Anderlecht. Het Zweedse Expressen weet alvast dat de interesse van Anderlecht nog steeds actueel is.

LEES OOK: ‘Anderlecht in extase: 'GO' voor nieuwe goalmachine’

Moet Anderlecht Isak halen?

Meest recent

Nieuwe twist in Lavia-soap: bondscoach gooit kaarten open

Hoewel hij liefst 28 spelers selecteerde, had bondscoach Rudi Garcia geen plaats voor Roméo ...

0
0
Bommetje op Anfield: Liverpool kondigt vertrek Salah aan

Eind dit seizoen neemt Liverpool FC afscheid van een waar boegbeeld in de Premier League. De Engelse ...

48
48
‘Anderlecht in extase: 'GO' voor nieuwe goalmachine’

Anderlecht heeft een jong aanvallend talent op de radar. Paars-wit volgt een razendsnelle ...

55
55
Nieuwe titelclash Union vs. Club: "Zij zijn lichte favoriet"

In de komende dagen is het woord aan de nationale ploegen, vervolgens gaat de climax van het seizoen ...

49
49
Einde tijdperk: Griezmann voorgesteld bij verrassende club

Het Europees voetbal neemt na het seizoen andermaal afscheid van een grote naam. Zo zal Antoine ...

68
68
Voetbalbond slaat toe: meubelstuk verlaat KV Mechelen

Eindelijk is het zover voor KV Mechelen, dat op de valreep voor de eerste keer mag deelnemen aan de ...

54
54
Anderlecht pakt plots uit met verrassende WK-ganger

Er staat de komende maanden nog heel wat op het spel voor RSC Anderlecht, dat met de beker eindelijk ...

127
127
KRC Genk verschaft belangrijke update uit ziekenboeg

Na het spektakelstuk in La Louvière moet KRC Genk genoegen nemen met de Europe Play-Offs. ...

80
80
Nieuw format JPL: Anderlecht bekvecht met Club Brugge

Het laatste woord is er ongetwijfeld nog niet over gezegd, maar behoudens een nieuwe plottwist ...

482
482
Meunier dropt bommetje: transfer naar ... Anderlecht?

Woensdag vertrekken de Rode Duivels naar Amerika voor een tweeluik tegen Mexico en de VS. Een van de ...

390
390
Zorgwekkende update rond Boskamp: fans reageren geschokt

De zorgen rond Jan Boskamp nemen toe. Tijdens een recente uitzending liet René van der Gijp ...

153
153
Lukaku haakt af bij Rode Duivels: puzzelen voor Garcia

Dinsdag bliezen de Rode Duivels verzamelen in Tubeke, om daags nadien koers te zetten richting de ...

139
139
Anderlecht moet dokken: spelers passeren langs de kassa

Met de hakken over de sloot verzekerde RSC Anderlecht zich van een plekje in de Champions' ...

195
195
Brusselmans zorgt voor kippenvel: "Zou het nooit doen"

Herman Brusselmans heeft met een onverwacht gezinsmoment iedereen naar de keel gegrepen. De ...

28
28
Madou zet Club Brugge op scherp: straffe woorden voor PO's

Club Brugge gaat Play-Off 1 in als achtervolger. De ambities van Blauw-Zwart zijn duidelijk: ...

246
246
Meunier verbaast iedereen met toekomstplannen

Thomas Meunier was afgelopen speeldag de grote man bij Lille met een doelpunt en een assist. De ...

157
157
Zinho Vanheusden doet emotionele bekentenis

Zinho Vanheusden stopte op 26-jarige leeftijd al met profvoetbal. De centrale verdediger kende ...

133
133
Debast doet boekje open over Anderlecht én De Cat

De Rode Duivels kampen met een blessuregolf. Bondscoach Rudi Garcia kan over verschillende pionnen ...

204
204
STVV primus van de JPL: groot wapen Vrancken in PO’s

Het viel op afgelopen speeldag, veel doelpunten vanuit stilstaande fases. Het Laatste Nieuws vond ...

55
55
Noa Lang doet pittige onthulling over horrorblessure

Het waren geen beelden voor gevoelige kijkers. Noa Lang liep tijdens de Champions League-clash ...

83
83
Anderlecht in vrije val: dit wordt nu duidelijk

RSC Anderlecht heeft zich geplaatst voor Play-Off 1, maar de afgelopen weken sputtert de motor weer. ...

342
342
Hayen krijgt raad: Genk-miscast moet er meteen uit

KRC Genk greep net naast een ticket voor Play-Off 1. De Limburgers sloten het seizoen af met een 5-5 ...

293
293
Code rood bij Antwerp: Oosting zwaar onder vuur

Royal Antwerp FC wist Play-Off 1 niet te bereiken. The Great Old keek zelfs even tegen ...

287
287
Steven Defour maakt brandhout van Anderlecht

RSC Anderlecht ging op de laatste speeldag van de reguliere competitie pijnlijk onderuit tegen ...

165
165
Jan Vertonghen mee naar WK? Mannaert hakt knopen door

Wie Rode Duivels zegt, zegt Jan Vertonghen (157 caps). De recordinternational is inmiddels al ...

142
142

Meer sportnieuws