Anderlecht mag blijven hopen op toptransfer: "Ik zeg geen nee"

door
Anderlecht mag blijven hopen op toptransfer:

Anderlecht maakt werk van versterking voor volgend seizoen en met Vincent Kompany heeft het al een eerste grote naam gestrikt. Paars-Wit kijkt echter uit naar nog meer kleppers. Zo werden de voorbije weken ook al Michel Vlap (Heerenveen) en Alexander Isak (Dortmund) genoemd en sloot Michael Verschueren een verlengd verblijf van Yannick Bolasie niet uit.


En die laatste geeft Anderlecht nog wat meer hoop. "Je weet maar nooit. Ik zeg geen nee tegen RSCA en ik zou graag eens samenzitten met Vincent Kompany", vertelt hij immers aan La Dernière Heure. "Ik ken hem en ik geloof dat hij uitstekend werk kan leveren. Hij heeft het parcours gezien dat Manchester City heeft afgelegd om de top te bereiken. Hij heeft de ervaring om te slagen."

"Mijn salaris zal waarschijnlijk een probleem vormen, maar hoe dan ook is het Everton dat zal beslissen. Ik heb me geamuseerd bij Anderlecht. Ik wil de club bedanken voor de speelminuten en me verontschuldigen voor de zesde plaats. Ik heb mijn best gedaan. Ik heb zes keer gescoord, maar ik had liever Europees voetbal afgedwongen. Ik heb geen spijt van mijn beslissing. Lukaku had gelijk me aan te raden naar Anderlecht te komen. De spelers hebben veel respect getoond voor mij en ik hoop dat ik jongeren als Verschaeren, Doku, Saelemaekers en Bornauw heb geholpen. Een seizoen zonder Europees voetbal zal de club misschien zelfs goed doen. Soms moet je een stap achteruit zetten om er weer twee vooruit te kunnen zetten."

LEES OOK: Olivier Deschacht & Jotti: liefdesvonk zet 2026 in brand

Zal hij volgend seizoen nog voor Anderlecht spelen?

Meest recent

Trossard kijkt recht in ogen van bizarre Arsenal-vloek

Arsenal hoopt eindelijk op de titel in de Premier League en de club van Leandro Trossard staat er ...

6
6
‘Transfer Stroeykens: Anderlecht legt eisen op tafel’

Mario Stroeykens werd gezien als een groot talent bij RSC Anderlecht, maar onder Besnik Hasi speelt ...

118
118
AC Milan pakt uit: Saelemaekers krijgt straffe partner

AC Milan is, net zoals alle Europese grootmachten, de wintermercato aan het afspeuren voor ...

11
11
‘Oyen definitief weg: Genk sluit verrassende deal'

Luca Oyen leek een mooie toekomst tegemoet te gaan bij KRC Genk, maar blessureleed gooide roet in ...

169
169
PSV trekt voluit kaart van Belgisch trio

Nu de feestdagen achter de rug zijn, beginnen de meeste clubs aan hun voorbereiding op de tweede ...

24
24
Radiostilte bij Club: talent al afgeschreven?

Voor de spelers van Club Brugge zit de wintervakantie er alweer bijna op. Zaterdag moeten ze zich ...

204
204
'Neerpede in overdrive: Anderlecht stoomt 7 talenten klaar'

Anderlecht kon de voorbije maanden zijn hart ophalen aan de grote doorbraak van Nathan De Cat, ...

228
228
'OH Leuven haalt nieuw toptalent binnen'

OH Leuven zal zich deze winter ongetwijfeld willen versterken, want er wacht hen de komende maanden ...

82
82
Kompany glundert en pikt pion weg bij Guardiola

Vincent Kompany kan terugblikken op een uitstekende eerste seizoenshelft met Bayern München. In ...

139
139
'Club Brugge vindt noodoplossing bij Atletico Madrid'

Bij Club Brugge mogen we in de komende weken sowieso de nodige transferactiviteit verwachten. Er ...

529
529
TRANSFERUURTJE: 'Benteke heeft nieuwe club, knaltransfer Club'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

305
305
Guardiola vloekt op Doku: City in zak en as na zeperd

Manchester City is het nieuwe jaar niet goed begonnen. The Cityzens speelden 0-0 gelijk op het veld ...

115
115
Club Brugge verrast en zet vol in op supertalent (16)

Club Brugge trekt, net zoals bijna alle andere Belgische eersteklassers, op winterstage naar de zon. ...

401
401
Penders wrijft zich in de handen: snel knaltransfer?

De opmars van Mike Penders is indrukwekkend. Chelsea legde een bom geld op tafel voor de jonge ...

97
97
Advocaat verbaast na stunt met keuze: "Schrijf maar op"

Dick Advocaat was ooit persona non grata in België na zijn vroegtijdige exit bij de Rode ...

32
32
Winterse toptransfer: ‘Cercle vreest exit smaakmaker’

Cercle Brugge zit dit seizoen weer in de hoek waar de klappen vallen. Groen-Zwart staat op een ...

131
131
‘Club Brugge-target genadeloos weggepest: FIFA grijpt in’

De wintermercato staat op het punt te ontploffen en de Belgische clubs doen gretig mee met de ...

582
582
'Rentree De Bruyne: datum voor terugkeer in Napels geprikt'

Bij Napoli gaan ze tijdens de wintermercato op zoek naar offensieve versterking en dat heeft in ...

84
84
'Karetsas greep in de zomer naast knaltransfer'

KRC Genk beleeft niet zijn beste seizoen en dat leidde enkele weken geleden nog tot het ontslag van ...

229
229
’Bliksemvertrek Noa Lang bij Napoli’

Noa Lang versierde vorige zomer een zeer fraaie transfer. Na twee seizoenen bij PSV zette de ...

220
220
Stevige sneer naar Brys: "Wie krijgt nu ruzie met Eto'o?"

Marc Brys volgt de Africa Cup vanuit zijn zetel, want na een onwaarschijnlijke soap trok Kameroen ...

126
126
'Anderlecht in transferstrijd met Barça en Liverpool'

Het belooft alweer een drukke mercato te worden voor Anderlecht. Sportief directeur Olivier Renard ...

332
332
Bornauw maakt plots grote indruk: "Ik ben niet verrast"

De Premier League heeft op Nieuwjaarsdag een nieuwe Belg ontdekt. Leeds United ging knap een punt ...

126
126
'Om deze reden maakte Benteke verrassende transferkeuze'

Christian Benteke heeft een maand na zijn vertrek bij DC United een nieuwe club gevonden. De ...

213
213
‘Club Brugge zet Frankrijk op stelten: powerhouse van 11M’

Club Brugge-fans voelen het al kriebelen: dit is zo’n transfer die de winter in ...

1213
1213

Meer sportnieuws