'Anderlecht mag blijven dromen van transferklapper'

door
'Anderlecht mag blijven dromen van transferklapper'

RSC Anderlecht staat voor een drukke transferzomer. Bij Paars-Wit gaf men al aan dat er heel wat versterkingen op komst zijn, en met Kompany werd de eerste klepper al richting Brussel geloodst. Ondertussen is het prijskaartje van één van de targets van de Brusselaars gelekt.  


Volgens het Zweedse Fotbollskanalen mag de spits Alexander Isak deze zomer vertrekken bij Borussia Dortmund. De 19-jarige aanvaller zou ongeveer 9 miljoen euro moeten kosten, en dat is meteen een bedrag dat men bij Anderlecht niet wil neertellen. Pär Zetterberg bevestigde dat vandaag aan het Zweedse medium. "Ik kan me niet voorstellen dat wij zo een bedrag zullen neertellen deze zomer. We waren al geïnteresseerd voor hij werd uitgeleend aan Willem II, maar nu ik zijn prijskaartje hoor zullen we moeten afhaken", aldus Zetterberg.  

Daardoor lijkt de komst van Alexander Isak richting Anderlecht ondertussen volledig van de baan. Aan interesse voor het Zweedse toptalent is er alvast geen gebrek. Feyenoord, Ajax en PSV informeerden volgens het Zweedse medium al bij Borussia Dortmund. 

UPDATE 26/05

9 miljoen blijft nog steeds te veel geld voor Anderlecht, maar wellicht kan Borussia Dortmund Isak op huurbasis slijten aan paars-wit, of zelfs aan verminderde financiële voorwaarden. Momenteel lopen er op offensief vlak al Marco Reus, Paco Alcacer en Jadon Sancho rond bij Dortmund. Daarnaast komen deze zomer nog Julian Brandt en Thorgan Hazard. 

Op de koop toe weet Bild nog dat de Duitse topclub Mario Mandzukic van Juventus wil binnenhalen. De 33-jarige Kroatische spits zal niet naar Duitsland komen om er zijn broek op de invallersbank te verslijten. Door zijn komst liggen er misschien mogelijkheden voor een (tijdelijke) transfer van Isak naar Anderlecht. Het Zweedse Expressen weet alvast dat de interesse van Anderlecht nog steeds actueel is.

LEES OOK: Nzeyimana legt pijnlijke waarheid bloot rond Gouden Schoen

Moet Anderlecht Isak halen?

Meest recent

Hazard doet monden openvallen: sensationele landskampioen?

Komend weekend is het zover, dan barst de Jupiler Pro League weer los. De strijd om de tickets voor ...

78
78
Nzeyimana legt pijnlijke waarheid bloot rond Gouden Schoen

Vanavond staat de uitreiking van de Gouden Schoen op het programma, maar dit jaar hangt er een ...

41
41
Doelman vh Jaar: Mignolet duidt eigen opvolger al aan

Zondagavond wordt niet enkel de Gouden Schoen uitgereikt, op het gala zullen ook verschillende ...

149
149
Godts scoort in nipte zege Ajax, horror voor Hatenboer

Ajax is met een goed resultaat begonnen aan de tweede seizoenshelft in de Eredivisie. Na onder meer ...

121
121
Clement ziet 'enorme transferuitdaging' Club Brugge

Club Brugge KV wil zich tijdens de huidige transferperiode versterken met minstens één ...

382
382
Transferbommetje bij Antwerp: "Verslikte me in mijn koffie"

Antwerp FC wist de voorbije mercato's verschillende spelers voor de nodige miljoenen van de hand te ...

226
226
Historische Gouden Schoen Vanaken? "Zou te makkelijk zijn"

Hans Vanaken kan zondagavond voor een fenomenale mijlpaal zorgen. Indien hij zichzelf opvolgt als ...

87
87
'Barça helemaal overtuigd: eerste zomertransfer al bepaald'

FC Barcelona kruist zondagavond de degens met eeuwige rivaal Real Madrid in de finale van de ...

90
90
Coach vh Jaar: ophefmakende naam plots in de running

Zondagavond wordt in Middelkerke de Gouden Schoen uitgereikt. Daarnaast worden ook prijzen ...

381
381
'AA Gent pakt uit: publiekslieveling op zucht van terugkeer'

Onder het bewind van nieuwe coach Rik De Mil, wil KAA Gent zich in de komende maanden herpakken na ...

366
366
Verbazend ontslag bij Esssevee: Vandenbroeck prikt terug

Zulte Waregem besloot vlak voor de winterstop een belangrijke wijziging door te voeren binnen de ...

464
464
'Recordtransfer Tzolis: minimum-prijs Club Brugge onthuld'

Club Brugge wist in het voorbije kalenderjaar weer een pak miljoenen op te halen met de verkoop van ...

547
547
Courtois maakt Spanjaarden wild: "Reddingsboei Alonso"

Zondagavond wordt in Riyad de finale van de Supercopa de España afgewerkt. Dat wordt ...

233
233
Van Himst verbaast iedereen met Gouden Schoen-favoriet

Zondagavond wordt de 72ste Gouden Schoen uitgereikt. In aanloop naar het Gala regent het aan ...

835
835
Straffe Anderlecht-onthulling: "Werd zelfs met flesje gegooid"

RSC Anderlecht wist de voorbije maanden verschillende knappe resultaten neer te zetten. Maar die ...

470
470
'Bayern verwent Kompany met supertransfer in 2026'

Zondagavond trapt het Bayern München van coach Vincent Kompany zijn tweede seizoenshelft op ...

131
131
Gouden Schoen: grootste concurrent voor Tzolis bekend

Als gerespecteerd commentator/analist mocht ook Peter Vandenbempt mee bepalen wie straks de Gouden ...

257
257
TRANSFERUURTJE: 'Kompany lonkt naar JPL, plotse exodus Antwerp'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

200
200
Skoras open over exit Leko: “Pijnlijk, dat is het ergste”

KAA Gent zag coach Ivan Leko naar Club Brugge vertrekken. De Kroatische oefenmeester werd de ...

140
140
Courtois zint op wraak: oorlogstaal richting Barça

Thibaut Courtois is al jarenlang de absolute nummer 1 onder de lat bij Real Madrid. Toch is er ...

119
119
Vandenbempt maakt Gouden Schoen af: “Kwalijke evolutie”

Vanavond staat de Gouden Schoen op het programma. De grote favorieten zijn bekend en de winnaar zit ...

284
284
'Monstertransfer Jude Bellingham: 180 miljoen euro'

Jude Bellingham is één van de grootste voetbalsterren van het moment. Sinds zijn ...

177
177
‘Twist rond Van Den Bosch, Antwerp grijpt drastisch in’

Royal Antwerp FC dreigt deze wintermercato een ferme transferklap te incasseren. Twee centrale ...

651
651
Skoras doet boekje open over Club: “Zij waren niet eerlijk”

Michal Skoras maakte voor een kleine 2 miljoen euro de overstap van Club Brugge naar KAA Gent. Bij ...

318
318
'Galatasaray klopt aan bij Jupiler Pro League-topclub'

De Belgische ploegen zijn vooral bezig met uitgaande transfers, wat geen verrassing is. Door de ...

101
101

Meer sportnieuws