'Anderlecht mag blijven dromen van transferklapper'

1236 stemmen
'Anderlecht mag blijven dromen van transferklapper'

RSC Anderlecht staat voor een drukke transferzomer. Bij Paars-Wit gaf men al aan dat er heel wat versterkingen op komst zijn, en met Kompany werd de eerste klepper al richting Brussel geloodst. Ondertussen is het prijskaartje van één van de targets van de Brusselaars gelekt.  


Volgens het Zweedse Fotbollskanalen mag de spits Alexander Isak deze zomer vertrekken bij Borussia Dortmund. De 19-jarige aanvaller zou ongeveer 9 miljoen euro moeten kosten, en dat is meteen een bedrag dat men bij Anderlecht niet wil neertellen. Pär Zetterberg bevestigde dat vandaag aan het Zweedse medium. "Ik kan me niet voorstellen dat wij zo een bedrag zullen neertellen deze zomer. We waren al geïnteresseerd voor hij werd uitgeleend aan Willem II, maar nu ik zijn prijskaartje hoor zullen we moeten afhaken", aldus Zetterberg.  

Daardoor lijkt de komst van Alexander Isak richting Anderlecht ondertussen volledig van de baan. Aan interesse voor het Zweedse toptalent is er alvast geen gebrek. Feyenoord, Ajax en PSV informeerden volgens het Zweedse medium al bij Borussia Dortmund. 

UPDATE 26/05

9 miljoen blijft nog steeds te veel geld voor Anderlecht, maar wellicht kan Borussia Dortmund Isak op huurbasis slijten aan paars-wit, of zelfs aan verminderde financiële voorwaarden. Momenteel lopen er op offensief vlak al Marco Reus, Paco Alcacer en Jadon Sancho rond bij Dortmund. Daarnaast komen deze zomer nog Julian Brandt en Thorgan Hazard. 

Op de koop toe weet Bild nog dat de Duitse topclub Mario Mandzukic van Juventus wil binnenhalen. De 33-jarige Kroatische spits zal niet naar Duitsland komen om er zijn broek op de invallersbank te verslijten. Door zijn komst liggen er misschien mogelijkheden voor een (tijdelijke) transfer van Isak naar Anderlecht. Het Zweedse Expressen weet alvast dat de interesse van Anderlecht nog steeds actueel is.

LEES OOK: Anderlecht heeft zijn nieuwe coach officieel beet

Moet Anderlecht Isak halen?

Meest recent

Ronaldo slaat terug na kritiek: "I'm back!"

Portugal was er niet in geslaagd om zijn openingsmatch op het WK te winnen tegen DR Congo en dat ...

4
4
Grote verrassing: Lommel-speler stopt op 28-jarige leeftijd

Lommel SK maakt komend seizoen na 23 jaar afwezigheid zijn rentree in de Jupiler Pro League. De ...

19
19
Controverse bij aftrap Engeland-Ghana na handshake-incident

Engeland kan dinsdagavond al de kwalificatie voor de zestiende finales over de streep trekken, als ...

57
57
Nieuwe wending in vete tussen Atletico en Barça over Alvarez

De voorbije weken is er een heuse vete ontstaan tussen Atletico Madrid en FC Barcelona. De Catalanen ...

39
39
Deschamps verlaat voorlopig WK na persoonlijke tragedie

Frankrijk heeft in de nacht van maandag op dinsdag al zijn ticket voor de zestiende finales op het ...

70
70
Gillet legt uit wat Anderlecht van nieuwe T1 kan verwachten

Het heeft een hele tijd geduurd, maar Anderlecht heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

322
322
'Vrancken neemt verrassende Belgen mee naar Schotland'

Het lijkt erop dat Wouter Vrancken zijn nieuwe uitdaging gevonden heeft na zijn vertrek bij STVV. ...

158
158
PSV-Belg naar Duitsland, Cercle shopt in Genk

Ondanks dat het WK nog in volle gang is, beginnen heel wat teams alweer aan de voorbereiding op het ...

56
56
Sterke Ronaldo loodst Portugal naar ruime zege

Portugal en Cristiano Ronaldo kregen bijzonder veel kritiek na de 0-0 tegen Congo. Tegen Oezbekistan ...

45
45
Anderlecht heeft zijn nieuwe coach officieel beet

Eindelijk witte rook: RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet. De Brusselaars maakten ...

355
355
Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Club Brugge heeft vandaag een nieuwe assistent-trainer aangesteld. De landskampioen zag de afgelopen ...

113
113
Club Brugge jaagt op PSV-ster: ‘Ploegmaats worden gek’

Club Brugge kijkt naar Nederland voor extra versterking op de flank. Bij PSV loopt een speler rond ...

720
720
Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De wedstrijd tussen België en Iran heeft niet alleen sportieve reacties uitgelokt. Minister van ...

106
106
Grote Ronaldo Show: twee records aan diggelen

Cristiano Ronaldo kreeg de afgelopen dagen (overdreven) veel kritiek. Van de 'kenners' op de sociale ...

47
47
Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

98
98
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

82
82
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

197
197
Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Vooraf kondigde de laatste match van de poulefase zich aan als een opwarmertje richting de ...

361
361
De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

324
324
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

555
555
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

920
920
België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

150
150
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

963
963
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

221
221
Vanaken deelt pakkend statement voor cruciaal WK-duel

De sfeer rond de Rode Duivels is de voorbije dagen stevig omgeslagen. Waar België met hoge ...

711
711

Meer sportnieuws