'Anderlecht mag blijven dromen van transferklapper'

1236 stemmen
'Anderlecht mag blijven dromen van transferklapper'

RSC Anderlecht staat voor een drukke transferzomer. Bij Paars-Wit gaf men al aan dat er heel wat versterkingen op komst zijn, en met Kompany werd de eerste klepper al richting Brussel geloodst. Ondertussen is het prijskaartje van één van de targets van de Brusselaars gelekt.  


Volgens het Zweedse Fotbollskanalen mag de spits Alexander Isak deze zomer vertrekken bij Borussia Dortmund. De 19-jarige aanvaller zou ongeveer 9 miljoen euro moeten kosten, en dat is meteen een bedrag dat men bij Anderlecht niet wil neertellen. Pär Zetterberg bevestigde dat vandaag aan het Zweedse medium. "Ik kan me niet voorstellen dat wij zo een bedrag zullen neertellen deze zomer. We waren al geïnteresseerd voor hij werd uitgeleend aan Willem II, maar nu ik zijn prijskaartje hoor zullen we moeten afhaken", aldus Zetterberg.  

Daardoor lijkt de komst van Alexander Isak richting Anderlecht ondertussen volledig van de baan. Aan interesse voor het Zweedse toptalent is er alvast geen gebrek. Feyenoord, Ajax en PSV informeerden volgens het Zweedse medium al bij Borussia Dortmund. 

UPDATE 26/05

9 miljoen blijft nog steeds te veel geld voor Anderlecht, maar wellicht kan Borussia Dortmund Isak op huurbasis slijten aan paars-wit, of zelfs aan verminderde financiële voorwaarden. Momenteel lopen er op offensief vlak al Marco Reus, Paco Alcacer en Jadon Sancho rond bij Dortmund. Daarnaast komen deze zomer nog Julian Brandt en Thorgan Hazard. 

Op de koop toe weet Bild nog dat de Duitse topclub Mario Mandzukic van Juventus wil binnenhalen. De 33-jarige Kroatische spits zal niet naar Duitsland komen om er zijn broek op de invallersbank te verslijten. Door zijn komst liggen er misschien mogelijkheden voor een (tijdelijke) transfer van Isak naar Anderlecht. Het Zweedse Expressen weet alvast dat de interesse van Anderlecht nog steeds actueel is.

LEES OOK: Keiharde De Cat-bom: 'Dit zag niemand komen'

Moet Anderlecht Isak halen?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

30
30
'Rigaux is Club Brugge meteen te snel af op transfermarkt'

Dévy Rigaux gaat een drukke transferzomer tegemoet bij Feyenoord. Hij zal ongetwijfeld zijn ...

12
12
Degryse scherp voor Garcia: "Ik zou dat niet doen"

De Rode Duivels hebben hun eerste helft tegen Kroatië achter de rug. De Belgen leiden met 0-1 ...

14
14
Experiment Rode Duivels: fans geven duidelijke mening

De Rode Duivels zijn momenteel bezig aan hun eerste match in de voorbereiding op het WK 2026. ...

50
50
Rode Duivel héél ambitieus: "Gaan om het WK te winnen"

De Rode Duivels zijn momenteel bezig aan hun oefenmatch tegen Kroatië. Rudi Garcia ...

19
19
Club Brugge heeft beslist: géén nieuw contract

Club Brugge is bezig aan een evaluatie van de spelerskern. Vandaag hebben ze een keuze gemaakt over ...

170
170
Carl Huybrechts hard voor collega's: "Om gek van te worden"

Carl Huybrechts was lange tijd de referentie op vlak van voetbalcommentaar in België. De ...

56
56
Garcia legt verrassingen uit: mosterd bij Martinez?

Met het oefenduel in Kroatië zetten de Rode Duivels zo dadelijk de laatste rechte lijn richting ...

46
46
'Klopjacht bij Club Brugge: recordtransfer krijgt vorm'

Meer nog dan de voorbije jaren stevent Club Brugge deze zomer af op een regelrechte leegloop. ...

218
218
Garcia botst al met Lukaku: "Dit gaat ontploffen"

Lukaku is terug, en dat voelen ze meteen bij de Rode Duivels. Hij wil spelen, Garcia wil hem erbij. ...

226
226
Garcia experimenteert: opstelling Rode Duivels bekend

Een week voor de opener tegen Egypte kan de WK-koorts stilaan al helemaal losbarsten. Straks ...

156
156
'Hayen op wenken bediend: Genk shopt in eigen land'

Ondanks de meer dan degelijke campagne in Europa werd het een seizoen om snel te vergeten voor KRC ...

341
341
'Tresoldi grof wild: woekerwinst voor Club Brugge'

Na de landstitel gaat Club Brugge een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers de kassa ...

453
453
KAA Gent grijpt in na KDB Cup: nieuw groeibriljant

De KDB Cup is afgelopen. Heel wat talenten lieten zien wat ze in huis hebben. Bij KAA Gent besloot ...

56
56
Broos briest: WK-problemen en grote stress Zuid-Afrika

Hugo Broos is de eerste Belgische bondscoach die op weg is naar het WK in de Verenigde Staten, ...

46
46
Courtois verklapt gesprekken met... Sporting Hasselt

Het verhaal van Sporting Hasselt is straf én inspirerend. Sam Kerkhofs en Rik Verheye pakten ...

93
93
Van der Elst onthult grote spijt Duivels: “Ik schaam me”

Franky Van der Elst is één van de meest iconische middenvelders van de Rode Duivels. ...

100
100
‘Collega-Duivel voor Trossard? Arsenal wil ferm uithalen’

Arsenal won dit seizoen de Premier League en ei zo na de Champions League, na strafschoppen ging het ...

73
73
Tedesco heeft nieuwe topjob definitief beet

Domenico Tedesco faalde compleet bij de Rode Duivels en na een mislukte periode werd hij de laan ...

44
44
Pro League velt definitief oordeel over belofteploegen-quota

Er was heel wat om te doen de afgelopen maanden: de verankering van de belofteclubs in de Challenger ...

248
248
Benteke verbaast iedereen met toekomstplannen

Christian Benteke lijkt niet meer in beeld voor de Belgische nationale ploeg. De aanvaller speelt ...

184
184
Pro League onder hoogspanning: Bouchez plots grote man

De Pro League heeft op dinsdagochtend vergaderd en daar werden enkele knopen doorgehakt. Zo werd er ...

300
300
KRC Genk pakt uit met diamant van Standard Luik

KRC Genk kwam op de officiële kanalen met groot nieuws op de proppen. Thibaut Courtois wordt ...

255
255
‘Anderlecht gaat all-in voor piepjong Engels toptalent’

RSC Anderlecht is naarstig de zomermercato aan het afspeuren voor opportuniteiten. Antoine Sibierski ...

377
377
TRANSFERUURTJE: ‘Recorddeal Club Brugge, Union incasseert’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

506
506
Benteke heeft wat te zeggen na zijn niet-selectie WK

Christian Benteke was lang ene vaste waarde in de selectie van de Rode Duivels, maar de 35-jarige ...

230
230

Meer sportnieuws